Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Aaaaaa juz kumam :D Daisy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem myslalam ze MalaNadzieja ogarnia prace w sklepie, myslalam ze MalaNadzieja mysli ze myle Agnes z Joanne :D Za duzo myslalam dzis caly dzien i mi sie styki juz przegrzaly. :D Co dzis porabiacie? U mnie w nocy bylo -8st wiec troche przymrozilo, ale za dnia nawet slonko poswiecilo. Nadzoruje wlasnie mlodej nauke pisania, a Luby naprawia prysznic bo kabina znowu popekala (akryl) i cieknie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) ale tutaj żwawo :) cieszę się, że dalej jesteście takie aktywne :) ja po 1 dniu pracy, zmęczona jak nigdy, informacji tyle, ze szok :) wspominałam, że to praca w hurtowni motoryzacyjnej, fakturzystką będę :D, warunki mogą być, nie chodzi tu o pieniądze, ale o to abym w domu nie siedziała, bo znowu zaczęło mi się ur******** "myślenie" jakie to choroby mnie dotknęły, jestem po prostu hipochondryczką :( dzięki dziewczęta za gratulki :) gościówa - nie zamierzam Was opuścić, zaglądam do Was jak tylko mam chwilkę czasu, no i będę :) Życzliwa - doktorka mam w klinice, biegamy do vitro live, także lekarz wybrany, teraz czekamy na niespodziankę :) w weekend poświęcimy sobie dużo czasu :D, bo mamy TE dni, dlatego pewnie nie będę dostępna :) * agnes - jak Twoja praca?? kurcze, duże mam zaległości w czytaniu * Bullitka - trzymam mocno kciuki, mam pytanie, nie pobierali Ci jajeczek pod narkozą?? czy po prostu bolało już po?? u nas pod narkozą tak to robią... lecę doglądać zupkę :) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Bullitka cieszę się bardzo. Współczuję tego bólu. Naprawdę jesteś dzielna:* MałaNadzieja skąd ten dołek?? Nie wiem czy Cię pocieszę czy nie ale też to już u mnie długo trwa i też nie raz chciałabym zapaść się pod ziemię i nic nie czuć nic nie widzieć:( Mam nadzieję że w końcu przyjdą do Ciebie lepsze dni:) Joanne może wybierz się do okulisty z tym okiem. Nie znam się na Twoim problemie ale sama często chodzę bo mam wadę wzroku i sprawdzam czy nic się nie dzieję. Betka ty może też wybierz się do laryngologa. Chyba że już byłaś?? Ale tak jak z każdą dolegliwością można doprowadzić się do gorszego stanu. Może przepisze ci jakiś dobry lek. I będzie po bólu. Życzliwa jak tu już dziewczyny pisały wcześniej jesteś osobą tak wspaniałą:) Twoje rady i słowa to balsam dla duszy:) Agnes może jeszcze za wcześnie na test? A jak się czujesz?? Ja jutro zrobię test. Zobaczymy co wyjdzie. Okresu brak. Aż się boję że znowu jedna kreska będzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - dostalam morfine ale i tak wszystko czulam. Prawie tam zemdlalam na fotelu i zwymiotowalam ale przetwali na chwile i mi przeszlo. Wiem ze w pl to usypiaja do tego zabiegu. Tu nie. I co dokladnie robisz w pracy?? Jakie godziny?? Agnes - ile spoznia sie okres? Wiesz ja za bardzo w te sikance nie wierze. Daisy - coraz blizej wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka @ powinnam dostać jutro. A jak się teraz czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka super wiadomosc:)gratulacje.zobaczysz uda cie sie i niebawem bedziesz miala kopniaki w brzuszku:)a kiedy masz reszte zabiegow?agness moze powtorz jutro test rano albo idz na bete?mnie moj brzdac kopie niesamowicie:)wozek juz wybrany lozeczko tez i za miesiac szykuja sie przyjemne zakupy:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - szczerze?? Jakby mnie przelecialo stado sloni. Bede trzymac jutro kciuki za 2 kreski. Masz regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - jesli wszystko pojdzie dobrze to w piatek jest transfer. Ciesz sie swoim stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka miałam monitoring i to z niego wynika że jutro powinnam dostać @. Zobaczymy. Bardzo Ci współczuje ale czego się nie robi dla maleństwa:) Poleż sobie, odpocznij. Oby twoje cierpienie odwdzięczyło Ci się wspaniałą nagrodą w postaci maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka ciesze sie bardzo z ciazy:)pozatym dr z kliniki powiedziala zeby sie nie martwic bo narazie ona powodu nie widzi no i jestem dobrej mysli.zobaczymy jak wyniki wyjda.oby dobrze.bullitka to w piatek twoj wielki dzien:)zobaczysz ze za miesiac bedziesz miec dzidzie w brzuszku:)trzymam kciuki.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny okresu brak. czuje czasami lekki bol podbrzusza i lekki bol piersi przy dotykaniu. kurcze niewiem czy sobie wkrecam czy chce widziec ale wczoraj w nocy ledwo ledwo widac druga kreske ale niewiem. dzisiaj jak pod swiatlo wzielam to chyba tez widzialam. a moze chce widziec echhh. wiecie co rozmawialam z M o tej pracy w Tczewie i chyba zrezygnuje za duze koszty dojazdu (400zl) a zarobie w lutym nic i na marzec na bilety tez nic. dokladac do tego to za duza kwota. wiem wiem ze praca to wyjscie do ludzi ale tez chodzi aby troche zarobic a nie dokladac i to takie kwoty. poszukam czegos blizej. dzisiaj poszperam w necie cos blizej poszukam. juz znalazlam dwie oferty. pozniej wysle CV i zadzwonie tam. a ten sklepik osiedlowy