Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

To fajnie by było:) Jeszcze nie dzwoniłam się umówić ale pewnie i tak szybciej będę u doktorka niż na usg połówkowym więc może wtedy już się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja byłam w zeszły czwartek więc teraz dopiero za 3,5 tygodnia. Trzymam kciuki za udaną wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Przepraszam, że się mało odzywam i że tak króciutko napiszę, ale mam mega sajgon w pracy.. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku-przeczytałam rano Wasze wpisy i nie zdążyłam odpisać heh a teraz już mało pamiętam.. Ogólnie ja znowu jestem mega chora-w głowie mi dudni, zatoki zawalone na maxa i nie oddycham rety wykończę się :( :( na szczęście jutro mam wizytę u lekarza, bo normalnie płakać mi się chce już od tego wszystkiego :( :( Biorę tą nieszczęsną szczepionkę.. nawet tydzień nie minął jak wybrałam antybiotyk a tu znowu klapa-wczoraj mnie dopadło PORAŻKA mówię Wam :( M jakoś w miarę-wcina leki i mu pomagają a ja..... ehh a miało być tak pięknie.... Zakodowałam, że Daisy już lepiej-cieszę się ogromnie kochana :* i że Karolinka lux także też dobre wiadomości.. aaa i Evelynka kochana 3maj sie tam i walczcie z ta infekcją-oby Wam szybko wszystko minęło i te dwie kreseczki upragnione się pojawiły na teście :* Bullitka, Neska u Was ok :) super Mamuśki i Joanne :* Mała_Mi cieszcie się sobą - też bym chciała być sama z M, a nie na kupie mieszkać - czasami jak uda nam się być tylko we dwoje to jest cudownie :) Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam ale tak jak wspomniałam mam chyba dwie głowy albo nawet i trzy....dym uszami idzie.... marzę tylko o wyrku :( Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no tak. Tylko ja musze miec co 2 tyg wizyte. Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i dzieciaczki rosna rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówę ominęłam-jak tam kochana remont?? Zdróweczka dla Waszej trójeczki-dla Ciebie podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotkę na @ sorki, że taka mało wyględna no ale musicie mi wybaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wiem:) Ja sama z chęcią bym chodziła co 2 tygodnie:) Betka ty bidulko. I ty w pracy jesteś? Załatwiaj raz dwa lekarza i idź na zwolnienie żeby Ci się nie pogorszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja już 3tyg na zwolnieniu siedziałam :( jutro mam lekarza.. jestem bardzo ciekawa co mi powie... :/ zaplanowaliśmy wyjazd na majówkę i wcale się nie zdziwię jak w końcu zostaniemy w domu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) Na nogach juz od 5:30, bo zaczęłam ranną zmianę i padam już na twarz. Na dodatek nie mam w domu wody, ani ciepłej ani zimnej :/ Ech... Nic mi się nie chce. Chyba się położę na godzinkę, bo potem mam problem, żeby do wieczora wytrzymać, * Daisy gratulacje i całusy dla Werki! Ale macie zdolna córę! Super, ze dalej będziecie ja posyłać na tańce, kto wie, może to będzie jakaś światowa tancerka :D Super, że z gardłem lepiej, miłego dnia w rozjazdach ;* * Życzliwa, tak ja już po @, a do lekarza idę na usg dopiero bezpośrednio przed zabiegiem, ale teraz sama się zastanawiam jak będzie, bo z tego co liczę to mi @ na zabieg trafi i chyba będę musiała się dowiedzieć, co w takiej sytuacji. Wczoraj znów miałam plamienia, więc do czerwca się wykończę. Już chcę mieć to za sobą. Buziaki dla słodkiej Karolki :* i udanego spacerku :) * Joanne, to ci M pobudkę zrobił, no ładnie :) A często dzwoni? Bo pisałaś, że dzwonił wczoraj i dzisiaj. Duże rachunki za telefon macie? :D O puzzle tez lubię układać :) Ile kawałków "męczysz"? ;) * Betka strasznie Ci współczuję, normalnie te zatoki nie chcą Ci odpuścić :/ Mam nadzieje, że lekarz coś w końcu poradzi. I życzę mniej pracy w pracy ;) Zdjęcie super! :) * Neska wiem jak to jest, też mam chandrę jak wyjeżdżam od mamy, a ta pogoda u Ciebie dodatkowo dołująca. Ściskam mocno :* * Bullitko i za każdą wizytą będziesz dostawać zdjęcie usg? :D to się napatrzysz, na te swoje maluchy :) I gratuluję maluszka ciociu! Jakie imię dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D U nas słonko ostro daje :-) Ale za to na weekend majowy ma padać strasznie :-/ . Joanne kochana na którą masz 6.05 lekarza? :-) Bo ja też mam. He he będziemy się razem" chwaliły" zdjęciami maluszków. Mam nadzieję, że już ostatecznie dowiemy się jaka