Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam Dziewczyny:-) . Joanne a co Ci dokłądnie dolega? coś z nerkami, albo pęcherzem? Jak się dzisiaj czujesz? a ten feimibion to jest taki dla starających się o dziecko i do 12 tc? u nas jest własnie taki i też zamierzam Go brac jak juz zafasolkuję:-) . zacieczka, u Nas zaczęło się od buntu 2-latka, później był bunt 3-latka, a teraz zmierzamy zapewno ku buntowi 4-latka:-) życzę cierpliwości. U Nas dzisiaj rano była jazda, aż spóźniliśmy się prawie pół godziny do rpzedszkola, były piski wrzaski, nawet kara się trafiła...ale na szczescie teraz jest już OK:-) . agnes a może to implantacja? super by było:-) w sumie piszą, że jeśli naprawdę nastąpiła implantacja zarodka to test powienie wykazac ciąże już 2-3 po tym:-) A co masz z kolanem? miałas operację? . A U mnie dzisiaj @ jednak się rozkręciła i leje się ze mnie dosłownie:-o no nic, trudno. Może w przyszłym miesiącu się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agita :-)u mnie rano tez byly male nyki... Implantacja wystepuje od 6 do 10 dnia po ewentualnym zaplodnieniu. A maz agnes chyba jeszcze nawet tyle czasu w domu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja faktycznie nie pomyślałam, przecież mąz agnes jest dopiero kilka dni w domu... A co do poranka to dzwoniła do mnie koleżanka, ze jej synek (najlepsi przyjaciele z Moim Aleksem) też rano robił cyrk...nie wiem moze cos wisi w powietrzu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agita- dokladnie maz od poniedzialku w domu jest. dzisiaj tez troszke krwi mialam na wkladce. a teraz nic. moze okres bedzie hmmm. ale czemu testy owu wychodza pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes testy robi sie do pierwszego pozytywnego. Wydaje mi sie ze ten pierwszy ktory wyjdzie pozytywny jest najbardziej wiarygodny. Moze nuedawno mialas owu. A czy kreska testowa wychodz tak samo mocna albo mocniejsza od kontrolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak jest bledsza to wynik jest negatywny. Kreska testowa musi byc rownie mocna lub mocniejsza od kontrolnej. Jezeli jest chociaz troche bledsza wynik jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robilas wczoraj pierwszy raz wiec nie wiesz kiedy wyszedlby pierwszy pozytyqny agnes. Owulacja trwa ok 12 godz tzn jajeczko jest wtedy zdolne do zaplodnienia. Liczymy 24-36h od pierwszego pozytywnego testu. Mi testy pozytywne wychodzily nawet jakies 4 dni ale nalezy sugerowac sie pierwszym pozytywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam się totalnie na testach owulacyjnych, bo nigdy nie stosowałam, ale z tego co pamiętam agnes to u Ciebie coś ok 25dc tak? to może wredota jednak...chociaż nie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita Tobie zycze zeby w przyszlym miesiacu sie udalo. Tak jak nam wszystkim bo rok powoli sie konczy.... A tu dopiero jedna szczesciara z fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- tak progesteron mam w normie. kurcze mam zrobione badania hormonalne ale przez kolano nie mam jak kiedy jechac. a nie znam sie na tych wynikach. agita- w kolanie mialam uszkodzona lekotke i w kwietniu mialam pietwszy zabieg podczas ktorego lekarz zobaczyl ze mam zerwane wiezadlo. i teraz mialam operacje rekonstrukcje wiezadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie masz na wyniku jakie sa normy? Bo z tego co gdzies tam czytalam to takie plamienia moga swiadczyc o nislim progesteronie. Krotka faza lutealna tez. Wtedy wlasnie luteina niby pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- mam podane normy w trzch fazach foliulana, owulacyjna, lutealna, monopauza. progesteron w fazie folikularnejmam w normie. w owulacyjnej za niski i w pozostale fazy tez za niski. fsh - w normie we wszystkich fazach. lh - w fazie lutealnej za wysokie. teraz piszac z toba patrze o co chodzi w tych wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac ja robilam tylko prolaktyne i tsh wiec nie bede sie wymadrzac ale ja to rozumiem tak ze jednak ten progesteron moze byc za niski po owu. Szkoda ze temp nie mierzysz to bys wiedziala czy tempka Ci adnie sie utrzymuje. Nie wiem co to lh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem co to jest te lh. tez czytajac wyniki wydaje mi sie ze progesteron mam za niski. od cyklu nowego zaczne miezyc tempke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przeczytalam co to. Hormon luteinizujacy czy jakos tak. Cos przeczytalam ze jest odpowiedzialny za pekniecie pecherzyka graffa wytwarzanie cialka zoltego i wlasnie za progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja dziękuję🌻 Dziewczyny ja wogóle bym chciała, zebyśmy wszystkie zafasolkowały jak najszybciej i żebyśmy później dzieliły się ciążowymi dolegliwościami, relacjami z porodu i sytuacjami z życia Naszych dzieciaczków:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepiej jak udam sie do mojego lekarza i on powie jakie leki mam brac i tyle. no chyba ze poczytam w necie i bez recepty zaczne cos brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj lekarz napewno zapisze Ci jakies Hormonki. Jezeli dobrze to rozumiemy oczywiscie. Ale to dobrze. Przynajmniej unormujesz sobie te hormony. Ja nawet nie wiem co z moimi bo od 3 cykli "reguluje" luteina wiec nie mam jak zrobic wynikow na progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita oby to wkoncu nastapilo :-) Agnes bez recepty nic chyba nawet nie dostaniesz. Lekarz napewno lepiej Cie pokieruje. Nie ma co samemu eksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak myslalam ze mam cos nie tak bo jak zaszlam pierwsxy raz w ciaze to bralam tabletki anty. a one tez maja hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- poczekam teraz na okres i po umowie sie na wizyte i pojade do niego. akurat bedzie nowy cykl. dzieki Mala rozjasnilas mi sytuacje i zrozumialam wyniki troche:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes zaszłas w ciąże biorąc tabletki anty czy po odstawieniu? Ja odstawiłam 2 miesiące temu i też myślałam, ze uda się od razu, bo ponoc większe szanse są, ale jak widac, nie u każdego się sprawdza ta zasada:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×