Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MałaNadziejo m ma na umowie 1200. To i tak jest wypas bo niedawno było 1100 chyba bo najniższa krajowa poszła do góry:) No w sumie w góry daleko nie mamy i na weekend można się wybrać ale co tam robić? Chyba że na spacerki po lżejszych trasach się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa o prace = urlop platny...chyba ze zmienilo sie cos przez 2 lata, ale to fakt Nesko...zrobcie tak, by Wam bylo najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja to tez gdziekolwiek bym wybyła... od jakiegoś czasu marzą mi się Mazurki, ale mój M jest tak nakręcony na wyjazdy zagraniczne, że nie mogę go powstrzymać :) mam nadzieję jednak, że jeszcze w wakacje zahaczymy o jeziorka :) a ogólnie to na weekendy jeździmy na naszą działeczkę tam gdzie dom szykujemy i też jest super-wszędzie byle nie w domu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasciwie co rok jezdzilismy tu do naszych borow tucholskich nad jeziorka. Domki sa zazwyczaj fajnie umieszczone w samym lesie... Takze o grzaniu caly dzien niema mowy. Ja uwielbiam spacerowac po lesie... Wylegiwac sie na lezaku... To cos dla mnie. Dopiero wtedy odpoczywam i zapach grilla codzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka kochana przecież ja wiem:) Teraz mamy taki okres że wole zaoszczędzić na dom i dziecko. Może w przyszłym roku sobie odbiję:) Choć nie wiem jak to jest z małymi dziećmi. Naprawdę fajnie macie z tym morzem:) Zazdroszczę ze się tam nie urodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no wg mnie w przyszlym roku to juz moze byc troche ciezej z wakacjami. Z niemowlakiem nad morzem dobrze nie posiedzisz.... Nad jeziorem tez srednio. No chyba ze bedziesz z nim po gorach chodzila. A podroze tez dzieci znosza roznie. Tak jak i nowe miejsca. I zapakowac sie duzo duzo ciezej. Ja korzystam teraz poki moge napewno. Nie wiem jaki bedzie moje drugie dziecko ;-) z nadia pojechalismy pod domek nad jezioro jak miala niecale 2 latka. No ale dl niej woda i piach to byl juz raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatny ale nie to co dostaje m na rękę. Na umowie ma coś innego a na rękę coś innego. Niestety mało kto teraz rejestruje na taką sumę jaką się zarabia. Dzisiaj się fajnie żyje ale co później będzie z emeryturami to aż strach myśleć. Zęby w ścianę. Betka Woj. Śląskie, Częstochowa. A w sumie to kiedyś mieszkałam w Częstochowie a teraz na wiosze obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo no tak myślałam. Ale jeszcze trochę pożyję to na pewno sobie odbiję:) Może już ogarniemy dom na tyle że nie będziemy już dużo w niego kasy ładować i może wybierzemy się gdzieś dalej. Czasami myślę że trzeba było kupić mieszkanie i mieć święty spokój ale później mówię że jest dobrze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no tak to daleko nad morze macie faktycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo matko ile czytania ! . Ehhhh wiecie, kilka dni temu chciałam wam napisać żeby hasło na @ zmienić. Joanne możesz jeszcze się logować? Jeśli tak to usuń wszystko i założymy nowego maila ! :-/ W*****ć się można ale dosłownie to przeczuwałam . . No ja już po wizycie i obiadku. Teraz odpoczywamy. Ogarnia mnie coraz większy strach :-( Maluszek jest podobno duży 1250 ale widać że główkę ma dużą. Termin porodu się przesuną i jest na 18 a nie na 22 lipiec. Znowu powiedział, że głowy uciąć sobie nie da ale stawia na chłopca . Beznadziejny jest w rozpoznawaniu płci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa no już musi być Bartuś-nie ma innej opcji ;) Duży chłopaczek :) najważniejsze, że wszystko w porządku kochana no stress :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa kochana bedziesz miala malego Raczka :) A noz sie termin przesunie na 11 lipca i bedziesz miala jak ja Wercie :) Strasznie kłują mnie piersi w srodku. :( Nie wiem czy to normalne jest, ale od wczoraj hardcorem mi tam cisnie :( Test owu jeszcze negatywny :) Ale jajniki nadal bola, wiec kto wie moze cos sie bedzie dzialo :) Juz jutro usg, uffff! