Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ahaha :D no usmialam sie z ta opalona blondynka :p Sluchajcie ja mam 171 cm wzrostu, ciemnobrazowe naturalne wlosy do ok. lopatek. Na solarium bylam 3 razy w zyciu :D Nie mam bladej karnacji, ale tez nie jestem mulatka - raczej normalnie, ale latem wygladam jak murzyn czasem z bialymi zebami. Maluje sie co rano, bez tuszu sie nie ruszam bo mam strasznie krotkie rzesy :p. A jak pomaluje to robie za wachlarz :D Raz mialam sztuczne zrobione metoda 1:1 i szybko mi sie znudzily. Waze 64 kg obecnie, odkad mieszkam z lubym to przytylam z 15 kg, 5 juz zrzucilam :p. Ale podobam sie sobie tetaz bardziej niz kiedys zapadniete poliki, nogi zapalki i wiatr mnie omijal :) Przez lata nosilam akryl - ze wzgledow estetycznych bo od malego obgryzalam do krwi paznokcie. Od 2 lat nie dziabie. Kurcze ciezko tak pisac o sobie :D Rozmiar buta 39 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy jak ty przestałaś obrzerać paznokcie?? Bo to moja zmora od małego ;( mam tego tak serdecznie dosyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to racja z tym fb ale z drugiej strony patrzac to jakby nikt nic nie pisal to tego typu portale spolecznosciowe przestalyby istniec. Ja tez mam rozmiar stopy 39 ;-) Brazowe wlosy do ramion w tej chwili. Ciemno brazowe oczy, 170cm wzrostu i 63kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja no to idziemy w sumie leb w leb :p Ja tez mam brazowe oczy :) * Gosciowa - no pare lat robilam te akryle z przerwami na odpoczynek dka paznokci, z czasem te przerwy wydluzalam no i jakos zostalo. Ale to z 5 lat trwalo..teraz i tak mam takie paznokcie ze zal za d**e sciska. Wygiete, musze miec zawsze pomalowane bo lamia sie, krusza. Najlepsze odzywki nie pomagaja :/ Ale przeszlam rzucanie fajek nawet bez gryzienia. Ja gryzlam z nerwow. Wyscigi szczurow od podstawowki poprzez gimnazjum, liceum, studia..potem nauczylam sie z tym zyc, z niektorymi sprawami sie pogodzilam i juz nie pcham palcow do buzi za kazdym jednym stresem. Nic Ci nie polece bo to Twoja silna wola musi to przezwyciezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, aj też obgryzałam pazury i skórki, miałam paskudne paluchy za dzieciaka, zastrzały, chirurgia itd, w wieku 18 lat postanowiłam z dnia na dzień rzuciłam ten nałóg, udało się, ale czasami jak zrobi mi się zadzior to nie lecę po pilniczek a zębami zrywam, ale powiem, ze ja mam motyw na obgryzanie, ciemny, nie przezroczysty lakier i pazury są długie, choć się łamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstyd mi bylo pisac***pytac ale ja tez gryzlam od malego pazurki. masakra jak bylam mala to mama rekawiczki mi ubierala zebym nie gryzla ale to nic nie pomagalo. przegryzywalam material. kolezanki sie smialy ze mam palce jak u zaby takie szerokie. :-( potem jakies lakiery gorzkie nic nie pomagalo. czasami sama sobie przyklejalam paznokcie ale zniszczylam plytke zwlaszvza na kciukach. potem jz kosmetyczka mi robila i jakos sie wyprostowaly. polecam wam regenerum do paznokci. tylko jeden minus ze trzeba czesto smaroeac i szybko sie zmazuje. ale od paru tygodni uzywam lakieru Eveline Cosmetics 8w1 normalnie rewelacja. (koszt jakies10zl). paznokcie juz po pierwszy lakierowaniu twardsze a przy dluzszym stosowaniu mam juz ladne wychodza za opuszki palcow. maz az zdziwiony ze ladne mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No ja właśnie też kilka miesięcy nie obgryzałam.Miałam piękne długie paznokcie. i nagle znowu zaczęłam :( I powiem wam , że to nie z nerwów jak każdy próbuje mi wmówić. Obgryzam ot tak po prostu.... Żele też robiłam i nic nie pomagało , potrafiłam nawet i to obgryźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa - ja tez zele mialam potem po ich zlikwidowaniy dwa tyg ladne pazurki a potem obgryzlam i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu mam taki problem ze mimo ze nie obgryzam paznokci to mam tak malutkie jak dziecko. Mam bardzo krotka plytke paznokcia. Niestety nadia odziedziczyla to po mnie. Ma ledwo widoczne pazurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa sprobuj akryl a nie zel. Akryl jak ugryziesz to beda Cie zeby bolaly :D mozna to obgryzc ale szkoda szkliwa no i pazur od razu do roboty a i krzywde zrobic se mozna jak sie zerwie paznokiec..zele to wiesz malo dadza bo to mieciutkie lekko naswietlone. A robilas na paznokciu sztucznym czy na czym? Bo ja tak i zawsze byly takie no ze za cholere nie dalo sie zgryzc :D No ciezki temat te paznokcie. Ja tam wiem ze z nerwow. Ogolnie nerwowa jestem tzn latwo i szybko sie wyprowadzam z rownowagi ale rownie szybko wracam do pionu. Za to w powaznych sytuacjach mam leb na karku. To widze wiele z nas problemy paznokciowe ma lub mialo za soba..eh. Nie tylko starania nas lacza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec dziewczyny ja w tym miesiacu raczej nie potestuje. Po stosunku mialam rozowy sluz. Mysle ze to juz na @'niestety. No coz...trudno. Teraz pewnie bedzie dzien lub dwa spokoju i wtedy sie rozkreci.ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny malanadzieja- przykro mi kurcze. co teraz zamiezasz skoro przy kuracji clo ci sie nie udaje?? kurcze cos Aaaga sie nie odzywa mam nadzieje ze sie nie obrazila na nasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie sciagnelam aplikacje - kalendarzyk o ktorej pisalyscie. i wychodzi ze od wczoraj mam owulacje a w wigilie dni plodne. wiec dobrze sobie wyliczylam. od jutra staranko:-):-):-):-) a i od dzisiaj testy owu zaczne robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nic nie zamierzam. Spruboje jeszcze raz albo dwa z clo a potem koniec. Tak jak pisalam juz wczesniej. Ja mam jedno dziecko i niechce nic na sile. Nie chce jezdzic po klinikach bezplodnosci bo wole ten czas poswiecic dziecku. Najwidoczniej tak ma byc. Tak czy siak narazie okres sie jeszcze nie rozkreca nawet. Mam czysty sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wlasnie sobie przeczytalam troche stron wczesniej o tym. fajnie ze masz juz corcie to inaczej jest u was. co ma byc to bedzie prawda. ale nie odejdziesz z watku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) ach te nasze pazurki :) agnes - kuzynka mi tą samą odżywkę proponowała, mówiła, że rewelacja, ja z ich tuszu też byłam mega zadowolona, za niewielką cenę a można fajne rzeczy wyrwać :) wczoraj po telefonie mamy dostałam temperatury, co prawda podwyższonej,ale ja mam zawsze niższą niż książkowe 36.6 a 37.2 to już sporo. wzięłam ibuprom i przeszło po jakimś czasie, ech, coś czuję, że nici z naszych starań, ale czekamy jeszcze trochu :) jakie plany na dzisiaj?? ja z koleżanką posiedzimy w domku, choć przyznam, że już z chęcią bym gdzieś wyskoczyła :) a herbatka z kopru wł, pomogła mi, już nie mam bolących jelit, ale ciągnie mnie coś tam, oby jajeczko dobrze zawędrowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Ja tez pazury gryzłam aż do krwi, ale jakoś już wiele lat temu się opanowałam.. płytkę mam malutka, ale powoli się wydłuża, pazurki zawijają się jak podrosną echh ale sztucznych nie noszę.. na jakieś specjalne okazje malowałam hybrydą i byłam zadowolona :) Mogę polecić odżywkę Nail Tek II bardzo utwardza paznokcie i jest rewelacyjna, słyszałam tez o Eveline-siostra stosowała, ale podobno tą odżywkę stosuje się krótko i z przerwami, bo może bardzo uszkodzić paznokieć.. Nail Tek II za to można stosować cały czas-efekt lakieru bezbarwnego na paznokietku :) Piersi mnie bolą niemiłosiernie.. Kąpiel z zaciśniętymi zębami, a sen na brzuchu z rękami pod sobą bo inaczej się nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo to wyszłoby na to, że cykl Ci się skrócił? Nie odchodź od nas :) nikogo stąd nie wypuścimy :) fajnie tak pogadać :) fajnie, że potrafimy oderwać się od tematu i pogadać o włosach i paznokciach hehe na każdy temat możemy pogadać i to jest super :) na dodatek anonimowo-ma to swoje plusy :) chociaż nie ukrywam, że tez bym chciała Was zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie skrocil bo ja nie mam regularnych cykli. Ten rozowy sluz mialam po