Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Wpadlam dac znac ze zaczelam po 16.00 czwarty cykl staran ://// W sumie chyba to dobrze. Jutro rano lece robic krew to co moge. Zastanawiam sie czy 2dc moge robic E, LH, FSH czy czekac do 4,5dc? Wybaczcie milczenie ale wczoraj caly dzien i dzis biegalismy po sklepach 'zimowych'. Mam nawet kask, chyba dalam sie namowic na jazde na nartach :p Odezwe sie jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dobrze, że ten cykl się już skończył dla Ciebie. Chociaż masz sytuację jasną i nie musisz wywoływać @. A jak lekarz kazał Ci robić badania? Wg mnie powinnaś robić tak jak on zalecił. Widzę, że przygotowywania do wyjazdu idą pełną parą :) fajnie! Ja też już nie mogę się doczekać wyjazdu do Zakopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Bullitka81 to dobrze, że już wiesz na czym stoisz. Mam nadzieję, że będzie dobrze i wszystko się u Ciebie poukłada. *Aaaga24 nie miałam pojęcia, że po clo ma się bolesną owu. A jak Ci teraz? Miejmy nadzieję, że Cię boli w słusznej sprawie! ;) Umówmy się, że jak boli to znaczy, że działa. Trzymaj się, Kochana i przynoś dobre wieści. *DaisyDotHoney dobrze, bo masz nową szansę. Zrób tak jak lekarz Ci mówi, bo to może mieć znaczenie. Mówiłam, że jeszcze zmienisz zdanie co do nart! :D Super!!! :D Ja spadam na spotkanko ze znajomymi. Odezwę się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline troszkę lepiej, ale dużej poprawy nie czuję :/ Dla mnie ten ból oznacza, że coś się dzieje, że jest ok :) Już wolę cierpieć niż nic nie odczuwać :) A jak Twoje stosunki z mamą? Zawsze coś między Wami zgrzytało, czy było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca wózek mam wstępnie upatrzone - 3 modele. Nie chcę za drogiego , bo do 1500 pln 3w1. Jak będzie dziewczynka to praktycznie mam już wszyściutko, a jak chłopczyk to tylko ubranka pozostaje kupić. Łózeczko, leżaczek-bujaczek, laktator, podgrzewacz itd to mam po Tosi :-) Czyli sporo wydatków mi odchodzi. A ty masz już jakieś dzieciątko ? Termin mam na 22 lipiec . Daisy dobrze , że dostałaś @ . Bynajmniej koniec złudzeń i szybciej staranka zaczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga24 moje stosunki z mamą zawsze były w miarę ok, ale polepszyły się jak wyjechałam na studia. Może dlatego, że ja "dorosłam" i zaczęłam mamę poniekąd ciągnąć za język w niektórych rozmowach. Chociaż mam do niej żal o to, że bagatelizowała moje problemy ze zdrowiem jak byłam nastolatką. Przez to zaczęłam się leczyć tak późno. Mama ma problem z mówieniem o "kobiecych" sprawach a tym bardziej związanych z seksem. Nie było takich tematów, a teraz jest trochę lepiej. Dziś do mnie dzwoniła i mówiła, że nie miała nic złego na myśli i że dobrze nam życzy. Przynajmniej tyle dobrze. :) Nie gniewam się, bo to moja mama, ale przykro mi było bardzo. Ja spadam. Do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes a Ty w koncu testowalas??? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dzień dobry dziewczynki:) U mnie dziś 27 dc więc w środę testuję. Oczywiście jeśli @ nie przyjdzie. Agnes właśnie testujesz dzisiaj?? I gratuluję pracy. Jeśli już nie mogłaś wytrzymać w domu to masz rację przynajmniej wyjdziesz do ludzi. Daisy i Małanadzieja przykro mi że znowu Wam się nie udało. Wiem że to takie natrętne gadanie ale mam nadzieję że następnym razem Wam się uda:) Bullitka daj znać jak tam dzisiaj wszystko się ułoży. Eveline dobrze że mama się zreflektowała i zadzwoniła do Ciebie pierwsza. Może jej samej było przykro że nie zostanie już teraz babcią i całą złość przelała na Ciebie. Gościówa super że z Twoim maleństwem wszystko dobrze. A jak się dziś czujesz? Bóle Ci jeszcze dokuczają? Aaaga mam nadzieję że w tym cyklu pęcherzyki nie będą się obijać:) No chociaż jeden:) I coś się z nich wykluje:) Życzliwa życzę dalszego szczęścia i pociechy z córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyczliwa ja niemam jeszcze dziecka to pierwsze upragnione bedzie.to sporo wydatkow cie ominie.ja musze kupic wszystko sama.my tez chcemy wozek3w1tez w rozsadnej cenie i lozeczko tez na allegro zamowie bo taniej niz u mnie w sklepach.ja mam termin na30maja z om a z usg25 tyle ze jak cos nie tak bedzie to juz w kwietniu bewdzie cesarka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane milego dnia zycze, pisze z Tel. Bo czekam na druga rozmowe w sprawie pracy (ta sama firma) agnes trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cxesc dziewczyny Ja mam wolne caly tydzien. Jestem na chorobowym. Boli mnie strasznie w krzyzu. Musze pic duzo wody aby krew nie zgestniala bo wtedy trafie do szpitala pod kroplowke. Jutro o godz 9 rano mam punkcje. Boje sie strasznie bo to bedzie tylko na morfinie a nie na calkowitym znieczuleniu. W polsce to usypiaja Agnes - jak u ciebie?? To przeciez twoj wielki dzien . Prosze nie znikaj znowu Joanne - powidzenia, abys dostala te prace. Daisy - i co porobilas badania?? Dobrze ze okres przyszedl , zaczniesz wkoncu starsnia Aga - boli cie jeszcze?? Eveline - mama napewno nie miala nic zlego na mysli. Dobrze ze jest juz ok Oczekujaca - zazdroscic tylko tych przygotowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Neska trzymam kciuki :) A nie chcesz się wybrac na betę, żeby mieć 100% pewność czy jesteś w ciąży? Jutro już byś mogła pójść :) Jakieś objawy @ albo na ciąże masz? Agnes trzymam kciuki :) Ty chyba jutro będziesz testować? Bo dzisiaj termin @? Joanne trzymam kciuki w sprawie pracy :) Oby się udało! * A ten mój ból nerek to chyba nie przez ovu. Może w piątek i sobote to tak ale raczej mnie przewiało. Bo nie mogę się schylać, ciężko mi się siedzi bo boli. Przewiało mnie :/ w bluzie latałam po dworze, bo ciepło mega no i teraz mam :/ kurcze wiosnę poczułam :) muszę to rozgrzać, chociaż sama nie wiem jak sobie poradzić z tym bólem. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka zobaczysz ze ty agnes i reszta dziewczyn tez bedziecie sie przygotowywac do narodzin dziecka:)trzeba myslec pozytywnie .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Ja sie dzis obijam u mamy, ale juz po 8 bylam w Gdansku na pobraniu. Czekam na wyniki, mam miec dzis wszystko. Prl, tsh, ft3, ft4, testosteron, e, fsh, lh, morfologie, cholesterol, lipidogram. Nie robilam jedynie progesteronu bo to po 22dc mam robic. Faktycznie to e, fsh, lh robic mam 3x w cyklu, zeby sprawdzac czy fsh spada, lh rosnie itp. * No wlasnie Agnes gdzie sie zapodzialas? * Joanne - trzymam kciuki! :) * Eveline - dobrze ze Mama zadzwonila i Cie uspokoila. Sama juz doskonale wiem, jaki to stresujacy czas to oczekiwanie :/ :/ mam nadzieje ze miedzy Wami juz wszysyko wrocilo do normy :) * Bullitka biedactwo, a Tobie co z tym krzyzem? Myslisz ze to jakies powiklania? Nie obawiaj sie az tak tej morfiny..przynajmniej bedziesz wiedziala co tam robia, pewnie na biezaco beda mowic. * Neska - rowniez trzymam kciuki i podbijam pytanie czy nie chcesz wczesniej sprawdzac co tam slychac? A Ty dokonujesz jakichs pomiarow, obserwacji? Ja czekam na moja dostawe testow owu..liczylam wczoraj ile mi ich wyjdzie na caly cykl, bo w tym miesiacu planuje robic codziennie po @, zeby nic mi nie umknelo. Z tego co mniej wiecej wyliczylam, to ew. owu powinnam miec akurat w tym tygodniu na wyjezdzie :D Wiec cale szczescie ze wzielismy to mieszkanie 2 pokojowe, bo na pewno bedziemy dzialac, gdy mloda bedzie spac :D * Aaaga - ladnie zes sie zalatwila! Jak Ci moglo przyjsc do glowy by w bluzie biegac po dworze? :/ przeciez to nie +15 :/. Zebys szybko doszla do siebie! :) * A ja w sobote sie skusilam na galke loda w sklepie. No i wczoraj juz wielki migdal znowu, bialy nalot..masakra jakas. Poza tym ok temp spoko, nie boli. Ale no chyba bede sie musiala wybrac w koncu