Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Nowa kolezanko witam cie i przepraszam ze dopiero teraz . Opowiedz cos o sobie Betka - dobrze ze w domu jestes. Ostatnio mialas tyle stresu ze teoje oslabienie wkoncu dalo o sobie znac. Trzymaj sie kochana Daisy - najwazniejsze ze znacie wyniki i teraz oboje mozecie sie leczyc. Pamietaj ze to nie wyrok!!!! Popatrz na mnie!! Moj maz mial 15 % twoj ma 10 % ale to to samo. Niestety leczenie meza moze trwac latami :(. Pomyslcie o invitro jesli nie chcecie dlugo czekac. Jesli wam zaproponuja inseminacje to sie nie zgadzaj bo przy tak niskich parametrach nasienia to i tak nic z tego nie bedzie. A nerwow stracisz mase. Jak twoj m teraz zareaguje? Obawiam sie ze zwykly gin nie pomoze. Bedziecie musieli zglosic sue do kliniki specjalizujacej sie w nieplodnosci meskiej. Tzn kazdej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Daisy i co ja mam Ci teraz napisać? Strasznie mi przykro:( Mogę powtórzyć słowa po Bullitce. Spróbujcie może in vitro. Nie ukrywam że i u mnie nachodziły myśli że może m jest bezpłodny i też już po głowie chodziło mi in vitro. Dajcie sobie parę dni na przemyślenie sytuacji i co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Bullitka - Kochana moja, przykro mi, ze tak wyszło z tymi lekami, dziwne, pudełko złożyłam na płasko także koperta nie powinna się otworzyć, włożyłam dodatkowo kartkę, ręcznie pisaną z miłym słówkiem :) może jednak da radę odzyskać. Daisy - moja droga, dziwne, ze masz w wynikach wszędzie wartości referencyjne bliskie zeru, powiem Tobie, ze moze troche Twój luby ma gorsze wyniki od mojego, ale 10% plemników, to uwierz mi, ze dużo. Mój prawidłowej budowy plemniki miał tylko 4% a i tak lekarz uznał, ze to w tych czasach rewelacja :) gdzie ja zareagowałam tak jak Ty :), konsultowałaś już z lekarzem wyniki?? i czy masz morfologię plemników?? ech laski...gotuję zupę ogórkową, nie wytrzymałam, z nogą ciut lepiej, doktorek zbadał mnie od stóp do głów, kazał ściagać obrączki na noc no i podobno tak moze być, ale i tak wybiorę się do chirurga naczyniowego na dopplera, nie zaszkodzi :) mamy już 19mm !!! :D, nie mam USG bo zapomniałam, ale już sporawy :D, no i 8 tydzień i 2 dzień :) ogólnie dzisiaj cały dzień wyję, takze super :P No i na parapetówkę też z checia przyjadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy słońce nie załamuj się ! Przecież jeszcze tak na prawdę nic nie wiadomo :-/ Dobrze, że działasz tak szybko i nie czekasz. Pamiętaj , że jesteśmy z Tobą. Jak twój m to znosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rośnij, rośnij Joanne ! :-) Ja dzisiaj też miałam mega parcie na ogórki kiszone i zrobiłam sałatkę :-D Teraz dopiero zionę ogórasami i cebulą :-D ha ha. Kiedy kolejna wizyta>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to wygląda w porównaniu u dwóch specjalistów. Zapewne nas czekają jakieś dodatkowe badania, ja też chcę sprawdzić do u mnie, te późne owulacje czy w ogóle występują itp. Widzicie, jak to jest. Co z tego, że ma się wszystko, gdy nie można mieć tego, co chciałoby się mieć. Liczę, że nie wszystko stracone i już niedługo podzielę się z Wami lepszymi informacjami. Tymczasem kazałam lubemu zakupić mi trochę promili bo już nie wiem co dzisiaj mam zrobić ze sobą. Jest smutno, no nie będę przecież ukrywać. * Bullitka luby w pracy, zareagowal 'aha' więc trochę stosowniej do sytuacji.. Nam wychodzi jakieś ok. 9 mln. z moich wyliczen, ale musze to jeszcze usiasc spisac i policzyc :p * Joanne - nei mam zadnych badan wiecej, wyslalam wyniki pewnie jutro bede miala odpowiedz, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc. * Jesli powiedza nam ze mamy sie leczyc to popukam sie w glowe, zwlaszcza jesli to ma trwac latami. Ja się młodsza nie robię, luby też. * A wiecie co, luby wczoraj zaczął dopytywać, kiedy zaczniemy interesowac się slubem :p Dziś powtórzył temat :) Chyba coś się dzieje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - dobrze robisz konsultujac z innym lekarzem. 