Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

malanadzieja- nawet sie nie ludzilam ze w ciazy jestem. lekarz jakby cos bylo to by powiedzial mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ty małpo zawsze zwalasz na mnie :-D Na bete lepiej pójdź ! :-) A jak nie to przyjadę i za rękę cię tam zaprowadzę :-D ... Agnes przykro mi ;/ ... Betka - teraz to już pójdzie z górki. Zobaczysz, że badania wykażą , że dzidzia zdrowa ja rydz ! ... Bullitka ja się czuję super- poza sennością i zmęczeniem w szczególności dzisiaj po 3 godzinnej przerwie w nocy. Ehhh i pomyśleć, że niebawem czeka mnie to przez najbliższy rok :-D Damy radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a mialas jakies dolegliwosci zanim sie pojawila @ ? Bo ja ewidentnie czuje sie juz na @ ,chodze tylko i sprawdzam czy juz jest. A jak nie przyjdzie w sobote to tez zaczne sie modlic, juz lepiej zeby przyszla szybciej zeby od nowa zaczac sie starac. Jutro ide do mojego gina to go spytam czy on tez na tym usg widzi niepekniety pecherzyk czy ta babka jednak sie mogla mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze ze zapisalas sie do tei invicty. Jednak chyba faktycznie musisz podjac jakies mocniejsze kroki w dzialaniu. Gosciowa no jq jak sobie pomysle o tych nieprzespanych nocach....ojjj.... Kiedy to bylo....juz sie odzwyczailam dawno temu. Evelynka faktycznie lepiej udaj sie to skontrolowac jeszcze raz. Zacieszka i jak tam??? Pojechalas wkoncu po ten wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja to jeszcze nie wyszłam ze wszystkiego :-) Pampersy młoda nosi jak jedziemy gdzieś daleko lub na zakupy i na noc. Sika czasami w majty, opieki potrzebuje dużo- wiadomo, w nocy się jeszcze budzi ale zasypia od razy . Także z wprawy na pewno nie wyszłam :-D Dlatego chciałam mieć maluchów raz po raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- tez jestem zadowolona no i zobaczymy co tam w klinice sie okaze. teraz tylko musze czekac. evelynka- bardzo dobrze ze skonsultujesz sprawe z innym lekarzem. napisz po wuzycie koniecznie co i jak. zacieszka- wlasnie co z wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn powiem Wam szczerze ze nigdy mnie tak duzo wczesniej plecy mnie nie bolaly tylko jak juz to w dzien kiedy miala przyjsc @ a tu mnie juz od dwoch dni boli i krzyz i brzuch i jajniki czasem kluja. Chyba jeszcze takiego wstepu nie mialam i jeszcze tak dlugiego. Dodam tez ze w tym cyklu wychodzily mi testy owu i faktycznie intensywnie sie staralismy. Wiem ze sie ludze ale to tylko taka mala iskierka nadziei gdzies na dnie serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka miałam normalne objawy na @ tylko, że zaczęły się później niż zwykle, ale @ przyszła w terminie. Niepęknięty pęcherzyk na jajniku to jest brak owulacji, a przy braku owulacji nie zachodzi się w ciążę. Pęcherzyk może pęknąć podczas najbliższej @ i wszystko ładnie samo się oczyści, albo zrobi się torbielą i prawdopodobnie w trakcie 2-3 cykli nie będzie tez po niej śladu. To jest normalne, że u kobiety raz na jakiś czas pojawia się taka sytuacja i nie ma się czym martwić. Ja na początku też troszkę spanikowałam, ale teraz już wszystko wiem i nie ma się czym martwić. Problemem jest, jeżeli podczas każdego cyklu pęcherzyk nie pęka,a le jeżeli to sporadyczny przypadek to spokojnie. Dlatego teraz ważne jest, żeby @ przyszła w terminie. Takich jednorazowych niepękniętych pęcherzyków (torbieli) się nawet nie leczy, bo one nie są żadnym zagrożeniem ani przeszkodą z zajściem w ciążę w kolejnym cyklu (owulacyjnym). Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka ja pierwszego dnia @ miałam bóle takie, że mdlałam - nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało.. Myślę, że może właśnie ten pęcherzyk pękł i stąd aż tak złe samopoczucie. Może u Ciebie tez pękł skoro już Cię boli..? Ehh te testy owulacyjne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się łudzę po tej tempce, że mi jednak pęcherzyk pękł.. * Gościówa - och lubię Cię na forum przywoływać :p Też lubię się droczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja jeszcze w lozeczku leze w pidzamce. jakos nie chce mi sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie pomyslalam dziewczyny zebyscie moze odstawily te testy owu i termometr daisy;-) wiem ze namawialam, ale jak widac w ciaze mi to nie pomoglo zajsc. Zaszlam jak odpuscilam. W cyklu w ktorym wogole nie mialam pojecia kiedy i czy wogole byla owu. A byla juz kilka dni po @ Pewnie sobie teraz pomyslicie ze latwo mi sie mowi ale taka jest prawda ze cisnienie az do takiego stopnia nie pomaga. A wrecz daje efekt odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no i popsulas mi humor :( Evelynka - zrob test. Jak za 2 dnu ma byc okres to moze juz wyjsc. Te bole krzyza i brzucha sa obiecujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zapisalam do innego ginekologa w razie czego. Na 28.03. Jednak nie bardzo usmiecha mi sie tam jezdzic bo to bym musiala busem na kazda wizyte...a wiadomo jak to pod koniec ciazy.ehhh...mam nadzieje ze moj ginekolog da mi to zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka nie zrozum mnie źle - ja bardzo życzę Ci tej ciąży i nie chcę Cię dołować.. Dopóki @ nie ma to zawsze jest szansa ;) Grunt, że masz nadzieję, bo ja byłam zrezygnowana także zareagowałam tak jak napisałam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no. Jak się mi uda jednak zajść teraz to Wam wypiszę wszystko, co mogłoby wskazywać na ciążę i co odnotowałam :D Padniecie z wrażenia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się na usg za tydzień w środę :) ciekawe co tam we mnie siedzi.. Będę tydzień przed terminem @ także od razu się dowiem czy miałam owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a czemu tak pozno dopiero? W 8 tyg juz bedzie widac serduszko. Moze ida ci sie szybciej te L4 zalatwic. Agnes - xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza w zeszlym tyg. Nie bede latac do niego co 2 tyg ;-) Ten tydzien juz mnie nie zbawi. U mojego lekarza mam wizyte na 24.03. Jesli nie uda mi sie zalatwic L4 to wtedy pojade do tego drugiego. Ja juz mam karte ciazy usg zrobione wyniki krwi zrobione wiec niema co przesadzac. Ja zreszta i tak mam teraz tydzien wolnego od sob wiec poco mi L4. Jak bylam w ciazy z nadia to pierwsze usg w irlandii mialam w 13tc i tez starczylo ;-) tam tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - tak wiem ze bylas i wszystko juz masz ale se tak pomyslalam ze 28 czekasz z tym L4 . Jeszcze masz 2 dni tak?? Dobrze by bylo jak bys juz nie wrocila do pracy. Daisy - zobaczysz ze w tym cyklu co zajdziesz to nie bedziesz miala wogole objawow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem bullitka ze dobrze byloby jakbym juz nie musiala wracac do prac. Ale tam gdzie umowilam sie dzisiaj 28,03 to jest najszybszy termin. Niema innych wolnych. Wiec najpierw na spokojnie pojde do mojego ginekologa z nadzieja na L4. Do 24 to i tak nie jest nawet pelny miesiac. Wiesz tak naprawde to ja lacznie ze szpitalem mialam juz 4 usg. Wiem ze nie jest szkodliwe ale chyba niema co przesadzac. Ten jeden tydzien pracy jeszcze chyba jakos zniose. Lekarz kazal mi przyjsc po miesiacu wiec nie pojde po dwoch tygodniach. Niestety musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http ://m.allegro.pl/dax-perfecta-mama-specjal-serum-przeciw-rozstepom-i4019585715.html Dziewczyny to jest ten krem przeciw rozstepom ktory uzywalam i polecam Tylko usuncie spacje po http na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a coś ujędrniającego do ciała możecie polecić? Może macie coś sprawdzonego godnego uwagi do zaproponowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam mogę zaproponować i polecić serię kosmetykó Bielenda Sexy Mama - nazwa banalna, ale wśród znajomych mam same dobre opinie :) To dla kobiet w ciąży i po ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo ćwiczę ćwiczę ale chciałabym tez troszkę się wspomóc :) Dzięki Daisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×