Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Zawsze robiłam zapiekankę z kiełbasą .... Muszę spróbować z mielonym, może być bardzo pyszne :-) Agnes chyba każdy facet tak ma ... Głowa do góry jakoś dasz radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Zawsze robiłam zapiekankę z kiełbasą .... Muszę spróbować z mielonym, może być bardzo pyszne :-) Agnes chyba każdy facet tak ma ... Głowa do góry jakoś dasz radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam do domku, byłam babcię ze szpitala odebrać i trochu u niej posiedzieliśmy, aby kobiecinie miło było, aparatka z niej, opowiada: "wiesz jak te stare baby moczem nieładnie pachną??" - rocznik 40 haha, kochana babciunia :), agnes - filmu w końcu nie obejrzałam bo dostałam tel, od babci gość - dzięki za podpowiedź, ale ten ból był już nie do zniesienia i w gruncie rzeczy zamieniłam termofor na czopek przeciwbólowy, wiem, że to nie rozwiązanie, ale wiem też, że tragedii po nim nie będzie, trochę pochodziłam i mi lepiej, to która z Was teraz kolejna testuje?? ja za 2 dni jeśli nie dostanę @, tylko te bóle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Cześć dziewczyny :) --- Ja mam dni płodne, więc wybaczcie, że mnie nie ma, ale wolne chwile przeznaczam na wyższe dobro :P. --- Chciałabym tylko Was serdecznie pozdrowić i bardzo proszę nie wierzyć w to, że trzymanie ciepłego termoforu na brzuchu jest szkodliwe dla ewentualnej ciąży. Nie jest :). -- Do zobaczenia niedługo, mam nadzieję, że będę w stanie jeszcze chodzić i dojść do komputera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - to fajna basz babcie z poczuciem chumorku:-). ja pospalam sobie i dalej bym spala ale co ja w nocy bede robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Eyeque, bo już sama nie wiem co mam myśleć :) owocnych "wojaży" :D agnes, babcia tak :D przy niej człowiek się uśmieje, jak byliśmy w kościele na komunii mojego chrześniaka (jej prawnuka) to nagle słyszę: ale tym biednym dzieciom kity wciska do głów dodając, że ksiądz pier**** bzdury haha...a obok stoją tatusiowie innych dzieci :), babcia, która nie jest zawziętą katoliczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Ci dzień minął agnes?? oglądałaś cuś?? mąż dalej obrażony czy już trochę go udobr*****aś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a posprzatalam dom. w sklepie bylam(wyprawa wielka:-). potem obiad i spalam. niedawno sie obudzilam. maz sie nie odzywa(nie moze w pracy pisac nie ma czasu). za godzine konczy i mam nadzieje ze mu przeszlo. poslalam mu pare ladnych smskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my znowu przed tv będziemy siedzieć, piwko właśnie piję (lemoniadkę), mąż zrezygnował :) i tak trochu przed kompem, boli mnie dalej także nici z szaleństw, ale lepiej bo musimy mieć trochu wstrzemięźliwości aby zamrozić parę kijanek :) a jak u Ciebie się rozwinie wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tez bym piwko wypila. ale jeszcze nie moge. u mnoe wieczor sie nie rozwinie. leze ogladam jakies bzdury w tv(wawa non stop). potem nastepne i nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...to pewnie wieczorkiem się odezwie i będzie się przymilał aby dostać więcej takich, kręć go, a jak wróci, to po pierwszym razie będą na pewno 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oglądamy na tvn style wiem co jem i wiem co gotuję, masakra czym nas faszerują, a później dziwne, że spada płodność na świecie, chcą nas wszystkich wykończyć chemią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, ja wierzę, ze w końcu się uda, choć dzisiaj rano przez te bóle miałam dziką histerię w domu :(, mąż chciał wyjść a ja szalałam z rozpaczy, przeszło mi trochę ale wiem, ze moja psychika już powoli podupada, a to nie sprzyja komfortowi zafasolkowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- musisz rzeczywiscie troche wyluzowac, bo oszalejesz. a takich pr nie ogladam. jem to co lubie i nikt nie bedzie mi wmawial co mam jesc:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - a ty nie pracujesz? a mozna wiedziec dlaczego? ja nie pracuje bo tak ustalilismy z mezem. chociaz czasami bym poszla,ale potem ochota przechodzi te ranne wstawanie. juz sie przyzwyczailam do siedzenia w domku. no i oczuwiscie moj mezulek tez. zawsze ma cieplutki obiadek na stole jak wraca.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można, miesiąc temu skończyła się umowa i moja praca za decyzją szefa, ale ucieszyło mnie to, bo się męczyłam a teraz z mężem ustaliliśmy, że jak już staramy się o dzidziusia to będę siedzieć w domu, tym bardziej, że jeśli dojdzie do inseminacji to będę musiała się oszczędzać. i tak jak Ty, podaję mężulkowi obiadki i inne, obowiązki domowe wypełniam w 100% :) a długo już jesteś na wolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu ja jyz zapomnialam co to praca hihi. ja poronilam to zaczelismy sie starac i wlasnie maz tez stwierdzil zebym nie pracowala ze bede z dzieckiem w domku. i tak juz leci 4rok:-):-). jyz powinnismy miec z trojke maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trochę zleciało, nie nudzi się Tobie za bardzo?? bo ja już dostaję szału a będzie gorzej, jak mąż wypłynie i będę sama, w sumie dlatego kupiliśmy pieska, ale wiadomo, to przecież tylko pies a radość z dania życia maleństwu musi być niewyobrażalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mamy psa labradora. w sumie to zabardzo sie nie nudze. mam duzy dom duzy ogrod. zawsze sie cos znajdzie do roboty. albo jezdze rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak :), w końcu musi się udać :) a testy tylko mogą pomóc, choć ja powinnam trochu odpuścić z tym tematem i na spontanie wszystko robić, bo głowa też przecież może blokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście Dziewczyny:-D Jesli mogę się wtrącic to ja też od 4 lat nie pracuję, bo juz w ciąży miałam L4 i do teraz siedziałam z synkiem w domu, bo dopiero poszedł do przedszkola i w sumie miałam isc do roboty,a le jak zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko to nie ma sensu. Chociaż powiem Wam, ze mnie czasami nosi w domu i chciałabym miec trochę odskoczni, tak chociaż na pół etatu:-) . A u mnie @ nadal nie widac... A teraz zjadam kolacje i oglądam rodzinke Pl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - pewnie ze zle jak psychika tylko nastawiona na zaplodnienie. wyloozowac i tyle. sex mechaniczny jest beeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×