Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość toluś
a owulacji nie czuję wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
heh,no tak:P musze kupić to cudo. tylko że to chyba trzeba robić dzień w dzień bo nigdy nie wiadomo kiedy owu będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus - a zamowilas juz testy znalazlas jakies tanie? poszukaj na tablicy.pl ja znalazlam za 10zl 25szt. wlasnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolus- no cos ty. jesli masz cykle 28-30to testy robisz w polowie cyklu. owu trwa pare dni wiec nie trzeba robic codziennie. laska od ktorej odkupilam testy napisala mi.ze 25szt starczy na ponad dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ale moje cykle wahają się od 30 do nawet 45 dni więc nigdy nie wiem ile dany cykl będzie trwał...a poza tym przecież owulacja może się przesunąć i być np. 10dc a nie centralnie w połowie...nigdy nie wiadomo kiedy te testy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziesz robila co drugi albo trzeci dzien. jakos sobie poradzisz:-). ja w przyszlym tyg. powinnam dostac paczuszke z testami. i od razu zrobie jeden zeby wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
a co 3 dzień to nie za rzadko? nie przegapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
jak kupię;) tak sobie wymyśliłam, ze dam sobie 3 miesiące bez wspomagaczy (tak zaproponował tez mój mąż) przy sexie co 2 dzień (nie tak jak teraz 5 * w miesiącu) a jak po 3 miechach się nie uda to jadę z koksem. t testy owulacyjne bym wypróbowała ale zniechęca mnie cena na allegro (te z tablicy w korzystnej cenie wykupiłas Ty ;) )...czekam na jakąś promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
dzięki za artykuł, zobacz tam jest napisane, ze statystycznie kobiecie zajście zajmuje 6 miechów... a z tym castagnusem to oczywiscie takie założenie, ze wezmę jak nic nie będzie wychodziło, ale też możliwe ze będę niecierpliwa i zacznę brać wcześniej hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
taka sama cena jest na allegro:) ale dzięki za pomoc:) widziałam na all taką ofertę 50 owulacyjnych+ 5 ciążowych za 46 zl...musze pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez ja widzialam. w sumie tanio ale dolicz kosz wysylki prawie 20zl. a z tablicy to z laska sie ugadujesz i poczta ci najtansza wysyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ale te 46 zl to jest już z przesyłką. za 50 owulacyjnych + 5 ciążowych...nie wiem,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no tak. sprzedawca MamyBABY, pomyliłam się tylko z tymi ciążowymi- nie 5 tylko 3. czyli 50 owu i 3 ciązowe za 46 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
tak. wysyłka jest gratis, więc taki komplet kosztuje 46 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no, ale aktualnie mam słabiej z kasa i te 5 dych robi mi różnicę...:( nie bardzo mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie 50zl to duzo. a z drugiej strony to po co az 50szt testow. moze kup 20szt. z tablicy i juz. no chyba ze wogole nie mozesz kupic bo z kasa krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
dobrze się miesiąc nie zaczął a ja już poszalałam z kasą musze zbastować;) powiem szczerze, że myślałam ze te testy sa tańsze, jak zobaczyłam że na all 30 testów z przesyłką kosztuje ponad 3 dychy to się zdziwiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no...a za same wiesiolki (2 paczki) zapłaciłam z przesyłką 35 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Toluś skoro macie tak krucho z kasą to dlaczego nie pójdziesz do pracy ?? Ja bym na twoim miejscu chyba oszalała z nudów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
po 1 nie mamy krucho z kasą ogólnie, tylko w tym momencie bo trochę za bardzo poszaleliśmy. ja na brak pieniędzy akurat jakoś szczególnie nie narzekam. a po 2 czy ja pisałam ze nie pracuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Noooo wcześniej pisałaś czy nie ?? Nie chciałam być wścibska tak tylko pytam z ciekawości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no raczej nie, więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×