Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MN - a nie mają I love tata buu :( ale ciekawe te dyduchy :) ja ruchów nie czuję, tamtn epizod albo był jelitowy albo maluch się zdenerwował na "smak" czegoś co zjadłam hehe :) tancereczka mi pewnie rośnie :P, a się zdziwię jak okaże się, ze chłopak będzie :P i wszyscy naokoło :D z brzuchem mam podobnie, rośnie z upływem dnia, jak się najem haha * Bullitka - ja też nie jestem za meblami z ikea, ale te klupsie co sprzedają pewnie podobnej jakości, bo to płyta, a z drugiej strony ja mam juz 5 rok meble z brw i przyznam, że są niezniszczalne, tak jak z "Agaty" :) wiadomo drewno to drewno, ale po co mi płacić za coś, co i tak nie zdąży się zniszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale się rozpisałyście, mam co czytać. Ale mnie dziś coś głowa boli, masakra jakaś. Zmęczona jestem strasznie, dzieciaki znów szalały. Niech już wróci ładna pogoda, bo oszaleję, jak nie będziemy na podwórko wychodzić :/ Na to wszystko pada mi dysk w komputerze i teraz próbuję ratować co się da zanim M zrobi mi formata. Byłam dziś u siebie w przychodni, bo chciałam zrobić podstawowe badania krwi i grupę krwi przed zabiegiem i się okazało, że oni nie mogą mi tego zrobić, bo to szpital dostaje na to pieniądze z nfz, skoro mam mieć robiony zabieg. A tam przy rejestracji nikt mnie o czymś takim nie poinformował, tylko dostałam kartkę, że w dniu przyjęcia mam mieć ze sobą wszystkie aktualne wyniki badań. Więc nie pozostaje mi nic innego, jak tam dzwonić i się dowiadywać. Jedyne co załatwiłam w przychodni, to pierwszą dawkę szczepienia przeciwko WZW B, druga 10 czerwca, a potem jeszcze jedna po pół roku od pierwszej. Biorę się za czytanie, co u Was :) * Evelynka nowy cykl, nowa szansa :) Mam nadzieję, że się uda, a ta Twoja praca, to Cię chyba wykańcza co? Przypomnij, gdzie pracujesz? * Joanne, tak ja mam na popołudnia teraz :) Mimo, że się mogę wyspać, to rano jednak ten dzień inaczej leci, szybciej. I dzieciaki nie są z rana tak rozbrykane. Ale jeszcze przyszły tydzień mnie czeka na popołudnia. Białe meble też mi się podobają, takie śliczne są i wszystko do nich pasuje :) A te z ikei śliczne :) * Betka widzę, że Cię nosi przed @. Basen, spacery... Ale pewnie, korzystaj :) Ja powinnam dostać w tym tygodniu, więc też już powoli czuję. Wczoraj miałam parcie na turystyczną z puszki, ale było już późno i dziś sobie kupiłam na kolację :D Mnie brzuch trochę pobolewa, a piersi w nocy tak mnie swędziały, że spać nie mogłam :P Zresztą ostatnio w ogóle źle sypiam. Najpierw nie mogę zasnąć, a potem budzę się w nocy i też spać nie mogę :/ * Daisy, not o będziesz miała czwartek od rana na nogach, mam nadzieje, ze wszystkie wyniki będą okej i będą same powody do radości. Ohoho pannica Ci rośnie, no proszę kolejna randka z ukochańcem :D Czas leci szybko, raz, dwa i zięcia będziesz miała hahaha :D Powiem Ci, że u mnie dzieciaki już sobie buzi dają i muszę je pilnować :P * Gościówa powiem Ci, ze z tą cierpliwością, to bywa różnie. Różnica jest taka, że to tak naprawdę obce dzieci i przy nich na nic nie mogę sobie pozwolić, a jak będę miała swoje własne, to ta cierpliwość też będzie pewnie inna :P * MN wpadam do Ciebie na ogórkową, to moja ulubiona zupa :) Byle była kwaśna :D * Życzliwa powiem Ci, że jeśli chodzi o tego chłopca, to my szukałyśmy pomocy. Już 3 razy zapraszałyśmy panią psycholog na obserwacje, ale za każdym razem dziwnym trafem on chorował. Teraz w maju mamy kolejne spotkanie umówione, zobaczymy jak będzie. Tam problem chyba głównie leży w rodzinie, ja nie chcę nikogo oskarżać, ale z daleka widać, że trochę patologiczne środowisko :/ Ojj biedna Karolka ucałuj małą w czółko od cioci żeby nie bolało ;) Jak ja zazdroszczę tych przygotowań do ślubu. Mam nadzieje, że na pierścionek nie będę długo czekać