Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Życzliwa tłuszczyk jest jest:) MałaNadziejo no ty to masz już naprawdę spory brzuszek i naprawdę z Ciebie drobinka jest:) Szczuplutka jesteś:) Nie mówię tu o brzuszku:) A mężuś widzę kocha:) Daisy no to super:) Będziesz miała maleństwo ze stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska toż to całkiem pokaźny brzuszek już ! Strasznie podobają mi się takie panele jakie masz w domu :-D . Życzliwa jeszcze nie wie skąd kupię tą tapetę. Muszę zobaczy w leroy bo mieli tam bardzo duży wybór :-) A co najlepsze, że urodziłam to dzieciątko do wiadra żeby łóżka nie pobrudzić ! :-D Znaczy trzyałam je ale nad wiadrem ha ha. . Mn ale masz już śliczny brzuszek ! Kurcze widzę, że tylko ja taki tłuścioch ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a co z tym nasieniem m, dobre? Jezu jak fajnie by było gdybyś w końcu dołączyła do nas ! Kochana moja mam ochotę cię wyściskać .Super , że wszystko ok !!! . No MN nie chciałam głośno mówić ale przystojnego masz męża :-D ha ha ha A jak Naduśka ? Przygotowuje się na bycie starszą siostrzyczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no kocha... Szczegolnie jak ma wypite;-) a tu juz mu sie oczka swiecily. Jednak te prawie 10kg zrzucone troche widac ;-) narazie przytylam 1,5kg. Gosciowa no to niezle :-):-) napewno juz duzo myslisz o porodzie. Dlatego. A ja wlasnie leze i wcinam ogorki malosolne. I tak od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dokładnie taki sam. Jak wypije to tuli, całuje a ja tego tak nie cierpię. Jak trzeźwy to owszem uwielbiam :-D . Za mną dalej chodzi coś kwaśnego ! Chyba po ogórasy ale kiszone później skoczę ! ażmi ślinka cieknie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa hehe... Bo ja wiem... Raczej przecietny jest ;-) hihi A naduska czeka bardzo. Glaszcze brzuszek... Nawet mi kremem ostatnio smarowala ;-) Boje sie jednak troche ze jak sie urodzi to bedzie zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe MałaNadziejo smacznego :) uwielbiam ogórki małosolne :D Faceci to chyba tak mają że jak się napiją to mają przypływ uczuć hehe bo mój dokładnie tak samo :) bez alko też ale po to ZAWSZE hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ona powiedziala ze teraz juz nasienie nie ma znaczenia. Jak sie nie uda zajsc to od razu po testowaniu robi powtorke nasienia i podjelismy decyzje o tym dna i wiazaniu. Ale badzmy dobrej mysli :) Ja jestem przeszczesliwa, mam nadzieje skonczy sie to lzami, ale szczescia. Nawet test owu wlasnie wyszedl mi piekny pozytyw testowa mocniejsza nic kontrolna :) Ja mam ochote wysciskac Was wszystkie! Ta invicta to jednak dobrze robi :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ogorki co dzis kupilam to juz bardziej wlasnie kiszone niz malosolne. Za to mamusia mojama pyszne zrobione. Wczoraj wcinalam caly wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka i Daisy liczymy na Was :) potem ja zostanę, bo Mała_Mi na razie się nie stara :* Mała_Mi musisz szybko do nas dołączyć!! No i Życzliwa niedługo mam nadzieję tez się "skusisz" :) chyba nikogo nie pominęłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa dziękuję za tapetę:) Opowiadaj jeszcze co tam u Ciebie? Przygotowania do ślubu są?:) Gościówa no mi się też panele podobają dlatego takie sobie wybrałam:) Choć są dość inne niż standardowe i nie wszystkim przypadają