Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam. U mnie pogoda taka sobie, zachmurzone niebo i wiatr wieje ale zimno chyba nie jest. My dopiero po sniadanku bo dzis pobudka dopiero o 10;-) Joanne jakto sie pomylislas o miesiac??? Betka to mimo wszystko zycze milj i spokojnej podrozy. Moze zapodaj sobie jakas nospe chociaz. Neska ja do takiego koktajlu z truskawek to zawsze zamiast cukru daje miod albo poprostu banana:-) Wydaje mi sie ze troszke zdrowiej :-) A moj m dzisiaj jedzie do gdanska na mecz...oj nie jestem zachwycona no ale coz... Nie zabronie mu. To jego pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cellulitu to ja niestety tez mam. Chcialabym juz zaczac cwiczyc ale maz mi nie pozwala. Daje sobie jeszcze tydzien lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne a jakies cwiczenia kiedy bedziesz wprowadzac? Moze jakis basen dla ciezarnych? Albo gimnastyka? Poszukaj w okolicy, na pewno zastoj tez wplywa na celulit, no i picie kawy, herbaty..Jesli oczywiscie pijesz w ciazy..pij duzo wody, woda czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytalam ze estrogeny sie podaje przy stymulacji CLO. Bralyscie? Ponoc clo mega zle wplywa na endometrium, a nie kazdy lekarz w ogole o tym wie albo bierze pod uwage. Duzo wyczytalam info o laskach ktore na clo spadly do endo ok 3mm i zdziwienie lekarza ze male endo. Odstawily clo po tych 3 cyklach i wrocilo do 8-9 i bach ciaza. Jak dobrze, ze ja tego clo nie bralam bo ta moja poprzednia gin nic nie mowila. Sama tez nic nie mowila o endo, tamten gin poprzedni tez nie. No k***a jego mac mozna oc***ec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bralam nic na endo ale prawde mowiac nie wiem jakie mialam podczas brania clo, ale faktycznie zaszlam po odstawieniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ano jakoś się pomyliłam, nie mam pojęcia jak ale pomyliłam :) no ale 4 miesiąc nie kończy się w 16 tylko 18 tygodniu :) zależy jakie kto ma obliczenia :| J adziewczyny jestem zielona w ćwiczeniach, wolę się masować, basen odpada, bardziej gimnastyka, ruch ruch jeszcze raz *******no coś trzeba zacząć kombinować, wody piję dużo ale gazowanej, bo zwykła mi nie wchodzi, kawę piłam ostatnio 3 dni, a herbata?? ano właśnie, choć zielona nie powinna mieć większego wpływu, ale lubie też czarną i tu jest pies pogrzebany :P lecę dziewczęta się szykować, bo słońce mi ucieknie :) no pochodzę trochę, bo w aucie to spoko, ale ruszam tylko stopami i jedną ręką :P nie wspomnę o szyi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) zjadłam no-spe i jest lepiej - udało się nie dopuścić do masakry hehe jestem zaopatrzona w prochy więc dam radę ;) U mnie pogoda paskudna :( :( O 13tej wyjeżdżam... Daisy kochana na spokojnie wszystko, nie stresuj się :) mam nadzieję, że zaraz po @ też wrócimy do staranek, na razie nawet bez badań bo nie zdążę zrobić.. Mała_Mi @ się rozkręciła?? Bullitka jak plecki? Lepiej po wczorajszych zabiegach? MN ale macie faaaajnie, takie leniuchowanie do 10tej mrrrau ;) Joanne mi tez pojawił się cellulit kurcze to jest okropne :( Tez polecam ćwiczenia dla ciężarnych tylko oczywiście za zgoda lekarza ;) Ale mam ochotę na taki koktajl truskawkowy....... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no ja dzis mam 16t1dc wiec jeszcze czwarty miesiac. A cwiczen jest bardzo duzo w necie dla kobiet w ciazy. Jak bedzie Ci sie nudzic to zawsze mozna troszke sie poruszac. Ale czytalam gdzies ze od 5mca niby najlepiej. