Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Przykro mi Daisy :( nie takich info się spodziewałam :/ Trzymaj się Kochana i się nie dawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - przykro mi :(. Koniecznie musisz cos miec na wyregulowanie okresu. Zobaczysz ze dostaniesz duphaston lub luteine i zajdziesz odrazu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja i tak mowie ze moze owu byla dopiero w 30dc MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy bola was nadal piersi? Bo mnie jakby duzo mniej i zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka mnie nie bola wcale. Nie bolaly wcale, z nadia zreszta tez nie. I ciaze mialam idealna. Nie przesadzaj kochana. Nie masz sie czym martwic MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - czuje je nadal ale duzo mniej niz na poczatku. Ten ciagly strach mnie wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Akurat tego dnia zesmy szaleli a potem dopiero 2 dni po :/ Jakos nie robir sobie nadziei. Dzisiaj zmiana planow wyciagam caly alkohol chyba :/ eh! Co sie okazalo migdaly mam kwalifikowane do wyciecia natychmiast i faktycznie to od nich ten posmak smrodowy, bole gardla, plamy itp. W poniedzialek mam jeszcze konsultacje u innego laryngologa dla pewnosci wiekszej :D I wtedy na zabieg sie zapisze ponoc w Gdyni jest dobra klinika. Dzis wszedzie mega korki :/ :/ :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka co ma byc to bedzie. Jedyne co moze Ci i malenstwu zaszkodzic to ten stres. Ja tez sie triche martwilam tym brakiem bolu piersi ale z drugiej strony patrzac. W pierwszej ciazy bolaly mnie piersi makabrycznie. Nawet stanika nie moglam zalozyc a poronilam.... W drugiej ciazy z Nadia nie bolaly mnie wcale i bylo wszystko ok. Takze kochana nie ma reguly. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana moja nie wie co powiedzieć :-( więc nie powiem nic... ... Bullitka- wyluzuj! :-)Małanadzieja ma rację. Mi też w pierwszej ciąży nic a nic nie dolegało! KAŻDA CIĄŻA JEST INNA :-D Mnie za to od kilku dni tak suty swędzą, że wyrobić nie idzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - przepraszam ze pytam a w ktrorym tyg poronilas?? Gosciowa - wiem ze kazda ciaza inn a ale martwie sie i nie potrafie tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - przykro mi bardzo. a u mnie lekkie plamienie bronzowe. malanadzieja - czy wiesz cos o firmie Eptimus z Tczewa znajduja sie na Jagiellonskiej 55 kolo BricoMarche? skladalam kiedys Cv dzisiaj dzwonili na rozmowe. nie moge w necie nic znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka nie ma sprawy. To bylo tak dawno.... W 13tc zaczelam krwawic a od kiedy ciaza obumarla nie wiem MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes nie mam pojecia co to za firma. Na jagiellonskiej to chyba na suchostrzygach gdzies. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sporo. Nie wiesz gdzie jest manhattan? Nowe miasto? Z dworca najlepiej jechac autobusem 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes a nie masz w tel google map? MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade autobusem. najwyzej popytam ludzi. a najsmieszniejsze ze niewiem na jakie stanowisko skladalam cv. tak daaawno to bylo. co do planow na weekend. jutro maz mi usluguje caly dzien z okazji dnia kobiet.:-):-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka tak. 2 lata przed Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzialam, posiedzialam..az mnie cos zmoglo. Pod jezykiem 37.3, w pochwie 37.9 no tego to jeszcze nie grali. Chyba z nerwow mnie wzielo i ten bol glowy :( zrobilam sobie od razu po laryngologu w laboratorium ASO w razie czego, ale na szczescie mam ponizej 200 to dobrze. To takie badanie na pasozyta ktory z tych migdalkow atakuje stawy itp. Cos tam cos tam jak to sie mowi. Zyc nie umierac nie wiem ktora butelke otworzyc. 'Dobrze' ze mloda dzis ma wyprawe do ojca to bede topic wszelkie smutki. A teraz jeszcze ten zabieg. To chyba starania odloze poki zabiegu przeciez nie zrobie. Mam nadzieje ze jeszcze w marcu sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to wytnij te dziadostwo i bedziesz miala spokoj. A tak to co chwile masz z gardlem problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - to masz stan zapalny w gardle. stad te podwyzszone temperatury. a ile beta ci wyszla? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie jajniki na zmiane bola. okresu brak. troszke jak lisalam plamienia bylo i koniec. leze juz wykapana glowa mnie boli i gardlo. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - chetnie bym z toba butelki oproznila bo uwielbiam winko:-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie mam stanu zapalnego bo badam regularnie crp. Dzis tez robilam i jeszcze cukier. Wyszloby. Zapraszam Was wszystkie na % :) Bez kitu wino byloby najlepszym rozwiazaniem. Ale znajac lubego bedzie jeczal ze moze beta za wczesnie itp itd ize mam sie nie martwic bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×