seksie. Wiec moze dlatego troxhe wczesniej. Ja obstawiam poprostu ze owu jezeeli byla to ok 18-19dc jesli mialoby byc ksiazkowo to 32dc powinien przyjsc okres. No ale roznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) MalaNadzieja - a moze sie obtarlas gdzies hm? Nie macie tak czasami? Ja czasem pomimo wycietej nadzerki z calej szyjki czasem krwawie po seksie. Zwyczajnie za sucho. Moze nic straconego u Ciebie? :/ kurcze :/ * Kochane dajcie namiary na ten kalendarzyk bo nie wiem gdzie o tym wertowac. :D Ja juz rano zawiozlam mloda do przedszkola, meza wyprawilam do pracy. Farby nam zabraklo eh no i nie polozylismy drugiej warstwy tam gdzie bedzie stac choinka wiec strojenie przeniesione na jutro. Dzis siedze w domu, poczytam kilka gazet, obejrze to i owo i pewnie znowu pomyje okna balkonowe bo przez psa moglabym 7-10 razy dziennie je wycierac :/ Powoli tworze liste zakupow..niby nie robimy w tym roku wigilii u siebie, ale 2go dnia swiat do nas sie wszyscy zjezdzaja. To i tak roboty. Wigilia u tesciow uff nie ja bede biegac miedzy garami tym razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ilu sie udalo zajsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kalendarzyk znajdziesz w aplikacjach na komórkę :) w sklepie online :) ja mam taki różowy z białym kwiatuszkiem :) to darmowa aplikacja, która trzeba sobie zainstalować :) daj znać czy udało Ci się znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy watpie. Coprawda teraz suchutko ale juz nie robie sobie nadziei w tym cyklu. Dowiedzialam sie wlasnie ze kolezanka urodzila coreczke. Dzwonilam do niej. Ale malenstwo placze.... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - eh no oby nic straconego. Dopoki nie ma @ to jest nadzieja :) No male dziec**placza:D A teraz ten blogi swiety spokoj :p ta cisza. Spokojne pijesz kawe, ogladasz program w tv, idziesz do pracy.. Eh wszystko przed nami :D Ja odsapnelam gdy mloda skonczyla 3 lata. Przestala walic w pieluchy, rozwinela aparat mowy na pol pelne zdania. Jedno co to zawsze spala cale noce. Teraz sie budzi nad ranem i przychodzi do nas do lozka, no ale to akurat sama przyjemnosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy, z tego co piszesz to fajna kobitka z ciebie. Męża wyprawiłaś do pracy, masz troszkę czasu, może się zobaczymy? Wpadnę do Ciebie, albo Ty do mnie? Zróbmy sobie takie małe oderwanie od domowych obowiązków:) Często wam się zdarza zdradzać swoich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny A wiec juz sie wszystko wyjasnilo. Od nastepnego okresu zaczynamy procedure do invitro. Z krwi wyszlo ze oboje z mezem jestesmy zdrowi, nie mamy hiv ani zoltaczki ani innych chorob. Od 1 dnia okresu musze zaczac brac tabletki antykoncepcyjne aby uspic moja samoistna owulacje. Nastepnie dostane hormony. 16 stycznia mam znowu wizyte u lekarza i dostane szkolenie jak mam robic sobie zastrzyki. Jedynie co soe wystraszylam to jajeczka beda mi pobierac na morfinie a nie jak w polsce usypiaja. Bo inaczej bym mudiala 2 dni w szpitalu zostac a tak to po 2 godz moge isc do domu. Pytalam sie tez czy moga mi podac dwa zarodki bo chcialabym blizniaki ale niestety nie moga poniewaz maja takie przepisy ze kobietom ponizej 38 lat tylko po 1 zarodku. I co tez wazne pytalam sie jak wygladaja koszty i okazalo sie ze jest refundowane. Ufff . Lekarz powiedzial ze mam sie nie martwic ze napewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - no to dobrze, że chociaż dałaś znać co i jak :) Chciałaś blizniaki? Chyba to przeoczyłam, albo nie chwaliłaś się :)))) To super :) Kurcze te procedury..mam nadzieję i wierzę, że wszystko będzie ok. Ech wiesz ja bym chyba nie chciała ogólnego znieczulenia..zawsze to jakieś niebezpieczeństwo..bo o takim mówimy, prawda? To teraz nic tylko czekać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Bullitka no to super wieści :) cieszę się bardzo :) Tylko bądź tu z nami przez cały czas, bo nie chcemy Cię "stracić" :) i opowiadaj wszystko na bieżąco :) wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×