Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne - a sprobuj sie wylogowac i od nowa zalogowac to wtedy tez nie bedziesz mogla. Ja tez tak mialam ale po wylogowywaniu juz nie moglam sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Tel mnie nie wylogowalo, a przez komputer juz nie mogę, ktoś nam milo haslo zmienil, a kogo nie ma a mial dostep do maila?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro rzucasz podejrzenia to sie podpisz, bo widzę, ze albo ktoś ma rozdwojenie jaźni albo czyta nas ciągle...znowu to samo ale coraz mniej milo sie robi, rzeczywiście pomysle, ze Agnes robi sobie z nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w tym mailu żeby zmienić haslo, także nie zrbie tego, trzeba zalozyc drugie, tak jak MN radzi joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was nie wie ile można razy się błędnie logować? Może jest coś takiego? Mnie się wpisywało tylko 11 znaków i tak próbowałam parę razy i poczta może uznała to za błędnie wpisane hasło. Jest to po to żeby ktoś nie próbował strzelać hasła i żeby za którymś razem mu się udało. Takie zabezpieczenie. Wątpię żeby Agnes to zrobiła bo po co? Tak mogła wchodzić na maila i nas oglądać, a teraz będziemy mieć nowe i już nie będzie mogła wchodzić. Ja uważam że to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez sie wydaje ze agnes. Bo tylko ona miala dostep i sie obrazila a reszta dziewczyn tu jest nadal. Jesli sie myle to przeprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN zapewne ktoś, kto miał dostęp do maila, czyli dla mnie to wiadome :) no chyba, że coś robią w tym momencie i z o2 jest problem :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teoretycznie powinna byc wtedy informacja ze uplynela mozliwa liczba prob logowania. mialas cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez niestety nie moge sie zalogowac. Życzliwa zakladala poczte wiec ona moze je odzyskać. Wiecie co, nie wiem, ale jesli ktoras z nas to zrobila to mam nadzieje ze miala ku temu niezly powod. :) I znowu podejrzenia na Agnes. Jejku no niedobrze sie juz robi. Hmm….ogolnie to każdy portal ma odzyskiwanie hasla na kilka sposobow np: - nr telefonu podany przy rejestracji - inne konto @ - jakies dodatkowe mega tajne haslo – odpowiedz na pytanie. U nas jest odpowiedz na pytanie wiec Życzliwa jest tu szybko mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nuda tak dziala na niektorych... zmienila haslo ateraz czyta nas jak sie wkurzamy... potem moze odblokuje :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - jest tez tak z mailem? Nie wydaje mi sie zeby szlo zablokowac bo jak nie znasz hasla to i tak sie nie zalogujesz. Moze zyczliwa bedzie umiala odzyskac jak zakladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkałam się w mailu z czymś takim nigdy, nie jest to szyfrowana strona, może się mylę, to poprawcie. trudno, najwyraźniej kogoś zazdrość zżarła, ze dzisiaj będą kolejne zdjęcia dzieciaczków :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odzyskiwaniu trzeba wpisać 3 odpowiedzi do pytań, sprawdzałam, zaczepię na fb życzliwą i poproszę o pomoc :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny mnie też nigdy się to nie zdarzyło. Raz z bankiem tak miałam ale z pocztą nie. Tylko jeżeli to nie Agnes to to może być każda z nas i na każdą padają oskarżenia a to jest już niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No inaczej tego nie da sie wytlumaczyc. A ma ktoras z was jeszcze maila na o2?? I umiecie sie zalogowac?? Joanne masz juz zdjecia dzieciaczkow?? Na ktora masz do lekarza?? A Gosciowa miala wizyte chyba na 9. Jesli ktos zrobil to specjalnie to jest naprawde podly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest tak, ze przy zmianie hasła też trzeba wpisać te podpowiedzi do pytań, albo chociaż drugiego maila?? kurcze, dziwne to dla mnie, ze ktoś bez żadnych info mógł tak po prostu zmienić...nie pamiętam... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - a po co mialybysmy to robic skoro wszystkie wysylamy systematycznie tam zdjecia?? A dzis mialy byc az 2 nowe od dzieciaczkow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1234577
Witam. Przez przypadek natrafilam na to forum i pisze z takim zapytaniem. Przypuszczam ze jestem.w ciazy 4 tydz. w tym Tag zamierzam zrobic test ale BSC moze dzisiaj moglby ktos wypowiedziec sie co sadzi o moich objawach, Tod by byla moja pierwsza ciaza. Miesiaczke man regulär nie i w tym miesiacu rowniez doatalam ale nie byla tak obfita jak zawsze. Temperaturemam 36.9 a dzisiaj mialam 37.2., teraz.mialam taki tydzien ze ciagle oddawalammocz.Ponadto man zmiany nastroju oraz boli mnie podbrzusze chociaz juz po miesiaczce i piersi SA wrazliwe na dotyk. Bylabym bardzo wdzieczna gdbyby ktos udzielil mi odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - mam dzisiaj na 15, byłam pobrać krew i mocz oddać a teraz czekam na wizytę...uciekam dziewczyny lepić obiad - dziś polędwiczka w sosie miodowo musztardowym z warzywami :) dajcie znać jak coś już będzie wiadome...napisałam do Życzliwej :) pozdrawiam Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale tutaj wrze. Ja niestety tez nie mogę się zalogować, sprawdziłam przed chwilą. :/ Kurczę wróciłam z pracy i miałam nadzieje na fotki maluszków, a tu takie akcje :/ Oby dało się jakoś zmienić hasło, w ostateczności trzeba będzie założyć nowego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko Twoje objawy moga ale nie musza wskazywac na ciaze. Chyba jest to jedyna odpowiedz i od kazdej z nas przeczytasz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problem z moim prywatnym kontem bo też miałam hasło powyżej 11 znaków bo ja się loguję na portalu o2, a potem mnie przerzuciło na stronę samej poczty i tam już weszło mi moje 12 znaków w haśle, a tutaj nadal nie mogę. Może jestem naiwna ale mam nadzieję że to błąd techniczny. A żeby zmienić hasło trzeba wejść na pocztę więc nawet Życzliwa tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska jak Życzliwa odzyska haslo, a po to jest ta funkja odpowiadania na pytanie) to przeciez bedzie miala haslo i ustawi nowe :) A najlepiej, to wtedy niech Życzliwa usunie wszystkie nasze maile i usunie maila i zalozymy nowego, tak bedzie bezpieczniej i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie chciałam zapytać o co chodzi z naszym mailem bo tez nie mogę się zalogować, ale widzę, że komuś się nudzi strasznie i nas w balona robi :/ nieładnie :/ :/ Daisy to masz dzisiaj dzień pełen przygód i zajęć ;) Gościówa miała na 9tą lekarza pamiętam i tez chciałam właśnie zerknąć czy są już zdjęcia na @..... Ewelynka 3mam kciuki, żebyś nie dostała @ z całych sił!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - zrob test. Te objawy moga ale nie musza wskazywac na ciaze. Neska - zeby zmienic haslo to trzeba wejsc na poczte ale zeby odzyskac to juz nie bo po to odzyskujesz haslo zeby wejsc na poczte Joanne - daj przepis na te twoje pysznosci. Mam nadzieje ze do tego czasu odzyskamy haslo albo bedziemy mialy juz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko naprawdę nie wiem ale jeśli padają podejrzenia na Agnes to i tak trzeba zmienić hasło. Daisy no to fajnie by było. Nigdy nie grzebałam tak intensywnie w poczcie. Oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×