Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
ostatni test 2 tygonie temu, ale wczesniejszy okres mogl sie spoznic przez nie prawidlowe odzywianie jenak od 1,5 miesiaca juz jest wszystko wporzadku z jedzeniem i wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odchudzanie , poprostu mialam stresu sporo i nie mialam ochoty jesc ale od 1,5 miesiaca wszystko sie zmienilo i jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pierw piszesz, ze nie było stresu, a teraz, że tak, czegoś nie rozumiem...idź do lekarza to Ci odpowie, ja raczej z niejasnościami walczyć nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojde pojde , niestety termin dopiero na poniedzialek wieczor .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź dziewczyno kłamać gdzieś indziej :) stres, ale nie stres, poniedziałek rano, ale poniedziałek wieczór (czyli bety nie zrobię, bo wyniki w pon popołudniem).. do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie rozumiesz ? nie ide na bete bo po co mi wynik bety w poniedzialek popoludniu jezeli wieczorem mam gin i bede wszystko wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska nie ma @ od 2 msc i nie byla u gina to swiadczy o niej. Nie wmawiaj sobie ciazy urojonej bo skonczysz w psychiatryku. Kochane, a mnie tak boli podbrzusze glownie lewa strona ze no nie idzie wytrzymac :(.pod prysznicem zgielam sie ze 3 razy. Mam nadzieje ze to nic zlego. Trzyma mnie od czasu kiedy wsiadlam praktycznie w samochod na powrocie do domu czyli ok 17 i caly czas sie trzyma z roznym natezeniem. Przezywam lekka masakre. Nie wiem czy to po wizycie moglo byc? Moze cos sie tam zagniezdzilo a ona to naruszyla na usg? Nieee pewnie nie. A moze po tym tabsie estrogenowym? Nie wiem chyba po 1 tabl nie..poza tym nie bylo nic napisane ze takie skutki uboczne. Kochane ja jestem glupia panikara przegadalam z lubym temat seksu w ew ciazy gdyby to endo wskazywalo jakies zagrozenie..jesli w ciazy bym byla oczywiscie. Powiedzial ze wymyslam glupoty i chyba jestem faktycznie w ciazy skoro mam taka bujna wyobraznie by wymyslac takie chore rzeczy. Chyba mialam zly dzien bez kitu pojechalam ostro :/ Jakas jeczydupa mi sie wlaczyla, przepraszam. Co do tv to wciaz jednak sie nie dogadalismy :D ale postanowilam ze cichaczem poskacze w srodku kabiny moze znowu zacznie przeciekac haha. :) Dziekuje Wam za wsparcie zawsze pocieszycie i pomozecie stanac na nogi :* Strasznie mnie boli :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny ale się rozpisałyście:) Mała Mi życzę aby obyło się bez operacji. Ale nawet gdyby to lekarze chyba wiedzą co robią i na pewno niedługo ucieszysz się z dwóch kreseczek:) Gościówa:( Przykro mi że ta ciąża przebiega tak ciężko u Ciebie. Na szczęście już bliżej niż dalej. A babka z tym wózkiem to naprawdę przesadziła. To jej zwlekanie się wyjaśniło. Sama nie wie czego chce albo znalazła innego kupca. Daisy z mężami to chyba każda z nas miała problem. Ale to raz już pisałam. Też mu się chciało przed albo po owulacji i do awantur też dochodziła. Aż w końcu dosłownie zagrodziłam mu drogę i doszliśmy do porozumienia. Długo by pisać całą historię. A te bóle to z różnych przyczyn mogą być. Może się dzidzia zagnieżdża. Skoro to taki ból którego nie znasz. Sprawdzaj czy nie masz plamień bo może będziesz miała implantacyjne. Choć niekoniecznie musi być. Bo ja takiego nie zauważyłam u siebie. Bullitka jak tam fizjoterapia bo nie wiem czy pisałaś? A ja w końcu kupiłam polskie truskawki:) Co prawda szklarniowe ale zapach było czuć już z daleka:) No i koktajl oczywiście był aż zaraz pęknę:) Dobranoc kochane:) Ja się odezwę dopiero w sobotę bo jutro wybywam na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Daisy, Daisy nie zamartwiaj się tak.. Na pewno jest wszystko