Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkata

Do ciekawych mezczyzn

Polecane posty

Trochę czasu już się znamy więc chyba najwyższa pora by chociaż wiedzieć jak wyglądasz!! Ty już wiesz jak ja wyglądam więc chyba czas się zrewanżować!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mariolka 14 Co tamu ciebie?? Chcesz się pośmiać trochę mam znam fajny kawał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia czarów i piwa. Mąż mówi do żony. Kochanie przyniesiesz mi piwo z lodówki?? Na to żona. A magiczne słowo?? Mąż Hokus pokus czary mary z*********j po browary!! Żona na to!! Hokus pokus ence pence zamiast w c*pce ulżysz sobie w ręce. Mąż na to. Skoro jesteś taka pyskata, dziś ominie cię wypłata. Zona na to. Bardzo mocne masz dziś czary już ci biegnę po browary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula6572
Witajcie kochani, w ten brzydki dzień ja życzę Wam pięknego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pula 6572 jak samopoczucie dzisiaj?? No pogoda do bani to prawda. Ja jutro wybieram się do Term Rzymskich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurna właśnie zjadłem ostatni kawałek!! Ale następnym rzem będę pamiętał że ma dla ciebie kupić 2ga taką bułeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tylko trochę za późno zapytałaś. Ale jak się spotkamy to się hojnie zrewanżuję. Kawą i dobrym ciastem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteś blondynką czy brunetką?? No co nie chciała byś by było lato?? No owszem ty mnie pierwsza odwiedzisz na mojej Śląskiej ziemi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przetrwamy przetrwamy. Nie ma tak źle żeby nie przetrwać!!Po drugie w saunie zawsze jest gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sauna jest znana ze zbawiennych właściwości dla zdrowia i urody.Działanie sauny na organizm opiera się przede wszystkim na cyklicznych zmianach temperatury otoczenia, najpierw jest to temperatura bardzo wysoka prowadząca do nagrzania organizmu a następnie następuje faza ochładzania na zimnym powietrzu lub w chłodnej wodzie. Ekstremalne zmiany temperatur zmuszają układ immunologiczny do wytężonej pracy i pobudzają go do wytwarzania przeciwciał. Dzięki temu osoby korzystające z sauny o wiele rzadziej ulegają różnego rodzaju infekcjom i przeziębieniom.Korzystanie z sauny ma również bardzo dobry wpływ na zdrowie skóry. Znajdujące się w niej naczynia krwionośne pod wpływem cyklicznych zmian temperatury rozszerzają się i kurczą wzmagając przepływ krwi a rozgrzana skóra obficie wydziela pot wydalając wraz z nim zalegające w organizmie metale ciężkie i toksyny. Pod wpływem wysokiej temperatury panującej w saunie odblokowaniu ulegają gruczoły łojowe i mogą wówczas wydalić jego nadmiar.Sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem,niedoskonałościami skóry,relaksuje i rozluźnia napięte mięśnie.Z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobiega zatrzymywaniu wody i puchnięciu.Tkanki są lepiej ukrwione, a cera dotleniona,skóra staje się gładka i organizm wolniej się starzeje Dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane.Zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają.Z sauny powinno się korzystać 1-2 razy w tygodniu. Ilość czasu spędzonego w pomieszczeniu zależy od rodzaju sauny.Po wyjściu z sauny należy wejść pod chłodny natrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×