do gustu. Mnie ciągnie do słodkiego ale to dlatego że zawsze uwielbiałam słodycze a kwaśnego nie bardzo. Choć zupa ogórkowa jest pyszna i kanapki z ogórkiem i szynką tez lubię wcinać:) Lecę dalej torcik robić:) Ja mam pod schodami w kantorku jeszcze z kilkanaście słoików z ogórkami no i w lipcu biorę się za następne kiszenie:) MałaNadzieja ale mnie rozśmieszyłaś:) M kocha Cię na pewno i bez procentów:) Gościówa chciałaś mimo wszystko wszystko zadbać o porządek przy porodzie że do wiadra bidulka urodziłaś:-D A może to już ten brud związany z remontem nawet przez sen się udziela i chciałaś mieć mniej sprzątania:-D Betka a od kiedy możecie się starać? Może Daisy i Evelynka Cię za sobą pociągną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no mam nadzieję, że po najbliższej @ już zaczniemy.. do 21 maja włącznie biorę leki, zaraz po ich skończeniu chcę iść na morfologię bo nie wiem w jakiej kondycji jest mój organizm po tak długim leczeniu.. no i do dzieła!! :) 17 maja powinnam dostać @ także akurat wszystko w czasie się poukłada ;) Na razie 3mam kciuki za dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzieki za wszystkie slowa wsparcia :) Termin @ przypada mi na 22.05 :) Czyli na dzien mamy juz bede wiedziala na czym stoje :p Oby na ciąży :D Neska piekny brzuszek :) MalaNadzieja bardzo ladnie w tej sukience wygladalas, do twarzy Ci w ciemnych kolorkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - super wiesci :D normalnie tak bardzo sie ciesze ze mam ochote cie wysciskac :D!! A dostalas cos na pekniecie?? Bede trzymala mocno kciuki aby sie udalo :). Tak sie ciesze :) MN - ja dzis skonczylam 15 tydzien i zaczynam 16 . Jak to leci :). A bierzesz jeszcze luteine?? Betka - za ciebie trzymam kciuki od nastepnego cyklu. A potem za mala mi :) Neska - ja twoich zdjec nie moge otworzyc w tel A ja wlasnie wyprasowalam cala gore ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie dostalam nic na pekniecie. Tak wlasnie sobie o tym myslalam, bo co jesli jutro po poludniu IUI, a w piatek sie okaze, ze nie peklo? Wtedy dopiero zastrzyk? Czy nie bedzie za pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dziekuje. Obys sprawila sobie cudowy prezent na dzien mamy :-) Bullitka biore jeszcze luteine ale od kilku dni juz tylko 2 tabl dziennie bo kiepsko sie po niej czuje. A Ty bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy :) Dały mi dziś dzieciaki w kość, nie ma co :) ale jutro już czwartek :) się rozpisałyście, że hoho, forum wraca do żywych, więc zabieram się za czytanie. * Neska cudny brzuszek, w ogóle nie widać tłuszczyku, więc nie wiem o czym mówisz ;) * Gościówa, no to miałaś niezły sen. A z tym wiadrem, to juz w ogóle przegięcie, może to rzeczywiście od tego remontu, tak wszystko Ci się pomieszało, żeby czysto było :D A pomysł z fototapetą jest super, taki np. Kubuś Puchatek, to uniwersalny, więc dla chłopca i dla dziewczynki w sam raz :) A Twój brzuszek coś urósł od ostatniego zdjęcia? ;) * Betko ja mam taki zapał jak Ty :P biegać jeszcze nie zaczęliśmy, bo M ma mnóstwo pracy,a ja cały czas powtarzam, że nie mam spodni albo leginsów. :P Zresztą, tak jak mówią dziewczyny, planuję lada moment być w ciąży, więc nie ma co szaleć z chudnięciem :D:D * Życzliwa powiem Ci, ze sama nie wiem, kiedy ten czas zleciał. Dopiero, co rejestrowałam się na zabieg, a tu już maj. Raz, dwa i będzie po