Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam z rana :) u mnie pogoda piekna, słoneczna :) za szybko sie cieszylam tym netem bo zrobil kaput :/ wszystko podłączone, niby powinno działać i zonk, ale wina po ich stronie chyba bi na kablu też neta niet. Ale będziemy załatwiać to po świętach, bo dziś po pracy od razu wyjazd. * Daisy tak sie cieszę ze noc przespana, ten najgorszy czas już pewnie minął i teraz będzie tylko lepiej :) * Joanne czekamy na zdjęcie, a z dzidzia na pewno wszystko dobrze :) * Zaczęłam plamic więc @ pewnie dziś sie rozkreci. Coś sie spoznila w tym miesiącu. I martwię sie teraz, ze trafi mi sie @ na zabieg :/ Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Kochane tez sie witam :) * Joanne czekamy na dobre wiadomości, będzie dobrze. a co do snu z Basienką to troche czasu musi minąć na pewno nie raz ten sen powroci potrzebujesz dużo czasu żeby się oswoić z tą myślą. najlepszym lekarstwem jest oczywiście skupić sie na Dziecku. kciuki zaciśnięte. buziaki * Bullitko kochana nie przejmuj się tą sytuacja z kartką. D Z I E K U J E M Y, że pamietalaś, jeśli kartka jest w kopercie to obiecuje, ze otworze ja dopiero w lipcu z Karolką zanim zdmuchniemy pierwsza urodzinowa świeczke :) a jak nie jest w kopercie to trosze sie skomlikuje ale coś wymyśle hi hi moim zdaniem całkiem zabawnie wyszło buziaki kochana, jeszcze raz dziekujemy * Daisy cieszymy sie razem z Toba chyba kryzysowe dni masz ju za soba i bedzie tylko lepiej. ajć z tym niejedzeniem musisz to koniecznie nadrobic jak tylko wystarczajaco lepiej sie poczujesz. * Mała mi dziekuje :) u Nas wrecz paskudna deszczowa pogoda takze my spacerek sobie odpuscimy. masz racje dzieciaczki sprawiaja, że święta są naprawde wyjątkowe. my myśleliśmy zeby na świeta gdzieś wyjechać ale zdecydowaliśmy się, że spędzimy je w gronie rodzinnym i na pewno bedzie wesoło i milo :) udanej, spokojnej podróży. * Nesko udanego dnia, uwazaj na siebie :* * buziolki :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - jest w kopercie :). No to poczeka 2 miesiace :). Normalnie ale wtopa ! No ale juz za pozno. Przynajmnie mam pewnosc ze bedzie na czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi hi Bullitko a mnie to bardzo rozbawiło i ucieszyło także bardzo śmiesznie wyszło :) kartke schowam do szuflady i otworzymy ja w dniu urodzin Karolinki Ciociu :) uciekam do Karolki, odezwe sie później. a Ty Bullitko kiedy startujesz z wyprawka? jak poznasz pleć Maluszków? kiedy nastepna wizyta? buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wszystko ideal is z malutka, ano wlasnie po kacie sterczenia czegos Pan doktor mowi, ze bardziej dziewczynka, ale wiadomo, ze jest dosc wczesnie. Ogolnie maluch bardzo grzeczny Bo pokazal wszystko jak trzeba bez meczenia sie nadto. Mamy 5,5 cm I term in zgodnie z Om na 03 listopada zdjecia podesle jak dotre do domu :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne gratuluje. Czekam na fotografię :) Ech dziewczyny mnie chwilami dol lapie. Wiem, wiem, cykle uregulowac i trzeba dzialac. Znam to na pamiec. Postanowilam w nowym cyklu nie brac tego clo jednak i zrobic hsg najpierw. Tak mi tez doradzila Pani z Invicty bo dzis dzwonilam. Bo jaki jest sens stymulowac i brac pregnyl na dobra sprawe, wywalanie badz co badz kasy w bloto. Wiec sie umowilam z pania, ze jak tylko zaczne 1dc od razu dzwonię i się umawiam na konsultację. Czeka się około tygodnia. Na konsultacji dostane skierowanie na hsg. Nie wiem ile sie czeka, ale przed owu trzeba to