Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A my dzialamy od jutra :-) dzis jakby skoczyla mi temp. Wczoraj wzielam ostatnia tabletke clo. Wiec mysle ze od jutra bedzie ok bo testy mi tak dziwnie wychodza. Mam 10dc dzis Chetnie zaczelabym juz dzis ale jezeli nawet uda mi sie dzis meza obudzic po nocnej zmianie to jutro juz napewno nie. Wiec chyba poczekam na jutro. Kasiula no to dobrze ze objawy wszystkie sie zaczynaja. Nawet jezeli nie sa przyjemne ;-) Agita ja bym chyba nie wytrzymala i zrobila dzis ten test bo wszystkie objawy Ci wskazuja :-) Agnes a jakie to np tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a coz to za tabletki na poprawe nasienia? no mam doła bo wczoraj maż był na takim towarzyskim spotkaniu i okazało się ze wszystkie pary albo są w ciaży albo maja dziecko....i ciagle pytają kiedy my, co z nami...:( dlaczego inne kobiety mogą a ja nie? bez sensu...niby teraz niepłodność jest choroba społeczną a jakoś wszystkie dookoła w te ciąze zachodzą...jako tak mnie to zdołowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus ale sama mowilas ze zadko z mezem sie widzicie na staranka. No wiec niestety szanse masz mniejsze. Nie ma sie co dolowac tylko brac sie do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no pewnie tak, ale jakos tak mnie to zdołowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest typem faceta ktory twierdzi ze z nim napewno jest wszystko ok. I ma super nasienie ;-) "no przeciez juz ma dziecko " ale nie zauwazyl chyba ze ja tez dziecko juz mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes1822 a to robił Twój emek jakieś badania, że musi brac tabletki na poprawę nasienia? MałaNadzieja oj nawet nie wiesz jaki ja jestem niecierpliwiec:-D pewnie, ze chętnie robiłabym już dzisiaj test, ale pamiętam, ze w I ciąży właśnie dopiero 2 dni po @ pokazały mi się blade kreseczki więc teraz wolę za szybko nie robic, zeby się nie podłamac, jak wyjdzie negatyw. toluś przede wszystkim nie myśl o tym, co inni mówią. Ja wiem, ze nie jest łatwo i nie jest łatwo, jak kolejna @ przychodzi,a Ty marzysz o fasolce...jedyne co pozostaje to wierzyc, że wkrótce się uda...życzę Ci tego z całego serca:-) a jak długo się już staracie, jeśli można zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz to kiedy powiedzial ze pewnie ze mna cos nie tak ze on jest zdrowy bo wlasnie przeciez bylam w ciazy. echhh ci faceci. ale artykul naprawde dobry. tolus - glowa do gory. nie doluj sie bo to nie wplywa dobrze na organizm. zobaczysz zajdziesz w ciaze szybciej niz ci sie wydaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
znow się napaliłam na castagnusa:D mam taki mętlik w głowie ze masakra. gdzieś czytałam ze od tego leku robią się jakieś torbiele i to ostudziło mój zapał...słyszał ktoś o takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita- nie jeszcze nie badal nasienia. ja zrobilam sobie badania i jak sprawdzalam w necie to chyba mam w normie. a mojego M tak profilaktycznie chce nafaszerowac hihi. a co niech tez ma a nie ciagle ja lykam tabletki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toluś a można zapytac jak długo się już staracie? agnes1822 w sumie masz rację, witaminy nie zaszkodzą, a mogą pomóc:-D mój emek łyka ze mną kwas foliowy póki co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie przeczytam ale jak odpale kompa wieczorem bo teraz siedze na telefonie i ciezko. Wlasnie bylam zmolestowac meza na szybko ;-) nie wytrzymalabym do jutra bo zastanawia mnie ten skok temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
