Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

A tak w ogóle to cały czas stała waga ;-) Tylko brzusio rośnie :) To mnie bardzo cieszy. A Ty Daisy i Małanadzieja i Życzliwa ile przytyłyście? Tak szczerze ... Znaczy oczywiście w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak mniej ode mnie.Podobno w drugiej ciąży już tak się nie tyje. Zobaczymy jak to będzie :) Ja miałam magiczne 28 na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc dzisiaj z M do kina a on przyniosl po piwku do domu po pracy. wypilusmy potem przytulanki:-):-) i M poszedl spac a ja sobie film ogladam. do kina mam nadzieje ze jutro pojdziemy. Bullitka gdzie jestes jak wizyta u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes my tez sie wybieramy do kina, ale chyba dopiero 15,02 pojdziemy. Chcialabym isc na ta komedie wkreceni. Gosciowa w necie jest bardzo duzo fajnych cwiczen dla kobiet w ciazy wiec napewno staralabym sie korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to teraz nie mogę się ani zgiąć , ani porządnie wyprostować, a o obróceniu się w bok mogę tylko pomarzyć ;/ Też chciałam jechać do kina na spontana :) Ale jak zobaczyłam fundusze to się wycofałam ;/ My jak idziemy do kina to dwie stówki lekko idą . Także też pewnie pójdziemy na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety gosciowa to na ile filmow chodzicie za jednym zamachem:-):-):-). u nas w miescie kino calkiem ladne i wygodne fotele(odnowione) bilet kosztule normalny 13zl ubolewam ze nie mozna kupic popcornu jak w multikinie. uwielbiam kinowy popcorn:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My narazie nigdzie się nie wybieramy, szkoda nam kasy na kino. Wolimy ten czas spędzić w dwójkę w domu oglądając film :) Gościówa biedulo :( szukaj tego urologa proszę Cię i umawiaj się jak najszybciej. MałaNadzieja nie dobijaj mnie tymi wynikami TSH :( Mi nikt nie chce pomóc :( Wszyscy twierdzą, że mam w normie i nie mam się czym martwić. A szkoda mi kasy na prywatną wizytę. Załamać się można :( Agnes a Ty w weekend testujesz? Jak samopoczucie? U mnie z godziny na godzinę coraz gorzej :( to znaczy zależy jak na to spojrzeć, bo ovu daje o sobie znać, już sino zielona jestem z bólu, trzęsie mnie z zimna :( Strasznie boli :( i ovu jest 2 dni wcześniej. Dzisiaj 16dc a w poprzednim to tak mnie bolało 18dc i wtedy test pokazał ovu. Ciekawe czy cykl mi się skróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaga- ja testowac bede ewentualnie po weekendzie. czuje sie spoko lekko nerwowa tylko. a tak to nic mi nie jest bole ustapily. a ja wole film w kinie obejrzec od czasu do czasu wyjsc z domu. agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ale mi wystarczy jak raz na 3-6 miesięcy wybierzemy się do kina. Częściej nie muszę. Gościówa Wy chyba tak popcorn i inne pyszności kupujecie, że tyle Was wynosi wyjście do kina?? :P Czy rzeczywiście idziecie na kilka filmów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaga - my tez nie chodzimy czesto raz na pol roku. i starczy. wlasnie siostra mi napisala ze super film(byla) na sierpien w hrabstwie osage - baaaardzo jej sie podobal chociaz ciezki troche napisala. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga no pisze Ci jak jest poprostu. Na mnie i na nia tez ginekolog nie zareagowal ale endokrynolog mowi zupelnie co innego. Nie wiem dlaczego ginekolodzy na to nie reaguja. My jezdzimy do tczewa do heliosa 20zl bilet normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ale powiedz mi jak to jest, jak ja mam tarczycę 3,28 to z takim wynikiem nie mam szans zajść w ciążę, czy szansę mam małą, ale większe prawdopodobieństwo poronienia? I pytanie też czy jeśli się bierze leki jak np clo to czy to ma jakiś wpływ, np. czy dzięki temu szanse wzrastają na ciążę? Orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Nam tyle wychodzi bo zawsze jakiś pyszny obiadek, bilety,popcorn,cola i tyle wychodzi. Kino jest w galerii