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie pij gazowanej wody :( bo maluszek biedny bedzie mial czkawki..naprawde pij kochana zwykla wode..nawet jak pijesz kawe - kubek kawy i do tego szklanka wody w miedzyczasie. To samo z herbatka :) No to basen odrzuc, jakies tam cwiczenia warto byloby wprowadzic. Ja widze czasem pod przedszkolem laski chodza na zajecia dla ciezarnych i brzucha nie mają wiec na pewno to pierwsze czasy ciazy..pewnie tez te cwiczenia nie sa jakies tam forsujace, ale warto o to dbac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jak chodziłam na fitness to zajęcia dla ciężarnych były po 10tc także już możecie śmiało ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa co do truskawek! Kupilam dzisiaj czeresnie :D Po prawie 40 zł za kilogram.. :D :D :D Ja pierdziu no masakra ale zgodnie na zakupach stwierdzilismy ze trzeba sprobowac. Luby zjadl jedna w domu i mowi ze obrzydliwe. Na szczescie wzielismy tylko 1/4 kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia dla kobiet w ciąży polegają na wzmocnieniu mięśni kręgosłupa, miednicy, są to ćwiczenia rozciągające i uczą zdrowego oddechu :) podobno mają świetny wpływ nie tylko na przebieg ciąży i sam poród, ale też na powrót do formy sprzed ciąży :) heh ale reklamę strzeliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Daisy nir ladnie tak smaka robic! Ale bym zjadla czeresnie ehhhh uwielbiam. No ale za taka kase i tak bym nie kupila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spoko :) wiesz ja uwielbiam tego typu zajęcia :) i na pewno będę coś robiła nawet w ciąży :) zapraszam na prywatne treningi :) mmmm czereśnie..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN w necie jest pełno najróżniejszych ćwiczeń więc z pewnością coś sobie dobierzesz :) jak byś miała piłkę taką dużą to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj krzyz to masakrA. Mam nadzieje ze fizjo cos pomoze. Joanne - ja tez mam celulit ale to juz dawno. Nie wiem czy cos naprawde pomaga na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczęta :) jak M wróci to rzucimy się pewnie w wir pracy domowej, ale w następnym rejsie będę chodzić na zajęcia bo samej moze być ciężko :) właśnie powyłam M do słuchawki...biedny myślał, że coś się poważnego stało :|, z tym, że jak mu wytłumaczyć, ze to dla mnie też jest poważne, ale jak to on mówi : jesteś w ciąży i tak Cię kocham :D ach jak mi go brakuje :( jeszcze 3 tygodnie :D * Daisy mniam, czereśnie, ja przejadę się na ryneczek po owoce jakieś, z chęcią bym wciągnęła coś sezonowego, wiadomo te pierwsze nie smakują rewelacyjnie, ale arbuzy już są, to głowa będzie moja :D * Betka z tą piłka to dobre, ja mam taką dla dzieciaków w piwnicy i chyba na niej będę szaleć, muszę zerknać, siostra mi dala po maluchach, wiadomo aż taaaaka wielka nie jest ale z tych dużych z uszami do skakania :) dobra już uciekam, bo od kompa nie mogę się oderwać a pogoda piękna za oknem :) buziaki i miłego dzionka :) jestem już tak od Was uzależniona, że nawet jak jadę autem to jedna ręką czytam Wasze opisy :) ale nie opanowałam pisania, bo na tych dotykowych nie idzie z klawiaturą qwerty :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko współczuję, że tak Cię boli :( Cellulit jest bardzo trudny do zwalczenia, ale można :) trzeba mieć tylko mega zapał i nie tracić chęci bo to długa droga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka pilki nie mam, ale w zadnym zestawie cwiczen ktore ogladalam nie byla potrzbna pilka. Bullitko biedulko to co Ty zrobisz pod koniec ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne hehe uważaj za kółkiem ;) ja też jestem uzależniona heh ale jak jeżdżę to nie czytam kafe :) dopiero jak się zatrzymam :p np na światłach albo w korku.. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zjadlam cala kalarepe... Az sie zapchalam podobno.bardzo zdrowa ;-) Joanne ja tez ciagle zerkam na tel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo na tej wielkiej piłce to cuda można wyprawiać :) OK idę jeszcze kawkę wypić zanim wyjadę, nie wiem czy wszystko w pracy na kolejny tydzień ogarnęłam kurcze nie mam dzisiaj zdrowia na pracę :) :) szef to nie wie gdzie co i jak i pewnie mój telefon będzie dzwonił bez przerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×