Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MN - Daisy = stokrotka :) Komuś ewidentnie nasz kwiatek przeszkadza i się wtrąca :P * @ się rozkręciła, brzucho boli na całego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to pewnie jej urojona przyjaciółka :-D Ha ha ha ha . No tak Mała mi po co komu dwa domki :-) Fajnie tak w lasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie wiedzialam ze Daisy znaczy stokrotka :-) to chyba jednak ja jestem na czele rankingu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehehe dziewczyny dobre ;) ;) ;) A dajmy spokoj pewnie to agnes ze jej zwrocilam uwage ze ja rozpoznalam to od razu sie poprawila. K***a dlugo jej bronilam ale mam to juz w d***e. Nie lubie falszywych suk i do tego zaklamanych pseudo staraczek. Ja zaklepalam bilety na Grace ale w koncu siedzimy w chacie zrobilismy lezenie w salonie i ogladac bedziemy 3 days to kill z kevinem kostnerem :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zal d**e sciska ;-) Oj daisy zazdroszcze seansu filmowego z ukochancem ;-) ja ogladam shreka z Nadia bo moj ukochaniec wolal meczyk w gd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy pewna jesteś , że to agnes? :-D Po czym to poznałaś? . Mój m robi w domu. Chyba sobie wziął do serca jak mu trułam d**e, że dziecko się urodzi a my wszyscy w jednym zagraconym pokoiku :-D ha ha . Zaraz jedziemy teściów zawieść na 18nastkę to wstąpimy na lody do maca bo jakoś za mną chodzą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a na ktorym programie ten film?? Gosciowa - my ruszamy znowu od poniedzialku z remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem.. uff.. załatwiam wszystko co mogłam ale masakrycznie się dzisiaj jeździ.. Aaaga biedna :( 3maj się kochana! Super że z dzidzią ok :* Jutro się odezwę bo padam.. idę coś zjeść i pod prysznic i spaaaać... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczy sorki, ze tak uciekłam, ale czas mnie gonił, a jeszcze z M rozmawiałam przez tel., byłam u koleżanki i właśnie dotarłam do domku, zagadałyśmy się :) ale tu wrzawo Aaaga - witaj mamuśka, oj szkoda, ze jeszcze nie ustąpiło, nie u każdych "szybko przychodzi i odchodzi", nie przejmuj się myciem zębów, dla mnie to też katorga, zawsze miałam problem, ale teraz to już koszmar, no i zapachy, prawie dziś zwymiotowałam na psa kumpeli, bo mu z pyszczka brzydko pachniało, będzie dobrze, jakoś to przetrwamy :) najważniejsze, ze maluszek zdrowy i rośnie, reszta to tylko skutki uboczne :) * MałąMi - zazdroszczę, że macie do siebie blisko, ale zabieraj Daisy - testy i wpadajcie :D KTO TO JEST PANNA STOKROTKA ???JA SIĘ PYTOM :P * gościówa - zjedz i za mnie porcję lodów, ja dziś kupiłam w lidlu sorbety mango :D będę się obżerać :P ale już nie dziś, zjadłam zupę u kumpeli z "uszczelek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne widzę, że dzień spędzony aktywnie :) I bardzo dobrze :) Myślę, że z nas wszystkich Daisy i ja mamy najbliżej do siebie, chociaż Mała Nadzieja też nie jest aż tak daleko ;) Dziękuje za udostępnienie linku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana MałaMi - choć do tego fb się przyda :D, Wy macie ogólnie blizej do siebie, Wy z Trójmiasta i okolic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ogólnie to z owoców morza była, ale uszczelki nazywamy kalmary :), no czyż tak nie wyglądają ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja Wam mówię, że my się musimy kiedyś spotkać :D Mam nadzieję, że już wszystkie z bobaskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia jak wyglądają kalmary, ja owoców morza jakoś nie tykam :P Raz jadłam krewetki i za bardzo mi chrzęściły w ustach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byłoby rewelacyjnie :D gościówa pewnie lodami się opycha :P a gdzie reszta naszych pań?? a w ogóle o co chodzi z gościem bo chyba nie doczytałam, to agnes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jest z tego roku bodajze badz z poprzedniego wiec nie ma go w tv :p Wydawalo mi sie ze to Agnes bo ona zawsze stawiala kropke na koncu zdania, potem robila spacje i nigdy nie pisala z wielkich liter nowego zdania. No malo kto tak robi, naprawde..jeszcze to ublizanie i do******lanie sie do mnie. Ona zawsze cos do mnie miala nie wiem moze byla zla ze od razu jak zaczelam sie starac to robilam cos w tym kierunku a nie czekalam jak ona kilka lat. Nie wiem, moze jest zazdrosna, ze mi sie uklada pomimo tego ze moj luby wychowuje 'bekarta' jak to kiedys, tez zapewne ona, nazwala. Bo w sumie kto by studiowal tak nasze wpisy