Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja jestem '88, ale chyba nie jestem najmłodsza. Aaga jest chyba młodsza ode mnie o ile dobrze kojarzę po nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi może i dam się namówić na jutro ;) Dzisiaj 28dc więc wszystko już jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ma 23 latka z tego co pamiętam :) fajnie tak młodziutko rodzić dzieci :) ja w tym wieku nawet mojego M nie znałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodsza jest nasza kochana Gościówa :) Ta to ma dobrze, tak szybko dwa bobaski. Zawsze podziwiałam młode mamy, które dają radę i do tego planują ciążę! Czasem jest tak przecież, ze ta pierwsza ciąża jest wpadką (tak było u mnie, no ale przecież gdybym chciała to bym ją usunęła, nie będę oszukiwać), a jeszcze za młodu sobie radzić to świetna sprawa. Mi np. teraz koleżanki zazdroszczą i to bardzo. Że mam tyle lat, a dziecko odchowane praktycznie można powiedzieć, że teraz to już tylko korzystać z życia. Mam wiele koleżanek, które są w moim wieku i jeszcze nie myślą o dzieciach. Pracują, boją się stracić etat. A z drugiej strony pukają się w głowę, kiedy mówię, że czekam już na kolejną ciążę. Nie umiem tego zrozumieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja tez mam takie postanowienie ze urodze dwojke przed 30 :-) a ze mam prawie 28 to musze sie mocno sprezyc, a jakby mi szczescie dopisalo to moze i udaloby sie przed 30 mojego M a ma urodziny w grudniu takze trzymajcie kciuki :-D MalaNadziejo my sie staramy od pazdziernika, moze to jeszcze nie jest bardzo dlugo ale zawsze myslalam ze bedzie latwiej, a ja z natury jestem panikara i juz sie zamartwiam :-( a tak przy okazji to snilas mi sie Mala Nadziejo dzis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mialam 23 lata to juz tez mialam dwulatka :-) Daisy no mala zachwycona. Kroliczek wkoncu nazywa sie Miki. Jest taki maly slodziak. Ten nasz poprzedni nie byl taki malusi. Juz kupilismy wiekszego najwidoczniej. Ten maluch przecisnie sie wszedzie. Nadia pierwsze co to rano idzie sie przywitac z nim. Wieczorem powiedziec mu dobranoc a w dzien siedzi i "czyta" mu ksiazki. :-) cieszy sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny dziękuję za miłe słowa:* Daisy u mnie chyba nie ma co opowiadać:) Same nudy jeśli chodzi o ciąże:) Żadnych dolegliwości:) Trochę brzuch tylko od czasu do czasu boli jak na okres. Za tydzień idę do lekarza to może w końcu dostanę to upragnione zdjęcie. A tak w ogóle to ja myślałam że MałaNadzieja to blondynka i Joanne też:) Ja teoretycznie już mogłabym mieć i 5 dzieci po ślubie ale jakoś tak nie dojrzeliśmy do tego. A od ponad roku dostałam takiej chęci na dzieci że masakra. Widocznie coś w tym jest że instynkt macierzyński sam przychodzi w odpowiednim momencie. A Życzliwa gdzie Twoja Karolinka na zdjęciu? Nie pochwaliłaś się jeszcze jak wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu się w życiu wyszalałam, wybawiłam na maxa :) imprezowałam dużo, zwiedziłam trochę świata :) później w to zwiedzanie zaczęłam wciągać mojego ukochanego no i się mega wkręcił hehe teraz na prawdę czuję, że jest czas na dziecko, wcześniej nie chciałam myśleć :) zawsze kochałam dzieci, ale nigdy nie chciałam już wychodzić za mąż, nawet chłopak mi często przeszkadzał, od 4 lat dopiero zaczęłam poważnie myśleć o życiu :) nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zyczliwa - przeczytalam emaila i bardzo ale to bardzo ci dziekuje :). Ratujesz mi zycie, a raczej moim