Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
oj szoda... zacieszka kup dwa testy. zrob jutro popoludniu i w razie czego w pt rano :) ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka- to przykro tak ze nie masz nikogo bliskiego wokol siebie. a gdzie mieszkasz? a maz gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agita - mam rehabilitację na kręgosłup ( odcinek lędźwiowy ) ; No zacieszka szkoda, że ciebie nie było .... Miałam wczoraj mega doła . Pokłóciłam się z mężem i poszłam rozum przewietrzyć po 23 i też żywej duszy nie spotkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Niee. Na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Właśnie bynajmniej w domu siedzą :) Ja też wolę jak mój mąż siedzi w kompie niż jeśli miałby gdzieś wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz gra w pilke. W druzynie z naszego miasta wiec 2x w tygodniu ma trening i w sob albo nd mecz. Potem czasami spije piwo z kolegami druzyny ale to sie czesto nie zdaza. Kiedys jeszcze czesto jezdzil na mecz do gdanska na lechie bi to zagorzaly kibic ale jakos mu minelo. Ciesze sie z tego bardzo. To byla dla mnie prawdziwa udreka :-) Mi tez zdarza sie czasem wyjsc z kolezankami. Chiciaz czesciej spotykamy sie u mnie np. Mam takie 4 psiapsioly z ktorymi trzymam sie od podstawowki praktycznie "na dobre i na zle" hehe wesela pogrzeby urodziny itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kawkuje ;) dzien dobry ;) wiecie może nie mieszkam na końcu swiata , ale na takiej wsi gdzie mieszka mało ludzi , a oni są w wieku około 50-tki ... np rodzeństwo moje i męza mieszka praktycznie z rodzicami ( nie więcej niż 50 m ) tylko my się tak odkroiliśmy ;) tzn mój mąż ma po dziadkach dom i tu mieszkamy . także troche przegibane mam :/ ale dziękuję Bogu , że na SWOIM :) nooo a z tych mniej ciekawych rzeczy ... :p testuje jutro .. chyba :) test dziś kupię , ale mamy w planach wyjazd do rodziców i nie wiem o której wrócimy . a z rana będzie pewniejszy ... @ - cisza .. przed burzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Zacieszka napewno nie przed burza. Napewno beda dwie kreseczki. Agnes i jak tam? Maz odkleil sie od konsoli?? ja czekam wlasnie u lekarza. Chybq zejdzie mi do wieczora.... Tyle kobiet siedzi... Agnes daj znac jak Twoja wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale tak, jak powiedziała któraś z Was - ciągle coś. Możecie mnie dopisać do tabelki - jutro mam mieć @ i pewnie przyjdzie, choć czuję, że z opóźnieniem. W ogóle to nikt jeszcze nie testował? Wpadłam i myślałam, że tu z pięć ciąż będzie :). Brakuje powiewu świeżości, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo Cie znowu "widziec" Eyeque :-) jak synek? No niestety w ciazach narazie u nas braki. Chociaz kutro zacieszka moze wyskoczy z radosna nowina heh Eye a kiedy zamierzasz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Dzięki, Mała Nadziejo :) Ja testować na razie nie będę, może, jeśli dłużej nie dostanę okresu. Zrobiłam test parę dni przed miesiączką, wyszedł pozytywny, więc powtórzyłam jeszcze dwa i też takie wyszły. Niestety, potem już był negatywny. Pewnie ciąża biochemiczna, zrobiłam błąd, że w ogóle testowałam. W każdym razie czekam na okres. Ale za zacieszkę trzymam kciuki :). No i za resztę też, bo chyba to już jakoś zbliża się bardziej "tłumny" czas testowania, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
A z synkiem (dzięki, że pytasz :) ) jedziemy 18.11 na wizytę do poradni chirurgicznej dla dzieci, tam nam powiedzą, kiedy zabieg. Ogólnie trochę się przeziębił, ale nie przeszkadza mu to nawijać, ile tylko wlezie :). Dla przykładu: nasza rozmowa: - jedziemy do tatusia, do domku! - a tata nie jest w pjacy? - nie, ma urlop! - nie! ja mam ujjop! - nie kochanie, tata ma urlop - nie, ja mam ujjop! mmmm, mój ujjop, pyycha ujjop! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Dzieciaczki sa nie zawodne :-) Moja corka ostatnio ogladala pogode w tv i mowi: Mamusiu slyszalas ze bedzie gla w polsce? Ja mowie mgla Ona: no mowie ze gla Ja: nie kochanie mgla Ona: no tak gla Ja: mmmmmgla Ona: to jak wkoncu? Gla czy mygla?? Usmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Hehehe:) Bo to wiesz, bardzo trudne słowo w sumie jest :). Aż strach, ze ten czas tak szybko leci - jeszcze nie dawno głaskałam mojego synka, kiedy miał kolki, martwiłam się kikutem pępowinowym, a teraz proszę, żeby przyszedł na kolację i słyszę: "Zaraz, jestem zajęty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Nadzieja - na pośladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) zacieczka...kciuki zaciśnięte z całej siły:-) . MałaNadzieja to dobre wiadomości:-) to może jak większa dawka leków to szybciej się uda:-) . Eyeque a to znamię to Synkowi się zrobiło tak samo z siebie? a ile ma lat jeśli mozna spytac? A tak pozatym Dziewczyny to macie udane Maluchy:-) Moj też jak cos czasami powie, to ze śmiechu można paśc:-) I dokładnie Eyeque tak jak powiedziałas...Nasze Kochane Dzieciaczki rosną tak szybko, ze szok...sama nie wiem kiedy Nam zleciało to 3,5 roku...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×