Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

agnes progesteron mam jeszcze ponoc w normie, tylko tuż przy dolnej granicy i przed zeszłą ciąża miałam tak samo, z zajściem nie było problemu tylko z donoszeniem gorzej. Gin mi powiedziała, że jak tylko test wyjdzie pozytywny to mam przyjsc po duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
agita to podobnie jak u mnie było, pierwsza ciąża na duphastonie...teraz dostałam luteinę tak bardziej profilaktycznie i dla mojego spokoju ze względu na tamtą ciążę....robiłam w kwietniu progesteron i prolaktynę - wyszła idealnie :) mam nadzieje ze nic sie nie zmieniło do teraz... kurcze dziewczyny ja to padam na twarz, nie wiem co sie dzieje ze mna:) rośnie we mnie życie i wysysa je ze mnie:P heheh...spać mi się chce, a zawsze nocny marek byłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Agnes rozumiem Cię....tyle lat czekałam....nie mogę uwierzyć, że się udało :) Jestem przeszczęśliwa...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Zobaczysz że Ty też się doczekasz...ja już powoli traciłam nadzieję...i niespodzianka :) Agnes życzę Ci tego z całego serca !!! Wszystkim tutaj starającym życzę szybkiego zajścia w ciążę !!! ---- a teraz uciekam do wyrka :) Do jutra paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, uda nam się wszystkim :) właśnie pożegnałam znajomych w drzwiach i szybko myk do Was, zobaczyć co nowego, chyba się uzależniam powoli od forum, ale powiem Wam szczerze, czuję się lepiej, bo są osoby w podobnej sytuacji, a myślałam już, ze tylko ja mam wszystkie problemy świata na swych barkach. po cichu też zazdroszczę, ale dziewczęta, pamiętajmy, że i nam zaświeci słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - ja tez uzaleznilam sie. wogole to moje drugie forum na poprzednim dziewczyny zaciazyly i zaczely opisywac dolegliwosci itp. wiec nie mialam czego tam szukac. teraz jest tutaj i mam nadzieje ze nie zostane znowu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z moim M i okazalo sie ze moze wrocic za tydzien a moze jechac do Niemiec. jutro ma dac kierownikowi odp. i teraz pyta mnie tak czy nie. a ja jestem rozdarta bo z jednej strony kasa a z drugie teskno mi juz i on tez teskni i czesto pisze ze jyz by chcial wracac. poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kochana ciężko, a na jak długo miałby pojechać do Niemiec?? choć z drugiej strony pieniądze to nie wszystko, a jeśli mocno chcecie dzidziusia i znowu być razem to nie zastanawiaj się :) idę spaciać, jutro kolejny dzień :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystaramysie2lata
My staramy sie prawie 2 lata z mala przerwa, od lipca zaczelismy sie dalej starac niestety brak ciazy. Wyniki mam dobre. Lekarze mowia, ze w moim mlodym wieku nie mozna jeszcze mowic o bezplodnosci (mam 22lata). Ale kurcze ile ja mam czekac, zalamuje sie z kazdym kolejnym miesiacem. Jak myslicie sprobowac brac Luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wkoncu koniec :) jeszcze dwa dni i wolny dlugi tydzien :) widze ze rozpisujecie sie dziewczyny coraz bardziej :) zrobilam test owu i znowu dziwnie wyszedl.... dalej kreseczka minimalnie bledsza... albo i nie. nie wiem. mystaramysie2lata- a na co chcesz brac ta luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
Nadzieja myślisz, ze te testy w ogole mają sens? skoro wynik jest niejednoznaczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus. Nie wiem. Chociaz tak naprawde moge jeszcze nie miec owulacji bo dzis mam 10dc. Ale na dniach powinna byc po clo. Mam coraz rzadszy sluz wiec cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystaramysie2lata
Slyszalam opinie starajacych sie, ze Luteina pomogla zajsc w ciaze. Mam 1 opakowanie i zastanawiam sie czy brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
