Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzającaaa

Zdradzam męża

Polecane posty

Gość Zdradzającaaa

Od ślubu zrobiłam to juz z szescioma facetami. A to wszystko dlatego, iz mąz nie chce mi dac rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek999
moze zbiera dowody na ciebie, i da ci rozwod jak bedzie pewny ze wina bedzie twoja po co wychodzilas za maz za tego faceta? z glupoty, czy za pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruchy diabelskiego zwierciad
nie wydaje mi sie aby jego zgoda byla potrzebna...chcesz rozwodu to skladasz dokumenty rozwodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzającaaa
Młoda byłam i naiwna, miałam 20 lat. Przez 3 lata byłam grzeczna i go nie zdradzałam. Ale potem dowiedziałam sie jakim jest d*pkiem. Byłam w szpitalu przez 2 miesiące a on nawet mnie nie odwiedził, mój własny mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzającaaa
Tylko bez jego zgody proces rozwodowy jest dłuższy i bardziej kosztowny. Nie wiem czmu on mi nie chce dac rozwodu, przecież mna mnie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek999
bylas mloda i naiwna, moim zdaniem jestes nadal jesli bedzie twoja wina rozwodu to do konca zycia bedziesz zyc z mysla, ze on moze cie pozwac o alimenty na siebie bedzie stary, za 30 lat, popadnie w alkochoilizm, bez pracy i cie pozwie i bedzie sie domagal alimentow od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo kretynko. Do czego to doszło, żeby "chwalić" się takimi rzeczami na forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest mi szkoda naiwnych kobiet Zycie przesrane.powodzenia w 2 gim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×