Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość beatka26
ja tez sie staram od tego cyklu dzis 26 dc czekam na miesiaczke albo na dzidziusia :) cykl zaczelam z Clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Byłaś i będziesz. Przecież jesteś na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Byłaś i będziesz. Przecież jesteś na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
hej beatka...witamy :) Ja mam 27 dc, to jesteśmy prawie tak samo...mam clo w apteczce bo kiedyś próbowałam, ale humory miałam straszne, poza tym porobiły mi się torbiele i nic z tego nie wyszło :( może teraz by inaczej zadziałało, mam nowe nie otwarte opakowanie...co myślicie laski? zaryzykować od następnego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Dziewczyny odezwę się później, muszę uciekać i córkę do kąpieli zagonić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Pewnie, że razem raźniej:). Witaj Beatka:) --- A co to jest clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Ja też na chwilę uciekam, bo chociaż ktoś po kąpieli, to jakoś spać nie zamierza - trzeba mu zasugerować, że to jednak dobry pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Moze porozmawiaj z lekarzem ja powiem tak stosowalam troche anty tabletki w ostnim opakowaniu zglislam sie do lekarki wtedy mnie dokladnie zbadala itp pytalam sie wtedy jej czy wszystko wporzadku powiedziala ze tak i zaraz jak tylko dostalam krwawienie z odstawienia od 5 do 10 dnia cyklu mialam brac clo pozniej byly przytulaski teraz czekam na efekt na monitoringu bylam 2 razy za 1 byly pecherzyki po 2 dnia na drugim powiedziala ze jaby sie nie udalo w tym cyklu to od nastepnego po 1 tabletce rzyczyla powodzeniano i teraz czekam masakra czekanie jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
I ja się dopisuję. Staram się ponad rok, mam PCOS, jestem już po HSG - jajowody drożne, od kilku cykli jestem stymulowana CLO, do tej pory bez rezultatów, ale... jutro mam dostać @ i nic nie wskazuje na to, żeby @ miała nadejść. Piersi w ogóle mnie nie bolą ale za to się mocno powiększyły (wyskakuję wręcz ze stanika), żyły są mocno widoczne, poza tym bolą mnnie jajniki i brzuch ale nie jak na @, tylko jakoś tak inaczej i czuję takie jakby bulgotanie w brzuchu. Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać, bo w sumie dzisiaj test wyszedł negatywny, ale w czwartek wydaje mi sie ze jakis cien na tescie byl. Poza tym biore luteine, powinnam ja byla odstawic w czwartek ale te powiekszone i nie bolace piersi nie daja mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
clothybegryl lek przyspieszajacy ilosc pecherzykow, ja mialam monitorin i w tym cyklu bralam od 5 do 10 po pol tabletki narazie czekam na efekty jak sie nie uda mam brac od nastepnego po 1 ja jak narazie jestem na poczatku drogi o dzidzusia bo to nasz pierwszy cykl ale zmezem bardzo chcemy dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja za to tez nie mam objawow na okres, piersi w ogole nie bola ale za to czuje sie zmeczona odkilku dni , slabo mi albo glodna jestem , ale ja testu jeszcze nie robilam czekam do dnia spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
sliwkawkompocie to trzymam kciuki, żeby się udało !!! Brak objawów to dobry objaw :) beatka chyba spróbuje z tym clo, ale za monitoring podziekuje, przez ostatnie lata tyle się nachodziłam do gin ze juz się dosyć naoglądali :P mam wrażenie że moja pani gin ma mnie już za desperatkę, przebadana z każdej strony, naszprycowana hormonami, chyba już wszystko na nas wypróbowała, teraz kazała się wyluzować i działać....wyluzować !!! Phi...łatwo powiedzieć, ale muszę przyznać że teraz lepiej znoszę porażki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
sliwkawkompocie a odstawiłaś już luteinę? bo piszesz że powinnaś odstawić w czwartek... beatka brak objawów to dobry objaw - to miało być do Ciebie :P w pierwszej ciąży miałam normalne objawy jak przed @ a chwilę przed planowaną @ wszystko się uspokoiło...i nie przyszła :) zrobiłam test i blada druga krecha, po tyg drugi i już druga grubaśna :) a potem zaczął się ten mleczny śluz charakterystyczny dla ciąży...matko, jak ja pragnę zobaczyć znowu te dwie piękne krechy, tego maluszka na monitorze usg, te pierwsze ruchy, mdłości, zgagę, opuchnięte stopy, bezsenne noce, ogromne cycki, za małe spodnie, sikanie co 5 min....heh...wspomnień czar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
no wlasnie pierwszy raz od lutego nie odstawiłam luteiny po 10 dniach, tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata30taratta
Czesc chcialabym sie do was dołączyc i tez zajsc w ciaze w tym roku:) bylaby to pierwsza ciaza, staralam sie juz 2 cykle, ten jest trzeci, ale czuje sie zupelnie normalnie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Hop hop jest tam kto? Ja już kawkę pije, kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiili88