luteina to jest na wywolanie okresy albo podtrzymanie ciaży, ale żeby pomagała zajść to 1 słysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie napiernicza podbrzusze ,że hej :/ ale przyjemności sobie nie odmówiliśmy :] zobaczycie wszystkie staniemy się ciężarówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ze luteina pomaga uregulowac cykle i dzieki temu latwiej okreslic dni plodne po jakims czasie stosowania lutki ale chyba bezposrednio na Zajscie w ciaze nie dziala. Tolus a mam pytanko. Jezeli nie chcesz to nie odpowiadaj ale zastanawia mnie to. Skoro tak rzadko uprawiacie seks to nie brakuje Wam go? Nie macie wiekszych potrzeb niz 5 RAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- tez pytalam wczesniej o to tolusie bo dla mnie to dziwne mlodzi ludzie hormony buzuja. ja bym nie wytrzymala tak rzadko sex uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
wiesz, brakuje, ale to jest życie...jesteśmy zalatani, zapracowani, wiecznie niewyspani i tak mija dzień za dniem...spróbuje to zmienić, ale nie wiem z jakim efektem:P odkąd maz awansował ma więcj pracy i stąd to wszystko. spadam spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez nie. Jak bralam tabletki anty to libido mialam znacznie mniejsze ale i tak jednak czesciej niz ok 5 razy. Moj M by nie wytrzymal. Teraz to mi sie czesciej chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes czytalam z grubsza poprzednie posty. Nie smutaj sie. Bedzie dobrze tak czy siak :-) Dobranoc.dziewczyny. Do jutra :-) Ja ogladam zmierz wiec posiedze jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula1234 a w którym tygodniu jestes? widzę, ze Nasze historie ciążowe były podobne...niech ta ciąża mija Ci bez żadnych zakłóceń:-) . A u mnie bilans na dzisiaj Test NEGATYWNY Okresu nadal brak, chociaż zawsze miałam w miarę regularne cykle, zdarzały się krótsze np. 25 dniowe, ale nigdy nie dłuższe niż 28. No zobaczymy co z tego wyniknie. Temperatura rano 37,2 więc nadal podwyższona Obajwów nadchodzącego okresu brak Więc wielka niewiadoma póki co...jak nie dostanę okresu to pojutrze znowu powtórze test, a jak dostanę to w sobotę popiję, bo przyjaciółka ma 30-tke:-) A co Wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Jestem, jestem :-) Wczoraj nic nie napisałam , bo byłam calutki dzień u brata :-) A właściwie u bratowej na pludrach .... Czas leci jak głupi - człowiek chciałby na wszystko znaleść czas ale nie da się ... Witam nowe kobietki :-) W końcu jakoś tak nas więcej się zrobiło .Kurcze mnie kusi już żeby zrobić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie po staremu. czekam na wiesci od meza co postanowil. Agita - przykro ze test negatywny. gosciowa - ile jeszcze dni do testowania ci zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa trzymam kciuki za pyzytywny test:-) . agnes nie powiem, ze nie jestem trochę zawiedziona, ale z drugiej strony to dopiero I cykl staran więc nie ma co się załamywac. Mój emek zanim zaczeliśmy się starac powiedział, że daje gwarancję, że max w drugim cyklu zajdę...nawet założyliśmy się o pizze:-D . Jejku czy u Was też taka brzydka pogoda...brrrrrrrr...aż mi się rano nie chciało wychodzic, a tu jeszcze deszcz pada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Witajcie!!! U mnie zapowiada się kolejny piękny dzień...aż mam ochotę okna przemyć...ale...wiem wiem:P nie zrobię tego... Odprowadziłam córkę i oczywiście poszłam po drobne zakupy do sklepu...chyba mnie wykończą te mdłości...w życiu tak szybko się nie uwinęłam ale myślałam że pawia puszczę tak mi jedzenie śmierdziało...:PNie mam pomysłu na obiad dzisiaj,nic mi nie podchodzi... chyba zapiekanki zrobie...a wy co robicie na obiadek? ----- Agita dzisiaj jest 6 tc i 2 dni...no przeszłysmy trochę w poprzednich ciążach...dziękuję za życzenia :) też mam taką nadzieje :) A co do testu to dziwne że negatywny wyszedł, może ci się cykl wydłużył i owulacja przesunęła...pozostało czekać i powtórzyć...nadal mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×