Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Wybacz Daisy dopiero doczytalam ze nie chodzilo Ci o to ze Werka ma mala stope... Nie wiem jak ja to przeczytalam,ale juz rozumiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka Donatan i Cleo zajęli 14. miejsce na Eurowizji po zsumowaniu głosów Europejczyków i jurorów z poszczególnych państw. Okazuje się jednak, że średnią pozycję zawdzięczamy... pogrążeniu przez jurorów! Polska w głosowaniu widzów zajęła np. 1. miejsce w Wielkiej Brytanii i Irlandii, 3. w Austrii, 5. w Grecji, 2. w Islandii, ale... ostatnie i przedostatnie w głosowaniu jurorów. W zdecydowanej większości krajów Donatan i Cleo plasowali się w ścisłej czołówce głosowania widzów, jednak jurorzy nie docenili naszych reprezentantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nadzieja skąd masz takie informacje? Czyli gdyby głosowanie odbywało się tylko dzięki sms, to mielibyśmy szanse na wygraną. No, ale cóż "szanowne jury" musiało być mega otwarte i tolerancyjne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi Zrodlo: oficjalna strona Eurowizji. Wedlug tych danych mielibysmy szanse na miejsce w pierwszej piatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce Polski w poszczegolnych krajach Irlandia - 1 miejsce Wielka Brytania -1 miejsce Ukraina -1 miejsce Norwegia - 1 miejsce Holandia - 2 miejsce Islandia - 2 miejsce Macedonia 3 miejsce Włochy - 3 miejsce Szwecja - 3 miejsce Austria 3 miejsce Niemcy - 3 miejsce Francja - 3 miejsce Belgia - 4 miejsce Litwa - 4 miejsce Białoruś - 5 miejsce Grecja - 5 miejsce Hiszpania - 6 miejsce Węgry 7 miejsce Szwajcaria - 7 miejsce Mołdawia - 8 miejsce Malta - 9 miejsce Dania - 10 miejsce Łotwa - 10 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - no spoko, spoko :) Ja wiem ze Werka ma duza stope jak na 7 latke, chyba.. :) Ale wiesz nawet jak jej mierze 30tke co lepiej wyglada hehe bo jest mniejszy, to za diabla nie wsadze palca z tylu z pieta jej do buta. A powinien wejsc palec wtedy znaczy ze but jest spoko. A w 31 jest palec i jeszcze ze 2mm. Juz wole zeby miala ciut za duzy, tym bardziej ze z tej 30tki za 2 tyg pewnie by wyrosla albo by jeczala ze ją cos uciska :) Kapcie nosi 29, takze co sklep to inna rozmiarówka. :) Najbardziej jestem zla bo te buty sa cale biale. Wiadomo jak beda wygladaly po tygodniu uzytkowania..musialam od razu dokupic czarne sznurowki bo w komplecie biale w czerwone napisy myszka miki. Dobrze ze to sa pelne butki, bez siateczek itp to chociaz nie przemokną. W ccc kupilam z myszka miki. Chcialam rozowe no ale nie bylo rozmiaru. :/ Co do eurowizji to nie ogladalam, po x factor poszlam od razu spac, wczoraj pol dnia ziewalam, w kinie, w knajpie.. :) U mnie 3 dpo. Sutki nadal bola, ale tempka spadla z 36.61 wczoraj na 36.45. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie :D ale wrzawa odnośnie Eurowizji :P, a ja tam ubolewam nad przegraną Pogoni :P, nad Eurowizją nie ma co ubolewać, moim zdaniem dziwne jest, że każdy reprezentuje swój kraj, a wszyscy śpiewają w języku angielskim, jakaś porażka :| to już nie to co było kiedyś, dziwne zasady i jeszcze dziwniejsze wykonania (wykonawcy??!?!). u nas dzisiaj znowu paskudna pogoda, padało padało i chyba przestało ale chmurzyska paskudne są i tak ma być do srody a co potem niewiadomo. MałaMi - z chęcią bym się wybrała chociaz na kilka dni do 3miasta, ale to może jak M wróci, choć nie wiem czy będzie czas, mamy do zrobienia tyle rzeczy, a pokój to chyba najgorsze będzie, bo chcę położyć jeszcze panele na deskę, a