to raczej tez odpada. w sumie normalny ale popoludniami i wieczorem(sklep owarty do 22 piatek swiatek i niedziela a w okresie letnim nawet do 24) duzo pijakow itp przychodzi. zus samemu trzeba oplacac. chyba trzeba miec zarejestrowana dzialalnosc beznadzieja. wczoraj wywnioskowalam po rozmowie z jedna sprzedawczynia. mam nadzieje ze uda mi sie cos sensownego znalezc do wyjazdu meza. nooo chyba ze ciaza to :-):-):-):-):-):-):-):-) koniec poszukiwan. Bullitka- bidulko trzymaj sie cieplo i dzielnie. fajnie ze masz meza przy sobie to moze ci uslugiwac:-):-). Neska- czekam na wynik testu. ja zatestuje w weekend mam jeszcze jeden test. noo oczywiscie jesli @nie przyjdzie. a my w weekend znowu do kina na Wilk z Wall Street. :-). wogole to ciagle boli mnie dol plecow jak wczesniej pisalam. nasmarowalam sie kamfora i zawinelam cieplym szalikiem. zle spalam prawie wcale. zaraz pewnie usbe chociaz troche glodna juz jestem.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przepraszam, że się wczoraj nie odzywałam ale cały dzień byłam w podróży z M. Z pracy miał wyjazdy służbowe to sobie z nim pojeździłam po Polsce :) Zapraszam dzisiaj wszystkie na kawkę - moją imieninową :) Karpatka czeka :P :D Mnie ten kręgosłup nadal boli, mega boli. Muszę go dzisiaj rozgrzewać poduszką elektryczną, oby pomogło. * Agnes super, że @ jeszcze nie ma :) a nie lepiej jak byś jutro zrobiła teścik ale z porannego moczu? Nad ranem jak wstajesz :P Wynik byłby najbardziej wiarygodny :) Nie trzymaj nas tyle w niepewności! a sroko widzisz na teście wczorajszym jakiś cień cienia to jutro już powinno być widać coś więcej :) Co do pracy Twojej to chyba faktycznie nie ma sensu ta w Tczewie, wyjście do ludzi wiadomo, że ważne ale nie takim kosztem! Mało co by Tobie zostało w pełnym przepracowanym miesiącu a co dopiero teraz. Lepiej faktycznie znaleźć coś bliżej :) Powodzenia! * Joanne gratuluję pracy! :) Obyś była z niej zadowolona :) Teraz będziesz skupiać się na niej to a nóż widelec zajdziesz w ciąże, nawet nie wiedząc kiedy :P * Bullitka wielkie gratulacje dla Ciebie! Przesyłam uściski! I trzymam najmocniej jak tylko mogę kciuki, żeby w piątek transfer przeszedł prawidłowo i żeby zarodek się zagnieździł :) Musi się udać! * Neska trzymam kciuki! Pisz jak tam wynik testu jak najszybciej, nie trzymaj nas w niepewności! Nie pamiętam co jeszcze pisałyście :/ dużo tego było.. Słonecznego dnia Wam życzę, u mnie pięknie słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - wszystkiego najlepszego. to dzisiaj jest Agnieszki?? ja obchodze imieniny zawsze w Dzien Babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to składam Ci spóźnione najlepsze życzenia :D Spełnienia marzeń przede wszystkim. Niech się spełnią te najskrytsze, schowane w sercu :) A dzisiaj jest Agnieszki, Adelajdy i Agaty :) Te trzecie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes moze przejdz si na bete. Ja na wielu testach po paru godzinach widzialam druga kreske i nic z tego... Oczywiscie zycze Ci zeby u Ciebie bylo inaczej ale nie ma co sie sugerowac tym niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. no to spelnienia marzen szybkiego brzuszka bo to teraz zyczenie premium:-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja MalaNadzieja u gory Wiec rowniez zycze Wam dziewczyny wszystkiego naj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- jesli nie dostane do weekendu to test powtorze. jesli po weekendzie nic nie bedzie pojde na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki :) Agnes MałaNadzieja ma rację. Może faktycznie idź na betę, wtedy będziesz miała 100% pewność. Chyba nie szkoda Ci tych 30-40zł na betę? Prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiwm ze wogole juz teraz noc nie rozumiem z ta moja @ bo jednak po lutce a wcale jej nie dostalam. Ehhhh teraz nawet nie wiem w jakiej fazie cyklu jestem. Dlatego myslalam ze tym razem sie udalo bo na tescie tez bylo widac dosc wyrazna druga kreske ale po czasie.... Beta jednak wykazala co innego. Ide dzis do miasta to kupie sobie juz testy "zapasowe" MalaNadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga- pewnie ze nie szkoda mi ale jeszcze nie. wlasnie policzylam ze dopiero dwa tyg. od ewen. zaplodnienia jest. wiec poczekam jeszcze te pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes to spokojnie mozesz poczekac jeszcze te 2 dni chyba. :-) MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słoneczny dzionek! Aaaga wszystkiego najlepszego-oby @ nie przyszła, a w Twoim brzuszku urosło piękne duże dzieciątko :) Agnes na spokojnie podejdź do "sprawy" ;) Życzę Wam wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę iść na betę w przyszły piątek - 14 lutego. Albo będzie niespodzianka i radość dla M albo będę opijać smutki :P Ovu miałam w ten weekend, między piątkiem a niedzielą. Bo w każdy dzień czułam jajniki i bardzo bolały. 14 lutego to będzie w najgorszym wypadku 12 dni od ovu. Wydaje mi się, że już wykaże czy jest ciąża czy nie, bo jakiś przyrost po takim czasie to powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×