Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość korneli1988
nie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Korneli moje gratulacje!!! Agnes głowa do góry :-) Zostały nam jeszcze TYLKO dwa cykle także sprężajmy się drogie przyszłe jak i teraźniejsze mamy ;-D Plany na sobotę ?? Hmmm to co zwykle -sprzątanie :-) A później spacerek i na kawkę pewnie gdzieś się wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Korneli wielkie gratulacje. Ja wlasnie jade do szpitala do mamy. Karetka na sygnale ja rano wziela. Dostala dretwienie lewej strony i cisnienie ptrawie 200 lecialam do niej biegiem o 7 z pracy sie urwalam bo tam nadia u niej byla. Masakra. Mam juz dosc. Brat moj byl jiz w szpitalu. Niby lepiej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacynamalenstwo
ja zaczynam 5 cykl staran. Wczoraj dostalam @. Czesto czytam Was:) mam nadzieje, ze i ja zajde w ciaze do konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja , a co się stało?? Wiadomo już?? Czekajacynamalenstwo Witamy :) Więc będziesz testowała w mniej więcej takim samym czasie jak my :) Ja mam końcówkę @ . I też zaczynam 5 cykl starań . Masz już jakieś szkraby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta; MałaNadzieja - współczuję, już coś wiadomo?? będzie wszystko dobrze :) korneli - również dołączam się do gratulacji, trzymamy kciuki aby wszystko skończyło się pozytywnie agnes - mamy jeszcze parę cykli (2 ??) jeszcze się uda, zobaczysz, ja w to wierzę :) a tak poza tym, byliśmy dzisiaj na rodzinach mojego 9 letniego chrześniaka, duży chłopak, a jaki kumaty :) niestety będzie duża różnica wieku między moim szkrabem a Nim, ale cóż...nie da się tego obejść :) no i szykujemy się do wyjazdu męża (za tydzień w piątek) dlatego tak rzadko ostatnio tutaj bywam, witamy czekajacynamalenstwo :) życzę Tobie, sobie i wszystkim kobitkom z forum aby nasze marzenia się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczescie juz dobrze. Wypiasali mame do domu. Musi byc pod kontrola neurologa bo to wlasnie tego typu problemy. Ulzylo mi strasznie.... Balam sie jak diabli Taty juz nie mam wiec nie wiem jak bym znosla gdyba teraz jeszcze mamie sie cos stalo.... Czekajacnamalenstwo. Witam. Milo ze do nas dolaczylas :-) Dziewczyny damy rade do konca roku ;-) oby. Zycze tego Wam i sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny malanadzieja- ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo. teraz musisz pilnowac mame bardziej. joanna- duzymi krokami wyjazd meza sie zbliza widze. my dzisiaj jedziemy sobie na zakupki. dzisiaj wygralam z mezem uslugiwanki:-):-) maz robi wszystko co chce:-):-):-):-). zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wam napisac wczoraj rano mialam na wkladce troche rozowej krwi i przez caly dzien nic i dzisiaj nic. myslalam ze to okres a tu raczej nie. hmmm dziwne jeszcze tak nie mialam. od trzech dni rano troche rozowego i potem nic. piersi bola jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Agnes moze @ sie rozkreca.... Albo nie-tego Ci zycze ;-) Ja mialam dzis tak kapke podbarwionego sluzu. Wiem ze pisalam to juz w poprzednim cyklu ale wtedy mialam to 29dc wiec okres sie zaczynal. Dzis mam 21dc. Moze sobie wmawiam poprostu. Milego reszty dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mi sie chyba znowu nie udalo bo dzis tempka spadla z 36,9 na 36,6 :-(:-(:-(:-( WIEC albo jestem przed @ i pojawi sie szybciej albo hdzies wyczytalam ze moze to byc spadek implantacyjny tymbardziej ze wczoraj ta kapka sluzu.... Nie chce sie znowu schizowac. Zobacze co sie bedzie dzialo. Zycze milego dla dziewczyny :-) Lecevdo pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) czas najwyższy żeby pojawiły się nowe panie cięzarowe ;) ja czekam do środy , cholernie sie dłuzy ... ale co tu dużo mówić chyba kolejny cykl starań mnie czeka ! wiecie to jest strasznie stresujące kiedy się w pierwszą ciążę zachodzi za pierwszym razem i to jeszcze na spontanie , bez liczenia , mierzenia itp , a chcesz drugie i o zonk ! co to sie dzieje