Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

dziewczyny a takie pytanko maja faceci wasi ps3?graja ? jakie sa gry na topie? wymyslilam ze mezowi bym kupila jakas gre ale zupelnie sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M nie ma ps3, nie ogląda piłki nożnej, ale interesuje się motorami, właśnie pojechał na basen motórem, ale piękna pogoda, także szaleje :) a Czy któraś z Was mieszka blisko Szczecina?? albo wpada tu czasami na zakupki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?? zastanawiam się jak wyglądacie :D gadu gadu i tylko wyobraźnia działa po pisowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie pracy.zrobilam sobie niby przerwe miedzy klientami. Moj m ma xboxa. Pyka duzo... Przede wszystlim fifa teraz juz fifa 2014 i UFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - dokladnie mozna tylko sobie powyobrazac:-). moj tez w fife pyka a tak to strzelanki. tyle jest tego ze niewiem co wybrac zeby mu sie podobalo. a wiecie co mam do sprzedania gre harrego pottera z ksiazka. ta magiczna. moze macie kogos kto by kupil za 100zl.?? kupilam sobie (bo uwielbiam harrego)ale ta gra to dla dzieci jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes za to jeszcze troche i nie bedziemy Ciebie wcale widywac. Niech tylko mąż sie zjawi :-) Ciekawe czy Agita zakupila test. Jeszcze ktos w najblizszym czasie testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieha- wlasnie niewiedzialam jak wam to napisac hihi. ze z tydzien mnie nie bedzie. najmniej tydzien:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cześć dziewczęta ... Ja dzisiaj testowałam ( nie z porannego moczu ) . Ale nagatywny ;( Być może za szybko.Spróbuję jeszcze jeden zrobić w środę ...Kurde przykro trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa22, ja też dziś testowałam, nie wytrzymałam do jutra - niestety negatywny i dziś idę potańczyć, aby móc odreagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro....niby w teście było napiesane że w dniu spodziewanej @...ale nie wytrzymałam...ale podejrzewam, że i tak inci z tego...po wczorajszym napadzie bólu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ostatnio @miałam 15 ale zazwyczaj spóźnia mi się ze 3 dni. Podejrzewam , że owulke miałam dużo szybciej niż zwykle więc dlatego testowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ale jak dlugie cykle zwykle masz? Bo to ze mialas 15ostatnio to nie znaczy ze teraz tez 15powinien byc okres. Przeciez musi byc konkretna liczba dni. Joanne moze faktycznie za szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
W środę zrobie kolejny .... Chociaż uważam , że powinna wyjść bladziutka krecha ... Teraz to już troszkę się podłamuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mam długie cykle 36 dni?? są bardzo nieregularne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w 1 opak. z 2 testami..nie łudzę się, ale zobaczmy, w moczu były "farfocle" jak ja to mówię, z tym że białe nie czerwone...ale cóż...czekam wciąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×