zrobic, to ja bede miala duuuzo czasu :p W dniu zabiegu, godzine przed robia jakies tam posiewy i potem hsg. Wyedt moze w tym cyklu tez zrobie PCT. I nie wiem co jeszcze moze cos wymysle. A i jeszcze w 2 dc mialam robic ten panel nieplodnosci, no ale tesciowa moja idzie w poniedzialek wielkanocny do szpiatala i we wtorek ma zabieg i 4 dni w szpitalu i potem dlugie L4, wiec u niej tego nie zrobie. Wiec jeszcze pomysle, moze zrobie tez w invikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - cudowne wiesci :D tak sie ciesze :D!! A te badanie z krwi to byly odrazu wyniki?? Daisy - a ja ci strasznie kibicuje. Rob wszystko co uwazasz za sluszne aby osiagnac swoj cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Joanne bardzo sie ciesze ze wszystko z dzidziulkiem dobrze :-) Daisy super ze juz coraz lepiej sypiasz. Gosciowa jak Tosia? Ja wlasnie wrocilam z drogi krzyzowej. L4 mam do 9 maja. Wyniki takie sobie... Troszke obnizona hemoglobina i hematokryt. (tak sie spodziewalam) narazie naszczescie lekarz nie zapisal mi zelaza. Przerabialam to juz w ciazy z nadia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Joanne czekamy na zdjęcie! :-) . Życzliwa śliczna ty ! :-) Ja mam włosy koloru jak to mój szwagier powiedział kasztanowego :-) Zdjęcie być może podeślę po świętach jak będę "jakoś " wyglądała , bo póki co to przez ten katar ma oczy napuchnięte. . Aaaa muszę się wam pochwalić moja córa pierwszą noc bez pampersa spała :-) Już od ponad tygodnia nie siusia w majty i ładnie sama w końcu woła. Ma nadzieję, że nie wykraczę i się jej znowu nie przestawi . . MN my też nie robimy jakiś dużych prezentów. Ale z racji tego, że Tosiula nie może zbytnio słodyczy jeść zawsze jakiegoś drobiazga jej kupujemy. . A co do chlebka swojskiego to właśnie babcia piecze :-) Ja ogólnie nie lubię- tylko skórkę jeszcze cieplutką zawsze zjadam z ketchupem :-D . My w niedzielę jesteśmy zaproszeni na pierwsze urodzinki do Tosi kuzynki :-) Także jeden dzień świąt nam odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN mam nadzieję kochana, że nie będziesz miała anemi :* A Antosia już spoko. Kaszel jeszcze oczywiście ma ale śpi spokojnie. Leki szybko podziałały. Dziękuję, że pytasz . My wieczorem zamierzamy iść do kościoła i w końcu do spowiedzi. Mam nadzieję, że uda nam się wyspowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa juz widze Twoja spowiedz :D 'Rzucalam k*****i na prawo i lewo na kafe' :D :D :D Dobrze, ze Tosia juz dobrze sie czuje :)) No i super wiesci, ze juz spi bez pampersa i nie siusia!! Wiesz, moze tego kataru i oczu sie nabawilas od remonu myslalas o tym? PRzebywanie w kurzu itp.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Daisy świetnie, że wracasz di zdrówka! Oby szybko kochana i do dzieła!! ;) Bullitka, Joanne strasznie się cieszę, że Waszymi Małżeństwem wszystko ok! Maili na razie nie sprawdzałam ale zerknę tam w wolnej chwili :) U mnie zdrówko znowu gorzej, głowa mi pęka, a z nosa cieknie ropa z krwią-najgorzej rano-leci jak woda z kranu blee..znowu siły mi brakuje :( Daisy biorę jeszcze antybiotyki a szczepionkę zaczynam przyjmować od wtorku czyli od 22 kwietnia :* Pogoda u mnie ładna, słoneczna, jest cieplutko :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy i Bullitka z Maleństwami mało być hehe z kom piszę wybaczcie :* Gościówa dobre wiadomości ;) Tosia to zuch dziewczynka i Ty też dbaj o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no nic wyspowiadać się trzeba. Sama byłam wychowana w wierze i swoim