Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - do bananów jeszcze nie doszła, ale colę już wypróbowałam, jakaś "ściema" z nią :), teraz krakersy, a potem banany, zobaczymy, podobno imbir pomaga, korzeń, nie proszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a ktorego ci sie zacznie 8 tydzien? Zyczliwa - ja polecam Turcje Alanya - raj na ziemi. Pozatym Rzym tez jest piekny. Zalezy jak lubisz spedzac urlo. Na wypoczynku i lezenie plackiem lub raczej aktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja i cały Akropol w Atenach, byle nie przy 40 st. masakra byłam, ale cudnie :), Włochy, San Marino - jakie widoki :D, szkoda tylko, że jeszcze na starym kliszowym aparacie :), Austria, popieram, cudowna, nawet latem :D, no i do Francji mnie ciągnie, bo nie byłam a chciałabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abuuuuu muszę uciekać ostatnio nie mam wogóle czasu dla Was :( ale obiecuje, że to nadrobie wszystko przez to, ze nie mam swojego ttelefonu jednak nurkowanie w wannie pod wodą spowodowało to, że tel juz się nie dal reanimowac i tylko z lapka moge pisac a przy malej to troszkę problematyczne. Karolka jest bardo absorbująca cały czas chce na raczki i nie żałuje jej ponieważ ortopeda powiedział, ze ma jak najmniej stawac na nózki. za wczesnie to jest dla takiego ptysia (on na swoich małych pacjentow woła: ptysie)może mieć problemy ze stawami i ścięgnami i jak tak dalej będzie przeciązac nózki to grozi jej nawet gipsowanie nóżek :( i prawdopodobnie przeciążyla sobie nóżkę ale powiedzial, ze jak jeszcze raz bedzie mieć napad bólowy to mamy przyjśc na kontrolę. trudno jąkontrolowac z tym wstawaniem ju nawet zaczeła robić takie tyciuśkie kroczki w łóżeczku przy barierce :( Joanne Hiszpania brzmi bardzo dobrze :) muszę to dobrze przemysleć i obgadać z Karolinka :P hihi a byłąs w Hiszpanii na własną rękę czy za pośrednictwem biura podróży? Bullitko to życze Ci chlopczyka wymarzonego synka :) najśmieszniejsze,że ten niemowlaczek ta dziewczynka co mi się sniła wazyła 11kg :P byla taka mała a taka ciężka :p Mala nadziejo nawet jak nie będzie serduszka to nie przejmuj się dlatego, że na początku nawet lekarz nic nie widział musiala byc ciąza bardzo młodziutka dlatego serduszko możesz zobaczyć tyćkę później ale to nie powod żeby się martwić :* miałam koleżnkę ktora w 8 tygodniu zobaczyla serduszko to bardzo indywidualne dlatego, że rożnie bywa z owulacją. ciąża jest zawsze plus-minus dwa tygodnie :* będzie dobre kochana :* Daisy ale miejsc zwiedziłaś i to na własną rękę zuch diewczyna super wszędzie da się dogadać po angielsku? chyba nie bardzo co? mam znajomych którzy tak podróżują na własna rekę naprawdę super sprawa i odwaga bo w sumie wszystko może się zdarzyć i trzeba liczyć na siebie :P A gdzie byłyście w podroży poslubnej? a Ty Joanne już żonka ? hmm tak szczerze to nie doczytalam? hmm :) Karolcia zrobiła "rozpierduche" cała mata edukacyjna w kawałkach hihi uciekam do jutra :) buziaki życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps jeszcze doczytalam .... ale dziewczyny Wam zazdroszczę zwiedziłyście kawałek swiata ja nigdy nie mogłam sie zebrać na takie wycieczki :) to taki wyjazd do trojmiasta na wspólne spotkanie to dla Was pikuś :) hihi już zadna sie nie wykręci tekstem: a, że a daleko :P już uciekam niestety pa pa życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka mi sie 7 tydz zaczyna jutro. Wiec 8 w przyszly piatek zacznie leciec. Dokladnie w pt przyszly bedzie 7t i 1 dc. A moj lekarz przyjmuje w czwartki. To bylby skonczony 7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - z biura podróży byłam, Kochana ja już żonka, 23 marca mamy 1 rocznicę, a M wypływa 21, ech, mamy pecha, w podróży nie byliśmy, bo ciągle coś, sesji zdjęciowej też nie mamy, już sukienkę wrzuciłam do wora i wyssałam z niej wszystko odkurzaczem :), czyli pewnie i jednego i drugiego nie bedzie, ale ogarniemy mieszkanie, maleństwo będzie za rok już siedzące i może wtedy wyskoczymy gdzies dalej :) jest jeszcze czas :) Kochana, zdrówka dla malutkiej :* miłęgo wieczorku również życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Życzliwa - ja 2 rejsy wstecz do Gdyni pojechałam z M tylko po to, aby wprowadzić go do portu i wróciłam od razu do Szczecina, po całej nieprzespanej nocy, ale ja w aucie nie umiem spać, takze jak dla mnie to...pikuś :P, kierowiec ze mnie spoko, zresztą lubię jeździć :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - dzielna dxiewuszka ta twoja Karolinka. I jaka samodzielna :). Duzo duzo zdrowka dla niej :) Malanadzieja - no to faktycznie