i sama będę myślała o tym wszystkim :D * Neska oj to chyba wszystko przez tą pogodę, wszyscy ostatnio mają jakąś deprechę czy doła. Niech już wróci ciepło i słońce i od razu inaczej będzie się myślało :) A ten zwrot vat, to za materiały do budowy czy jakoś na własnej działalności jesteście? Szkoda, że wam nie zwrócą, bo to zazwyczaj jest sporo pieniędzy :/ * Bullitko gratulacje!! Tak się cieszę, ze to dziewczynki! Będziesz miała dwie królewny o ja cię :D Kokardki, sukienki, spineczki, aż zazdroszczę. ja też bym chciała mieć córeczkę pierwszą :D Twój mąż to będzie miał teraz babiniec. Nic tylko imiona wymyślać :) Macie już jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne widzialam gdzies I love pappa. Chyba. My zawsze uzywalismy tych smoczkow ale dla nadii mielismy kilka razy taki caly przezroczysty to ciezko go hylo znalezc czasami w lozeczku wiec lepiej cos z kolorkiem jednak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj MałaMi - długo jesteście ze swoim lubym?? no teraz tylko patrzeć jak się posypią zaręczyny i śluby naszych jeszcze panien :P, choć Ty i chyba Daisy plus Życzliwa - jak kogoś pominęłam to przepraszam, ale reszta już chyba mężożony :P mam wrażenie, że za nasz spokojny sen odpowiada aura, pogoda jest paskudna to i w głowie dziwnie się porobiło :) JA też dołączam się do ogórkowej, ale mi smaka dziewczyny narobiłyście :P, mam ogórki w słoiku, ziemniory, tylko brakuje włoszczyzny, ale z tym problemu nie bedzie, warzywniak niedaleko to jutro myk i zupka będzie :D no ale z checią spróbowałabym wytworu Małej Nadziei :), szkoda, ze ja tak daleko mieszkam, bo serio byśmy jakiś spęd sobie uskuteczniły * MałaNadzieja - znajdzie się miska zupy dla ciężarnej?? mniami :D wezmę do serca z tymi smokami, bo takowy na pewno bedzie głęboko w szafie na wszelki wypadek, a przecież trzeba będzie go zlokalizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne 2 lata i 3 msc, dl;a jednych długo dla innych krótko :P M zawsze mówił, że najpierw zamieszkać razem trzeba żeby sprawdzić czy się nie pozabijamy. Póki co oboje żyjemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne dziewczyny ;-) Pol garnka zupki stoi w lodowce, mialo byc na jutro jeszcze dla mnie i nadii no ale przeciez ciezarnej i zapracowanej nie odmowie ;-) Joanne no u nas bez smoka sie nie obylo. Juz w sspitalu bardzo nadie uspokajal i powiem szzerze ze nie zamierzam dzidziusiowi odmawiac smoczka. Dla nas to bylo zbawienie a z odstawieniem nie bylo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - my po takim czasie ślub wzięliśmy, także nie jest to krótko, choć patrzeć na staże innych par - no cóż :P też jestem za tym, aby jednak pobyć samemu bez rodziców i to wspólnie :) my walczyliśmy przez jakiś okres ale uspokoiło się, no i teraz tylko dobrze, choć wczoraj oczywiście musiałam się rozpłakać, że jak to może mi mówić, że te meble są jakościowo słabe co do ceny :( no ale on to rozumie i mówi..."co?hormony?" haha, będzie dobrze, jeśli przeszliscie okres 2 lat, to teraz myślę, może być tylko lepiej * MałaNadzieja - też zamierzam jak co dawać dyda, lepsze to niż ssanie kciuka, moje zdanie :P, bo od dyda oduczysz zabierając a palca nie utniesz :P a korzystałaś z tyh klamerek do smoków?? sprawdzają się w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MałaMi:) Co do vatu to godzinę temu m dzwonił do tej babki i załatwiła wszystko w urzędzie skarbowym:) Ona tam pracuje to dało radę jakoś to załatwić:) Nie wierzę:) W niedziele mówiła że te faktury nie przejdą. Chodzi o jakiś 1000 zł bo to resztka za materiały budowlane za budowę domu. Ale się ciesze:) Mnie głowa już od 3 dni boli i dzisiaj nie wytrzymałam i wzięłam tabletkę i położyłam się spać na 3 godziny:) A to jakieś przygotowania do ślubu już tuz tuż? A mojej siostry córcia od początku pluła