Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

Gość paula6572
No czesc jaroo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym sęk że nigdzie!! Sobota jest trzeba się odświeżyć. Chyba żebym na browarka sobie z kimś wyskoczył gdzieś. Lecz na razie nie ma z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula6572
Ja jestem chetna na drinka dzis wieczorem, ale tez niestety chetnych brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry 6573 Paula cyferki mi się pomyliły!! No chyba zima się zbliża bo coraz chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula6572
Ja jak mam dużo czasu to lubie dłuuuuga kąpiel w wannie ;) plus jakies winko do tego i muzyka... mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula6572
Niestety ja nigdy nie bylam w saunie, ale byc moze kiedys sie wybiore...slyszalam na ten temat same pozytywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też zimno,ale ładnie słonecznie dziś było,fajnie się biega po lesie w taką pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem Sauna ma same plusy!! Po pierwsze poprawia samopoczucie oczyszcza organizm z toksyn i hartuje nasze ciało. To tylko 3 najważniejsze zalety sauny. Oczywiście nie każdy z sauny może korzystać. Ci co mają problemy z sercem lub nadciśnieniem raczej jest im niewskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też czasem lubię pobiegać tym bardziej po lecie czy nad jeziorem. Co prawda maało kiedy biegam ale forma rozrywki jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gdzieś około 5 km Zalew Boguchwałowice bądź Przeczyce. W necie z pewnością znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się jeździło rowerkiem i to sporo gdzieś około 50km dziennie. Czasem w weekendy wybierało się na całodzienną wycieczkę rowerową. Robiło się wówczas 150km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że teraz mniej się jeździ o wiele teraz może jak zrobię to 50 na tydzień km. Rower mam tylko stary i bardziej przzerzuciłem się na skutera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak w domu przy ciepłym grzejniku!! Ale na piwko do baru to by się wyskoczyło. Tylko problem w tym że w okolicy nie ma baru. Trzeba by do miasta jechać a jakoś nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chciałaś zaproponować?? No bardzo ciekaw jestem. Może wyjawisz rąbek tajemnicy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×