ni w zab ni w oko . To takie troche ryzyko. A nie mozesz zalatwic zwolnienia na poczatek od zwyklego lekarza? Ze grypa czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka i joanne a Wy w ktorym tyg i dniu bedziecie jak pojdziecie na usg? Mnie jeszcze jak na zlosc pobolewa zab. Musze jutro umowic sie do dentysty. Ale termin ma chyba dopiero na koniec marca MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka jak mam biegac po lekarzach to juz wole sie ten tydzien w tej pracy przemeczyc. Nie bede az tak kombinowac. Aha...mnie nie kluje MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty idziesz do lekarza dopiero za 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ssie z glodu :D musialam lubego pogonic po kolacyjke w sam raz na Gesslerowa bo zaraz bedzie. * Zyczliwa my od roku jestesmy narzeczenstwem - na wyjezdzie obchodzilismy rocznice zareczyn. Tez Luby oswiadczal mi sie w gorach, ale w Karpaczu. Swietowalismy w Zakopanym. Ale rocznice bycia razem obchodzimy w kwietniu :) * Mi sie Portugalia marzy jeszcze i Szwajcaria. Do Wloch mam nadzieje poplynac promem z Dalmacji na jeden dzien. Ee tam zaden 'zuch' taka organizacja. Tylko trzeba ogarniac to wczesniej, ja lubie miec na ostatni guzik zapiete wszystko miesiac przed wyjazdem haha. Co kiedy zobaczyc, gdzie wynajac chatke, gdzie warto jeszcze dalej stamtad pojechac. Byc moze w tym roku pojedziemy na urlop ze znajomymi, z ktorymi bylismy w Norwegii, ale oni mowia ze za wczesnie im podejmowac decyzje ze wzgledow finansowych. On chce zmienic prace i do niej do Bydgoszczy sie przeprowadzic, wiec chce byc zabezpieczony na ew. poszukiwania nowej pracy. Ale mi nie przeszkadza jak jezdzimy sami - jest na pewno wygodniej. Moze i koszta dziela sie na pol, paliwo itp, ale tez jestes od kogos zdziebko uzalezniona. Ten chce isc tam, ten nie chce tam itp. Meczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przeciez Ty bylas przede mna 2 dni a nie tydzien? Bullitka to nie bedzie przypadkiem 7 t i iles dni? Ktorego mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak mi sie wlasnie wydawalo ;-) no to ja w sumie moze bym sie wybrala w przyszlym tyg... To bedzie rowno 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Wiec napewno juz bedzie widac serduszko. Inaczej nie kazali by tak szybko przychodzic. A mysle ze 2 dni to chyba nie robi roznicy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. A moze kazali Ci tak przyjsc poprostu zeby sprawdzic czy pecherzyk ciazowy na miejscu. Nie wiem kiedy powinien byc juz widoczny zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno nie. Mowili mi ze wtedy dopiero widac serduszko i dlatego tak pozno . To bedzie moja pierwsza wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj lekko poplamilam rano a potem nic. zobacze co dzisiaj bedzie. Daisy- a jak u ciebie? jest okres czy na bete idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja 11 marca będę miała 6 tydz i 2 dni :), doktorek kazał się tak stawić to lecę jak na skrzydłach; agnes - może jest jednak szansa jeszcze?? lecę śniadanko lepić :) aha.. żoładek mnie boli od wczoraj, pewnie po coli buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec stwierdzam ze ppjde juz w przyszly czwartek. 13,03. To bedzie rowny skonczony 7tc. Agnes to moze jakas nadzieja? Zdazalo Ci sie juz tak kiedys? Lece z nadia do przedszkola. Milego dnia. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w mega korkach cisne na bete juz od 6.50 :D ehhh jeszcze polowa drogi przede mna obym do 9 zdazyla bo lab zamykaja. Potem u mamusi caly dzien i laryngolog. 6.0 36.8 zmierzona 1h wczesniej niz nornalnie. Ale nie wiem po co te bete robie :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zaledwie chwilkę wczoraj nie nie było , a tyle do czytania :-) Daisy kochana 3 mam kciuki tak mocno, że chyba zaraz je połamię :-D Jestem z tobą :* ... Agnes to może jednak jest nadzieja?Jak @ dzisiaj? ... Joanne mnie właśnie nie męczyły tak mdłości jak silny ból żołądka :-( Współczuję tobie kochana ... ... Małanadzieja- jeszcze dzisiaj i jutro do pracy? czy niedziela też ? Jeszcze troszkę i spokojnie odpoczniesz :-) ... Betka , a jak twoje sprawy żołądkowo -jelitowe? Lepiej już? ... Brzuchatki jeszcze trochę i zakup nowej garderoby ? :-D Ja już mam ostatnie podrygi, bo nawet getry sprzed ciąży uciskają mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja juz dzis ostatni dzien :-):-) Kupilam sobie trojkat francuski. Ciacho. Nie moglam sie powstrzymac. Ale jakos tam dzis mi wszystko nie ladnie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×