okej, jakby tam coś było, to jest tak maleńkie, że lekarz na pewno nic nie naruszył. Bez paniki ;* A może coś tam się dzieje i dlatego tak cię kłuje ;) Hehe no ładny sposób na nową kabinę, rozwalić starą, No bez jaj :D Ty to masz pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a gdzie dokladnie cie boli?? Ja tez poczulam takie bol dosc mocny jak na okres , klocie okropne az musialam usiasc ale to trwalo pare sekund u mnie. Mysle ze wtedy bylo zagniezdzenie. Ja tez nie mialam plamienia implatacyjnego. Neska - a jak robisz ten koktajl?? Na fizjoterapi bylo dobrze. Trwala 30 min. Rozmasowala mi krzyz i ponaciagala. Za tydzien mam nastepna wizyte. Daisy - a ten kuskus to chcesz wiedziec sam jak sie robi czy ze szpinakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka truskawki ok. 400 g, mały jogurt naturalny, trochę mleka i kilka łyżeczek cukru zależy od kwaśności truskawek. Pychotka jak dla mnie. Jak tylko są truskawki to prawie codziennie piję taki koktajl:) Z mrożonych wychodzi inny. No tak już mam że za truskawki dałabym się pokroić:) Oby pomogła Ci ta fizjoterapia:) Ja idę już spać:* Dobranoc, pchły na noc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ja poslucham jak ten kuskus ze szpinakiem, oby Ci te masaże pomogly :) Neska tez uwielbiam truskawki :D mnie bolalo z innego powodu, tez w tym czasie co jest daisy, ale nie będę pisać dlaczego, dopiero za 5 dni po becie :) tez sie zegnam, dobrej nocki :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw bolalo mnie po lewej str jakby jajnik i ten bol przeniosl sie na sam dol podbrzusza :/ BULLITKA kochana ogolnie jak kuskus bo nam wyszla ciapa a niby wsio jak na opakowaniu zrobilismy.. :D Kochane do jutra, zegnam sie bo zasypiam na stojaco. Bol nie minal..slodkich senkow! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u Was również taka piękna pogoda jak u mnie?? no normalnie niebo czyste i słonko pięknie świeci, zaraz się zbieram i wychodzę z domu :) szkoda tak pięknej pogody na posiadówki w chalupie :P Może podskoczę do swojej przychodni i położną sobie ogarnę, przynajmniej trzeba o tym pomyśleć :) miłego pełnego słońca dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a u mnie leje normalnie jest strasznie na dworze-nie dość że leje to wieje silny wiatr i jest zzzzzimno :( Wczoraj wieczorem przyjechała do mnie @ i chyba dzisiaj będę miała ciężki dzień coś czuję :( Mała_Mi zarażam Cię....! Tylko ten ból mi zostaw bo nie chciałabym Cie nim obdarować ;) pewnie nie będę pisała dzisiaj z Wami bo teraz jestem w firmie, a potem wyjeżdżam i pewnie wieczorem zjadę do domu.. ok 200km za kółkiem przede mną w ta beznadziejną aurę i z bólem brzucha hehe SUPER :) Miłego dnia :* Daisy jak dzisiaj Twoje bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! U mnie tez dzis sloneczko, ale lekki wiaterek :) Czyste niebo, ponoc ma sie taka pogoda utrzymac caly dzien :) A moje bole przeszly..no jak reka odjal. Rano sprawdzalam czy moze @ przyszla, ale dopiero 8 dpo wiec byloby to dziwne. @ nie ma, nic nie boli, poki co. Ja juz przy sniadanku :) Życzę Wam milego dnia i calej masy slonca! My tu slonecznie a na poludniu jakies zagrozenia powodziowe :/ * Gosciowa zanotowalam o tym wozku. Co za baba bezczelna :D Horror i wez tu sie umawiaj z kims na cos, zwlaszcza z kims obcym! