Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Ostatnio byliśmy u kolegi :) Tak szczerze to dopiero od niedawna mam znajomych. Dwa lata mieszkam tu i dopiero teraz zaczęłam czuć , że tu mieszkam. Nie mogłam się odnaleść w tych wiejski zwyczajach (choć też pochodzę z wioski) - wszyscy tu wszystko o sobie wiedzą i plotkują, a ja tego nienawidzę. Ehhhh ale co to za urodziny jak trzeba o " suchym pysku" siedzieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Nawet fajki nie powąchasz :p A to taki domowy spęd? Czy idziecie gdzieś w miasto? Fajnie, ja mieszkam na wsi 1.5 roku, ale nie znam nikogo. Mam jedynie sąsiadów obok, też napływowych, zaraz po nas. Na szczęście są w podobnym wieku (oboje 28lat). To chociaż się pobawisz. A wszyscy już wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
M nagaduje żebyśmy poszli na imprezę jutro bo pewnie wszyscy pójdą ale ja nie chcę. Powiedziałam mu od razu jak zaczęliśmy się starać o dziecko ,że jak tylko zaciążę to koniec z baletami. No właśnie sęk w tym , że jeszcze nikt nie wiem ( prócz mojej przyjaciółki) ;/ Chciałam to utrzymać do momentu aż pójdę do gina ale najwidoczniej się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No właśnie dlatego nikomu nie mówiłam . Będę intensywnie myślała co odpowiedzieć na pytanie " czemu nie pijesz/ palisz?" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) dzisiaj mnóstwo latania po mieście z siostrą, a to zakupy, a to jedzonko, wyprawiam młodziaka w świat, na praktyki leci :) Daisy nie przejmuj się Kochana, myślę, że nie warto, ja w wieku 15 lat otrzymałam od babci duże mieszkanie, gdy w wieku 21 lat przeprowadziłam się i zamieszkałam sama, słyszałam jak to każdy mi zazdrości itp, nikt mnie nie odwiedzał mimo, że zapraszałam, a teraz myślę że w sumie i dobrze, przynajmniej mniej zepsutych sprzętów :) zazdrość ludzka nie zna granic, zawsze mnie w domu uczyli aby nikomu niczego nie zazdrościć tylko cieszyć się z tego co inni mają....i było tak do czasu, aż nie zachciałam zostać mamą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Joanne ale na pewno nie zazdrościsz tak , że życzysz ciężarnym jak najgorzej - to po prostu chęć posiadania dziecka , a nie fałszywość , że jak ja nie mam to ty też mieć nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - 'na antybiotyku jestem' dziala najlepiej :p * Joanne- - No wez, Twoja zazdrosc jest calkowicie na wlasciwym poziomie! A gdzie leci Twoja siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest tak, ale sam fakt, że czuję kłucie w serduchu jak widzę mamuśki z maluśkimi dzieciaczkami, ach.... siostra leci do Stambułu, Turkey, wchodzi na statek w niedzielę :) racja gościówa, najlepsza wymówka, to bierzesz leki, przy których możesz źle się czuć łącząc z alkoholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
I fajkami ?? :D Wiedzą , że ja ani jednego , ani drugiego nie odmawiam ha ha.... Nie no coś wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
I fajkami ?? :D Wiedzą , że ja ani jednego , ani drugiego nie odmawiam ha ha.... Nie no coś wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Chcialam sie tylko przywitac. Jestem wykonczona po pracy. Przeczytalam wszystkie posty ale chyba moj mozg nie przyswaja informacji Wkoncu koniec. Gosciowa ale Wy mlodzi :-) fajnie tak :-) Jutro znowu bede miala dzien zalatany ehhh Agnes po clo powinny bolec jajniki podobno. To dobry znak niby. Ja m nie robie prezentu na mikolajki bo nie zasluguje.wkurza mnie. Na urodziny kupilam mu zegarek. Ma 27.11. Wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane! To ja Daisy. Zatestowalam.Kurde, widze cien!!! Ale tako ledwo ledwok, ale nie jest to biale jak zawsze! Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Daisy - kurcze, trzymam kciuki za to, aby za 2 dni krecha była już wielka i grubaśna :), może w końcu nasza bessa zostanie przerwana :) MałąNadzieja, współczuję, ale mam nadzieję, że wyspałaś się i dzisiejszy dzień będzie z uśmiechem na ustach, Ja też nie kupuję prezentów, choć 2 lub 3 rok z rzędu mojego M nie ma w Polsce, ale za to szykuję mu prezent na urodziny, tylko zbieram złoto do przetopienia :D Kolejny dzień bez kawy, to już prawie 2 tygodnie, odwykłam od alkoholu i kawę odstawiłam hmmm...brak sexu z wiadomych przyczyn...zero przyjemności :P, dobrze, że nie zakodowali mi mojego programu - ID, wtedy byłoby naprawdę kiepsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no wiec mysle ze mozemy gratulowac :-) Joanne dzieki. Dzis troszke lepiej :-) pewnie do czasu.... Az maz wstanie po nocce. Zobacze z jakim dzis nastawieniem. Joanne to mowisz ze nie robisz nic na p hehe. Jestes grzeczna. ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja, no właśnie tak średnio, jeszcze pół roku temu bym nie powiedziała a tu popatrz, taka przemiana :D zrobiłam porządek w szafie, zawsze jak coś nowego/starego dochodzi to muszę część wyrzucić, ponieważ nie mam miejsca na rozbudowę ścianek działowych hehe :) jakaś cisza tutaj, dziewczęta pewnie odsypiają cały tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Jej Daisy :) To już jesteśmy dwie i to prawie w tym samym terminie :D Ja dzisiaj chałupe ogarnęłam. Jeszcze zostało wymyć i wyprasować :) Małanadzieja no młodzi, młodzi :) Chyba najmłodsza tu jestem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh..nie chce zapeszac narazie. Kupilam 2 testy, na jutro i poniedzialek. Jak cos wyjdzie to w poniedzialek rano pedze na bete :) Dzis strasznie mnie bolalo podbrzusze, jakas taka nadeta jestem do tej pory..poza tym bez zmian. Luby spal sobie rano to wolam go Kochanie wstawaj! Koniecznie! Nie chcialam przy mlodej nic mowic poki co. No a ten do mnie: Zaraz wstane! :D To polazlam do niego i mowie: Chcesz wiedziec ostatni!? Oczywiscie druga kreske zobaczyl dopiero gdy mu pokazalam. Ale ona nadal tam jest, sprawdzalam godzine temu po przyjsciu do domu. Ale by bylo..juz sprawdzalam wzgledny termin porodu, na 29 lipca :D Z mloda mialam termin na 27go :p Ech ale bym sie ucieszyla, to by znaczylo, ze moze teraz nam wszystkim pojdzie gladko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - udanych urodzinek jutro, bo pewnie tu do nas nie zajrzysz :) Mam nadzieje, ze torcik wyszedl pychota! * Gosciowa- no ja mam pierwszy dzien ostatniej @ 22.10, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj ale jestem zalatana. Pot mi normalnie kapie z czola. Daisy tak tort sie udal. Wkoncu kupilam krem w paczce ;-);-) hehe. Zrobilysmy rozowego motylka. Teraz lece pod prysznic i otwieram pifffko. Clo od poniedzialku wiec jeszcze teraz piwko moge :-) Potem wybiore sie za jakies 2 tyg do gina. Daisy....ahhhh jak ja zazdroszcze.. Mam nadzieje ze kolejne testy wyjda juz z grubymi krechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta, jak się spało?? gościówa - i jak impreza się udała, nie było problemów z wymówkami, a może już zdradziliście dlaczego papierosów nie tykasz?? MałaNadzieja - udanych urodzinek :) Daisy i jak się czujesz?? kurcze, trzymam kciuki za powodzenie, kiedy lekarz?? robiłaś ponownie test??a w ogóle z których regionów PL jesteś?? kurcze, pewnie wcześniej już było, ale z moją pamięcią kiepsko, nie pracuję i nie ćwiczę głowy :(, zapominam podstawowe rzeczy, szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Zatestowalam dzis rano myslac, ze pokaze sie cos wiecej, a pokazalo sie mniej..nie ma noc, doslownie nic. Wczoraj robilam Pink Test i ten slad dalej jest. Dzis Alpha Med no i nic. :( eh. Sprobuje jutro. A juz sie cieszylam ze wybiore sie na bete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - czuje sie bez zmian. Biegalam wczoraj do tego co chwile siku troche wieczorem. Dzis myslalam ze mi brzuch rano wybuchnie, tak mi sie chcialo. No ale test dzis noc nie wykazal.. Ja jestem z Pomorza, okolice Trojmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - może ta beta nie jest złym pomysłem, będziesz pewna w 100%, bo testy to różnie wskazują, pewnie to jest b. wczesna ciąża i jeden test widzi a drugi nie, nie załamuj się tylko śmigaj jutro na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojade, pojade jutro. Kurcze mam jeden test jeszcze w domu jakis inny tak mysle czy by nie zrobic sobie z drugiego moczu nim zaczne pic kawe. Czytalam ostatnio ze jak w nocy sie nie pije to ten drugi 'poranny' mocz tez moze cos wykazac.. Kurde wykupie chyba pol apteki haha. A u mnie wszedzie te testy od 25 czulosci, od 10 niby te strumieniowe, ale u nas tez sa 25. Ech. Nie to zebym byla zawiedziona, ale odczulam rano dzis lekki wkurw :D Ja z mloda juz na nogach, Luby spi, w nocy siedzial biedy pilnowal kominka by sie rozpalil bo sie nagle chlodno zrobilo. A niby w domu 19 st bylo. Ja lubie jak jest 25-26 :D Co dzis porabiacie? My pewnie na spacer z psem do lasu pojedziemy. Luby mial kuc sufit w salonie bo chcemy przeniesc lampe nad stol, teraz jest ni tu ni tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Spoko było :) Papierosów nie musiałam odmawiać, bo nie było nikogo palącego he he. Tak się na mnie spojrzały koleżanki jak powiedziałam , że nie piję jakby coś podejrzewały ale nie pisneliśmy ani słowem o ciąży :) Daisy ja miałam ostatnią @ 15.10 także troszkę szybciej. Ja nadal wieże ,że ciąża jest. To zależy od firmy moim zdaniem - a i ja robiłam też wszystkie testy po południu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj mielismy niespodziewanych gosci. bylo calkiem milo. dzisiaj nie mam planow glowa mnie boli i troche jajniki. chyba sobie poleze. Daisy - nie chce zapeszac ani nic ale moze wydaje wam sie ze tam jest druga kreska bo bardzo chcecie zeby byla a ten bol brzucha to nadejscie okresu. niewiem moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes mnie dopiero przeszedł ten ból podbrzusza wczoraj chociaż jeszcze ciągnie. Ja jestem dobrej myśli. Daisy powtórz test ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Joanne dziekuje:-) Gosciowa no to widzisz nie mialas problemu Agnes takie niespodziewane wizyty sa najlepsze. Daisy tylko poco codziennie powtarzasz test? To nic nie da. Odczekaj ze 3-4dni mozesz miec dluzszy cykl i moze tak naprawde. Jestes jeszcze przed terminem i dlatego tak jest z tymi testami. Robienie codziennie albo kilka razy dziennie nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×