dzieciaczkom. Wlasnie rozmawiam z zona mojego kuzyna bo ona pol roku temu urodzila blizniaki. I mowi ze bez duphastonu sie nie obejdzie. Ona tez krwawila bardzo ale to bardzo mocno i duphaston jej pomogl. Do 3 miesiaca brala duphaston a potem luteine. No i ze ciaza blizniacza to ciaza wysokiego ryzyka :(. Neska - sliczna dziewczyna z ciebie :) Gosciowa - dobrze ze juz jestes. Ja sie czuje tak sobie. Raz dobrze a raz zle. Na szczescie plamienia ustaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny, co Wy tak o mnie rozmyslacie?? Hihi. Evelynka i co Ci sie snilo? To skoro sie martwisz to moze zacznijcie robic jakies badanka, chociaz od pazdziernika to naprawde bardzo malutko. Spokojnie. Moja pierwsza ciaza byla w wieku 19 lat. Wpadka. Ale mimo wszystko cieszylismy sie... No ale skonczyli sie poronieniem. Potem Nadia w 100% planowana. Jeden "zloty strzal". Mialam 21 lat jak ja urodzilam. A zapomnialam Wam mowic. Wczoraj pokazalam Nadusi foto z usg i najpierw mowi"taka malutka dzidzia"?? A potem wziela i pocalowala najpierw zdjeciw, potem moj brzuch. Chyba bedzie dobra starsza siostra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sierpniu skończę 26, więc może do tej 30 uda się dwójeczkę mieć :) Diasy masz rację, czasem wpadka okazuje się być w późniejszym czasie szczęśliwym trafem :) Zazwyczaj ktoś wtedy pomoże, zawsze jakoś się uda :) A im człowiek starszy, tym trudniej podjąć decyzję patrząc na nasze realia, strach o pracę, nie ma gdzie mieszkać itp. * Gosciówa dzielna, młoda mamuśka :) Ty w naszym wieku to już będziesz miała dzieciaczki śmigające do przedszkola :) No chyba, ze jeszcze jedno planujecie w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no musisz kochana dbac o siebie. Duzo odpoczywac. Dobrze ze plamienia ustaly. U mnie narazie sie nie pokazaly drugi raz. Oby tak zostalo. Ja musze wlasnie isc wykupic recepte na lutke. Jeszcze troche i bede miala hurtownie luteiny w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo Nadusia mnie rozbraja :) będzie najlepszą starszą siostra na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bullitko, a jak się czujesz? Te plamienia ustały? Mam nadzieje, że z duphastonem wszystko się uspokoi i będziesz bez strachu przechodzić ciążę :) * Mała Nadzieja ale słodziak z Twojej córy :) Naprawdę super reakcja na dzidzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys zawsze mowilam ze bede miala trojke dzieciaczkow, ale po Nadii dlugo nie moglam zdecydowac sie na kolejne bo jednak okazalo sie ze dzieciatko takie malusie to jednak trudny okres czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - no Nadusia kochana powiedz Jej niech juz odsiweza zabaweczki dla siostrzyczki :p Fajnie, fajnie. Ja też rzuciłam okiem na maila w koncu. Neska jaka ładna z Ciebie dziewczyna. Myślę, że 10kg mniej wyglądałabyś mało atrakcyjnie. Nie obraź się, ale ja też 2 lata temu jeszcze ważyłam 15 kg mniej, a wcześniej jeszcze mniej i słabo to wyglądało. Może samopoczucie miałam lepsze bo nie miałam wielkiej d**y, no ale czasem XS byl na mnie za duzy! Teraz spodnie sprzed 2 lat to na jedna noge dwóch nogawek bym nie włożyła :D * Wczoraj czytałam, że trzeba się już brac za kremy wyszczuplajace bo 8 tygodni trzeba na efekty :D Ja jestem taka leniwa ze mi sie nie chce pod prysznicem nawet 5 minut poswiecic haha. * MalaNadzieja - ja przez jakies 3-4 lata to mowilam ze nigdy wiecej. Chyba dopiero jak odeszlam od bylego to zrozumialam ze kwestia tego, jakiego faceta masz kolo siebie, tez wplywa na to czy chcesz