sprawie, co mnie niezmiernie cieszy :) Gratulacje dwóch ząbków dla Karolki ::* A jak przechodzi ząbkowanie? Idzie gładko czy boleśnie? Czekam na fotki małej królewny :) * MN ale ładnie Wam razem i w tych krótszych włoskach też Ci do twarzy :) A co do brzuszka, to fotka wyskoczyła do góry nogami i na początku nie mogłam pojąć o co chodzi, że tak jakoś dziwnie, to wygląda. Dopiero po chwili zaskoczyłam, że jest odwrotnie. Super brzuszek i Nadia jaka kochana siostrzyczka. :) * Daisy cudowne wieści! Naprawdę bardzo się ciesze i mocno zaciskam kciuki! Szalejcie, oj szalejcie dzisiejszej nocy :* Ojj oby dzień matki był z podwójnymi krechami na teście ;) * Bullitko wyślij jeszcze zdjęcie swojego brzuszka ;) Ale dziewczyny Wam zazdroszczę tych brzuszków. Na szczęście u mnie już bliżej niż dalej :) I jakby się udało, to urodzę na wiosnę albo lato, tak jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dzisiaj jak z taką wielką radością dorwiesz się do swojego lubego to na pewno coś z tego będzie:) Bullitka kurcze nie wiem czemu nie chce Ci się odtworzyć:/ MałaMi oj leci leci ten czas:) Ani się nie obejrzysz a też będziesz miała brzuszek:) Widzę że się szykuje następne grono mamusiek:) Ale było by fajnie jak by już wszystkie z nas były w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no wlasnie nie wiem za bardzo. Mi sie wydaje ze tak dla pewnosci to moze powinni cos dac zeby napewno peklo. Chyba ze lekarka jest pewna ze peknie. Jakbys potrzebowala to ja mam jeden zastrzyk w domu pregnyl wlasnie na pekniecie. Bo mialam wykupione 2 a jeden mi zostal. Oby nie byl potrzebny. A ponoc te zastrzyki kosztuja dosc sporo na pekniecie . Ale ten zastrzyk powinno sie brac na 36 godz przed zabiegiem wlasnie zeby sie wbic dokladnie w czasie. Mn - ja tez biore ale juz po 1 tabletce rano tylko. Od wczoraj juz nie biore tej 2. Mam nadzieje ze nic sie nie bedzie dzialo. Do kiedy bedziesz brac ta luteine?? Mala mi - zaraz zrobie i wysle. Tobie juz tez nie duzo zostalo. Naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny? Naprawdę się cieszę, że tu trafiłam do Was :) Tak jakoś mam inne spojrzenie na to wszystko i inaczej czekam na ten zabieg. Wcześniej, strasznie to przeżywałam i się martwiłam, a teraz już tylko oczekuję żeby było po wszystkim! Raz, dwa i wszystkie będziemy mamuśkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana wez mnie nie strasz :( Mam nadzieje ze peknie!! Ona twierdzi ze skoro mam jedno dziecko, donosilam, urodzilam, to nie powinno byc problemu. No zobaczymy, co ma byc to bedzie, oby sie udalo! W tym cyklu to jednak wiem, ze jak sie nie uda to bedzie placz i zgrzytanie zebow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nie, no napewno bedzie dobrze :). Napewno peknie pecherzyk. Jak test wyszedl pozytywny i jeszcze potwierdzone monitoringiem to napewno bedzie dobrze. Kazdy miesiac to czekanie na te 2 kreseczki. A ten bedzie twoj :) Mala mi - ja tez sie bardzo ciesze ze tu jestem. Fajnie sie przezywa nie tylko te dobre chwile ale tez i te zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko ale Ty masz 100mg czy 50mg? Mysle ze powoli bede odstawiac choxiaz wiem ze bierze sie nawet do 20tc bo do wtedy wytwarza sie progesteron ktory jest potrzebny nadal. W pt mam wizyte wiec zapytam. Daisy zapomnialam C***isac ta moja przyjaciolka ktora stara sie o dziecko tak dlugo byla u jakiegos innego gina i