do lekarza bo mysle ze to sie skonczy antybiotykiem. A dobrze by bylo ogarnac to poki @ trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to zdrówka Ci zyczę :) Oby jutro wszystko poszło dobrze, szybko, sprawnie i bezboleśnie dla Ciebie :) Zobaczysz, że już niedługo dołączysz do dziewczyn, które spodziewają się Maleństwa :) Oczekuje niezłe wydatki się Tobie szykują :) Ale wydaje mi się, że to co musisz kupić dla dziecka to sama przyjemność :) Ja to chyba zaraz jak się dowiem, że się udało, to zacznę kupować wyprawkę :P uwielbiam zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga super oglada sie takie ciuszki i rzeczy ale niestety wszystko jest tak drogie ze szok.kupilam juz ciuszki wozek i lozeczko gdzies w marcu kupimy.jeszcze kilka ubranek musze kupic ale to przed samym porodem zeby wiedziec ile wazy i ile ma cm:)bullitka kuruj sie bo od jutra zaczynaja sie wazne dni:)ciekawe co u agness?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiam zakupy :D Rzeczy dla maluszka bede musiala kupowac na nowo, tzn lozeczko, wozek, fotelik itp. Ciuszki mam dziewczece po corce, na dobra sprawe nic nie bede musiala kupowac, ale czuje ze Luby nie bedzie chcial sobie odmawiac zakupow, wiec na pewno cos skompletujemy. Jesli sie okaze ze chlopak, to nie wiem. Tzn kupic wszystko bedzie trzeba, ale..chcialabym dziewczynke. A jak sie nie uda teraz, to bedziemy dalej walczyc o dziewczynke. Kokardki, spineczki, warkoczyki to zdecydowanie cos dla mnie :p Ale nie myslcie ze moja corka chodzi tylko w rozu :D * Aaaaaa wypatrzylam w koncu w sklepie kask Monster High :) Szukalam szukalam az w ToysRus znalazlam. Mam nadzieje ze mloda bedzie taki chciala, jutro jedziemy kupowac. Te optyczne gogle w koncu sa w Decathlonie i to nawet nie tak drogie jak w narciarskich sklepach. * Aaaga - wczoraj spr prognoze dlugoterminowa dla Zakopanego to pokazywali plus 10 na ten.czas kiedy ja bede. Dzis juz pokazywali ze niby ma byc plus 2. Taka dlugoterminowa pogoda na Accuweather jest dostepna. Sprawdzalam kamerki to na Krupowkach czarno :/ kurde no. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje wiem, że niestety to tanie nie jest :/ oglądałam na allegro i ceny są megaśne :/ wózek, łóżeczko mam już wybrane ale kupię dopiero w połowie ciąży. A ciuszki właśnie chciałabym sobie rozłożyć na raty i kupować chyba przez cały okres ciąży, bo na raz to nie będzie mnie stać żeby tyle kupić. Niektóre artykuły higieniczne też można kupować wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy obyś śnieg miała :) a ile będzie na plusie to nie ważne :P Ja też tam sprawdzam pogodę jak chce wiedzieć dokładnie długoterminową. Mi aż tak bardzo na śniegu nie zależy, bo ani ja ani mój M nigdy na nartach nie jeździliśmy i teraz nie mamy zamiaru, Jedziemy typowo na odpoczynek i zwiedzanie okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - a masz cos godnego polecenia, niekoniecznie w samym Zakopanym? Bo my na pewno tez nie bedziemy tam caly czas tylko jezdzic. Mysle ze z 2h dziennie to max. Na pewno do Bialki Tatrzanskiej sie wybierzemy, do Bukowiny, Bialy i Czarny Dunajec tez chcemy zobaczyc. Plus cos ew. w granicach do 200km :) Ja sie juz doczekac nie moge - jeszcze 9 dni i ruszamy :p Na Slowacje niestety nie pojedziemy, bo musimy sadownie wyrobic mlodej paszport, bo tatus sie nie zgodzil by dziecko z nami na wycieczki jezdzilo, a wie ze mlodej chcemy pokazac cos wiecej niz on, z tym, ze on pokazuje Jej tylko podworko. A mi robi niestety po zlosci. Wiec zaluje, mam nadzieje ze na wakacje br juz sie uda. Czekam na telefon z wynikami - od razu dam Wam znac. * MalaNadzieja co u Ciebie? W pracy siedzisz biedna. Powiedz, jak Nadia po feriach? Poranne wstawanie bez problemu? :) Werka wrocila wczoraj od ojca, na szczescie zdrowa, bo jak miala jeszcze 2 dni u nieg brac antybiotyk i siedziec w domu, to oczywiscie biegala