więc wiadomo , zawsze cos dla toski musi byc. Dla mnie to zadna atrakcja isc na sam film. Wtedy wolę kupic popcorn i cole i w domu cos obejrzec ;+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- to takie male szalenstwo. to wszystko wyjasnia:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór :) moja malutka właśnie zasnęła :) Betka nie ma co sie smutac, łapać "dołka" po prostu nie masz na to czasu !!!! Działaj dziewczyno nie obijaj się :P Objawy o których piszesz powinnaś skonsultować z lekarzem zwłaszcza, ze piszesz, ze masz już tak od kilku dni. niech lekarz zbada Cię pod kątem neurologicznym. może to być na tle migrenowym jak pisze mala nadzieja ale jest tyle przyczyn takiego stanu, że taka krótka konsultacja nie zaszkodzi :) morfologie masz w normie? z ciśnieniem nie masz problemów? Joanne ja zawsze miałam jakiś uraz do chemii :P hihi także jestem pod wrażeniem :) na pewno coś znajdziesz, czasem wśród moich znajomych działających na własna rękę są propozycje pracy także jak coś to się odezwę w tej sprawie. działaj Kochana już niedługo będziesz tulić małego Bobo albo małą Bobo :) Daisy co do Twojego gina. to Twoja teoria o jego nastawieniu do pacjenta w zależności od tego czy przyszedł na NFZ czy prywatnie jest wysoce prawdopodobna niestety :( Gosciowa ciesze sie, że z Twoim maleństwem wszystko dobre :) a jeśli chodzi o nerki to problemami nerek zajmuje się nefrolog. Ale urolog myślę, że na pewno też C***omoże jeśli masz takiego w okolicy. Na Twoim miejscu poszłabym jeszcze raz do rejestracji, wypięła mocniej brzuch i dała do zrozumienia, że w ciąży kobiecie sie nie odmawia szybszej wizyty. nawet poszłabym na izbe przyjęć do szpitala podramatyzowała i myślę, że szybko by sie znalazł lekarz na dyżurze który zrobiłby Ci USG nerek. Tak, ze Służba Zdrowia trzeba na ostro i zdecydowanie :) Agaaa Twoje objawy i rozmyślania są tak optymistyczne, że nie ma opcji żeby któryś z pęcherzyków nie pękł :D Betka masz idealne TSH az zazdroszczę ja mam nadzieje, że uporam się ze swoim TSH do przyszłego roku. mała nadziejo stężenie przeciwciał anty-TPO bada się u osób z podejrzeniem autoimmunologicznej choroby tarczycy. Do produkcji anty-TPO dochodzi w wyniku potraktowania przez układ immunologiczny komórek tarczycy jako obcych. W wyniku tego następuje przewlekłe zapalenie, uszkodzenie tkanki i zaburzenie funkcji tarczycy - niedoczynność lub nadczynność. Gościówa tak całkiem szczerze to przytyłam tylko 6kg w tym moje maleństwo urodziło sie z wagą 3100g. po porodzie straciłam 10kg. Także byłam 4kg na minusie. myślę, że dzięki diecie cukrzycowej nic nie przytyłam ponieważ jak juz pisałam miałam cukrzyce ciążową. mocno trzymałam się diety ustalonej przez lekarza, zero wyskoków typu słodycze, biały pszenny chleb,bułki, napoje gazowane itp Agnes ale zrobiłaś mi ochotę na małe piwko. w czasie ciąży i karmienia piersią odmawiałam sobie wielu rzeczy ale teraz mogę sobie troszkę poszaleć :)Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aagaa zajdziesz w ciąże !!!!!!!!!!!!!!! ZAPAMIĘTAJ TO :) moja koleżanka ze studiów miała w górnej granicy TSH 3,6 i zaszła w ciąże. Dopiero około 5- 6 tygodnia lekarz na wizycie potwierdzającej ciąże wdrożył jej eutyrox. najważniejsze są 3 pierwsze miesiące, ponieważ za wysoki TSH grozi poronieniem. nio i malutki bobo dopiero od 12 tygodnia zaczyna sam wytwarzać hormony tarczycowe, które są ważne dla jego dobrego rozwoju a tak to czerpie je od mamy. a jak mama ma słaba tarczyce to skąd ma brać? stad eutyrox dla mamy z problemami z tarczyca. eutyrox brała do końca ciąży, synek jest zdrowy. Pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa, Kochana dzięki za miłe słowa :) dużo dla mnie znaczą, naprawdę :) niby chwilami się nie przejmuję tą tarczycą, ale jak gdzieś coś zauważę, przeczytam to znowu się stresuję i myślę, że to pewnie przez nią mi się nie udaje :/ Ale muszę być dobrej myśli. 