jak nie jedna z nas? Mi by sie nawet nie chcialo w takie cos bawic..a pamietacie kiedys pisala cos jako ona i potem jako 'gosc' sie wyswietlilo ale na niebiesko tzn ze sie zle wylogowala i jak sie kliknelo na niebieski nick to pokazywalo, ze to Agnes. Nie wiem co nią kieruje i w sumie mnie to nie obchodzi aczkolwiek jest to dosc przykre bo ja jej mocno kibicowalam, tak jak kazdej z Was i nie wydaje mi sie zebym jej kiedys cos niemilego powiedziala. Widocznie cos jej we mnie przeszkadzalo. Bronilam, bronilam, ale juz mi sie nie chce. Nawet jak maz jej cos tam wygadywal, to bylo na samym poczatku, to chcialam ją jakos wesprzec, chcialam by sie odezwala pvt i pogadac z nia czy cos. Nie wiem no.. Ja jestem z****** jak kon po westernie szczerze powiem Wam. Luby poszedl robic zapiekaneczki :) :) :) Wiec przerwa w filmie. Ja juz prawie zasnelam od razu jak film wlaczylismy. Kurcze juz bym chciala by cos bylo wiadomo, ale nie wiem czy jest sens trzaskac testy przed beta..chociaz dzisiaj jedna laska w 9 dpo walnela test na owufriend i to po 17.00 i miala 2 kreski, poleciala na bete i jej wyszla 34 :D Normalnie hit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no to rzeczywiście, skoro zwracasz na takie szczegóły uwagę to masz podstawy, ja wiem tylko, po stylu pisania (wyczuwam emocje) i sposób zwracania się do kogoś (mała, duża) kto jak i gdzie :P aż tak w tym nie siedzę :D no to widzę, ze jednak pogoniłaś lubego do zapiekanek o których wcześniej wspominałaś :D mój niestety w kuchni nie za bardzo szaleje, ale za to mechanicznie, elektrycznie jest dobry :D nie rób testu bo się tylko podłamiesz, moim zdaniem jest za wcześnie, no i zalezy kiedy Ci się zagnieździ (data), także czekaj do bety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie wiem, tak mam, ze zwracam uwage .. :D Nie siedze w tym tez, bo sie nie udzielam na kafe, poczytam czasem co nieco, ale pisze tylko tutaj, wiec wiem jak Wy piszecie :) Ja sie bede zegnac, jakis rzyg za mna chodzi, chwile myslalam ze dostane biegunke, ale jakos sie uspokoilo. :) Tak, nawet nie musialam Go namawiac szczegolnie, jak na skrzydlach polecial :) Do jutra kochane odezwe sie jak podniose zwłoki! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrej nocy życzę, też powinnam się położyc, bo mam czerwone gałki oczne (ciśnienie w porządku-właśnie zmierzone) i bolące, ale jakoś nie chce mi się iść myć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie przeczucie ze to Agnes. Nie wiem dlaczego. To styl wypowiadania. Na poprzednim watku tez byl gosc ktory ciagle dogadywal oczekujacej . I to tez byly wlasnie takie obrazliwe wypowiedzi. Nie wiem czy to ona ale tak mi sie wydaje. Przykre to :( Daisy tez jutro chyba sobie zrobie zapiekanki. Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi jedna rzecz tylko nie pasowała, kiedy agnes nam znikała na jakiś czas pojawiały się tego typu wpisy, no i fakt, ciągle ktoś czyta nasze forum, choć z drugiej strony jak czytałam inne fora o podobnej tematyce, to też zawsze znalazł się ktoś kto walnął tego typu bzdurę i już nie pisał, ale tutaj ewidentnie ktoś czyta nasz wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko na chwilke odezwe sie jak bede miec troszke wiecej czasu. Aagaa zajrzyj na swojego emaila :) Pozdrawaim i ściskam Wwas wszystkie :) buziaki. życzliwa ps emaila trzymałam jeszcze ze wzgledu na agaa i eveline. eveline nadal milczy.... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah, nie wiem czy to TO ale moje dziecko w brzuchu wlasnie mnie łaskota, a jak intensywnie plywa, bo czuje, ze w jedna stronę jakby cos muskalo mnie od środka, ale czad :D no teraz na pewno nie jelita....leze na plecach i wsluchuje sie w tego malego "nocnego marka" hehe joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sie z ranka, cos spac dzis nie moglam, a wczoraj wieczorem to przesyl moich informacji byl slaby :P, jasne ze wiem, ze to maluch a nie ze nie wiem :D, leżę dzis i czekam aż da znać, ze nie spi :) a jak Wam sie spali dziewczęta? MalaMi - nie mialas koszmarów sennych? gościówa - plecki nie bola? a Ciebie Bullitka? Ja mam na razie spokój tfu tfu z ledzwiami :) daisy - wytrzymujesz bez testów? Cierpliwie czekasz? Ach cierpliwość poplaca, cos mi sie wydaje, ze nam piekna informacje jeszcze w tym miesiącu przyniesiesz :D Betus - jak nosek? Przechodzi Ci po tych zastrzykach? Neska, Aaga - jak nasze mamuśki samopoczucie? ja dzis urodzinowo u swojej mamy, a wcześniej jadę do galerii zobaczyć tę akcje z ust 3d :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×