Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Betka kurcze źle spojrzałam, ja zaczęłam czytac badania dla kobiet planujących ciążę :P mój błąd.. Ale trzeba przyznać, że dużo by trzeba zrobić tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu są te badania dla kobiet planujących ciążę, bo i tak zaraz po zajściu ginekolog kieruje na takie badania... Jeśli coś robić to podstawowe plus tarczycę, no chyba że są powody do zmartwień to te hormonalne oczywiście dopiero.. tak mi się wydaje, że nie ma też co popadać w paranoję ;) dzisiaj to norma, że ludzie starają się te kilka miesięcy-martwimy sie i to jest oczywiste-ale niestety takie są fakty.. nielicznym udaje się szybko.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moj tez dostal taki kubek kiedys :D Zyczliwa kubek super. Taka ksiazke to zrobisz przez neta - zamawiasz i Ci wysylaja program do projektowania. Tam se klikasz ile foto, rozmieszczasz, wzorki, wiersze. Wszystko sama. Potem wysylasz i przychodzi do domu. Ja robilam to 2 tygodnie, miej to w pamieci, bo trzeba odpowiednie zdjecia, odpowiednie piksele itp. Roboty sporo ale efekt mowie C****owalajacy :). Za to naurodziny 30te br Luby dostanie lot balonem :D Licze ze bede w ciazy to mnie ta atrakcja ominoe :p W zeszlym roku na ur lecial awionetka w Toruniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś powie-łatwo mówić, ale ja tez się martwię, bo nie spodziewałam się, że tyle czasu nam to zajmie i nie wiem ile jeszcze przed nami :( przykre, ale prawdziwe :( ja czuję dokładnie to samo co Wy i pomimo trudniejszych chwil staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość, bo wierzę, że w końcu się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki hmmmmm urodziny chrześnicy M, która z nami mieszka, więc można się domyśleć jak ten dzień będzie wyglądał... heh a wieczorem... wieczorem to może jakaś ładna bielizna hmmmm? I hop do łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M to ucieszylby sie jakbym mu kupila pajaka ale powiedzialam mu nigdy w zyciu. ja mam arachnofobie. musze cos wymyslec. plyte z gra to dodatek bo wlasnie zamierzam nu kupic jakas sobie wybral kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka rozumiem Cię bardzo dobrze, bo też nigdy nie przypuszczałam, że to będzie trwalo aż tyle, ale najwazniejsze właśnie jest to, żeby się nie załamywać i optymistycznie patrzeć w przyszłość. Głowa do góry :) Daisy no oni sobie chyba żartują, że tyle nas trzymają w niepewności. Może nie zdają sobie sprawy ile osób czeka na ten wynik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pewnie połączymy walentynki z moimi urodzinami i wybierzemy sie na pyszna kolacje i do kina ;-) Daisy czekam z niecierpliwością ... Ja mam tsh - 3.45 robione teraz w szpitalu. Obok byly normy i wychodzi na to ze hedzie musiała być leczona w 3 trymestrze ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiście ja gosciowa. Wyżej tez. Kurcze Daisy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh masakra ;( teraz mysle czy te bole to nie byla owu tak pozno, a my zero staranek. Ja pieprze :( Juz mi sie seksu odechciewa nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Daisy a jesli u mnie tez te bole to owu byla a my tez nic. chyba sie zastrzele. zmartwiona jestem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdziebko zaskoczona. Jutro pojde do lekarza od razu poprosze o skierowanie na badania. Buuu :( a ten nedzny jajnik dalej mnie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy przede wszystkim popros o skierowanie na badanie prolaktyny i tarczycy. Bo z tego co pamietam tez Ci sie zdazaja dlugie cykle. Uciekam papa do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- moze luteine c**przepisze na wywolanie okresu. dziwne ze jak poprzednio bylas to ci niedal lyteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja a przypomniało mi się coś. Jak byłam chyba z miesiąc temu u gina po receptę, to pamiętam, że było to pod koniec cyklu, może i ostatni dzień i miałam śluz płodny, przezroczysty, to mi powiedział, że na pewno mi się wydaje.. Nie chciał mi uwierzyć, a ja wiem co mi z pochwy wypływało :P Tyle, że @ dostałam w terminie, więc to ovu na pewno nie była. Pytanie co to było w takim razie. A jak u Ciebie też tak teraz jest, to kurcze ciekawe co to może być. Może po przez clo czy co. Daisy nie załamuj się tak :) Wydaje mi się, że powinnaś zrobić podstawowe badania, tarczycę i prolaktynę, żeby sprawdzić czy masz w normie. Może też powinnaś zbadać progesteron jak MałaNadzieja. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to by wychodzilo, ze mialam owu 26-27 dc. Mozna sie zastrzelic, ale temp mam na stalym poziomie, dzis mialam 36.9st. Ja z tego bolu nic nie bylam w stanie robic, tak mnie bolalo az do placzu. Luby troche podlamany. Nawet nie wiecie jaka jestem zla. :/ normalnie grrrr. A Ty za ile testujesz? 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- ja za 4dni powinnam dostac @ wiec jakby co testuje za 5-6 dni. a ktry dzisiaj masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Sorki, że nie pisałam, ale wczoraj po pracy poszliśmy z mężem do knajpy na kolację i tak jakoś zeszło, że jak wróciłam do domu to poszłam spać. :) *MałaNadzieja, DaisyDotHoney przykro mi bardzo :( zbierajcie siły na następny cykl. Mam nadzieję, że w końcu nam wszystkim się uda. Ja dziś byłam w klinice. Wydaliśmy prawie 700zł :( Ale czego się nie robi dla dobra potencjalnego potomstwa. Lekarka bardzo konkretna, rzeczowa. W sumie nic nowego mi nie powiedziała, ponad to co wiem, ale rozpisała plan działania. Dziś pęcherzyk dominujący miał 12mm (15 dc), a endometrium 10mm , więc jak na mnie nie źle. Idę na USG w sobotę i zobaczymy, czy jest postęp czy nie. A w nowym cyklu mam brać Clo, więc w końcu się doczekałam. Ja na walentynki zrobię chyba takie karnety na różne czynności. Taki śmieszny drobiazg, a może się przyda np. karnet anulujący mojego focha :P , karnet na spacer, na przytulenie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam też o takiej koszulce z nadrukiem I Love My Hot Wife lub I Love (it when) My Wife (gets naked), gdzie to co zamieściłam w nawiasach jest mniejszymi literami. :) Niestety nie mogę Wam zamieścić linków, bo uznaje za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy, tak mi przykro :( masz racje nie ma co, działaj konkretnie.niech lekarz zrobi kontrole najważniejszych hormonów, USG. Mam nadzieje, że ufasz swojemu gin, że jest profesjonalista i na poważnie podejdzie do Ciebie. będziesz spokojniejsza i dostaniesz dawkę energii do działania jak będziesz mieć komplet badan i nie będziesz musiała rozmyślać o tych hormonach czy wszystko z nimi dobrze. konkretnie i stanowczo przedstaw ginowi czego od niego oczekujesz - chce być w ciąży doktorku!!!!. ściskam Cie mocno,życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes1822 poszperam w necie i zaraz C***odeślę jak to ma mniej więcej wyglądać. Sama widziałam to na jakimś blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×