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka kochana milego i spokojnego dnia. Nafaszeruj sie czym stam to moze Ci pomoze? Te 200km na pewno szybko zleci, raz dwa i zobaczysz jak wieczorkiem bedziesz w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie też świeci słońce i oby tak było w weekend, to może gdzieś sobie wyskoczymy :) A wczoraj mój M poszedł do kolegi na piwo, a ja sobie zapuściłam Grease :D Strasznie lubię ten film, a moja koleżanka powiedziała, że mój M to jak Travolta wygląda, zwłaszcza jak skórę założy :D U mnie @ niet, ale różowy śluz na papierze, więc już tuż tuż. Sny znów mega dziwne, ale chyba nie będę Wam pisać, bo ileż można czytać takie głupoty :P Jakiś Freud powinien sprawdzić co siedzi w mojej głowie, miałby niezły ubaw :D * Daisy dobrze, że ból przeszedł, a jak tempka? Mierzyłaś dziś? ;) * Betka pogody nie zazdroszczę, u nas taka była ostatnio, więc pewnie przeszło teraz do Ciebie. Miłego dnia Kochana ;* Oby szybko ten dzień Ci zleciał :) * Joanne korzystaj z pogody, szkoda czasu na siedzenie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no to się cieszę, że ból Ci minął :) oby to było TO :D, jeszcze 4 dni zostały, trzymam mocno kciuki aby Pani doktor była Twoim cudotwórcą :D * Betka - udanej podrózy życzę :) * MałaMi- haha, powiadasz, że wygląda?? mój to wywija na parkiecie jak Travolta, zresztą zobacz na fb, siostra jedno zdjecie takie dodała :D ale było fajnie, przygotowania (szybkie bo szybkie) do ślubu i sam dzień, byłam dumna, że wszystko tak ładnie poszło :). właśnie z siostrą rozmawiałam trochę, kupiła sukienkę, prawie wszystko ma, tylko goście muszą się zadeklarować, już doczekać się nie mogę :) Biedna Ty z tymi snami, a mi się śniło, że doktorek nam oznajmił, iż w mym brzuszku siedzi chłopak :P, czyli będzie dziewczyna :D słońce dalej na niebie i nie ucieka, a ma być tak do końca miesiąca, czyli pogoda, którą oglądałam ostatnio była trafna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U mnie tez piekna pogoda. Ma byc caly weekend po 24 stopnie :D Betka - dobrze ze juz jest i teraz mozna za zaczac nowe staranka :). Mi zawsze pomagal na bole menst panadol femina. Mala mi - ja tez uwielbiam ten film. Daisy - oby to bylo wlasnie to te bole :) Joanne - to ten przepis Daisy ty wszystko to samo tob tylko bez szpinaku Kuskus ze szpinakiem Na patelni rozpuscic kawalek margaryny. Gdy sie rozpusci dodac maly przecier pomidorowy. Ja dodaje przecier z papryki. Rozcienczyc go w tej margarynie. Jak jest za bardzo sciety to dodac troszke wody zeby byl bardziej plynny. Dodac cale opakowanie swierzego szpinaku. Mozna ogonki oderwac ale nie trzeba. Gdy liscie szpinaka puszcza wode to wtedy dodac kuskus i wszystko razem wymoeszac. Dodac sol, pieprz, czosnek co kto lubi. Gdy woda wyparuje to dolewac nowej zeby kasza sie nie przypalila i od czasu do czasu mieszac na wolnym ogniu i dusic pod przykryciem ok 15,20 minut. Potem odstawic na 10,15 minut zeby kasza byla calkiem miekka. I gotowe Smacznego :). Danie gotowe w 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka no teraz to mnie zabilas, ja chce kuskus ze szpinakiem !!!!!! A dodajesz galki muszkatolowej?? Jk M wroci to zrobie Ale chyba dzis pojade po szpinak, bo n obiad nic nie mam, pychota, juz mi ślina leci. Jak sie czujesz? Jak kregoslup? Mnie trochę od wczoraj wieczora ciagnie brzuch, ale pewnie maluch rosnie, bo widzę na lezaco ze kulka mi sie zrobila w dole brzucha :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dzieki moze sprobujemy jeszcze raz a tym kuskusem, bo pierwszy to byl niewypal haha a jeszcze zostalo.. Jak sie dzis czujesz? Mam nadzieje ze juz w ogole zadne plamienie u Ciebie nie wystepuje? Bo nic nie piszesz o tym od jakiegos czasu czyli wszystko ok? :* * MalaMi :D W sumie to sie nie dziwie ze u Ciebie tez sloneczko :) Powiedz mi czy po lecie farbujesz wlosy na nowo? Czy w czasie letnim Ci mocno blaknie kolor? Ja nie bede sie robic na rudo, ale kiedys jak farbowalam wlosy to latem byla tragedia wiec w koncu jak bylo goraco to nie farbowalam i czekalam do konca cieplych dni i wtedy znowu farbowalam dopiero. :D Teraz to mam swoje juz od lat i latem tak fajnie mi sie gdzieniegdzie rozjasniaja :) Jak robie sobie koczek to