Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes ja mam 31dc. Ostatni 30dc, przedostatni 41dc po odstawieniu tabsow. Kurde no nawet gdybym miala 40dc miec to beta by juz zlapala, gdyby miala co. Wtedy te bole moglyby byc chyba owu, staran brak wiec moge sie cmoknac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- jesli cykl 40dniowy mialby sie teraz powtorzyc to niestety moglabyc to owu. a beta ile ci wyszla? musisz lekarzowi powiedziec ze chcesz badania zrobic koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa to wysokie masz TSH a wcześniej go nie kontrolowałaś? u maleństwa od około12 tygodnia dopiero zaczyna wytwarzać hormony tarczyca tak to polega na tarczyc mamy. na szczęście 12 tydzien juz za Toba i jest wszystko dobrze. ale z takim wynikiem tarczycy powinnaś juz dawno brać eutyrox ok. 50mg. Jak się czujesz? Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa i reszta dziewczyn dziekuje Wam za slowa otuchy. :) Juz mi schodzi cisnienie, pewnie wieczorem na chwile wroci jak sie spotkam z lubym. Ostatni seksik u nas byl 19dc, potem tylko bol. Nie wyjde jutro z gabinetu dopoki mi nie wypisze skierowania. Chyba wszystko sie uda na nfz hm? W sumie mi to bez roznicy, ale nie chce by mnie tam polozna bajerowala czy cos :D Mielismy czekac z badaniami do kwietnia (po pol roku staran), no ale chyba nie ma co. Oby luty okazal sie miesiacem milosci, dobrej spermy i duzych pecherzykow dla nas wszystkich. :) To czekam na @. A jak mi lekarz cos bedzie jeczal to sie wprost zapytam czy liczy na moja obecnosc w jego klinice na porodowce, czy moze mam szukac gdzie indziej. Chyba zrozumie aluzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- my to bez roznicy w ktory dzien wiadomo ze trzymam terminy ale jak chcemy w inne to wiadomo sex jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja sie staram caly cykl, ale w tym wymieklam bo po prostu ledwo chodzilam. Takie bole ze az na sama mysl zeby mnie tam luby 'stukal' od srodka, to az mnie spinalo i wszystkie zwieracze mi sie zamykaly :D :/ No trudno. Wynik <0.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline niestety koszty przy staraniach o maleństwo są nie małe a potem w ciąży i po narodzinach nie mniejsze. każda kruszyna jest warta każdej ceny no i niestety czasem kosztuje Nas to przy okazji "mase" nerwów. super pomysł z tymi karnetem :d OBY WSZYSTKO POSZŁO PO WASZEJ MYŚLI. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie Daisy szkoda, że później się nie starałaś. Ja to zawsze starałam się do ostatnich dni ... Życzliwa taki wynik miałam też przed zajściem w ciążę, bo też robiłam. Czuję się w miarę ok, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ja z moim M to starania mamy od 7-8dc do ostatniego, co dwa dni (czasem 3). Tak w razie czego, gdyby ovu wystapiła w inny dzień niż powinna :) Eveline to idziemy prawie identycznie w tym cyklu :) Ja też miałam dzisiaj monitoring, ale więcej w tym cyklu nie mam. Na kiedy masz termin następnej @? Ja na 16 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*agnes1822 znalazłam, ale nie mogę wysłać, bo uznaje za spam. Podaj maila, to Ci wyślę. My się kochamy jak nam się chce, ale wiadomo, że w dni płodne bardziej. ;) Chociaż odkąd chodzę na monitoring to wiem na pewno czy jest szansa na owu czy nie i rozczarowania są mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa to kontroluj tarczyce!! OBIECAJ MI, ŻE W STYCZNIU 2015 CZYLI OKOŁO 6 MIESIĘCY PO PORODZIE SKONTROLUJESZ TSH . niestety po porodzie występuje czasem tzw poporodowe zapalenie tarczycy. do 6 miesięcy po porodzie trzeba dać czas tarczycy. jak w ciągu 6 miesięcy od porodu nie ma poprawy to trzeba działać z endokrynologiem. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona, że lekarz przy Twoim tsh nic nie działał. Jeśli czujesz się dobrze to tak trzymaj :) niedługo masz wizytę z USG u gina zobaczysz swojego maluszka :) Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa tak czytam o tej tarczycy i faktycznie się troszkę zaniepokoiłam. Jak mnie ten brzuch bolał to umówiłam się do innego gina na 31.01.Nie chciałam teraz iść ale jak tak czytam o tsh to chyba pójdę. Przy okazji niech sprawdzi jak moje maleństwo rośnie i czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*agnes1822 diy-kapi(kropka)blogspot(kropka)com/2013/02/walentynkowe-kupony Napisz czy Ci działa. :) *Aaaga24 :) Jak wezmę Duphaston o czasie, to też będę mieć @ koło 16.02 :) Ale okaże się w sobotę na USG. Czy coś się podziało dobrego, czy stoi w miejscu. Bo jeśli pęcherzyk nie urośnie to biorę leki i od nowa. A u Ciebie jak ten cykl? Co Ci dziś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniak
Witajcie dziewczyny! To moj pierwszy cykl staran [ po trzech miesiacach zalecanej przerwy. .po zabiegu lyzeczkowania, powód puste jajo plodowe:-( W ubieglą środe bylam na kontroli u swojej ginekolog w 14 dniu cyklu, wypatrzyla pecherzyk i powiedziala ze peknie za ok 12 do 20 godzin i kazala dzialac, wiec juz od srody wzielismy sie do dziela :) Ale niestety wczoraj dopadla mnie chyba grypa (goraczka ponad 38 st. bol stawow, gardlo. W nocy wzielam paracetamol, dzis najadlam sie czosnku i siedze w domu zeby sie nie doprawic, boje sie ze gdyby sie udalo znow cos poj dzie nie tak smutas. Prosze poradzcie mi cos :/ Myślicie że na tym etapie EWENTUALNEJ ciąży grypopodobny wirus może mu zaszkodzic? ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki Eveline znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline ja mam dwa pęrzechyki takiej samej wielkośc***** jednym w jajniku, i mogą pęknąć oba i będą bliźniaki, może jeden, albo w ogóle żaden. Okarze się w dniu spodziewanej @, czyli 16 lutego :) jestem mega pozytywnie nastawiona do tego cyklu, i dobrej myśli :) Oby się udało :) A duphaston będziesz brała jeszcze w tym cyklu, czy w nastepnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa P R Z E P R A S Z A M nie chciałam Cie niepokoić. eh jestem chyba za bardzo "uczulona" na tematy tarczycowe. byłaś w szpitalu, w USG wszystko ok, przebadali Cie więc S P O K O J N I E maleństwo zdrowiutkie sobie "bryka" w Twoim brzuszku. nie ma co sie nakręcać. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniak - jezeli od tygodnia dzialacie to myslisz, ze doszlo juz do zagniezdzenia? Niekoniecznie, ale moze tak byc. Mysle ze wyleczenie siebie u lekarza bedzie tu wskazane z uwaga ze jestes po owu i jest szansa ze sie udalo. Na wlasna reke to nie radzilabym nic robic, bo jezeli to grypa jednak, to zle leczona lub nieleczona moze niesc powiklania. Witam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaaa cieszymy się razem z Tobą. przyniosłaś dobre wiadomości i pozytywną energie, której potrzebowały dziewczyny :) Eveline napewno urosna ładne pęcherzyki Daisy życzę Ci, aby w tym cyklu bóle sobie odpuściły i będziesz działac bez stresu już z wynikami (pięknymi wynikami:). Ściskam Was dziewczyny wszystkie, "do napisania", życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa dziękuje za ciepłe słowa :) I to samo dziewczynom powtarzam, ze nie warto się zalamywac***przejmowac. Trzeba byc dobrej mysli, a jesli nie wychodzi, to robic badania. Mój gin dał mi jeszcze dwa cykle i robimy drożność jajowodów i dalsze badania. Nie karze czekac roku, żeby dopiero się badać. Dlatego dziewczyny badajcie się, żeby mieć pewność, że wszystko ok :) Gościówa zdrówka życzę duzo, przyda się Tobie :) I przyjrzyj się dokładnie tarczycy, bierz leki jak trzeba, żeby żadnych powiklań nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh chcialabym juz wyjechac :// za 2 tyg o tej porze bede juz powoli ladowac ciuchy po torbach :) jedno pocieszenie oby szybko zlecialo :/ Jeszcze zyje nadzieja ze bylo za wczesnie na bete :D. Bo jesli owu mialam po 19 dc, to wczoraj, przedwczoraj moglam miec dopiero zagniezdzenie i stad te bole zwlaszcza poniedzialkowe. Moze mam niski hcg to nie widac jeszcze. Moze.. :D Oj tam, ciekawa jestem co powie jutro lekarz bo chyba bedzie widzial czy @ sie zbliza? Ile sie kiedys naczytalam o niskiej becie hehe i ze potem wyszlo ok. :/ nic straconego poki nie ma @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy najważniejsze to być dobrej myśli, a dopóki nie ma @ to szansa zawsze jest :) Ty niedługo zaczniesz się pakować do Zakopca, a ja dopiero za miesiąc wyjeżdżam :/ jeszcze tyle czekania. Ehh.. Trzymaj się Kochana :) a może tak dla wyluzowania mały drink? Uspokoi Ci nerwy :) i może myśli odpłyną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - Juz o tym myslalam ze jak wroce do domu to sobie chlapne. Ale. Ostatnio naprawde nie mam ochoty na alkohol. Nie warunkuje tego niczym, no ale..chwilowo myslalam ze gdzies lubego wyciagne, no ale chyba jednak sie zwyczajnie poloze bo wstalam dzis po 6, musze odespac, a jutro znowu rano pobudka, bo o 13.30 gin wiec tez do mamy sobie zjade, a popoludniu jade do kolezanki do Gdyni wiec pewnie wroce pozno do domu. Pewnie se wkrecam z ta beta no ale pffff co tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądam sobie do Was i ....hehehe Daisy ale mi się buźka cieszy, wystarczyło napisać: "...pfff co tam" super co napisałaś podoba mi się Twój optymizm :) ściskam Was, muaaaaaaaaa :* Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×