smoczkiem. I właśnie kciuk ssała. Dziewczyny a wy tylko ogórkową robicie z ziemniakami? Bo ja też uwielbiam ale tylko z ryżem:) Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - aż tak źle z głową?? a mierzyłaś ciśnienie?? czy to bardziej migrenowe bóle?? wzięłaś paracetamol?? oby Ci pomogło, bo żyć nie idzie z bólem głowy Ja to dziewczyna ziemniaka jestem, w każdej postaci i wszędzie :) a w zupie ryż to tylko pomidorowej, oglądam piekielna kuchnię i zawsze przy takich programach głodna się robię, gdzie godzinę temu kolacyjka była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no nie wiem dlaczego tak mnie boli. Ciśnienia nie mam jak zmierzyć:/ Tak apap wzięłam. Znowu mnie ćmi. Pewnie tabletka przestaje działać. No ale już zaraz położę się spać to usnę i nie będę czuć:) zobaczę rano czy dalej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - mnie tez cos glowa boli. Pewnie to ta pogoda. No i mam cisnienie niskie bo dzis mi miezyli. Joanne - ja tez bede miala biale mebelki. My mamy biala sypialnie i czarne lozko. A dziewczynki dostana bialy pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska to super ze udalo Wam sie zalatwic ta sprawe w skarbowce. Joanne uzywalam klamerek ale nie pamietam czy od samego poczatku. Chyba nie. Bardzo przydatne wedlug mnie. Inaczej zaszukalabym sie didusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) jak noc minela? Moja o dziwo spokojniej niż poprzednia:) Bullitka - szaleje na picie bialego wystroju, pasować nam do mebli niestety nie będzie, bo szafa nie pasuje, juz stoi trochę ale jeszcze nie ma śladów użytkowania, wymieniac w tym mieszkaniu nie będziemy :) * MalaNadzieja - jak córcia? Wiąże buciki? ja juz po śniadaniu ogladam tv i dalej w pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Mnie wczoraj też głowa bolała, więc to chyba sprawa ciśnienia i pogody :/ Dziś spało mi się dobrze, ale może dlatego, że M się tulił. Ostatnio było mu tak gorąco, że spał odsunięty i odkryty :P Ale za to sny miałam głupie nad ranem. Śnił mi się mój były, że chce wrócić. Matko skąd, to się bierze :P * Neska super, że uda się z tym vatem, to jednak jest jakaś kasa zawsze :) * Joanne, Wy macie gotowy pokój dla maluszka czy też będziecie jakoś przemalowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Wiecie co, mnie tez wczoraj glowa bolala, wieczorem przed samym snem..:D Neska my tez mamy otwarty rachunek budowlany, pod koniec zeszlego roku bo taki bodajze byl termin i tez odliczamy sobie rozne rzeczy. Jest ponoc jakas tam specjalna rozpiska co mozna odliczac, a co nie. Ale ja nie wiem, bo to luby sie tym zajmuje. U mnie dzis na spokojnie, sutki nie bolą, ale tempka urosla do magicznego 36.76..masakra normalnie :D Dzis 6 dpo wiec jeszcze na miekko. Boje sie ze jutrzejsza wizyta nie pozostawi mi zludzen i ze zwyczajnie sie nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Joanne no Nadia juz ladnie buciki wiaze. Sama ubiera i cwiczy po przedszkolu. Wychodzi jej bardzo dobrze. Dziewczyny mnie tez wczoraj glowa bolala a dzis mnie jakos muli strasznie. Daisy bedzie dobrze. Zobaczysz. O ktorej jutro masz wizyte? Ja juz dzis odkurzylam i zmylam podlogi i nic mi sie juz niechce. Juz sie zachmurzylo bardzo. Podobno ma lja padac straszne deszcze. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja moja tez juz pieknie ogarnela :) Super jej idzie, pierwszego dnia jednego butka jej pani pomgala jak szli na dwor, ale teraz to juz sama :) Jutro na 7 rano musze byc w invikcie na pobranie krwi..wizyte mam po 10 rano wiec w miare szybko bedzie cos wiadomo :) Oczywiscie zaraz po lubym, dam Wam znac :) Musicie jutro trzymac kciuki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ale masz chęci od rana, już odkurzone i pomyte. No, no, no :) Nie przemęczaj tylko się za bardzo :) * Daisy na pewno będziemy trzymać kciuki :* tempka rośnie - dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy trzymam mocno kciuki, ale powiedz mi co wlasciwie ta p.doktor ma Ci powiedziec? Co moze zobaczyc? Mala mi checi brak ale jak bym nie zrobila tego rano to pewnie juz wcale i tak przekladam z dnia na dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - na podstawie prg i E powie mi czy zaszla owulacja i jaki mam poziom hormonow, czy jest np. jakas niewydolnosc, czy moze lutke trzeba wlaczyc do ew. zagniezdzenia czy wsio ok. A usg to zobaczy czy pekl pecherzyk, czy moze torbiel sie zrobila, stan endo czy jest na tyle duze by ew. zagniezdzenie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... A mi wszyscy lekarze na poczatku ciazy mowili ze mam za cienkie endo ze ciazy nie bedzie. Wiec nie zawsze co do tego maja racje. No i plyn mialam w zatoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wspolczuje z bolami Glowy, MalaNadzieja - zazdroszcze sprzatnietego mieszkania, ja tez sie zbieram i zbieram, ale ciągle sie nie chce, dzisiaj z domu sie nie ruszam to moze jednak ogarnę mieszkanie.... MalaMi - no to milutko, ze luby sie tulkal, mój to jak jest to sie nie tuli, no chyba ze cos "ten teges" chce :P hehe. Pokoj musimy zrobić caly, ocieplić sufit i ścianę szczytowa, pomalować, polozyc panele, czyli M nie będzie sie nudzil :D i nie będzie myslal o bzdurach :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie zachmurzone. Pranko wstawiłam i z mamusią sobie przez telefon pogadałam:) Daisy ja też mocno trzymam kciuki:) A większość rachunków już w zeszłym roku rozliczyliśmy i masz rację że nie wszystko się da bo dużo poodrzucali. Ale nam konkretnie chodziło o dach. My w czerwcu zeszłego roku oddaliśmy dom do użytku, a faktura jest z grudnia:/ To trochę dziwne że kładziesz dach po zakończeniu budowy całego domu. Ale ta kobitka upchnęła to jako remont czy coś. Daisy, MałaNadzieja fajne już macie te swoje pannice:) Pewnie z każdym rokiem duma rośnie:) A z tą głową to chyba miałyście rację że ciśnienie. Bo skoro większość z nas miała ból to coś krążyło w powietrzu:) Joanne a ja dzisiaj miałam ciąg dalszy moich dziwnych snów:) Tym razem samolot się rozbił obok mojego domu i rozwalił mi jedną ścianę:/ Na szczęście rano jak się obudziłam stał cały i zdrowy:) MałaMi na którą do pracy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do snow to wczoraj cala noc moj m mnie zdradzal... A co gorsza dzis w nocy ja jego ;-) a sny takie realne ze ohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Neska macalas czy ścianą stoi? MalaNadzieja - wspolczuje, bo tez nieraz mialam tego typu sny, budzę sie rano i pytam: dlaczego mi to zrobiles?? Mina M bezcenna, choć sam tez miewa bo budzi sie rano przestraszony i z poczuciem winy :D mowilas M o swoich snach? Jak juz sie ogarnę to mam potem niezly ubaw :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my ogólnie zazdrośnikami nie jesteśmy :) a Wy dziewczęta? Macie z tego powodu czasami konflikty?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macałam ale stoi:-D Ja swojemu opowiadałam sen z przed kilku dni o kradzieży i porwaniach mafii to myślałam że padnie ze śmiechu:) O zdradzie jeszcze nie śniłam ale wszystko przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rano jak sie obudzilam to napisama smsa do m ze cala noc mnie zdradzal.... Odrazu oddzwonil stwierdzajac ze "ladnie" o nim mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nigdy sny nie sprawdzają a dziś mi się śniło że test ciążowy był pozytywny w śnie widziałam wyraźnie dwie grube czerwone kreski . Bardzo chciałabym żeby ten sen mi się sprawdził chociaż raz . Kupiłam test clearblue ale podobno robi się go najwcześniej 4dni przed miesiączką muszę więc czekać do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×