miec dzieci (wiecej czy w ogole). I jakos tak sie rozbujal ten moj instynkt. Widzisz mialam 5 kotow haha, teraz jeszcze 2 psy no juz nie wiem co mam jeszcze zaadoptowac by w koncu sie udalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - kochana ta twoja Nadusia. :) Tak oszczedzam sie ale ten strach to i tak jest ciagle ze mna. Chyba nie minie az do rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny troszke mi zajelo zmniejszanie zdjec Karolinki mam ich mnostwo wiec było losowanie :p hihi wrzucilam dosłownie kilka.Musze uciekać. Bulliko ciąża bliźniacza zawsze traktowana jest jako ciąża wysokiego ryzyka ale to nie znaczy, że coś się ma złego dziać! musisz wypoczywać jak najwiecej przede wszystkim nie denerwować się. przepraszam, ze nie odniose sie od Waszych wpisów ale musze uciekać do KAROLKI. Odzwe sie jeszcze jak znajde chwilke.Ściskam Was, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ale słodka ta Twoja córa. Normalnie do schrupania :) Uwielbiam u dziewczynek taki opaski, wyglądają cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no niestety ciaza nie zawsze wyglada tak jak sobie wyobrazamy. Najpierw 3 miesiace w strachu czy bedzie ok. Potem jakis czas w strachu kiedy beda pierwsze ruchy, czy po odstawieniu lekow nic sie nie dzieje. Potem znowu czy dziecko nie zamalo aie rusza, nie raz pamietam jak lezalam bo nadia sie nie ruszala bo nl spala a ja juz sie martwilam. Potem zeby porod nie byl przedwczesny. Niestety. Ciagle cos. Przynajmniej ja tak mam ;-) Daisy nie wiem moze tak ale ja faceta nie zmienilam a jednak myslenie mi sie troszke zmienilo dopiero w zeszlym roku. Jak odstawilam tabletki anty odrazu poczulam ze chcialabym miec dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitka ale się cieszę z tych Twoich bliźniaków:) Tak długo się starałaś a tu pyk i dwoje od razu:) Dbaj o siebie i oszczędzaj się. MałaNadzieja po prostu masz bardzo mądrą i kochaną córeczkę:) Daisy ja ważę 64 kg przy wzroście 160 i noszę rozmiar 40:) Kiedyś ważyłam 56 i miałam rozmiar 38:) Nie widzicie tych tłustych ramionek i brzuszka? Bo ja tak:) I nie mam się o co obrażać no co ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. raniutko nie chcialo mi sie nic pisac. zasnelam.szybko. wogole caly dzien chyba bym spala dzisiaj. pogoda deszczowa. dziewczyny- czy pare dni po okresie moze juz owulka wystapic? czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja mialam owu okolo 9-10dc czyli kilka dni po okresie (plamieniach) pomimo moich dlugich cykli, no i tak jak t Ty przy cyklu po odstawieniu clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - Karolcia jest cudna, taka sliczna dziewczynka :D. Cudna cudna cudna . Ten usmiech :) Malanadzieja - masakra. I cala ciaze tak sie bac. Jak to przezylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wiadomo ze niema co popadac w paranoje ale strach jest zawsze. Przynajmniej ja jestem taka osoba ktora sie nartwi, obawia. Ale trzeba byc dobrej mysli i tyle :-) ja to juz nie moge doczekac sie wakacji. Bedzie ladny brzusio ale nie za wielki wiec nie bedzie zbyt meczocy i te warzywa i owoce sezonowe mhhh. Tego mi najbardziej brakowalo w irlandii. Nie bylo ogotlekow malosolnych, czeresni wisni, truskawki tylko te sztuczne takie. A teraz wszystko bedzie w zasiegu reki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa śliczna jest Karolinka:) Jakie ma oczka brązowe:) MałaNadzieja ja się nie mogę doczekać truskawek. Uwielbiam je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×