trzeba sufit ocieplić i ścianę najlepiej no i wiadomo, malowanie itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zagnieżdżenie za wcześnie, ale Daisy - nie wsłuchuj się za bardzo w organizm teraz...bo batem !!!!!!! a my trzymamy kciuki :D mnie nawet cycki nie bolały, poza brakiem śluzu jak co miesiąc żadnych innych objawów nie było :) za to teraz nadrabiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie tez pogoda paskudna. Dzis w nl jest dzien matki wiec potem idziemy na obiad do tesciowej. Ja tez sie strasznie wkurzylam eurowizja. Ja tez wysylalam sms i moi znajomi tez. I co ? Nic!! Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem, ze na zagniezdzenie jest za wczesnie, a szkoda :p Troche boli mnie brzuch jak na @. Staram sie nie wsluchiwac w nic, bo oc***eje normalnie przez te kilka najblizszych dni. Eh jak fajnie juz znowu moc niebawem testowac. Gosciowa musisz byc na posterunku i namawiac mnie na testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - kiedy bedziesz testowac?? Juz nie moge sie doczekac na te twoje 2 kreski :) MN - a ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziekuje, dobrze. Chociaz od wczoraj pobolewa mnie cos w prawej stronie w okolicy pachwiny. Moze wszystko sie rozciaga.... No i powoli wsluchuje sie w swoje cialo i czekam na ruchy ;-) cos tam jakbym zaczynala czuc ale nie wiem czy sie nie schizuje... Niewyraznie. Bullitko a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13dc - 36.68 14dc - 36.31 15dc - 36.08 16dc - 36.07 pecherzyk 13:00 - 21.5mm lh,e,prg super 17dc - 36.19 pecherzyk 9:00 - 27.7mm 18dc - 36.39 tu jeszcze za dnia mnie bolalo tak do 13.00 19dc - 36.61 20dc - 36.45 Wychodzi dzis 3dpo, moze 2dpo, jesli peklo jednak rano 18dc. Testowac bede nie wiem kiedy, pewnie ok 22go. Znajac mnie to wczesniej na pewno :) Nie zawiode Was, hehe :) A w czwartek ide na monit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - napewno nie schizujesz. To musi byc to. Ja tez czuje juz od jakiegos czasu i to kilka razy dziennie. Nawet przykladam reke do brzucha ale to jest bardziej wyczuwalne od srodka niz na zewnatrz. Cudowne uczucie a bedzie coraz bardziej intensywne :). A myslalam ze nigdy tego nie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - beda ci tez krew pobierac na spr czy byla owulacja?? Czy tylko beda sprawdzac plyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka bede robic prg i cos tam jeszcze no i to usg. Zobaczymy czy cos tam sie w ogole ma szanse zadziac. :) Ale ulewa u mnie!! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas słońce wyszło, z tym, ze chmury wiszą, pewnie i tak będzie padało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - trzeba byc dobrej mysli kochana :). Wkoncu musi sie udac. A powiedz jesli teraz nie wyjdzie to jaki bedzie plan na nastepny cykl? Bedziecie wszystko powtarzac?? Joanne - u mnie pada masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ta kobieta od wózka się odezwała?? moze zadzwoń do niej, albo znowu napisz?? szkoda taką okazję przeoczyć...ja żałuję, że mebli nie kupiłam firmy vox używane ale w rewelacyjnym stanie, białe drewniane, za "grosze" no ale za wcześnie i poszły, a mogłam do ojca wywieźć i tylko do kompletu łóżeczko by mi zostało... * Bullitka - u mnie naprzemiennie, raz pada, raz słońce, a jak się czujesz?? maluchy dają znać?? stwierdziłam, ze mam mały brzuchol :P to się szkrabisko schowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jak sie nie uda w tym cyklu (tfu tfu) to robimy to dna i wiazanie z hialuronianem. i