kazal im zeby stosunek pdbywal sie tak ze facet na gorze, i zeby po wytrysku nie wychodzil z niej przez 5 min zeby wszystko dobrze wplynelo. Powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko brzusio cudny. Masz taki ladny, pelniejsze od mojego. Moj wydaje sie bardziej spiczasty. No ale Ty wkoncu masz podwojne szczescie. I tez mialam Twoja fotke do gory nogami.. swoja tez ;-) Zyczliwa Karolinka sliczna. Cudny maluszek wogole bardzo fajne fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - ale Karolcia jest słodka. Napatrzeć się na nią nie mogę :) * Evelynka pięknie wyglądaliście :) Najważniejsze, że zabawa była udana. Bardzo ładne miejsce. Gdzie to wesele się odbywało? * Bullitko mi też zdjęcie się do góry nogami wyświetliło, ale tym razem załapałam od razu :D Śliczny brzuszek :) naprawdę wielkie szczęście Was spotkało, z tą podwójną ciążą :) * Joanne jak tam zakupy, po zachodniej stronie? Udane? :) * Ja właśnie skończyłam pisać scenariusz na zajęcia w piątek. Dyrekcja ma przyjść - podejście czwarte i mam nadzieje, że w końcu się uda :D Będę z nimi robiła zajęcia ruchowe z butelkami plastikowymi, a potem z tych butelek będą robić zwierzątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, dziękuję za dostęp do maila, wysłałam Wam zdjęcia z wesela sprzed tygodnia, a właściwie to z poprawin bo na weselu ani jednego zdjęcia nie zrobiliśmy :P Dziękuję Wam za te kciuki, mam nadzieję, że będą skuteczne :) jutro z rana się okaże :) Daisy trzymam mocno kciuki za Ciebie, jak nie ja to może Ty w końcu rozpoczniesz dobrą passę i pociągniesz resztę starających się za sobą :) Życzliwa dziękuję Ci za miłe słowa odnośnie mojej pracy. Właściwie to póki co nie jestem zmuszona szukać nic innego, ale nie wiem jak będzie dalej. Zmieniło się szefostwo w mojej pracy i co za tym idzie warunki też niestety na gorsze :( atmosfera jest przykra bo sporo osób zwolniono, obowiązków jest więcej niestety za prawdopodobnie mniejsze pieniądze także wszystko jest pod znakiem zapytania :( nie wiem jeszcze co zrobię, może przemęczę się jeszcze trochę a jak nie to będę szukała czegoś innego. Nie ukrywam, że ciąża byłaby u mnie teraz szczególnie bardzo wskazana ;) Bullitka, MałaNadzieja i Neska fajne macie brzuszki :) fajnie tak popatrzeć i poczytać jak od początku przebiegają Wasze ciąże, z czym się zmagacie, poczytać Wasze rady, cieszyć się razem z Wami :) Betka wracaj szybciutko do zdrowia i do staranek, mam nadzieję, że niedługo będziemy przeżywać emocje przy Twoim testowaniu :) Gościówa fajny miałaś ten sen, oby poród był równie lekki jak we śnie :) Życzliwa Karolinka słodziutka, śliczną mieliście pogodę podczas majówki :) joanne udanego wypadu do Niemiec, daj znać po powrocie jak się udał Dziewczyny ostatnio na jakiś temacie o staraniach natknęłam się na wypowiedź dziewczyny o podobnym niku jak agnes, ale nie chcę nikogo o nic podejrzewać, to co pisała nie w całości mi do niej pasowało ale przecież też nie musiała pisać prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję MałaMi :) wesele było w Tomaszowie Lubelskim A Ty Kochana kiedy dokładnie masz ten zabieg? Pewnie pisałaś, ale już nie pamiętam :( niedługo będzie dokładnie rok jak moja mama miała taki zabieg, ale wiadomo nie był taki sam bo to już inny przedział wiekowy Fajnie, że niedługo i Ty dołączysz do grona starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×