19 mm :). Cudownie :). To prawie tyle ile moje ..D a widzialas juz raczki?? Szkoda ze nie masz zdjecia. Nastepnym razem wez koniecznie. A co do tabletek to mam nadzieje ze sie jeszcze znajda. Ze moze listonoszowi wylecialy w torbie . Daisy - a ten 2 email to taki tylko odczyt dostalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy super, że m sam od siebie ślubu się domaga :-) To chyba u facetów rzadkość :-D Wyobrażam sobie jak jest ci smutno. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - te 680 to jest całkowita liczba plemników w ejakulacie, musi być powyżej 39 m, no i co to jest te 10%, żywotność w % czy prawidłowych plemników tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - 2 wyniki to byly te same dokaldnie przeklejone z pierwszego wyniku, i na koncu wlasnie to. To bylo w jednym dokumencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - znowu mnie bicie serduszka zakręciło...duży fajny już na ekranie, widać jak krew płynie, rusza sie, fajnie :) nie podoba mu się moje ciśnienie, mam brac teraz 2x1 tabsa i mierzy ć ciśnienie 3x dziennie, no i wizyta za 2 tygodnie, na 8.04 jesteśmy umówieni, także na pewno zdjęcie wydębię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - możesz wysłać te wyniki na maila?? oczywiście zabazgraj dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - tez sie ciesze, ale on zawsze byl za :p * Dziewczyny no to co Wam wkleilam to to bylo. 680 mln to jest calkowita ilosc w dostarczonym ejakulacie, potem trzeba odjac te wszystkie martwe, potem zywe nieruchome itp. Joanne wyniki są na mailu, tu wkleilam to co bylo nizej pod tamtymi wynikami toć pisałam. Przecież nie ściemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - Ty to już pokaźna pewnie jesteś :D, ja muszę staniki pozmieniać hehe, niestety moje już za małe, najwyraźniej aj rosnę wraz z dzidziulkiem :) M się cieszy niezmiernie :)tylko ja tak...tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to fajnie że interesuje się ślubem:) Może niedługo założysz swoją wymarzną suknie:) Joanne super że wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - aha, czyli takie podsumowanie zeby szlo zrozumiec. Daisy panietaj ze to nie WYROK !!! Najpierw musicie to przetrawic!! Upijcie sie, wyplaczcie , i poczujesz sie lepiej. A nastepnie d**e w kroki i zabierajcie sie do dzialania. Porozmawiajcie co chcecie robic. Czy sie leczyc czy inna droga. Najpierw skonsultujcie wyniki ze specjalista ale podejrzewam ze twoja gin wysle was dalej. Z wlasnego diswiadczenia wiem ze takie leki z apteki sa nic nie warte przy tak niskich parametrach. Jesli zdecydujecie sie na invitro to oni tobie automatycznie wyreguluja cykl z tabletkami. To tak wyglada ze przez miesiac musisz brac anty i potem dostajesz okres i to moze byc juz twoj ostatni okres na 9 miesiecy. Chyba ze wam jednak zalezy naturalnie to zajmie to troche czasu. Choc watpie czy przy 10 % jest szansa jakas. Malanadzieja mowila ze jej koledze zajelo to 4 lata. Dobrze zrozumialam?? Gosciowa - a ci mialas na obiad dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - teraz już rozumiem, no i nie sprawdzali morfologii plemników?? mój M z 74% ruchomych miał tylko 4% o prawidłowej budowie,a to jest najniższa granica...musisz mieć jeszcze morfologię plemnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - spokojnie, rozumiem Ciebie, dlatego przy każdym podjęciu starań o dzidzię, ważne sa badania, zanim mój M dał się namówić na badanie zajęło to trochę czasu, ale w końcu poszedł i się cieszył, teraz nie marnujcie czasu tylko tak jak Bullitka radzi, zdecydujcie jak dalej chcecie działać i skonsultujcie się ze swoim lekarzem. Ja swojemu zaufałam, Ty też musisz i pamiętaj jedno, nie przyspieszysz niczego, wiem to z własnego doświadczenia ile to nerwów i łez kosztuje...musisz być dzielna