Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gosciowa - skoro masz cykle 36-dniowe a ostatnia @ mialas 15-tego to z moich wyliczen wychodzi ze kolejna @ powinnas dostac dopiero za okolo dwuch tygodni. no chyba ze zle licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dziewczyny, piszę wam ,że podejrzewam , że owulkę miałam szybko ( tak myślę ) koniec września , początek pażdziernika - test się powinien wykazać 10 dni po podejrzewanym zapłodnieniu dlatego tak szybko zatestowałam . Nie wiem , może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK laski, idę potańczyć, z mężem, ostatnie podrygi :) hehe...przyjemnego wieczoru :) trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Oczywiście powtórzę test. Dzisiaj zakupiłam i oczywiście nie wytrzymałam ... ;-/ taka już jestem mega niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne baw się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa - skoro myslisz ze owulke juz mialas (cialo swoje znasz najlepiej) a test negatywny hmmm. ja bym powtorzyla w dniu spodziewanej. ale mysle ze test niestety sie nie myli.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa test robi sie w dniu spodziewanej @ zazwyczaj. Najszybciej 12-14 dni od owulacji z tego co ja wyczytalam przynajmniej. Ale uwazam ze jezeli cykle z reguly masz 36 dniowe to wg mnie nie powinnas sie zalamywac bo tak naprawde nie masz zadnej pewnosci ze owu byla szybciej. Jezeli mialabys miec cykl 26 dniowe to owulke musialabys miec juz w 10-12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Powtórzę na pewno .... Kurcze jestem wściekła jak nie wiem, na samą siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cichą nadzieję mam jeszcze . Tym bardziej , że nie był to poranny mocz ... Piersi mnie bolą jak cholera od ok tygodnia jak nigdy. Jako 17sto latka miałam tak przed okresem ale po ciąży żadnych objawów na okres nie mam - po prostu przychodził i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
nie załamywać się, uszy do góry:D ja dzisiaj mam ostatni dzień @....fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan. Ja tam bym obstawiala ze cykl jednak byl normalnej dlugosci i jeszcze jest szansa. No chyba ze az tak wyraznie czulas owulacje. Ja tam nigdy nie czuje niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A macie też tak, że tydzień przed @ ( nawet trochę więcej) nie macie ochoty na sex?? Nie wiem co ze mną jest ale od jakiegoś czasu właśnie tak mam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus no to jeszcze troche i mozesz szalec :-) Ja tam ostatnio zawsze mam ochote ;-) Teraz mam strategie ze idealnie co dwa dni bzykanko musi byc. Dzis bylo- bedzie pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niezauwazylam u siebie jakiejs niecheci do sexu. przed okresem wyskakuje mi krostka na brodzie i slodyczy duuuuzo jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
ponoć najlepiej właśnie tak co 2 dni, to jest idealna częstotliwość podczas starań. mam nadzieję, ze ten cykl nie będzie tak długi... (ten 42 dni, przegięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys lekarz powiedzial ze wlasnie co dwa lub trzy dni. zeby plemniki sie natworzyly nowe. kurcze ale ja slowa wymyslam "natworzyly"hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wydaje mi sie ze jajniki na owulke bola. a nerki moze przeziebilas w pracy sie. zawin w koc i grzej sobie. a jesli masz masc jakas rozgrzewajaca to nirch mezus cie nasmaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
mnie przed okresem tak napiedala doł plecow, ze teraz dzień przed @ byłam na ketanolu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja zauważyłam, że wściekła jestem podczas owulacji :) Aż żalmi się robi męża i córki jak mnie to cholerstwo dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×