dzieciom też chciałabym dać taki przykład. Ja np. nie rozumiem ludzi którzy chrzczą dzieci, biorą ślub a do kościoła i spowiedzi nie chodzą a uważają siebie za katolików. Ch*j mnie za przeproszeniem strzela jak mówią o sobie katolicy :-/ . Wiem, wiem każdy ma swoje zdanie... Może gdybym miała sam katar to bym poyślała , że od kurzu ale mam do tego kaszel :-/ i ogólnie czuję się przeziębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - jest sie z czego cieszyc :). Tosia nam rosnie :). A tak poza katarem jak sie czujesz?? Juz jako tako posrzatane?? Betka - tak dlugo juz i antybiotyk jeszcze nie pomaga?? Masakra MN - jeszcze tylko ty i wszystkie juz bedziemy spokojne o nasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz bylam u spowiedzi ;-) w srode. Co u mnie akurat jest dziwne bo raczej do spowiedzi jie chodze. No moze raz na dwa, 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko no chcialabym juz byc po... Martwie sie naprawde bardzo. A co do anemii mam nadzieje ze nie bedzie. Musze zaczac jesc buraczki surowe. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jest posprzątane w miarę możliwości :-) po świętach zaczynamy działać dalej :-) Ja się też czuję już troszkę lepiej.Póki nie mam temperatury to jakoś zbytnio się nie denerwuję przeziębieniem . Zrób kochana zdjęcie w całej okazałości :-D Masz już duży brzuszek to pewnie do twarzy ci z nim :-D . Neska, MN,Joanne a wy to już coś urosłyście? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościowa ja obstawiam ze to od remontu. Te tynki itp. Nawdychalas sie tego i Ci osiadlo wszedzie, zatoki, nos, przełyk. Kuruj się ! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę co najmniej dwa razy do roku, żeby na święta właśnie być "czysta". Chyba że mamy jakieś uroczystkości tj komunia, chrzciny czy wesela to też chodzimy w międzyczasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tylko , że gardło mnie pobolewa i jak kaszlę to też czuję ,że luzuje mi się coś w klatce . Bardziej myślę, że się z młodą załatwiłyśmy przez te wszystkie przeciągi jak okna wymieniali i ciągle drzwi na zawnątrz były otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa a ja prawd mowiac odac do spowiedzi nie wiem co mam mowic.... Uwazam ze nie amm jakis wielkich grzechow. No ja uroslam... Najbardziej widac wieczorem hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja jaki malutki brzusio ;) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to nie wiem, czy moj to ciazowy czy z przejedzenia, nawet jak nie bylam, zjadlam slave sniadanie I juz wypchany, zawsze mialam pilke lekka :) Bullitko, wyniki krwi beds miala okolo 28-29 mama mi mails wyslac, Bo swieta it'd. Dlugo baardzo, ale wg jego programu, przy tych parametrach prawdopodobienstwo jest bardzo niskie, wszystko bylo widac, nie zaluje tych pieniedzy, warto naprawde, dla swojego spokoju, ale maluszek jest cudowny I jak raczki przy buzi trxymalo :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest wasza Agnes ??? Wyzwala was od suk a wy nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - dawaj zdjecie malenstwa. Ciesze sie bardzo ze u was ok :). To najlepsze wiesci :) Gosciowa - ja to nie bylam juz u spowiedzi chyba z ponad 2 lata. MN - rozumie ze sie strasznie boisz i denerwujesz. Ja tez tak mialam, zreszta kazda z nas . Ale bedzie dobrze. Ja to czuje :). Daisy - a ty ktory masz dzien cyklu?? Dziewczyny powiedzcie mi krok po kroku jak sie robi sledzie w smietanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×