i krok po kroku działać, no i pamiętaj...My Cię wspieramy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :* Nie robili zadnej morfologii, moze to bedzie w jakichs bardziej szczegolowych badaniach? To się nazywało ogólne badanie nasienia, kosztowało 100 zł i tyle. Masakra ze zawsze trzeba odczekac te pare dni zeby w ogole cos zrobic :/ Teraz co bedziemy tylko się masturbowac? :( Chyba ze z jednej dawki zrobia wszystko co trzeba i tyle. Trudno się mówi. Agnes kochana z*********j do kliniki, nie mówię, że będzie coś nie tak, no ale weźcie pomyslcie czy ja kiedykolwiek bym pomyslala ze mozemy miec jakis problem ze strony lubego. Katastrofa :/ W życiu bym nie uwierzyła jakby mi ktoś powiedział, że luby cos tam nie domaga. A ja tu testy owu na caly miesiac kupiłam i ciążowe :p chyba juz nie mam co robić dzisiaj nawet hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Joanne dzięki wiesz POKAŹNA :-D No jestem, jestem he he. Muszę troszkę opanować moje żarcie. Upsssss.... właśnie wcisnęłam pół godziny temu paczkę chipsów z zaciążoną koleżanką :-D . Bullitka zostały jeszcze i klopsiki ze serem od wczoraj także miałam to i sałatkę z ogórków . Tylko dziewczyny co jutro na obiadek ? Kurcze chciałam gyrosa ale cycków nie mam :-/ Buuu . Kurcze ja to już wyraźnego człowieczka za tydzień zobacze pewnie :-) . Daisy wiesz jakoś się nie przejmuję , że to wam się trafiło .Ja wiem że ty jesteś w gorącej wodzie kompana i widzisz nie czekałaś rok na badania tylko każdy cykl coś działasz i z pewnością szybko podziałasz i dzidzia będzie grzała się w brzuchu twoim :-D Oczywiście kochana nie zrozum mnie źle bo nikomu ani by mi przez myśl nie przeszło , żeby takich rzeczy życzyć. Tylko jestem pewna że szybko uporacie się z sytuacją ! Będziesz naszym kolejnym przykładem na to że jeśli czegoś pragniesz bardzo i walczysz o to z całych sił to na pewno to osiągniesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - poczekaj na opinię lekarza, bo ogólnie to parametry prawie wszystkie masz w normie, no i pamiętaj, ze przy takiej ilosci plemników w ejakulacie inaczej będzie wygladała ilosć % aniżeli np u mojego, gdzie miał tylko 260 mlm :), także na razie się nie stresuj, ale dobrze, ze sobie chcesz odpuścić z tymi testami, moze akurat to Wam pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - rozumiem i też wspolczuje Ci wyników Twojego meza choć szczesliwie Ci się udalo na szczescie :) :) :) Jednak tak mysle, że Wasze 74 % mogło być i większe od naszych 57% i te Wasze 4% moglo byc wiecej od naszych ruchomych 10%. Dobra tyle z gdybania, trzeba się napić :p Zawijam majdan bo luby już wraca, wypiłam piwko i kurde prawie pół się przypadkiem rozlało..na kanapę. Masakra no teraz będzie walić browarem na wejsciu :D * Gościówa ale mi żeś doj***** :p Ale to dobrze i tak, masz rację, na pewno będzie to mobilizacja do działania, bo na co mamy czekać :) Ma być dzidzia i już :p Ale jak się okaże, ze mam trochę czasu, to nie wiem coś porobię fajnego, może schudnę haha - wczoraj ogladalismy w necie rowery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie agnes. Ty też mogłaś już dawno chociaż badanie nasienia zrobić. Jak widać nie ma na co czekać a to już przeszło 3 lata starań u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, normalnie aż przestalam myslec o przyszlym bólu po zabiegu, a wczoraj ledwo co zasnelam:D :D :D Odkładam termometr i testy na bok, niech się dzieje wola nieba póki co :) * Zmykam, buziaczki dziewczyny i dzięki za wsparcie, jestescie niezastąpione, nawet nie wiecie jakie mialam szczescie ze tu do Was trafilam, to nasze forum to byla jedna z lepszych decyzji mojego życia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Daisy weź bo zaraz się popłaczę :-D ha ha od kiedy ty taka "wylewna" ? :-D Zmykaj kochana i urżnij się dzisiaj na aen a kimś inteligentnym (lusterkiem? ) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×