wtedy powiem Ci szczerze nie wiem co dalej. PCT ok, ja ok, zobaczymy czy pekl pecherzyk..ale mysle ze tak. Jak sie nie uda to nie wiem co wtedy. Jak wszystkie wyniki wyjda ok to wtedy zalamie reszte, na chwile sie zawiesze i ogarne jakis plan :) Jestem dobrej mysli :) Poki co od rana zasypiam i wkurzam sie na sutki bo bola od samego noszenia bluzki. Oby prg wyszedl dobry w tym 6/7 dpo. Wizyte mam na 10.20 wiec nie wiem czy jak zrobie rano wyniki to czy juz beda (bede robic w invikcie) czy moze zrobic dzien wczesniej w 6 dpo. U nas pogoda nadal do chrzanu wiec siedzimy w chacie. Dzis luby pichci pyszny obiadek w piekarniku, wiec ja się relaksuje :) Co do tych ananasow..w puszce czy prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach i obiadku, teraz odpoczywam. U nas pogoda w kratkę. Właśnie świeci słońce, ale 5 minut temu lało i tak cały czas :/ * Bullitko, MN ale Wam zazdroszczę tych ruchów, które już czujecie :) A jeszcze trochę i będą kopniaki :) Joanne też już czujesz? Macie już jakieś pomysły odnośnie wózków. Mała Nadziejo wiem, że Ty już masz :) A reszta? * Daisy kurcze podziwiam Cię :* Mam nadzieję, że się udało, ale jakby nie (tfu, tfu), to Twój plan działania jest naprawdę imponujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi - ja w sumie mialam jeden epizod, czyli mozna powiedzieć, ze jeszcze nie, bo nie wiadomo co to bylo :) ukrywa sie mala Rybka :) co do wózka to mam upatrzony i dzis zlokalizowałam hurtownię u nas, która jest dystrybutorem tejże marki i będę mogła go dotknąć :) zakupy udane?? Co kupilas ciekawego?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja jadlam z puszki bo prawdziwy jakos mi nie smakuje. Tylko tez nie za duzo tych ananasow bo za duzo to tez nie dobrze. Ja jadlam co 2 dzien mala puszke. Bo pamietaj ze za duzo to tez nie dobrze. Bedziemy trzymac kciuki aby jednak w tym cyklu sie udalo :) Mala mi - co za zakupy zrobilas?? Joanne - a ty co dzisiaj jadlas?? My dopiero na 18 do tesciowej na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi ja nie jestem pewna czy to byly ruchy... Z Nadia czulam troche inaczej... A co do wozka to czekam az siostra przysle a potrm postanowimy czy kupujemy nowy czy zostajemy przy tym. Bullitko dopiero na 18??? To ja juz po kolacji bede napewno :-) Ja zrobilam dzisiaj bigos z mlodej kapusty wiec po obiadku juz sie najadlam po raz drugi ;-) Joanne to faktycznie szkoda ze okazja przeszla Ci kolo nosa, ale moze jednak trafi sie cos innego. Ja musze kupic tylko jakas komode dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no my tak jemy obiado- kolacje. W pl to noalne ze jadlo sie o 13 lub 14 a tu tak samo wychodzi pozno. A mebelki juz macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - to późno, ale pewnie cos jadlas w miedzy czasie co?? Ja dzisiaj pizze sobie odgrzalam, bo nie chcialo sie nic robić, jutro chyba poledwiczke sobie zjem z brokulami bo tyle mam w lodówce :P * Mala Nadziejo zazdroszcze, ze masz tyle dla malucha choć z drugiej strony to przyjemność będzie chodzic i wybierac w hurtowni, a mamy wielka ze wszystkim, także raj dla mamusiek :D sam koszt wózka i mebli mnie przeraża, reszta jakoś pójdzie, dobrze, ze ubranka mamy, parę pajacyków tylko i ew. Rajstopek jak sie dziewuszka urodzi :) kolezanka podrzuci zabawki, choć dla takiego malucha to niewiele ich trzeba na razie... jak zrobie listę potrzebnych rzeczy to okaze sie ile wyjdzie :) kapustka mloda powiadasz?? Pychota ostatnio mnie tesciowa nią uraczyła :D Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×