potem mam takie fajne pasemka na gorze glowy i na koczku :p Tempka dzis 36.63st..ale kurcze no powiem Wam ze mam te dwa termometry i mierze dwoma i dzis roznica 0.6. Czyli moglam miec na dobra sprawe nawet 37.2st. Bez sensu. Nie wiem kiedy te baterie przyjda. Pewnie jak bedzie juz po becie.. Travolta powiadasz hehe. * Moj tanczy tez podobnie, Joanne :D Czasem to mam niezly ubaw nic nie dziala na mnie tak jak taniec lubego haha :D Moze te bole to byla proba zagniezdzenia i potem sie nie udalo i dupa przestalo bolec. No bo taki znikad bol w 7 dpo az dziwne tym bardziej ze jestem po owulacji na 100%. Tzn ze musialo sie cos dziac. Kochana pisalas ze mialas takie bole. Nie chcialas pisac, rozumiem ze nie wrozyly one nic dobrego.. :/ * MalaMi jutro KSW - ogladacie? Moj luby chce kupic pay per view za 40 zl wiec pomyslalam ze moze lepiej pojdziemy gdzies na miasto obejrzec..za te 40 zl to bym chociaz 4 piwa wypila haha, ale nie teraz gdy czekam w napieciu na bete. :D Ale jak dostane @ to chyba sie zapije martini az po gardełko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Ty się nie stresuj tylko myśl pozytywnie, masz kilka dni i spędź je z uśmiechem na ustach, to pomaga :) moje były czymś innym, ale nie ma co tego wspominać :) nie wczuwaj się w organizm tylko ciesz, ze pewnie doszło do zagnieżdżenia, mam nadzieję, że dzisiaj wstałaś w lepszym humorze :) a tak na marginesie, pomyliłam się w liczeniu miesięcy mojej ciąży haha, jakbym...miesiąc sobie dodała :P a ja już w strachu, ze brzucha nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie o tym ksw do Was wszystkich pytanie hahah. Zapytalam MalaMi bo ona jakos najblizej i bylam ciekawa moze sie tez gdzies wybieraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - zrob , zrob. Szpinak jest bardzo zdrowy i w takiej postaci pyszny :). Daj znac jak ci wyszedl. Daisy - a mi sie wydaje ze moglo dojsc do zagniezdzenia. Ja tez mialam bol i wlasnie mysle ze to bylo przy zagniezdzaniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne kochana no przepraszam za wczoraj, wiem ze bylam stosunkowo zalamana. Nie wiem skad to sie wzielo, mowie do lubego jeszcze wczoraj ze ten estrofen moze wywolywac depresje, a on do mnie 'No nie no wiekszej depresji to ty miec nie mozesz'. :D Ogolnie to juz jest mi wszystko ok, czuje sie swietnie i wstalam w super humorze. Doprawdy nie wiem co mi sie wczoraj stalo.. :D Pewnie humorki przy zagniezdzeniu :D Dzis to juz nawet zakupow rano nie dzwigalam, bo mowie a kto wie lepiej z tym endo nie ryzykowac, jesli tam sie cos zasiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Daisy, wiem, że hormony szaleją i nerwy puszczają, ciesz sie póki możesz :P ja mam taki celullit na udach aż po kolana, że jakaś masakra, słońce wyszło to i w lustrze lepiej widać, ja chyba się załamię, przeciez dużo wody piję a to jest obleśne, uwierzcie mi, nie dość, ze kolana mi opadają to jeszcze ta obleśna skórka :| co zrobić aby to jakoś zahamować, albo najlep0iej zlikwidować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne pij duzo wody i rob masaze sobie takie sa te masazery z wypustkami, mysle ze na pewno chociaz troche Ci pomoze :* ps. dzieki za zrozumienie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyy wyczytałam, ze jak się miało przed ciążą to będzie się w ciąży powiększał przez hormony (estrogeny itd) to jakas porażka, a ja się cieszę, ze nie tyję :| mam pomarszczone nogi jak stoję a co dopiero jak ścisnę skórę, mam masażer podpinany pod prąd :D od dzisiaj codziennie rano i wieczorem masaż tłustych udzisk :P, no zabijcie mnie a nie wiedziałam o czymś takim, bo ciągle trąbi się o rozstępach i też na nich się skupiłam :| a o cellulicie nic :| Daisy :) bądź dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×