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa termin to i tak jest umowny. Zawsze jest kilka dni w jedną lub drugą stronę:) Super że wszystko dobrze z maluszkiem:) A co do strachu to mnie też to czasami dopada. Pewnie czym bliżej porodu tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Betka łatwo mówić no stress ale coraz bliżej porodu. Jak ja takiego klocka urodzę ? :-D gin mówi, że córka była duża ale teraz maluszek będzie prawdopodobnie jeszcze większy , a krocze z Tosią i tak miałam nacinane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy słońce na którą masz jutro usg? Będę z Tobą myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że poród to nic przyjemnego ale tyle kobiet rodziło i żyje więc każda z nas przeżyje :) też pewnie będę panikować heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy bardzo bym chciała troszkę szybciej urodzić! :-) Muszę zapamiętać,że 11 Werka ma urodziny . Mnie czasami też pierś jedna mocno zaboli :-/ . Neska termin miałam zawsze idealny jak z om. Ale wiadomo,że to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Betka ja też sobie powtarzałam przy porodzie " nosz k***a w końcu tyle kobiet urodziło to ja też dam radę!" Po tym stawałam się jakby coraz to bardziej silniejsza i w końcu wziełam się za siebie i zaczęłam skakać na piłce i wdychać ten beznadziejny gaz :-D i poszło bardzo szybko he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro na 13 :) Nooo trzymajcie kciuki! Ja tez bym chciala, zeby nie bylo zadnych plaskich pecherzykow i zeby cokolwiek tam juz uroslo. W zeszlym cyklu w 19 dc mialam dopiero 16mm..ale w 15 dc mialam niemal niewidoczne testy owu..a dzis juz mam mocny prawie pozytyw :) Kto wie :) Jeszcze te wszystkie wyniki krwi jutro :) Tzn E, Lh, Prg. Te reszte zrobie w koncu w czwartek rano u mnie w przychodni bo taniej - zamiast 540zł, 380zł! Pewnie bedziemy robic tez PCT w tym cyklu. Mam nadzieje ze stanie na wysokosci zadania. Myslicie, ze przed seksem moge mu podac cos? Nie wiem np kawe czy cos :D Bo rozumiecie, my tak codziennie to e-e, nie zdarza sie, co drugi dzien owszem. A teraz pewnie bedzie trzeba codziennie probowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie wiem czy masz podawać Lubemu jakieś "wspomagacze" czy nie ;) ale super, że jesteście na takim etapie :) mam nadzieję, że też niedługo będziemy mogli zacząć coś działać i jakieś badanka porobić chociaż te podstawowe na początek :) do 21 maja włącznie póki co jestem na lekach jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zaraz kochane :) jadę szukać prezentu dla teściowej na urodziny hehe! Pewnie dopiero jutro się odezwę no chyba że z kom w międzyczasie dam radę :) miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a masz zdjecia?? Super ze z dzidzia wszystko dobrze:). Tak sie ciesze. Rozumie ze sie boisz porodu bo juz wiesz co cie czeka. A ja musze dwa porody odrazu :). . Ciekawe jak ja to zrobie Dziewczyny nasza poczta juz dziala. Wlasnie sie zalogowalam. Ktos sie z nami niezle pobawil. Co robimy?? Zakladamy nowy ??? Nie wiem czy zmiana hasla to teraz bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze ktoras z nas musi wymyslic haslo, ustawic, spisac adresy nasze, wylogowac sie i ze swojego(!!!) juz maila wyslac do nas tu piszacych na maila info jakie jest nowe haslo i po problemie. Ja nie moge bo siedze na komorce. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napisała do mnie joanne na fb ale widze, ze problem sie sam rozwiazal. przepraszam ze sie nie odzywałam ale juz jestem :) przykro mi ze sie tak stało to nie fair. nie wnikam w to komu sie nudzilo. zmieniłam hasło. przesle je gościowkie i joannie na fb a jak znajde wiecej czasu to sie odezwe do Was przepraszam ale naprawde trudno mi znaleźc czas w ciagu dnia a nie chce odpisywac wyrywkowo bo wszystkie Wwas bardzo polubiłam. ciesze sie, ze z Maluszkami wszystko dobrze ciesze sie razem z Wami. Pozdrawiam ŻYCZLIWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez nie jestem przekonana co do nowego hasła moze lepiej stworzyc nowy email? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa brakowało nam ciebie bardzo ! :-* opowiadaj jak po majówce ! . Bullitka mam dwa zdjęcia ale tak beznadziejne , że nic nie widać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że jest nowe hasło, więc na maila poproszę ;) Albo na fb dziewczyny wyślijcie, tam z któregoś maila mam imię i nazwisko, to znajdziecie mnie bez problemu ) Siedziałam i przeglądałam dziś allegro z różnymi rzeczami dla maluszków i tak mi wpadły w oko chusty. Używałyście? Planujecie używać? Miałyście w ogóle do czynienia z takimi chustami? MI wpadły w oko i wydają się być dobrą alternatywa dla nosidełek, zwłaszcza, jak w domu trzeba coś zrobić, a dziecko wymagające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościowa maleństwo takie duże, że już w kadrze się nie mieści ;) A Bartek, to od Bartosza czy Bartłomieja? Czy może sam Bartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×