Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa i dziewczyny dzieki za kciuki :) Ja a miekko bo na pewno nic nie wyjdzie. Poranny test negatyw :D juz mialam nie jechac na bete ale luby mnie opierniczyl ze bede jeczec caly weekend no i pojechalam. Dzisiaj rano u mnie minus 3 bylo a u mamy pkus 6hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Daisy no 3mam i ja mocno mocno moje kciuki :) Agnes no ciekawe, może jednak....? :) Gościówa dzięki - u mnie różnie bywa z tymi sprawami, staram się wspomagać jak tylko mogę - bywało gorzej, więc na razie nie mogę narzekać ;) Mój chrześniak wczoraj powalił mnie na kolana - jest cudny!!!! :) Siostra czuje się dobrze, leży dużo. U nas już praktycznie koniec staranek zaraz i czekamy na efekty.. W podróży poślubnej byliśmy na Wyspach Zielonego Przylądka :) Jeśli chodzi o pierwszy wyjazd na dodatek z Maleństwem to polecam Grecję :) Dokładnie Kretę - bajka :) Oprócz tego Majorka.. ale obiecałam sobie kiedyś, że na pewno zabiorę kiedyś moje maleństwo do Grecji :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Malanadzieja - dobra decyzja :) . Nareszcie sobie odpoczniesz Agnes - no to znowu trzymamy kciuki :) Daisy - daj odrazu znac jak bedzie wynik :) Betka - ktory masz dzien cyklu? Dobrze ze z siostra wszystko dobrze :). Gosciowa - a gdzie bylas jak cie nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj okres sie u mnie rozkreci. boli mnie jajnik lewy. Daisy - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze nie mam krwawienia ani plamienia. nic czysto na wkladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no odpoczne. Jesli da mi zwolnienie. Troche w to watpie. Wkoncu nie bez powodu kazal.mi przyjsc za miesiac. A ja bede po dwoch tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a nie chcesz powtorzyc testu? I wtedy w razie czego brac lutke powinnas wedlug mnie. Oczywiscie jak bedzie pozytywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj malanadzieja przestan juz. po co gdybac na zapas. pojdziesz powiesz jaka masz prace i zobaczysz czy da ci zwolnienie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- wczoraj byłam u taty, bo miał urodziny :-) ... Kurcze coś mi się w brzuchu dzieje ;/ dosłownie jakąś rewolucję przechodzę . :-( Chyba biegunka idzie. Tosia też coś od 2 dni nie swoja jest. W nocy nie śpi, kupki dziwne, a wczoraj skarżyła się , że pupa ją boli/ szczypie .Rany panuje jakaś jelitówka mam tylko nadzzieję, że nas nie dopadnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa zadnych docinek nie ma. No faktycznie co chwile ktos meczy sie z jelitowka. Moze zacznij dawac Tosi jakis probiotyk. Napewno nie zaszkodzi, a moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak tylko sie drocze przeciez. pisz pisz ile chcesz o zwolnieniu:-):-). malanadzieja- mam nadzieje ze ci da. ja kiedys bylam u lekarza okres mi sie spiznial i lekarz zvadal mnie powiedzial ze moze jestem moze nie w ciazy. a po chwili zapytal czy chce zwolnienie. usmialam sie z niego po wyjsciu. duren jeden. wiecej u niego nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - zawsze mozesz powiedziec ze cie brzuch boli albo ze zle sie czujesz , ze wymiotujesz caly czas i juz. No i jak ci udowodni ze to nie prawda? A jakby co to masz jeszcze tego drugiego lekarza Gosciowa - moze za duzo wczoraj zjadlas i to dlatego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wcielo moj wpis :/ MalaNadzieja - opowiedz w jakich warunkach pracujesz - nocne zmiany po 12 h na nogach, tankujesz rope, gaz, obslugujesz myjnie samochodowa..dobra sciwma nie jest zla w takim przypadku. Powiedz ze zwyczajnie nie dajesz rady. * Agnes trzymam kciuki moze to jakies plamienie tylko zapowiadajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - mam dziś 17dc ;) a w środę czyli 22dc jadę na usg ;) Zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe No wlasnie mam zamiar nasciemniac o wymiotach itd ale z ta nocna zmian i myjnia to nie przejdzie bo moj lekarz bywa na tej stacji ;-) niema myjni ani nocek. Jakie wogole macie plany na weekend? My jutro z mezem kedziemy do mojej przyjaciolki na domowke taka mala. Nie bardzo mi sie chce no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja u nas byl wczoraj wieczorem pan kafelkarz i wieczorem dzis jedziemy na sklepy. Bedziemy wymieniac kabine prysznicowa na dole w lazience na taka bez brodzika, samo szklo ze spadem w podlodze. Wiec musimy wybrac mozaike brodzikowa, panel scienny z deszczownica, szklo, splyw. Pewnie montowac bedziemy koniec marca poczatek kwietnia, no ale trzeba obejrzec, podotykac, wybrac. W ogole tragedia bo facet powiedzial ze bedzie to robic tydzien..wiec albo na szybko musimy kupic wanne do gory do lazienki, albo przeniesiemy obecna kabine na gore tylko nie wiem jak :/ rozebrac cala i wtedy jakos? :/ A jutro na 9 ten pan z koparka bedzie wiec caly dzien zejdzie. Dzis jeszcze jade po zageszczarke do ziemi i jutro bedziemy ubijac przod podworka, w niedziele tyl. Woec nie wiem kiedy usiade nawet :( no ale wazne ze jest robota. Ogladalismy tez wczoraj trawe haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to bardzo pracowity weekend sie zapowiada. A mam jeszcze pytanie. Dziewczyny czy Wy juz bierzecie jakies witaminy czy narazie tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pani gin mowila mi zeby na poczatku ew. ciazy nic nie brac tylko kwas foliowy bo przez te suplementy diety sie rodza za duze dzieci. Lepiej zawsze juz ostatecznie mysle poprosi lekarza o jakis zestaw na recepte a nie te suplememty pchac w siebie ktore nic nie maja wspolnego z witaminami. Ja bralam materne w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tosią brałam od samego początku tylko witaminy i nie uważam , żeby była duża wręcz przeciętna - 3790. A teraz chodzę do innego gina i miałam brać tylko kwas foliowy, a od jakiś 2 tyg biorę witaminki bez kwasu z zalecenia też lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mysle ze bede jednak brala tak jak z nadia. Do konca pierwszego trymetru tylko kwas foliowy a potem zakupie ten vitaminer. Ja tez bralam materne ale ona jest dosc droga. Nie wiem czy jest sens ja kupowac. Gosciowa no to Twoja Tosia byla dosc spora. Nadia wazyla 3265 i miala tylko 49cm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga spadła po troszkę po urodzeniu chyba do 3500, miesiąc przybierała, a już później tylko chudła, bo nie miałam pokarmu :-( Ehhhh głupia od razu nie zauważyłam... Kurcze mała ma rozwolnienie :-/ Jest radosna jak zawsze czyli chyba brzuszek nie boli . probiotyku żadnego nie mam. Teściowa pojedzie wieczorem do miasta to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×