po sklepach i po dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tel mialam troche popsuty i nie mialam jak pisac. u mnie wporzadku. okresu brak dzisiaj pierwszy dzien spoznienia zatestuje pojutrze jesli jej nie bedzie. oznak zadnych. bylismy wczoraj z M w kinie film spoko ale sie dluzyl sceny troche powtarzaly. oceniam go na 4 z 10. co do pracy to wyliczylismy ze bede musiala sporo doplacic do biletow ale chyba i to pojde zeby w domu nie siedziec a w trakcie bede szukala czegos innego. pod koniec marca moj M wyjezdza do Niemiec prawdopodobnie na pol roku. echhhh. moze bedzie co ktorys weekend przyjezdzal. to chyba tyle u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie :) dziękuję za ciepłe słowa, jeszcze chwilka i to ja Wam będę słodzić o Waszych Maluszkach-Okruszkach. Bullitka czytam o Twoich obawach, zmartwieniach, stresach, zmaganiach, całych trudach związanych ze staraniami i jestem całym sercem z Tobą. Rozumiem, że bardzo Cię ta cala sytuacja stresuje postaraj się mimo wszystko za dużo nie myśleć jak to będzie? czy będzie boleć? pomyśl o maluszku, o swoim partnerze, o tych dobrych "rzeczach" które Cie już niedługo czekają po tych "wszystkich" stresujących chwilach..musisz być zawsze dobrej myśli. Pij wodę do oporu :P Daisy również myślę tak jak dziewczyny zrób badania według rozpiski od lekarza dla jasnej, klarownej sytuacji. Przygotowania widzę "w toku" hihi wyjazd będzie na pewno udany a udane wypady sprzyjają ciąży :) Gościówa masz podobny termin do mojego. ja miałam na 22-23lipca według ostatniej miesiączki a według USG miałam termin nawet na 1sierpień a urodziłam 19 lipca także z tymi terminami to jedna wielka niewiadoma. Oczekująca maj to tez super termin na narodziny dziecka. wiosna potem ciepłe, upalne lato idealnie. maluszek zdąży się wzmocnić na Twoim mleczku i na jesień będzie jeszcze silniejszy i żadna niepogoda nie będzie mu straszna, nawet śnieg. Jeśli chodzi o wyprawkę to polecam allegro naprawdę warto i jest naprawdę taniej chociażby ostatnio kupowałam dla malej butelki aventu philips i na allegro znalazłam za 14zł a w sklepie były po około 30zł. warto znaleźć sprzedawcę który ma całą masę ofert dla dzieci i kupić całość wyprawki u jednego sprzedawcy. naprawdę "wychodzi" taniej polecam. kupowanie w smyku czy innych sklepach do dozo większy wydatek. tak samo z ciuszkami. są użytkownicy którzy sprzedają ciuszki po swoich maleństwach i naprawdę się opłaca. ostatnio kupiłam prawie 100stuk ubranek od 6-9miesiaca samych dobrych marek mexx, h&m, next itp itd i wyszło mi niecałe 2zł za ubranko a ciuszki? jak nowe,zadbane. tylko trzeba poświecić troszkę czasu na poszukiwania. Neska 3mam kciukaski :* "pęcherzyki, do boju, do boju!!!" Joanne na pewno sobie świetnie poradzisz na rozmowie, powodzenia. Aagga przede wszystkim ciepła kąpiel najlepiej z jakimś olejkiem. wygrzej organizm. ubieraj się cieplutko. Gorąca herbata miodem. może termofor pod plecy albo coś owczej wełny. rozgrzewaj masażem te miejsca np olejkiem rozgrzewającym-kamforowy. masaż około 20 minut. lek p/bolowy bez tego po prostu trudno sobie czasem poradzić. Daisy właśnie przeczytałam ile badań dziś zrobiłaś, zuch dziewczyna :) koniecznie napisz jak wyniki :) Agnes odezwij się co am u Ciebie słychać :) P O Z D R A W I A M. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Chyba poczekam do czwartku albo do środy:) Ale na testowanie. Nie chce się nakręcać za bardzo. Już w poprzednim cyklu cyrki wyszły:) Daisy to fajnie masz:) pewnie już się nie możesz doczekać:) Aaaga ty tak samo:) W sumie to też by sobie gdzieś pojechała ale m nie dostanie urlopu. Ale na nartach też nie umiem jeździć ale pozwiedzać owszem:) Joanne życzę abyś dostała pracę:) Agnes daj znać jak tam test wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes ten dzień spóźnienia brzmi bardzo obiecująco :D mysle podobnie, szkoda, że