Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja osobiście ząbków nie wybielałam, bo tez mam obawy, ale za to raz na jakiś czas zdejmuję kamień i piaskuję również - fajny efekt jest :) Echh jeszcze ok 2-3 dni do @...... chyba nadchodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie..ja do okresu jeszcze w tygodniach liczyć.. Ale zaznaczam w kalendarzu sobie kiedy co i jak. W pierwszej ciąży dowiedziałam się o niej będąc w ciąży 1.5 tygodnia..coś mnie piersi bolały i mi strasznie wyszły żyły na klacie :D Hop siup test wieczorem gin, rano poziom beta hcg i :D :D :D Of course była to wpadka po całości no i rozstaliśmy się po jakimś czasie, no ale to już nie to forum na takie pogaduchy. Teraz poprostu już nie mogę się doczekać następnego bąbla..przeraża mnie ta różnica wieku, ale sobie 'machniemy' teraz jedno po drugim to jakoś się zatrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No właśnie ja też bym chciała małą różnicę wieku dlatego staramy się już piąty cykl :( ehhh co zrobić. Jutro idę do lekarza to zobaczymy co mam za wyniki. Ja też mam jeszcze 2 tygodnie do @ , a już mi strasznie wysypało buzię. Czuję się jak w okresie dojrzewania.Macie może też z tym problem?? Bo ja już załamuję ręce. Jest coraz gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz gościówa, ja Ci muszę powiedzieć, że odkąd odstawiłam tabsy, to w sumie 1,5 tygodnia, to mam tak tłustą buzię, że uwierzyć nie mogę. Świecę się. W życiu nie miałam ani pryszcza ani trądziku ani nic, a tu taka niespodzianka..gdzieś kiedyś czytałam, że tak się może zdarzyć. Ja normalnie jak patrzę na swoją buzię to widzę teraz jeden wielki prawie smalec, a dać wiarę, że całe życie używałam kosmetyków do skóry suchej/wrażliwej skłonnej do tego i tamtego. Ech! Obserwuję tę twarz i póki co tylko to, sama jestem ciekawa. Może hormony szaleją po odstawieniu? No ale u Ciebie tak późno dopiero..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy się o pierwszego bobaska, jesteśmy rok po ślubie.. Jeśli chodzi o wypryski i zmiany skórne to zapewne sprawa hormonów... Na mnie nie działają żadne matujące kosmetyki.. Najbardziej pasują mi kosmetyki siarkowe-nawet muszę kąpać się w takich siarkowych mydłach.. ale pomagają-możecie wypróbować.. Żele do mycia twarzy, toniki, kremy, mydła zwykłe i w płynie..całą serię można kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i pamiętajcie, że tłusta skórę tez trzeba nawilżać... jak nie będziecie nawilżać balsamami i kremami (lekkimi) to efekt będzie jeszcze gorszy-przekonałam się na własnej skórze ;) to samo doradziła mi kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja mam teraz zrobić, wymienić wszystkie kremy, kosmetyki? Czy to się jakoś unormalizuje? Kurcze, po tych 6 latach brania tabsów, to się już czuję jak jakaś ułomna, zacofana, nic nie wiem :p Zmykam po moje potomstwo do zerówki, zajrzę potem. Smacznego obiadku i miłego popołudnia dziewczęta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie są drogie kosmetyki-śmiało możesz zacząć od żelu do mysia twarzy i toniku :) ja od kilku lat szukałam czegoś odpowiedniego dla mojej uciążliwej skóry i w końcu odkryłam te siarkowe rzeczy. Z czystym sumieniem mogę polecić :) a na miejscowe zmiany skórne maść cynkowa z apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresie letnim używam też kremu do twarzy tego siarkowego, ale jak robi się zimniej wracam do zwykłego kremu na dzień :) u mnie jest problem nie tylko z twarzą, ale też z plecami, dekoltem i ramionami - ta siarka jest dla mnie zbawienna :) Smacznego!!!!! ( a ja jeszcze w pracy :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po rehab. od pon przechodze na jedna kule. co do dentysty to chodze jak musze. raz na rok usuwanie kamienia jak jest i przeglad. tez slychalam ze wybielanie oslabia szkliwo. a i chyba troche kosztuje co? obiadek przygotowalam w piecu rozpalilam i czekam na mezulka. co do kremow to ja zazwyczaj nie stosuje nic specjalnego nivea albo wysmaruje twarz balsamem do ciala. nie mam zadnych krost tradziku nigdy nie mialam. zawsze gladka cera. przed okresem pare dni wyskakuje mi krostka na brodzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja nigdy też nie miałam problemów z cerą. Teraz też nie mam, po prostu jakoś mam wrażenie, że wieczorem moja twarz się świeci, czego, jak brałam tabletki, nie widziałam. Ja też nie