25 lutego mam kolejną wizytę u gina, albo będzie monitoring, albo potwierdzenie ciąży, która mam nadzieję, że będzie :) to zapytam się dokładnie o tarczycę i zobaczę co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff wrocilam :p Film calkiem spoko..taki do sobotniej herbaty i tv :D Przed filmem pyszny obiad i od razu wskoczylismy do sklepu obejrzec narciarskie rzeczy i kupilismy se spodnie juz :) Pan w 4f powiedzial, ze teraz codziennie maja cene dnia wiec jutro zajedziemy zobaczyc, moze akurat beda to kurtki :D Dzis byly gogle, no ale optycznych nie mieli. Pan nie wiedzial co mam na mysli mowiac optyczne to mowie mu ze dla okularnikow bo corka nosi okulary. Troche niefart bo Pan tez mial :/ :D Ale chyba sie nie obrazil. * Nie uwierzycie..wychodze z kina a tam sms od Pani Gin. Ze mam sie nie martwic na zapas ta torbielka i skoro owu wychodzi na plus to dzialac i ze zaprasza 12dc to obejrzec. No kurde a jak nie dojde do tego 12dc tylko bedzie mi sie dluzyc? :D W poniedzialek po krwi umowilam sie na usg do gdanska na 14.30. Jakos trzymam sie tej mysli ze to pecherzyk ktory lada chwila peknie :). * Gosciowa - ja przytylam 20kg, ale startowalam z 49kg przy 171cm. Mloda 3060g, w ogole nie bylo widaz ze w ciazy jestem dopoki w 7mies nie stanelam bokiem :D Wychodzac po tygodniu ze szpitala (lampy), mialam 10kg nniej. Kolejne 10kg zeszlo mi w 3 tyg... :/ Nerwy i byly zrobily swoje. Nie karmilam juz nawet bo nie mialam za cholere czym. Teraz waze troche za duzo, te 10kg mniej moglabym wazyc, czyli z 54kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - super super super :). Nareszcie. Bardzo sie ciesze ze ci sie udalo. Teraz tez przyjdzie czas na inne rzeczy :). Kiedy zaczynasz szkolenie?? Ja bylam wczoraj na pierwszym usg. I sie okazalo ze mam UWAGA 25 pecherzykow!! Malych po ok 11,12,13 mm. Mam zmiejszona dawke hormonow ze 150 na 100 mm. I w niedziele czyli jutro musze isc znowu na usg. Teraz dopiero zaczynaja sie schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- ciesze sie z pracy szkolenie zaczynam 07lutego. ale wczoraj liczylam ze luty bedzie kiepski na maxa bo bardzo malo zarobie i na dojazdy duuuzo wydam. :-(:-(. daj mi troche pecherzykow:-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Chciałam Wam napisać, że jestem i żyję. :) Przepraszam, że nie pisałam... Strasznie dużo pisałyście i jestem bardzo do tyłu! *agnes1822 gratuluję nowej pracy! :) Ważne, że jest! :) Zmiany są dobre. :) *DaisyDotHoney ja bym Ci radziła zmienić lekarza. No i ciekawa sprawa z tą "torbielą". Ale ja się nie wypowiadam, bo nie mam doświadczenia. Jeśli chodzi o testy owu to ja jestem na nie. Robiłam test w środę, mocna krecha, czyli owu za 24-36h. A na USG wyszło, że pęcherzyk mały. Chyba zacznę mierzyć temperaturę. *Aaaga24 trzymam kciuki za jajeczka! :D Ja właśnie spadam do kliniki na USG. Podróż w jedną stronę autobusem zajmuje mi godzinę, a maż w pracy więc mnie nie podwiezie. Bardzo jestem ciekawa, ale nie liczę na zbyt wiele w tym cyklu. Ale za to z niecierpliwością czekam na następny z Clo. ;) Dam Wam znać jak wrócę. Miłej soboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wazne ze cos sie ruszylo. A nie macie auta zeby dojechac?? Eveline - mi zawsze wychodzily dobrze testy owu. Potwierdzone tez monitoringiem. Moze jakis wadliwy byl?? Dzis masz ten monitoring??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- nie nie mam auta. jestem zdana na pociag. no zobaczymy jak to bedzie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piękny sobotni dzień ! :) U nas na prawdę baaardzo piękny. Słoneczko, +3 stopnie, bezwietrznie i nastawienie zupełnie inne :) Wysprzatałam calutki dom na spokojnie , bo Tośka u babci siedzi. Lada chwila powinna wrócić i na drzemkę :) Bullitka - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a jak ty sie czujesz? Juz lepiej z nerka?? Mam zmieniona dawke hormonow i znowu zaczynam wariowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×