Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybór imienia dla córki bardzo trudne

Polecane posty

Gość gość

Lada chwila zostaniemy rodzicami dziewczynki i do tej pory mamy dylemat z imieniem, w sumie to nie podoba nam się nic oprócz Marii, Marysi. Ładne jest jeszcze według mnie Ewa, mąż zaproponował też Annę. Anna bardzo ładnie, tak miała na imie moja babcia, tyle że moja bardzo dobra koleżanka ma roczną Anię i nie chcę się powtarzać, bo dzieci na pewno będą się często spotykać. Ładne jest też imię Izabela, ale tak ma na imię moje kuzynka więc raczej też odpada. A wy od razu mieliście gotowe imię czy dopiero przyszło z czasem? Trochę się stresuję bo poród się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdybym byl mlotkowym
Maria Marianna Anna-Maria Marcjanna Amarcjanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianka jest śliczne :) jeśli urodzę córkę to tak ją nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imiona wybrałam już na początku ciąży.. Z tym, że dla córki pozostało bez zmian, a dla chłopca zdecydowaliśmy się jednak na propozycję męża :) Spokojnie, może jak już urodzisz i zobaczysz swoje maleństwo od razu będziesz wiedziała jakie imię powinno nosić :) A Maria, Marysia to super imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka11
Jesli bede miec kiedys coreczke to na pewno bedzie Milenka : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imion ładnych jest tak wiele, że ciężko się właściwie zdecydować :). Mi podoba się Lenka, Hanna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia - bardzo ładnie, ale chyba nie zdecydowałabym się na to imię, podejrzewam że jak córka bedzie już nastolatką dla znajomych będzie Maryśką allbo Marychą... :O ja z tych które wymieniłaś wybrałabym Ewa albo Iza. Podobają mi się jeszcze Magda, Kasia, Małgosia i Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za odp. Magda nie dam bo sama mam tak na imię, a co do tej Marychy, hhmm na Kasię też wszyscy mówią Kaśka, albo na Asię mówi się Aśka. A Maria bardzo mi się podoba, chyba przy tym zostaniemy, chyba że coś się zmieni jak zobaczymy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×