Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość joanne84
też szukam na allegro, niestety ponizej 30 zł (z przesyłką) nie mogę zlokalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna kiedys mialam taka sytuacje ze po sexie tak ze mnie wyplynelo ze cala podloga plywala( sex w kuchnu:-). do dzisiaj niewiem co to bylo. chociaz czasami sobie mysle czy moze to wody plodowe moze wtedy w ciaxy bylam, ale przy wczesnej ciazy juz sa wody. hmmm. niewiem ale naprawde bardzo bardzo dziwne bylo. musialam scierkami podloge sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, może to po prostu taki śluz płodny, z tym, że nie wiem jak plemniki mogą się w nim utrzymać, skoro leci jak z kranu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ostatnio gdzies ze jak jest zluz taki wodnisty to tez dobrze niby bo plemnikom latwiej sie przedostac. A to tylko o to w sumie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
20 testów na 2 miesiące? a od którego dnia cyklu należy je robić kiedy ma się nieregularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pisalas ostatnio ze wiesiolek bedziesz brac do polowy najkrotrzego cyklu. To mysle ze powinnas tak samo zaczac test robic. Pod koniec brania wiesiolka. Testy robi sie raczej co 2 dni bo one pokazuja ze owu bedzie w przeciagu 24-36h. A robisz to pierwszego pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ok, czyli robić tak od 15dc co 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pierwszego pozytywnego. Tylko ze mi np caly czas wychodza 2 kreski z tym ze druga bledsza i obawiam sie ze nie dam rady stwierdzic czy juz sa rowno wyrazne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
aha, czyli owulacja jest wtedy kiedy obie kreski mają ten sam kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - wlasnie przeczytalam ze przy nieregularnych cyklach testy nalezy rozpoczac robic w polowie najkrotszego cyklu. czyli jak mialas kiedys cykle 28dniowe a teraz 40dniowe to test pierwszy 14dc. i najlepiej o 23.00 robic test. jak net mi bedzie szybciej dzialal poszukam jakus testow i tez kupie. zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a dlaczego o 23 ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus tak. Test pozytywny jest wtedy kiedy dwie kreski sa rowno wyrazne lub kreska testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Pozytywny wynik testu oznacza ze prawdopodobna owulacja wystapi po 24-36h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus- masz juz te testy czy dopiero przyjda czy dopiero zamowisz? jest instrukcja dolaczona do nich i wszystko wytlumaczone co gdzie kiedy:-) . wiec mysle ze sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu po 23 tego nie wiem bo prawde mowic nie wiedzialam. Wczoraj akurat zrobilam po 23 i kreseczka byla jeszcze minimalnie bledsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja, wiem o tym, a cierpliwość popłaca, choć już teraz chciałabym doświadczyć tego szczęścia, kiedy mąż jest na lądzie :) ale dziewczyny - głowa do góry i na spontanie "molestować" mężów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
aha, rozumiem. kurde majątek wydam, wiesiołek, testy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
jeszcze nie mam ani testow ani wiesiołka, chce dopiero zamOwić tylko już sama nie wiem co :d MAM MĘTLIK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
dzięki agnes, to bardzo pomocny tekst:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne. My wszystkie bysmy chcialy juz :-) az dziwne ze narazie tylko jednej sie udalo.... A jeszcze nie dawno myslalam ze to takie hop siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ja już dawno porzuciłam mrzonki, ze zajście w ciaze jest proste:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×