Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzień dobry:) Aaaga śpiochy już tak mają że późno wstają:) Mówię oczywiście o sobie:) Ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrówka szczęścia i oczywiście upragnionego maluszka:) A ja nie wiem dziewczyny jak ja to zrobiłam ale chyba zaciążyłam:) Są 2 mega tłuste krechy:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska gratulacje :D :D :D Wreszcie się udało! Będziesz miała Maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska a Ty w tym cyklu jak dobrze pamiętam to miałaś monitoring. I Clo brałaś, czy zaszłaś na normalnym cyklu? Brałaś jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga dzięki:) Tak byłam na monitoringu był pęcherzyk później ładnie pękł. Nic nie brałam bo lekarz stwierdził że na razie nie ma sensu bo wszystko jest w porządku. Może my po prostu nie mogliśmy trafić w owulację. Ale się cieszę:) Normalnie jak dziecko:) Nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ale radość :) cieszę się przeogromnie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska wielkie gratulacje!!!!!!! MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska to w ktorym cyklu Ci sie udalo? Teraz pozostalo tylko umowic sie do lekarza na wizyte :-) Moze wkoncu przelamiesz nasza zla passe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :))))) No w zyciu bym sie nie spodxiewala ze tu takie dobre wiadomosci!!!!! Neska SUPER!!!!! Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze!!!! Zrobilas test z potannego moczu??? Opowiadaj!!! Nareszcie ktos zaczol dobra passe !!! Jak ja sie ciesze!!! Milion calusow dla ciebie :)))))))))) Agnes - tobie tez sie udalo mam nadzieje :). Wstaw zdjecie to moze tez zobaczymy ten cien cienia!! Gosciowa tez miala cien cienia a teraz xobacz. A co do pracy to dobrze. Skoro musisz doplacac to co to za praca. Beznadzieja. Aga. - to wszystkiego naj. U nas imienin nie obchodzi sie tylko urodziny ale i tak wszystkiego naj :))) MalaNadzieja - mam nadzieje ze dzis juz lepiej sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję bardzo:) Staraliśmy się 12 cykli. Baaaardzo długo dlatego nie wierzę w to co widzę:) Dzisiaj zadzwonię do gina i zobaczymy co powie bo nie wiem czy coś teraz zobaczy. Mam nadzieję że Was teraz pociągnę za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska świetnie!! :) Ja już się Ciebie łapię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska super. No to tyle co ja... Zycze Ci teraz spokojnych nie calych juz dziewieciu miesiecy :-) Bullitka dziekuje :-) tak lepiej. Chyba slonce mnie podladowalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska! Moje gratulacje!!!!! :***** Ale super, tyle miesięcy starań! Dobrze, że do nas dołączyłaś, to na pewno dlatego tak szybko Ci się udało, nasza dobra energia i w ogóle :p :p :p Ale super. umówiłaś się już do lekarza na jakiekolwiek dodatkowe potwierdzenie? :))) Super!! Teraz to leż i pachnij :D * Agnes - wszystkiego najlepszego imieninowego - za karpatką jedzie już do Ciebie mój Luby bo uwielbia, a ja lecę do Ciebie z pyszną kawką w prezencie :) * Wczoraj przyszły moje testy owu :D Powoli się szykuję, hehe :p Pamiętam, ze zeszły cykl miałam @ 9 dni prawie, bo plamienia itp., dlatego pisałam, ze zacznę zaraz po okresie. Dziś u mnie dopiero 4dc, jakoś mniej leci, ale pewnie to jakiś 'zawis' - już kiedyś tak miewałam, że było, było, potem nic****otem dalej i tak łacznie 7 dni..no zobaczymy. * Agnes - masz rację, poszukaj pracy gdzieś bliżej. Jak zarobki takie, że na dojazdy tyle kasy pójdzie, to faktycznie się nie opłaca dojeżdżać. Poza tym, z tego co chyba pamiętam, pisałaś, że kilkoma środkami komunikacji musiałabyś się poruszać? * MalaNadzieja - mam nadzieję, że humorek już ok? * Joanne - jak z tym samochodem? W końcu odpuściliście na ten rok poszukiwania? * Też czekam, aż każda z Was wstawi foto testu! :))) Pocieszmy się razem! :) * Bullitka - jak tam u Ciebie? Za bardzo nie wiem o co pytać odnośnie tych zabiegów, ale liczę, że czujesz się dobrze i masz pozytywne nastawienie do kolejnych wizyt. Czy mogłabyś przypomnieć, kiedy będzie wiadomo więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a ty kiedy testujesz?? Bullitka tak z porannego moczu:) Wybaczcie że pisze chaotycznie ale tak się teraz właśnie czuję:) Jestem rozkojarzona jak rzadko kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zapomne sie podpisac, a nie moge sie zalogowac jakos na pakiecie internetowym. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska kochana u mnie dopiero 15dc także przede mną długie dwa tygodnie :) ale strasznie się cieszę z Tobą! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nie ma sie co dziwic ze nie wiesz o co pytac. Wczesniej tez nie interesowalam sie invitro i byla to dla mnie czarna magia. Brzuch mnie nadal boli ale juz mniej niz wczoraj. W piatek musze zrobic badanie krwi i jesli nie bedzie zadnych komplikacji to bede miala transfer embrionu. Embrion to jest juz polaczony i podzielony moje jajeczko z plemnikiem. Embrion bedzie bezposrednio umieszczony w macicy. I potem czekac 2 tyg czy sie zagniezdzil zarodek czy nie. Jest 40 % szans. Ale jak pisza to wiecej jest szans ze sie nie zagniezdzi niz zagniezdzi. Zobaczymy. Nie chce tak daleko w przyszlosc odbiegac. Krok po kroku. Najgorszy etam mam juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - trzymam cały czas kciuki, wierz w to, że się uda, a zobaczysz, jak miło się zaskoczysz :))) * Gdzie te foty? :p * Ojej to ja chyba jestem jedyna na samym początku cyklu :D * Gościówa - kiedy masz tego gina swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedziałam mężusiowi:) i wysłałam mu mms-a ze zdjęciem testu:) Agnes no właśnie może jednak jest na tym teście cień cienia to byśmy szły łeb w łeb:) Daisy może faktycznie to forum przyniosło mi szczęście:) Betka no to za 2 tyg może też dołączysz:) Trzymam kciuki za Was dziewczynki:) Bullitka to czekamy do piątku na dobre wieści:) Oby teraz już było z górki. Małanadzieja właśnie a jak tam Twoje samopoczucie dzisiaj?? Ty teraz masz 1 zmianę w pracy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a jakie masz plan na ten cykl? Tylko testy owulacyjne? Moze sprobuj z testami w tym cyklu a jak sie nie uda to w przyszlym moze monitoring??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja też nadal jestem z Tobą - na dodatek mniej więcej w tym samym czasie będziemy oczekiwać..... Agnes dołączaj szybciutko do Neski :) będziemy cieszyć się podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byloby cudownie gdyby kazda z nas widziala pokolei dwie kresezki na tescie. Najpierw Agnes :-) u mnie dzis 14dc chyba. Neska, tak lepiej dzis dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższy wpis to Ty MałaNadziejo? :) to też równo jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja mierzę temperaturę dalej - teraz trzymam się jednej godziny. 6:00 Nawet jeśli nie wstaję to nastawiam budzik tylko po to by zmierzyć temp. Chcę mieć jasny, ładny wykres. Bo wstaję różnie, czasem o 7, czasem 6:30, zalezy jak młoda jedzie do przedszkola. Więc uznałam, że ta 6 bedzie optymalna.\ Myślałam o obserwacji szyjki znowu, tylko nie wiem jak się do tego przyłożyć. Bo jakoś zdjęcia czyjegoś śluzu doprowadzają mnie do mdłości, samo wyobrażenie nie daje mi spokojnie przełknąć kawy :D Lepki, srepki yhh. Jednak nauczyłam się, jak określać szyjkę 'wysoko, nisko, średnio', czyli w zależności jak sięgasz palcem, no ale to też się zmienia w zależności od pory dnia i od tego co robię. Testy owu owszem, już zakupiłam mały zapas, ale w aptece takie paskowe nie są aż tak drogie, za 5 szt płaciłam 15 zł, za płytkowe 5 szt 20 zł. Myślę, że jeden test owu dziennie będzie ok - muszę tylko dokładnie doczytać gdzieś, kiedy najlepiej je robić. Życzliwa pisała, że nalepiej ok 23 bo jest największe stężenie, w necie czytałam inne opinie na każdej innej www. Mam wizytę u gina 12.02 (to będzie 11dc), może będzie już widać jakieś pęcherzyki. Potem jednak chyba odpuszczę sobie wizyty u gina w Zakopanym..może odpoczynek lepiej na nas wpłynie i monitoringi nie będą nam potrzebne :p Wracamy 20dc, więc może jeszcze przed owu, kto wie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak betka, to ja MalaNadzieja. Daisy testy owu robi sie najlepiej rano bo ma nie byc zbyt wysokie stezenie zeby test byl wtedy wiarygodny, ze faktycznie owu bedze w przeciagu 36h a nie np 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze daisy chcialam pisac poznym wieczorem a nie rano. Testy owu wieczorem. Ciazowe rano. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - mam nadzieje ze tak bedzie :) Daisy - mi lekarz kazal robic testy rano z drugiego siusiu. Na opakowaniu tez tak pisze. A u ciebie nie pisze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta ! ;-D O matko co tu za dobre wieści czytam !!!!! Neska ogrone gratulacje !!! :-* Teraz kochana nie opuszczaj nas czasami. W końcu ktoś do mnie dołączył - tak się cieszę . Agnes mogłaś zrobić rano test. Daisy - we wtorek mam wizytę (dzień przed tobą) ;-) Aaaga - wszystkiego co najlepsze . U nas też imienin się nie wyprawia tylko urodziny. W sobotę czeka mnie zapierdziel , bo w niedzielę mamy podwójne urodziny w domu :) Także będzie głośno i gwarno :) Bullitka- to teraz z niecierpliwością czekamy na czwartek ! Oby wyniki były dobre :* U nas dzisiaj pogoda śliczna. Byłyśmy już na spacerku, po mleczko. Słonko świeci, wiatr nie wieje, -1 st . :) Żyć nie umierać. Nawet pranie już super schnie na dworze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×