tyle pieniążków będzie Cie kosztowac dojazd ale takie oderwanie od codzienności, nowi ludzie, wyzwania na pewno zrobią Ci dobrze. ehhh i ucieka Ci Twój książę, ale myślę,ze tak się wytęsknicie za sobą, że spotkania-powroty będą: "cud, miód i orzeszki" :P Eveline ciesze się, że mama zadzwoniła i powiedziała to co każda mama powinna w takiej sytuacji i wiesz, że pomimo wszystko Cie wspiera. Wiedz, że wszystko z czasem się ułoży po Waszej myśli wiem, że łatwo się pisze i już to pewnie nie raz słyszałaś ale tak będzie.Wspólne plany, marzenia są po to żeby je realizować a Ty masz z kim. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten krzyz to boli od nerek albo same nerki. Mam w brzuchu 30 pecherzykow od 10 do 25 mm. Wszystko mi die tam obija. Na szczescie jutro juz tego noe bedzie. Z pracy do mnie dzwonia i pisza jak sie czuje. Ja nie powiedzialam ze sie do invitro przygotowywuje tylko ze mam jajowody zapchane i komplikacje. Daisy - dobrze ze zrobilas. A kiedy konsultacja z lekarzem?? Agnes - mam nadzieje ze rozpoczniesz dobra passe u nas. Pol roku to dlugo. A co ze staraniami?? Mam nadzieje ze juz bedziesz w ciazy zanim maz wyjedzie Zyczliwa - dzieki za mile slowa Neska - ty za 2 dni testujesz tak?? A jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy niestety nie mam Ci co polecić, bo sama nie sprawdzałam jeszcze co zwiedzimy i gdzie pójdziemy. Na pewno zwiedzimy skocznie obie i Krupówki ale co dalej to nie wiem. Ja mam jeszcze czas na sprawdzanie atrakcji :) Życzliwa dzięki za radę :) zaraz się będę grzała :D Agnes trzymam kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - konsultacje mam na ok 12dc wiec tuz przed wyjazdem jakos sie wybiore do gina. Chyba pojade do tej pani gin od sms. Nie jestem 'za' kobietami ginami, ale po latach moze taka zmiana mi sie przyda. :) Dzis do niej musze napisac sms bo prosila w pierwszy dc o wiadomosc, a wczoraj byla niedziela wiec napisze jej wieczorem. Ona chyba na jakims wyjezdzie musi byc skoro prosi o sms. Moze po prostu sie skonsultuje u dwoch ginow i zobaczymy co beda mowic :D Zrobilam tez kontrolnie CRP. Pewnie wyjdzie mi moje gardlo :/ * Ja to mam w domu nawet podklady poporodowe - kupowalam rok temu po wycinaniu tej szyjki i tak mi zostaly. Po zabiegu krwawilam z miesiac tak dlugo mi sie goilo. Lalo sie i lalo, bleee :p * Agnes - trzymam mocno kciuki za testowanie! Fakt, niby dzien spoznienia, ale jak objawow @ brak to dobrze :))))) Dobrze Wam zrobi jesli maz wyjedzie. Licze ze sie mocno za soba stesknicie i potem bedzie juz jak w bajce. Czasem tak jest, ze rozlaka sprawia cuda :)))) * To mamy jednoczesnie Agnes i Neske. Ja w tym cyklu licze ponownie 35dc wiec testowac bede gdzies..blizej polowy marca :( :( :( A juz bym chciala juz juz najlepiej zaraz miec owu i wyniki :p Mam nadzieje ze chociaz wyniki bede miala ok. Dziwne bo jak zawsze szlam na miekko na pobrania i ogolnie nie boli mnie klucie itp, to ostatnio na becie i dzis na pobraniu normalnie mnie bolalo jak ja nie moge :( Chyba odstawienie tabsow zrobilo ze mnie kobiete haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czuję się tak samo jak na @. Bolą piersi i dół brzucha. A Tobie jutro wyciągną te pęcherzyki tak?? Te największe?? To naprawdę masz ich bardzo dużo:) Oby wszystko było dobrze. Silna z Ciebie babka widać:) Daisy skoro masz takie nieregularne cykle to masz rację z tymi testami ovu. Przynajmniej będziesz wiedzieć kiedy ona będzie:) Odpoczniecie sobie na wyjeździe, zrelaksujecie i wtedy może coś się zadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - od poczatku oktesu robic testy to duzo za szybko. Zacznij robic od dnia 10. W zupelnosci wystarczy. Neska - przypomnij ktory to twoj cykl staran?? Ten tydzien stresujacy dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Bullitka 12 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×