Moja kawka zaraz bedzie gotowa :) Wiem wiem szybko zdecydowaliśmy sie na drugie ale nie chcemy duzej przepasci wiekowej miedzy dziecmi. Ja mam siostre 14 miesiecy mlodsza i jesteśmy najlepszymi przyjaciolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
Ja juz wstawiam wode. U mnie pomiedzy mna a rodzesntwem sa 3 lata i 5 lat róznicy i się super dogadujemy, pomagamy sobie itd. I jest jeszcze jeden brat - 11 lat ode mnie młoszy - przepasc pokoleniowa, nie tylko pomiedzy mna ale takze pomiedzy reszta rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
miiili88 hej :) Już myślałam że nikogo z rana nie zastane... Właśnie dobrze że mała różnica wieku, dzieciaki chociaż znajdą wspólny temat, a u mnie? :( no ale co zrobić, myślę że nawet jak jest duża różnica wieku to wszystko zależy od wychowania rodziców, czy dzieci będą za sobą czy obok siebie. U mnie już zaczęła się biegunka, czyli kwestia paru dni i przyjdzie @. Nakręcam się i nie nakręcam....sama nie wiem :( co ma być to będzie nie? kiedyś korzystałam z testów owulacyjnych i wypatrzyłam fajny pakiecik na Allegro, poczekam do @ i zakupię bo cena przystępna i biorąc pod uwagę ilość "widzeń" z moim mężem, lepiej wiedzieć kiedy trafiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
Ja jestem w tej samej sytuacji, tez rzadko widuje sie z mezem, chociaz dosc regularnie. Co gorsza to ja mam w duzej mierze wplyw na to kiedy maz jest w domu, ale czasami musze wybierac pomiedzy mniejszym zlem, bo jestesmy na wlasnej dzialalnosci i nie zawsze moge go zatrzymac w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
sliwkawkompocie do d**y nie? my się widujemy raz w miesiącu na pare dni, nie ukrywam że staram się aby zawsze byly to TE dni :P tylko z reguły on musi wiedzieć wcześniej kiedy ma przyjechać a nie zawsze da się wyliczyć dokładnie z takim wyprzedzeniem :( zależy kiedy @ przyjdzie...teraz przyjeżdża w połowie października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
mi sie z reguły uklada tak, że np, jest w domu cały tydzień jak ja mam @, a jak są te dni to albo wraca odrobine za pozno lub wyjezdza odrobine za wczesnie. Poza tym ja mam bardzo stresujący tryb zycia i mysle, ze to tez ma duzy wplyw. Ale na koniecf tygodnia wyprowadzimy sie w koncu od tesciow, tak wiec moze jesli nie teraz to wkrotce sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura3008
hej dziewczyny tez chciałabym się do was dolączyc.JA się staram już ponad roki nic.Jestem teraz po okresie...czekam na dni płodne...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Cześć Laura :) A masz już dziecko czy starasz się o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura3008
hej nie mam jeszcze dziecka to bedzie moje pierwsze.Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia86
Cześć dziewczyny przyłączam się do was. dziś 30 dzien cyklu też czekam na @ ale nie wiem kiedy przyjdzie bo mam rozbieżność od 34-42 dni ostatni cykl trwał 62 dni w 50 dniu lekarz przepisał mi luteinę i dostałam i zastanawiam się czy po wywołanym okresie można zajść w ciąże? Na śluz płodny zawsze musiałam czekać tak mniej wiecej w 20-25 dniu a po tym wywołanym miałam od 14-16 dnia płodny śluz i oczywiśie przytulanka były tyle że 3 i 2 dni przed płodnym śluzem i w 2 dzień płodnego.po 6 dniach po ostatnim bara bara strasznie bolały mnie sutki a po kolejnych paru dniach pojawił mi się biały mleczny trochę kleisty śuz nie ma go wiele ale pojawia się czasami na papierze toaletowym na dodatek albo jem raz za razem albo na widok jedzenia mnie wykręca ,dodam ze jestem przeziębiona więc może od tego zreszta wszystkie wiemy ze jak chcemy być w ciąży to widzimy wszystkie objawy.zastanawia mnie taka rzecz jak dotykam całych piersi to nic mnie nie boli ale same sutki które jak dotykam palcem to jest takie dziwne uczucie nigdy tak nie miałam nawet w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia86
Mam córcię która ma 5,5 roku i też już chciałabym aby miała rodzeństwo w styczniu minie 2 lata jak odstawiłam tabletki które brałam 13 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Witajcie popołudniową porą, ciesze się, że kilka nowych osob nam doszło:). Ja tylko na chwileczkę - praca wre. Chciałam spytać Śliwkiwkompocie, kiedy ma w planach testowanie? Zgadzam się, że brak objawów to też objaw :), choć z drugiej strony, wiele razy już się na tym "przejechałam". --- Dziękuję za wyjaśnienie. Póki co, pewnie nie będę korzystała z żadnych "pomocy", chyba, ze za rok okaże się, że nadal jestem na tym topiku jako niezaciążona :) (tfu tfu). A póki co, @ wciąż brak, ale coś czuję, ze już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkopmpocie
@ nie przyszla i ani widu ani słychu. Odkąd biore clo, bormocorn i luteinę @ nie spóźniła się ani razu. Piersi nie mogłam dotknąć od 18-20 d.c. a teraz w ogóle mnie nie bolą. Bolą mnie za to jajniki, kłują, ciągną i brzuch albo boli albo bulgocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×