Agita, no z rok, ,ale z przerwami i rzadko współżyjemy z powodu pracy meża- jakieś 5 razy w miesiącu i to jest chyba za mało:( z taką częstotliwością to ja nigdy nie zajdę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - to rzeczywiscie malo:-( . a czym maz sie zajmuje ze tak rzedko sie widujecie? malanadzieja- zmien nick na mala diablica:-):-):-):-). jutro przez internet zamowie sobie testy owulacyjne i jakies witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - to rzeczywiscie malo:-( . a czym maz sie zajmuje ze tak rzedko sie widujecie? malanadzieja- zmien nick na mala diablica:-):-):-):-). jutro przez internet zamowie sobie testy owulacyjne i jakies witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus widze ze naprawde lapiesz mega dolka. A ja jestes dzis jakos tak pozytywnie nastawiona. Tolus moze postaraj sie jakos tak zorganizowac czas zeby jednak byl czesciej stosunek. Czy naprawde nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toluś podpinam się pod pytanie agnes1822. Kurczę rok to faktycznie trochę czasu...a robiliście jakieś badania? MałaNadzieja oj żebyś widziała jaki Mój chłop zadolony, ze ja taki apetyt na seks mam, normalnie chodzi cały w skowronkach, bo ja to tak ogólnie mam taki temperament raczej normalny...2 razy na tydzien fajnego seksu mi wystarczy, a teraz codziennie, albo co drugi dzień:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to wlasciwie norma bylo co 2albo 3 dni ale teraz akurat on odsypia nocna zmiane wiec tak nie dokonca jest chetny :-) pozniej ja bede w pracy wiec inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój emek jak ma nocki to zazwyczaj kładziemy Aleksa spac (śpi ju ż o 19tej) wskakujemy do łóżka, a później wstajemy jeszcze i rozmawiamy albo oglądamy film, zanim emek pójdzie do pracy. Chociaż Mój to taki napalony, że nawet teraz jak bym Go obudziła, to byłby zadowolony:-D. tylko, ze to u Nas wynika też z tego, ze w poprzedniej ciąży mieliśmy przymusowy 9 miesięczy celibat (teraz też najprawdopodobniej też tak będzie) i chyba teraz Mój emek chce pofiglowac na zapas:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) toluś, nie zamartwiaj się, głowa do góry, ja dostałam zdjęcia małej Nadki mojej psiapsióły i też mnie zakuło, takie małe puchate cudo :), witaaj agita - daj znać jak Ci wyjdzie, oby wyszły 2 duze krechy, czego Ci życzę :) ja obudziłam się z bólem krzyża, zaczynają mi się bąbelki robić, czyli @ na pewno przyjdzie :(, choć jeszcze 3 dni zostały, agnes, ze zmianą nicka dla MałaNadzieja to strzał w 10 :D haha ja swojego już do @ nie męczę, musi zbierać siły, bo w tym miesiącu poza starankami będziemy mrozić do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Dopiero teraz zauwazylam post agnes o zmianie nicka ;-) Oj tam odrazy diablica :-) poprostu daze do celu ;-) Joanne a robiliscie jakies badania do insyminacji? Czy jak to jest? agita ja z mezem wieczorem wcale w tym tyg nie widze bo koncze prace o 22 a on juz o 21 wyjezdza. Dlatego musimy sobie radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje :) witam nową koleżanke :) U nas od wczoraj ostro :D były akurat trzy dni przerwy więc akumulator w pełni naładowany :p dziś mam chyba owulke?! Boli mnie lewy jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, M miał badanie nasienia, ja hormonów w klinice po laparoskopii, a resztę miałam zrobioną na przełomie roku, choć pewnie część będziemy musieli powtórzyć, ze względu na to, że mam jedną stronę niedrożną jesteśmy pod stałą obserwacją, mąż wyjeżdża znowu na 10 tygodni pod koniec miesiąca i zdecydowaliśmy się na IUI, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja za 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 z was moze tylko pomarzyc o ciazy w tym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, widzę, że i "pesymizm" tutaj zagląda, miło, ze zainteresował się nami, choć jednak rozmowy ciągnąć nie chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj my z moim M byśmy chcieli, a dlatego, że ja mam 2 siostry i on ma 2 siostry, no ale podejrzewam, że w takim tempie nie damy rady, chyba, ze urodzą się bliźniaki, czy któraś z Was chciałaby bliźniaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu agness zacieszka poki co mazy nam sie chyba wszystkim aby wogole zajsc w ciaze a potem sie pomysli o nastepnych:-). chociaz powiem Ci ze odkad pamietam zawsze chcialam miec trojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×