Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - mam brzuchol dziwny ale myślę, że to jelita, bo z nimi mam ostatnio problem, zobaczymy jak to się rozwinie, ale te dolegliwości mnie martwią, bo myślałam, że nie będę nic odczuwać, co do informowania rodziny i innych, wiedzą o tym podejściu tylko 4 osoby, moje psiapsióły i siostra, rodzina nie będzie wiedzieć przez pierwszy miesiąc, z moja mamą nie ma problemu i ojcem, bo wiedzą, ze mamy problemy, ale rodzina M nie będzie poinformowana, przynajmniej przeze mnie :), nie zamierzam mówić nikomu poza rodzicami, że takie kroki podjęliśmy, myślę, że to słuszna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wiec zostaje nam tylko czekac na testowianie. Moja wizyta to bedzie tylko rozmowa. Ostatnio jak bylismy to lekarz pobeal nam krew pod katem invitro wiec dzis sie dowiemy czy wszystko jest ok. Czy moze byc konflikt czy nie. No i dokladnie opracujemy tryb dzialania. Moze powie i da hormony . Tak tylko gdybam . Joanne - to tym bardxiej bedziesz musiala poklamac troche w tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, a w którym jesteś dc?? chyba nie zakodowałam :(, będzie wszystko dobrze, jestem tak pozytywnie nastawiona już od kilku dni :), ech, obym się nie zawiodła :) jak mąż wróci na początku stycznia, to będzie różnica tylko 2 tygodni, a jak powiemy później, to myślę, ze nie każdy będzie się doliczał :), zresztą co to ich obchodzi, najwyżej powiemy, że byłam na statku w święta :) coś się wymyśli, ale mówić prawdy nie zamierzam pewnym ludziom z rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie ma terminów.. od rana do wieczora pozajmowane do świąt :) no trudno, jeśli na Sylwestra mi się nie uda to pewnie na wiosnę dopiero cokolwiek zrobię :) bo teraz kiteczkę zwiążę i mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam 18 dzien cyklu. I dobrze. Ja tez nikomu nic nie mowilam a o invitro tez nic nie powiem. Betka - to pewnie znak ze masz zostawic dlugie wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - no to problem masz z głowy :) ja byłam jakieś 3 tyg. temu u fryzjera, bo miałam już dłuuugie włoski i sypały się niemiłosiernie, trochę mi skróciła i wycieniowała, bo miałam na prosto ucięte, teraz lepiej się czuję :) Bullitka - będzie brać udział w programie?? do której kliniki chodzicie?? kurcze, trzymam kciuki mocno mocno, domyślam sie jak to przeżywacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam w aptece pytac o luteine czy moge bez recepty kupic a ona jak na oczy to bez recepty a jak progesteron to recepta. kurcze to sa dwie rozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie udalo umowic na piatek do fryzka musze balejaz(chyba zle napisalam:-) zrobic i troche koncowki skrocic bo mam proste. jakos uformowac te wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - na oczy też się bierze luteinę, a co na "te" sprawy, to nie wiem :), to jest potoczna nazwa progesteronu, także taka może różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes tak. Dwie rozne. To zupelnie inny lek. Nasza luteina to tylko sie tak nazywa. To jest progesteron.a na oczy luteina ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja sie lecze tu w holandi. Mieszkam na stale i pracuje w holandi. A tu nie ma prywatnych klinik ani gabinetow lekarskich. Wszystko w szpitalu. No dzis sie dowiemy co i jak. Czekam na meza az wroci z pracy i lecimy do szpitala. Na szczescie mam 2 minuty autem Betka - wlasnie moze tez cos pocieniuj ale na dlugich wlosach?? Nie obcinaj az tak bardzo na chlopaka!! Prosze :) Agnes - a ty jakie masz wlosy?? Znamy sie juz tyle a nie umie sobie ciebie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to musze isc do lekarza po recepte. Bullitka ja mam cuenkie wlosy tak zaslaniaja mi szyje. teraz kitke robie. mam 184cm i waze jakies 84kg.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pocieniowane-we wrześniu wycieniowałam bo miałam równe za łopatki :) obetnę na krótko :) hehehe tak z grzyweczką ładnie :) wcześniej miałam fryzurkę Rihanny phihi z długa grzywka na bok a z tyłu króciutkie-przy karczku podgolone aż i to była moja najfajniejsza fryzurka :) teraz spróbuję czegoś nowego :) nie obawiam sie zmiany długości włosów ale koloru hehe bo juz wiele lat mam ciemne włosy (naturalne tez ciemne) ale w razie czego szybko zrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie zadne farby nie trzymaja. Wszystko mi sie splukuje. Jeszcze nigdy.nie zdazylam miec odrostow. Bo jak wlosy urosly to juz farby na wlosach nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam castinga i dobrze mi sie na włosach trzyma, ale np mojej mamie od razu się zmywał.. zależy chyba od struktury włosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, TY masz tyle wzrostu co mój M :P, ja niespełna 159 cm hehe, także malutka jestem, do tego 56 kg, także w normie :), ciemne włosy, okrągła buzia i "mięsiste" uda jak to mój M mówi haha, ale to od wieloletniej jazdy na rolkach :) duże niebieskie oczy i cera...no właśnie, porcelanowa czyt. prześwit hehe :) Bullitka - rzeczywiście nie połączyłam jednego z drugim :), trzymam kciuki, wiem, ze się powtarzam, ale bym chciała abyśmy w końcu dopełniły się :) MałaNadzieja - mi też farba szybko się zmywa, za sprawą mycia codziennego głowy - a Ty też tak robisz?? mam wielki tłuszcz na głowie na rugi dzień, choć wynalazłam suchy szampon i teraz nim traktuję moje kłaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne myje co drugi dzien. Tez mi sie przetluszczaja ale 2 dni zazwyczaj wytrzymuja. Zaraz musze isc na to zebranie do przedszkola. Wcale mi sie.niechce. Musze Nadie zaprowadzic do tesciowej. Niestety Naduska wcale nie ma na to ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja to się niedawno przefarbowałam z blondyny na ciemny brąz ale powiem wam, że już tęsknie za jasnymi włosami ;/ Ogólnie to strasznie mi się włosy niszczą- jak trochę odrosną to już muszę ścinać , bo są połamane eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Fajnie by było się chociaż fb wymienić .... Tylko publicznie podawać swoje dane to nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa też o tym wcześniej myślałam, no chyba że na maila ale tego też mam z nazwiskiem, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale znów zamierzam się włączyć. :) Sorki, że nie pisałam, ale jakoś mnie taka ogólna niechęć do życia wzięła i nie chciałam Wam tu truć bez sensu. U mnie nowy cykl, w poniedziałek USG. Jeszcze mam szansę zajść w ciążę w tym roku jak się moja owu zbierze. :P Wprawdzie kolejne święta we dwójkę, setki życzeń i pytań o dziecko, ale zniosę to dzielnie. Ostatnio celowo zawalam się robotą, żeby za dużo nie myśleć, ale i tak każda wolna chwila przynosi myśli o dziecku. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja juz w domu z cora po obiedzie. Oblatalam dzis pelno sklepow z mama, w.koncu mam prezenty dla wszystkich. Dla mlodej nie licze wiadomo bo dla niej to od kilku dobrych tygodni kompletujemy paczke. Ale mam prezenty dla mojego, dla moich rodzicow o siostry, dla jego rodzicow i jego brata. Takie tam p*****ly i zestawy kosmetyczne. Jedno co zla jestem troche to ze w hebe niby taaakie ceny i zestaw old spice za 69.99 a k@%%& poszlam potem do rossmana a tam 49.00 no niech to kupilam 2 zestawy to 3 juz bym miala prawie :/. No trudno. Nigdy nie patrze po cenach no.ale w rossmanie na wejsciu staly - nie sposob nie dojrzec :D. Dla lubego za.to kupila kurtke, taka ala bluze ze stojka, sweter, bluzke z dlugim rekawem i perfum. Powiem Wam ze jak zwykle ciezko bylo mi znalezc w kosmetycznych sklepach perum czyli edp. Wszedzie edt, edt. W koncu wyladowalam tam gdzie zawsze czyli w seforze i daglasie. Jestem zmeczona :/ Dobrze ze chociaz moja 17 siostra jasno powiedziala 'Chce tusz do rzes, eyeliner i jakies malowidla'. Eveline - dobrze Cie 'widziec'! Jak widzisz, u nas sytuacja napieta jak baranie jaja - wciaz sie staramy wszystkie :p * Betka - to zes pojechala z tymi wlosami :D Ja mam za ramiona obecnie wlosy. 2 lata temu mialam platyne o zgrozo :D a zaczelam delikatnie balejaz i polecialam po bandzie :). Grzywke mialam tez taka prosta, w zeszlym roku we wrzesniu obcielam sie na chlopaka :D ale ladnje mi bylo, od tamtej pory zapuszczam. Mi wlosy rosna bardzo szybko. Odkad zdjelam blond w styczniu 2012 ( pochodzilam pol roku), nie farbowalam wlosow. * Co do fb czy cos. Zawsze mozemy zalozyc falszywe maile tylko po to by sie wymienic danymi lub gg na raz i potem usunac i tyle :) * A wczoraj polozylismy sie jakos w miare logicznie i zesmy lezeli po ciemku i gadali do 1 w nocy :D jaka bylam zla musialam wstac o 6.30 dzis a zasnac nie moglam. Widze ze nawiezli dzis 3 wywroty piachu. Teraz po swietach dopiero. Luby mowi ze uklepiemy na wiosne ale chyba go pogielo :p Co ja mam tu na nartach jezdzic jak snieg spadnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi tu luby zapukal w okno balkonowe :) zapalam swiatlo na dworze a tam wielka jodla kaukaska :)))) a dzis bylam szukalam choinek i pan mi dal wizytowke mowi.ze sa z Wiezycy no i luby pojechal :) to jutro stawiamy drzewko. A teraz pojechal z powrotem do pracy jeszcze na godzine. Troche zimno. Dzis celowo nie dorzucalam do kominka bo za cieplo bylo w domu 26st..teraz mam 21st i brrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
My pewni jutro pojedziemy po choinkę , a stroić będziemy w niedzielę :) Ja gg już daaawno nie mam. Mam maila i jego mogę podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy sztuczną choinkę (niestety) i będziemy stroić też w niedzielę. :) A co do włosów to ja mam blond do pasa prawie i mąż by mnie chyba zabił jakbym obcięła, chociaż ja ciągle się odgrażam, że to zrobię, bo mnie trochę męczy ich pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×