szaleję, na rano mam tonik, na wieczór płyn micelarny i jakieś tam zmywadło do makijażu. Czasem nakładam maseczkę z kwasem hialuronowym, mam też krem na dzień ziajki i na noc (używam, gdy siedzę w domu i wiem, że nie muszę wychodzić i się nie maluję). Na co dzień używam popularnego ostatnio BB. Wybielanie u mnie kosztuje od 600 zł na nakładkach i od 1200 zł za lampę. Do tego niestety 200 zł od każdego martwego zęba, którego trzeba wybielać od środka. Niestety ja mam już 3 martwe do jasnej ciasnej. Ech..chyba wskoczę na rowerek dziś na godzinkę, jak Luby będzie malował..choć znając siebie nie będzie mi się chciało. Macie dziewczyny jakieś sposoby na zachęcenie samej siebie do ruszenia tyłka z kanapy i porobienia czegokolwiek? Ja jak siedzę na kanapie i patrzę na swój rower to od razu odwracam od niego wzrok. Yh. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - te wybielanie to bardzo drogie i trzeba co jakis czas powtarzac. kiefys slyszalam jak chcesz miec biale zeby idz na solarium:-):-). ja na wiosne lato duzo rowerem jezdzilam. pewne do teraz bym jezdzila bo pogoda jeszcze jest ale nie moge. dobrze ze mam rehab. bo w domu to nie chce mi sie zmobilizowac do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no weź, jakie solarium? :p Byłam 3 razy w życiu - nie wytrzymuję temperatur, poza tym jakoś się boję, że mi się skóra zestarzeje :D Mam dość śniadą karnację, zimą wyglądam jakbym się opalała raz w tygodniu :p. Latem wyglądam jak murzynka (po tacie, tzn tata też tak wygląda:p), ale jakoś niespecjalnie lubię samo opalanie i wylegiwanie się na słońcu..Odkąd mieszkam za miastem, stronię nawet od plaży, chyba, że mnie córka namówi, to jedziemy na 2 h. Czekam na Lubego, pewnie będzie dziś ok. 19 dopiero.. Wyczytałam dziś gdzieś w necie, że nie powinno się seksić codziennie, bo to osłabia plemniki. Ponoć w zupełności wystarczy co 3 dni, raz, a porządnie. Wyczytałam też o tych cyklach i owulacjach..no ale jaki ja mam cykl jak dopiero odstawiłam tabletki, to nawet nie wiadomo, kiedy owulacja. :D Cóż, czekam.. A wy, czy korzystałyście z jakichś specjalnych technik przed-ciążowych? Obserwacje, termometry itp? Ja czasem biorąc tabletki robiłam testy, bo regularnie zapominałam 3 tabletki z nowego opakowania i wpadałam w panikę. A teraz to bym skakała z radości pod sufit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
Daisy czyli jesteś 'bambucza' :-) mam pytanie szamiesz proszki czy wolisz w gumiaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula12345
ej laski, ktoś się zalogował na moje konto? Jak to możliwe? Ktoś mi ukradł pseudo i zalogował na swojego maila !!!!! Ja pierdziele co jest grane, próbowałam się zalogować na maila, bo już zobaczyłam że ktoś głupoty wypisuje w moim imieniu i mi sie wyświetliło że login jest już zabezpieczony hasłem !!!! Chyba muszę po prostu pseudonim zmienić bo co mi pozostaje?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam się na niebiesko zrobić bo ktoś mi pseudonim ukradł i zalogował się na swojego maila.... Dodałam jedną cyferkę i już jestem niebieska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą komuś chyba naprawdę się nudzi skoro potrafi się posunąć do tego aby na swojego maila cudzy pseudo logować !!!! Dzieciaki się bawią !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są ludzie, którzy się zwyczajnie nudzą, z pewnością..no ale forum publiczne, więc nie pogonisz. Swoją drogą, można by uszanować osoby tu i wszędzie na forum przebywające i zwyczajnie się nie wpier***ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No daisy cichodajko powiedz jeszcze jakieś brzydkie słowo. Tak na marginesie to czasami się podszywam bo lubię wiedzieć co pomyślą takie pustaki jak ty, a pogonic to sobie możesz kury do zagrody na swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja w sobotę zrób sobie relaksacyjną kapiel, zebyś nabrała sił na kolejny tydzien:-) A tak pozatym to nie goń tak....Ja wiem, ze łatwo się mówi, bo człowiek sam czasami nei wie w co ręce włożyc, ale jak sobie tak później pomyślę, ze przeciez minuta tak naprawdę nie zrobi Nam różnicy, a ten pośpiech moze kiedyś się Na Naszym zdrowiu odbic... . Ja też nie słodzę ani kawy ani herbaty w sumie już jakies 15 lat. jedynie herbatę to z miodem wypiję (ale musi tez byc cytryna), a kawa musi byc z mlekiem, a własciwie ja częsciej piję mleko z kawą:-p . A ja dzisiaj na obiad gotowałam chińszczyznę czyt. mieszanka warzywna + mięsko:-) . daisy ja jeśli chodzi o pieczenie to jestem niestety beztalencie:-( ciastka owszem nie ma problemu ale ciasta jakos mi nie leżą. Gotowac za to lubię, lubię nowe potrawy robic, jakos ładnie dekorowac, desery też lubię robic:-) Jednakze od jakiegos czasu noszę się z zamiarem jednak spróbowania sił w wypiekach. Może w weekend się skuszę upiec jakies ciacho. Moze macie sprawdzony przepis na pyszne ciasto dla takiego laika jak ja? chętnie przyjmę:-D . My rodzinnie odwiedzamy dentystę raz do roku. Przegląd, blombowanie (jak jest co) i usuwanie kamienia. Dla mnie to nic strasznego, bo kiedys nosiłam aparat ortodontyczny i przezwyczaiłam się do wizyt u stomatologa:-D Natomiast o wybielaniu nie myślę, bo ponoc mam bardzo białe zęby na szczęscie:-) . kasiula ja powoli szykuję się do pieczenia pierników i też będzie zabawa z ozdabianiem:-) Aleks tez bardzo lubi takie rzeczy. Ciastka zawsze pomaga mi robic i ozdabiac:-) . No i ja też bym chciała zeby między Aleksem a Jego rodzenstwem nie było dużej różnicy wieku...ale czy nam się uda? to chyba Ten u góry tylko wie... . Jeśli chodzi o wypryski to ja jak odstawiłam tabletki to tez pierwsze kilak tygodni mnie wysypywało, ale teraz jest juz ok. Ja rzadko stosuję krem do twarzy, a jak już to jakiś dziecięcy, albo nivea, zalezy co mam pod ręką:-) . agnes to widac postępy robisz jak juz o jednej kuli zostaniesz. Super:-) . Daisy przeciez na rowerku mozesz jeżdzic i oglądac tv w jednym czasie (jesli dobrze rozumiem i jest to rowerek stacjonarny) Ja na steperze jak cwiczyłam to albo oglądałam TV albo czytałam książe i 30 minut mijało w zawrotnym tempie:-) Co do seksu to Mu Kochamy się tak co 2 dzien:-) zobaczymy czy to zadziała:-D . Dobra uciekam pranie wstawic i jakąś kolację machnąc. Synek już spi, chłop tez bo nocka przed Nim, a ja chyba cos obejrzę? polecacie cos fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline773
Cześć! Jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko już rok. Miesiąc temu powiedział mi, że jego marzeniem jest, abym była w ciąży do Świąt Bożego Narodzenia. :) Na razie czekam na @, ale mam szczerą nadzieję, że nie nadejdzie. Dziewczyny, wspierajmy się! :) Pozdrawiam! Eveline773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agita tu masz przepis na sernik, który ja robiłam: składniki: - biały ser 1 kg (ja kupiłam gotowy twaróg mielony tłusty piątnicy - był super) - 5 sztuk jajek - 200 g masła (patrz na zawartość g na opakowaniu - masła robią coraz mniejsze) (patrz też na zawartość tłuszczu - min 82%) - skórka z 1 szt. cytryny - 2 op. budyniu waniliowego - 300 g cukru jak kto woli (ja dałam za dużo, nie lubię słodkiego; szklanka cukru na 1 kg twarogu) - rodzynki? - 1 op. proszku do pieczenia - 1 op. cukru waniliowego - olejek rumowy Działasz: - cukier rozpuścić z masłem w kąpieli wodnej najlepiej (do gara lejesz wodę i grzejesz, na tym garze stawiasz mniejszy gar lub miskę i się tam parzy ten cukier z masłem - aż znikną drobinki cukru) - ucierasz mikserem na gładką masę - zdejmujesz z ognia by ostygło - dodajesz 5 żółtek(!) - dodajesz 2 budynie - dodajesz 1 płaską łyżeczkę proszku do pieczenia - dodajesz 1 op. cukru waniliowego *mieszasz mikserem - dodajesz twaróg cały *mieszasz mikserem - dodajesz skórkę z cytryny Ubij mikserem z pozostałych Ci 5 białek z jajek pianę, taką, że jak przewrócisz garnek do góry nogami, to Ci masa będzie się trzymać i nie spadnie. - dodaj powstałą pianę - dodaj skórkę z cytryny - dodaj rodzynki (muszą być uprzednio namoczone we wrzątku) *delikatnie zamieszaj drewnianą łyżką wszystko razem. Mikser już schowaj :) Formę wyłóż papierem do pieczenia. Wlej masę. Nastaw piekarnik do 165stopni, jak się nagrzeje wkładasz blachę z ciastem. Pieczesz 60 min. w temp. 165st, potem przez 30 min juz po wyłaczeniu piekarnika niech sobie tam leży i dochodzi. Nie wolno otwierać piekarnika w trakcie pieczenia ani w trakcie 'dochodzenia':) Smacznego :) Ja rodzynek nie lubię więc sobie darowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzięki Ci bardzo kobieto za taki łopatologiczny opis:-) w piątek, a blo sobotę spróbuje:-) zobaczymy co wyjdzie. Ja rodzynek też nie lubię więc będzie taki jak Twó...przynajmniej mam taką nadzieję, bo smaka już mam:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×