na tym swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się Dziewczyny "poweekendowo" . kornelii GRATULACJE:-) niech Maluszek zdrowo rośnie i się rozwija jak należy:-), no i niech siedzi w brzuszku jak najdłuzej:-) . agnes kurcze a myślałam, ze chociaż kilku z Nas uda się w październiuku zobaczyc II kreseczki...Usługiwanki mówisz:-), no to miałas ciekawy weekend co? mężus na każde zawołanie:-D . MałaNadzieja, dizęki Bogu, ze mama lepiej się czuje. Wiem neistety doskonale co czułas, jak się dowiedziałas, ze mama w szpitalu. Moja mam 2 lata temu miała wylew...pędziliśmy z emkiem prawie 1000 km na złamanie karku, a i tak nie wiedziałam, czy zdążymy...jestem pewna, ze tylko dzięki modlitwom i temu tam na górze moja mama żyje...przeszła bardzo skomplikowaną operację (lekarze dawali 25% szans na przeżycie) pamietam ten czas jak przez mgłę, całe dnie w szpitalu i ten strach...Na szczęście dziś już prawie nei ma śladu po wylewie:-) . czekajacynamalenstwo witamy serdecznie i trzymam kciukasy, zresztą jak za każdą z Was wszystkich Dziewczyny:-) . MałaNadzieja dopóki @ się nie rozkręci to nie trac nadziei:-) . zacieczka ja też w I ciąże zaszłam ot tak po prostu i wiem doskonale co czujesz...chociaż to dopiero będzie 2 cykl staran, ale człowiek sie bardziej stresuje, mierzy temp. ogląda śluz itd. . A My w sobotę byliśmy u znajomych na urodzinach ich córki i była też koleżanka z 3-tygodniowym synkiem. Boże Dziewczyny jak wzięłam tą kruszynkę na ręce to zakochałam się z miejsca:-D Normalnie szok...już się nie mogę doczekac, aż będę mogła ja tulic takiego swojego Maluszka:-) a Najlepsze, że nawet Aleks stwierdził, że bobasek jest fajny i Go zagłaskac chciał:-p . A dzis póki co zapowiada ise fajny dzien, słoneczko swieci, humor dopisuje, Alusiek przywitał mnie słowami, że bardzo mocno mnie kocha...czego chciec więcej:-) . A jak tam u Was Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A mysmy zaszaleli troszkę w sobotę :-) Spotkaliśmy się ze znajomymi, wypiliśmy wódeczkę i na imprezę :) Kurcze fajnie tak odreagować i znowu poczuć się jak małolata :-) @ skończyła mi się coś szybko tym razem... W niedzielę poranny sexik x2 .... Ahhh mówię wam czuję się jak nowo narodzona po tym weekendzie. Zebrałam siły więc można dalej walczyć o naszego maluszka :) Od dzisiaj przez 10 rehabilitacja.... Buuu jak mi się nie chce. Tym bardziej , że pogoda straszna i nie mam najmniejszej ochoty wychodzić z domu ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jakos okres nie moze sie rozkrecic. dziwnie tak. tylko piersi bola zwlaszcza rano nie moge ich dotknac. u mnie weekend tez fajny byl. dzisiaj pogoda deszczowa ale wyciagam meza na zakupki:-). milego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka- nie testuje bo wydaje mi sie to zbedne bo kochalam sie z mezem tydzien temu. (wrocil z delegacji) i chyba za wczesnie co? i zeby tak odrazu piersi mocno bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes mnie też tak piersi bolały dwa tyg przed @ . Myślałam , że zaszłam a tu lipa ... Okres miałam tak beznadziejny , że szkoda gadać :( @ się skończyła wczoraj a brzuch nadal mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Więc spróbuj zrobić... Przecież to 8 pln nie jest majątek , a możesz się mile zaskoczyć czego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- nie chodzi o kase tylko czy nie zawczesnie. wogole moze w tygodniu pojade do mojego lekarza z wynikami. da leki i wtedy szybko zajde:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes no wedlug mnie za szybko jednak... bo od seksu do zagniezdzenia moze minac nawet 10 dni a ja nie wiem co ze mna.... znowu mialam plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wlasnie tez mi sie wydaje ze za szybko. co do burzy podobno u nas grzmialo ale spalismy wiec nic nieslyszelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... ja w pracy od 6 bylam pragnes wydaje i sie ze przynajmniej te 12-14 dni trzeba odczekac... a najlepiej w terminie spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×