płeć u mnie. Już doczekać się nie mogę ! . Daisy gratulacje uzdolnionej córeczki . Z niecierpliwością czekamy na fotki :) . Betka no teraz z włosków wyglądasz całkiem podobnie do ojej siostry. Ona też a krótkie i z blond właśnie przeszła na identyczny kolor ! Ale mi się wydaje że ładniej ci w blondzie :* Współczuję ci że tak choróbsko ciągle do ciebie wraca. Daj koniecznie znać jutro jak po lekarzu . A z remontem "walczymy" Dzisiaj m wodę spuścił z pieca i będzie robił ściany za kaloryferami. Także pewnie 3 dni będziemy bez ciepłej wody :-/ No ale nic, damy radę. . Życzliwa mój m wczoraj ze mną czytał twoje wpisy jak już leżeliśmy w łóżeczku i mówił, że ty to chyba taka złota kobieta jesteś. Tak miło i do wszystkich piszesz szczegółowo :) Słońce ciśnienie mam ok . Myślę, że to pewnie teraz woda będzie mi się zatrzymywała w organizmie . Ty kochana też chodziłaś z brzuszkiem w lecie.Powiedz było ciężko? Mnie teraz męczy to ciepło a co dopiero będzie później :-( . Mała mi ja też sobie leżę właśnie z Antoninką :-) Ahhhh jak ja to uwielbiam.W lecie pewnie już myszka spać nie będzie chciała a tu jeszcze drugie będzie.No ale nic ! W końcu będę musiała zmienić cały nasz plan dnia i na nowo ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochanie czekamy na fotki twoich maluszków ! :) Ajjj jak nie mogę się doczekać kiedy będą takie duże i bardzo wyraźne ! A już w ogóle jak się urodzą . Ja po znajomych i rodzinie nie mam nigdzie bliźniaków. Tyle co widzę na ulicy i tak strasznie się cieszę, że moja przyjaciółka wirtualna :-D będzie miała takie dwa przesłodkie maleństwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - powiedz w ktorym miesiacu zaszlas w ciaze i ile dokladnie wtedy mialas lat. Nie rocznikowo tylko dokladnie to ja ci zaraz powiem co bedziesz miala :) Mala mi - a co to za plamienia? W srodku cyklu?? Betka i co dodzwonilas sie?? A ja dzis nie mam zdjec bo przelozyli mi te usg na piatek. Bo pomylili sie z wizytami bo ja musze miec usg wszystkie robione co zajmuje sie usg prenetalnym a nie zwyklym i to dopiero w piatek na 16. A dzis mialam wizyte u ginekologa to tylko posprawdzal moje wyniki i sprawdzil czy serduszka bija. Wiec teraz czekac do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochane :) Jutro rano poczytam wpisy i napisze. Skonczylo sie tak jak myslalam, zle mi sie zroslo tam cos. :( juz jestem w domu po zabiegu, znieczulenie miejscowe ciach ciach wzial i wycial w czasie wizyty. Nie bylam na to przygotowana. Troche sie krwia zalalam, co nawet mi sie nie zdarzylo w ogole(!) po wycinaniu. Megasnie boli mnie glowa i gardlo, znowu jestem na ketonalu :( no mozna szajby dostac :( ale odpoczywac bez wiekszego wysilku mam do srody tylko wiec majowka sie planowo odbedzie :p Lekarz mowi ze goi sie ksiazkowo, wciaz idealnie. Juz wiecej bez kontroli, ale mowi ze hoho jeszcze to potrwa tak jak patrzy to z miesiac bez otwierania szczeki mocno, jedzenia pikantnego, kwasnego itp. Niech to sie juz skonczy. U nas staranek zero poki co, jeszcze olamilam rano..7 dni @..... :/ milego popoludnia! :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-):-):-) Odrazu przepraszam ze nie odniose sie do wszyatkich wpisow ale jakos nie mam czasu zeby nadgonic... Wczoraj jeszcze byly poprawiny. Wesele fajne ale znacznie za dlugie ;-) fotki moze wrzuce jutro bo wszystko w kompie a pisze z kom. U nas dzis piekna pogoda wiec wypoczywamy. Fryzura do d**y. Zrobila za krotko. Daisy biedulko naprawde wspolczuje ze znowu musisz sie meczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciówa, ja nie mam wody żadnej, ani ciepłej ani zimnej i nic nie wiem dlaczego :/ Wy to chociaż zimną, to podgrzać można, super, że znów coś ruszyło do przodu u Was z tym remontem :) * Ojj Daisy dobrze, że na tej kontroli raz, dwa wszystko zostało zrobione i, że ładnie się goi. To najważniejsze :) * Bullitko tak, ja mam te plamienia w środku cyklu. Przez to zorientowałam się, że coś jest nie tak i okazało się, że to właśnie przez polipa tak się dzieje. Cóż już zaraz maj, więc coraz bliżej zabiegu :) Och to w piątek czekamy, na fotki maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :P dostałam wyniki krwi pappa i wolnej bhcg, nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi parametrami, ale ryzyko w niektórych spadło, w niektórych podwyższyło, na szczęście mieścimy się w normie, mam nadzieję, ze wszystko OK :| Bullitka - Ty miałaś