Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renatka23latka

czym zaskoczyć żonatego faceta bo jestem niedoświadczona

Polecane posty

Gość renatka23latka
Ja mam duże potrzeby i jestem niezaspokojona, mam już dość zabaw z wibratorami, a on kręci mnie na maksa i mówi mi fajne, zboczone rzeczy, że "chciałby włożyć swój języczek tam, gdzie jestem wilgotna" itp. To na mnie działa tak szalenie, że już tylko o nim potrafię myśleć, że się z nim zabawiam. Ja naprawdę chcę tego, chcę się z nim bzykać na maksa, nie chcę teraz faceta, mam dość związków, a taki układ byłby dla mnie rewelacyjny. Pech, że jest żonaty, ale właśnie na niego trafiło, a mamy podobne temperamenty i czuję, że nikt nie zrobi mi tak dobrze, jak właśnie on. Do tego jest zabójczo przystojny i te jego oczy... Nie jest trędowaty, jest boski, a to że żonaty to raczej bardziej doświadczony, a tego właśnie mi trzeba. Podpowiedzcie, co mu zrobić, poza połykiem, żeby czuł że może zrobić ze mną wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renatko tu sie nie da pogadac.Zawsze wpadna debile i zaczna pierttolic swoje glodne kawalki rozwalajac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renatka23latka - pewno że doświadczony facet lubi skończyć w ustach kochanki. Skoro lubisz ostrą jazdę też mu się spodoba ten pomysł - i pozwól mu na spust w pupie to będziesz go miała na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dorosla kobieta zamiast chooj pisze ..uj:-o co za dziecinada :-o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyloop
Ubaw po pachy :) Doświadczony facet dlatego jest doświadczony, że ma doświadczenia. A tu mamy listę życzeń od facetów, którzy najwyraźniej nigdy nie mieli niektórych przeżyć. Spust do ust, anal, itd. :) Widzę, panowie, że chcecie cudzym penisem zrealizować swoje fantazje... :) Dziewczyno - zaskocz go... ochotą. On wie, co lubi, więc coś tam wymyśli - Tobie wystarczy poddać się temu z ochotą, namiętnością itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antyloop chyba nie wiesz to oznacza słowo sarkazm :) wyluzuj - przecież te wpisy to zwykła zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Nie no, są pewne granice. Taki anal to dam się przekonać, ale na jakieś pissy itp. czy sado maso to nie chcę. Lubię ostrą jazdę, ale bez takich cudów, bo to mnie nie podnieca, ale obrzydza. Ale połyk zrobię, bo jakoś akurat to mnie nie odrzuca, a raczej jeszcze podkręca. Spust w analu też może być, dajcie jeszcze coś? Mam plan, żeby założyć takie mega seksi rajstopki i stringi i mu pokręcić pupą przed nosem tak, żeby chwilę tylko popatrzył, a potem powiem mu, że jak chce to może mi te stringi zdjąć, ale zębami :) Wiem, jak działa na niego moja pupa, bo jak zakładałam sukienkę to nie mógł oderwać oczu. A teraz muszę na jakiś czas spadać, bo jestem w pracy i kończy mi się czas, kiedy mogę "swobodnie" klikać. Do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie było czy autorka dopuszcza takie formy sexu, genku czytania ze zrozumieniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smieszy ze ci sie wydaje ze jak zonaty to ma doswiadczenie. Jestes strasznie dziecinna :/ A takie gadki o zonie to kazdy sprzedaje i szuka glupiej, ktora mu uwierzy, bo taki facet wezmie jakakolwiek, ktora bedzie wystarczajaco glupia by jrego gadke lyknac. To w koncu taniej niz isc do d****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nadzieję, że ciebie spotka kiedyś to samo, co jego żonę wkrótce. A tak moim zdaniem jesteście siebie warci :) kto wie? może dzieki swojej "naturze" zrobisz przysługe tej jego żonie i pozwolisz jej na lepsze życie u boku kogoś innego. W każdym razie, nie to, że życze źle ale zło zawsze wraca. W tej czy innej postaci, więc... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Nie interesuje mnie to teraz, co mnie kiedyś spotka. Raz się żyje, nie mam zamiaru zmarnować takiej okazji, bo takiego faceta w życiu jeszcze nie miałam, inteligentny, wykształcony i do tego bardzo atrakcyjny, szczupły, ale fajnie wyrzeźbiony i piękny z twarzy, po prostu anioł. Ale temperament ma diabelski, niegrzeczny z niego chłopiec, bardzo niegrzeczny. Wiem tylko tyle, że chcę iść z nim do łóżka i to ma być właśnie On. Jeśli nie ma doświadczenia to trudno, przy mnie się wyrobi, oj ja mu już dam pole do popisu, ale myślę, że jednak da sobie radę, bo potrafi mnie świetnie podkręcić samym dotykiem i pocałunkami, jak żaden facet wcześniej nie potrafił nawet w sypialni. Być może jest jak piszecie, że szuka takiej, która mu rozstawi nogi, ale w takim razie dobrze znalazł, bo ja mu te nogi chętnie rozstawię, przecież mnie też o to właśnie chodzi, żeby się do mnie dobrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..nasraj muna klate ,pierdnij przecioooongle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Klatę to mu wyliżę, a potem jak pisaliście, po ostrej zabawie wezmę go do buzi, żeby mu zrobić z połykiem. Mam nadzieję, że będzie mega podkręcony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poloz go na plecy, kolanami obejmnij jego glowe a swoja muszelke wloz mu do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laretka
Renatko, ja myślę, że nie jesteś w stanie go zaskoczyć. No niestety po takich jak ty od razu widać. Jeśli zachce to zaciągnie Cię do łóżka (a raczej do kibla, albo za las w aucie). Daj mu dziurę (obojętne którą albo obie). Ale nie bierz do buzi ani nie godz się na brak prezerwatywy. Bo może przekazać Ci coś więcej jak "doświadczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam tę dziwkę i wierzyc mi sie nie chce ,ze nie ma hamulcow przed zonatym,może to stary dziad? nie lubi jego zony!!??? a znasz ją dobrze,czy z opowieści d****arza? taka napalona a zielona,a zona lezy jak kłoda i on ma byc taki doswiadczony? p*****lnięta suko,przeleci cię i kopnie w d**ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jasne... takie szmaty pchają się same do rozporka faceta a potem będzie "czy jemu zalezy na mnie?,olał mnie itp itd gdybym pracowała z wami,dałabym ci popalić k***wko,leciałabyś nago do domu,taka przysługę zrobiłabym jego zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ścierwo! A nie przyszło ci do tego zakutego k*********o łba,ze mu popsujesz reputację Ty juz jesteś k***ą na całego.Dobrze,ze nie jestem twoją matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Mam gdzieś waszą opinię odnośnie tego. Ja i tak mu dam, a on niech martwi się sam o swoją reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renatka pogadamy ja Cie nie oceniam zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,ty nie masz pojęcia co to jest reputacja nie masz za grosz wstydu,honoru,facet potraktuje cię jak prostytutkę ale co to dla takiego niemoralnego g***a,to tylko k****enie się, wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oceniajcie jej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
W takim razie mam gdzieś reputację, jak piszesz. Dobrze mi z tym i nie zmienia to mojej decyzji i mojego pożądania do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renatka napisz kamil.pach@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee, ona nie jest prostytutką - no toć chce dac mu za darmo i to bez zabezpieczeń. To dopiero ścier*wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
Nigdzie nie napisałam, że dam mu bez zabezpieczeń. Będzie miał gumkę, a przed finałem w buzi po prostu ją zdejmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka23latka
No i jestem na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Wczoraj udało mi się zostać w pracy z nim sam na sam na zapleczu. Patrzył na mnie takim wzrokiem, jakby miał ze mnie zaraz zedrzeć ubranie. Bardzo mnie to podkręciło. Podeszłam do niego, pogłaskałam go po klacie, a potem włożyłam rękę pod jego podkoszulkę, żeby pomacać po gołym ciałku. Chłopak się tak podjarał, że zaczął mnie całować po szyi. Chwilę później miał już mój języczek w swoich ustach, a ja na pupie jego dłonie. Posmyraliśmy się tak trochę, tak mu stanął, widziałam przez spodnie, że nie mogłam się oprzeć i pogłaskałam go tam. Powiedziałam "Hmm... duży chłopiec, ciekawe czy może być jeszcze większy?". On na to, że "Ten chłopiec chętnie ci pokaże, jaki potrafi być duży i niegrzeczny." Chwilę później usłyszałam, jak ktoś idzie w stronę zaplecza, więc rozeszliśmy się, ale i tak zdążył mnie posmyrać po myszcze przez chwilę paluszkiem. W poniedziałek umówię się z nim u mnie w domu po pracy, mieszkam sama. Będzie się działo, dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś k***ąi życzę ci aby twojego męża podrywała ładniejsza i młodsza od ciebie, najlepiej by zostawił cie samą z dzieckiem. Chyba, że męża mieć nie będziesz bo nadajesz sie tylko do wyrka idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×