te wyniki?? lekarz Ci interpretował czy jak?? żadnego opisu tylko ryzyko w przypadku trisomii, tyle czasu, kasy i nic wrrr gościówa - ja idę na 15 we wtorek, a Ty na którą?? :) z rańca muszę zrobić badania krwi i moczu, ogólnie czuję się dobrze z tym, ze pieką mnie jelita...po tych chipsach ostrych pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi ale dlaczego nie masz wody? Jak wy sobie radzicie? Na którego maja masz ten zabieg? Gościówa to ile Wam jeszcze męczarni z remontem zostało? Dziadkowie nie narzekają za bardzo? Bullitka ale dzisiaj wszystko ok? Daisy ile teraz na ketonalu będziesz? Może to nacięcie dość szybko się zagoi? MałaNadzieja no to super że weselicho udane:) Joanne lekarz Ci teraz zinterpretuje te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - oj ty biedna. Ale skoro lekarz powiedzial ze goi sie ksiazkowo to skad ten dziwny zrost?? Joanne - mi porownali wyniki z przezornosci i krwi i razem wyszlo ze male ryzyko. To lekarz powinien ci je zinterpretowac. Moze zadzwon i zapytaj co?? MN - ojej do 3.30 pewnie bylas wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska nie mam pojęcia czemu nie ma wody :/ Rano była, a jak wróciłam z pracy, to już nie. Pewnie coś w rurach grzebią :/ A zabieg mam dopiero 16 czerwca, więc jeszcze trochę sobie poczekam. Chociaż to już połowa czekania za mną :) * MN no to długo się bawiliście, na pewno byłaś wykończona. A jak Nadia się bawiła? Była możliwość, żeby się gdzieś położyła czy tak długo z Wami siedziała? A na fryzjerkę to bym się wściekła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - już rozszyfrowałam te wyniki, naniósł bhcg z pappa na wykresy i znowu wykazało prawdopodobieństwo...jest ok, nie ma czym się stresować :) a Ty jak się czujesz?? u mnie już dolegliwości żadnych tylko wzdęcia, ale to zawsze miałam, papryki dziś się najadłam, a to normalne, ze po niej ledwo żyję |:P * MN - no to długo się bawiliscie :) a od której?? standardowo to max 10 h, przynajmniej tak wywnioskowałam z rozmów naszego dj'a i właściciela restauracji :) a bawiłaś się dobrze?? tańcowałaś?? byliście z córką czy bez?? no i czekam na zdjęcia z weselicha i włosów, pokaż co Ci fryzjerka nakombinowała :) * Mała Mi - żadnej kartki nie było, ze wodę wyłaczają?? pewnie jakaś awaria, u mnie tak było, jak budynek niedaleko stawiali :) My z M mamy non stop kontakt, a jak jest w finlandii (|raz na tydzień\) to i internet :), rachunki zawsze są większe jak jest na morzu, ale teraz mam taki abonament, ze ja do niego (czyli w sieci) mam bez limitu, i tylko on płaci, a ze ja mu doładowuję telefon ze swojego abonamentu idzie do jednego rachunku :)wcześniej jakieś 400 zł około, teraz połowa tego :)a ja mam tyle minut, ze nie zużywam wszystkeigo w miesiacu :) fajnie czasami cofnąć się w czasie, aktualnie 1000 puzzli układam, mam stare jak swiat, miałam naście lat jak je dostałam i wygrzebałam z kartonu :) muszę się drzemnąć bo głowa mi leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - dokładnie tak,, ten który mi robił badanie powiedział mi co zrobi i jak...zapomniałam na amen jak zobaczyłam te wyniki, ale i tak podpytam na następnej wizycie swojego doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja dzis sie nie za dobrze czuje. Brzuch mnie jakos boli juz cale popoludnie i krzyz. Masakra. Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje. A na morzu ma twoj M wogole zasieg?? Internet i telefon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - oj to pewnie masz kiepski dzień, nie martw się, ja też tak mam czasami, teraz mam taką blokadę nogi, że wstaję jak paralityk, zgięta, bo nie mogę się wyprostować...na pewno jest wszystko dobrze :) co do M, to telefon mu łapie jak jest w pobliżu lądu, jak ma przelot 2-dniowy, to jeden dzień bez kontaktu, a potem znowu, z internetem inaczej, nie ma tego z satelity tylko na kartę z danego kraju, kupił kiedyś w finlandii i u niemców bo pływa między jednym a drugim, aktualnie ma kartę na finlandię bo dłuzej stoją :) i co tydzień rozmawiamy sobie przez skypa z kamerką :) kontakt rewelacyjny, ale takiej firmy szukaliśmy..blisko, z dostępem do internetu, częstym kontaktem i w miarę krótkie rejsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no to nie jest tak zle. A rozmawiacie takze przez viber?? To darmowe lacze telefoniczne przez internet. Ja tak z mama rozmawiam pl-nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×