Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - Joanne ma racje. Ja mialam podany 3 dniowy zarodek a bete robilam dopiero 14 dni od podania. Test mi wyszedl dzien wczesniej. Zrob jutro koniecznie bete. U nas tak cieplo wiec zaraz jedziemy z mezem do Belgi ma frytki z dodatkami. Najlepsze frytki to wlasnie belgijskie :). Chcemy tez kupic basen do ogrodu na te lato. Przynajmniej troche sie w upaly pomocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak sobie radzić z hemoroidami ? :-( To cholerstwo znowu mnie dopadło :-( A wcale nie mam zatwardzenia. Ja już mam dość wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciówa - idź do proktologa, ja niestety przerwałam leczenie i nie poszłam na kontrolę, bo w ciążę zaszłam, a wiem, ze to błąd, bo moze coś jest dla kobiet w ciąży i moze to nie wpływa w żaden sposób, najlepiej czopki oczywiście plus tabsy, ale z nimi nie wiem, są pomocne i miałam maść na swoją przypadłość. Aaa, te maści, kremy itd bez recepty tylko przynoszą ulgę, a nie leczą, o kant tyłka :P no chyba, ze ktoś miał inne doświadczenia i zna dobrą maść bez recepty na to dziadostwo :|, nie denerwuj się, jesteś w stanie to wyleczyć jak nie teraz to po porodzie :) a jak Ci mocno przeszkadza to kup Emorect żel, jest taki ochładzający, daje komfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :z pieprzykiem nic narazie sie nie dzieje wiec jest ok, ale za pol roku musze jechac znowu na kontrole bo w ciazy rozne rzeczy moga dziac sie ze znamionami/ pieprzykami. Daisy niepotrzebnie kochana robilas ten test. Jedz spokojnie jutro na bete. Skoro dzis masz 11d po to przeciez jeszcze bardzo wczesnie. Joanne naprawde czujesz tak intensywnie ruchy? Ja juz poeoli zaczynam sie martwic bo niby czuje a niby nie... Sama nie wiem. Tak delikatne ze ledwo wyczuwalne i tylko jak leze ale to tez nie zawsze. Nie zuje niestty zeby stawaly sie intensywniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja niestety nie pomoge bo nigdy nie mialam z tym problemow. Nawet jakbym miala to skad mam wiedziec jak to rozpoznac?? MN - nic sie nie martw bo kazda ciaza jest inna. Ja juz czuje ruchy od kilku tygodni i z kazdym dniem sa coraz bardziej intensywne. Ale moja kolezanka z pracy jest w ciazy w 6 miesiacu i powiedziala mi ze ona zaczela czuc cokolwiek dopiero w 20 tyg. Wiec widzisz ze u kazdego moze byc inaczej. Chodzisz przeciez na kontrole i wszystko jest ok. Nie denerwuj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa - bo ty w d**e ******* jestes i ciagle masz hemoroidy. wiesniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie leze sobie od pol h i chyba poczulam malego kopniaczka. No chuba musze uzbroic sie w cierpliwosc... Ale niestety tak bede wam panikowac bo z nadia mialam tak samo z tymi ******** Jak juz mala byla mniej *****iwa jakiegos dnia to mi sie wlaczala panika ;-) wybaczcie. Musicie to przetrwac ze mna ;-);-) Bullitko a dlaczego masz pieprzyk do usuniecia? Co sie dzieje z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - daruj sobie!! MN - bo mam taki jeden pod pacha pieprzyk i przy goleniu troszke przeszkadza. Ja tez juz mialam wycinane poeprzyki kilka na ciele. To normalne ze sie martwisz. Kazda z nas tak ma. Ja tez pewnie bede panukowac jak nie bede czula ruchow. Na szczescie polozna mi powiedziala ze jak tak sie stanie to mam odrazu dzwonic do szpitala. Cokolwiek jak mnie bedzie niepokoic. Ale to ze wzgledu ze blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cos ci sie pomieszlao w glowce bullitka nie jestem zadna agnes weszlam poprostu przypadkiem na wasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ty tempa dzido już kiedyś powiedziałam, że mieszkam na wsi i to na gospodarstwie więc na swój sposób jestem wieśniarą czego się ABSOLUTNIE NIE WSTYDZĘ. Więc s********j już i daj spokój... . Joanne ale mnie to nawet za bardzo nie boli :-/od czasu do czasu coś lekko poczuję, a tak to ok... . MN jeszcze będziesz miała "dosyć" tych ruchów. Mnie wczoraj wieczorem tak mały skopał, że zwijałam się z bólu. Aż m się wystraszył. W całej ciąży z Tosią nie miałam tak silnych kopnięć jak teraz :-/ . Daisy faktycznie przestań panikować . Jedź na tą betę i poczekaj na pewny wynik :* . Bullitka kiedy teraz na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu z malych literek ;-);-) Bullitko no takir pieprzyki dobrze usuwac. Ja usunelam dwa. Byly na plecach pod stanikiem i draznily. Wkocu zaczal mi jeden ropiec... Ile ja sie strachu najadlam.. Ale zawsze dobrze skontrolowac najpierw u dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN - czuje ruchy jak leze na plecach, ale fakt, maluch ciagle szaleje, nawet teraz, obija sie o przednia sciane brzucha :) laskocze ciagle hehe, moze bedziesz miec drugs coreczke, skoro tez dzidzia spokojna :) no I mozesz miec wiecej wod, ktore niweluja ruchy :) na pewno sie nie martw, Bo wszystko jest zapewne w porzadku, nasz maluch moze bedzie bardziej *****iwy, po tatusiu haha, Bullitka no mass racje, meczace Sa Te teksty, zazdrosnico odczep sie :) aha no I mialam pytac, Te belgijskie frytki Sa normalne czy jakos inaczej wygladaja? Mode ziemniaki inne co? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano wlasnie, ciagle Te same teksty I wyzywanie od wiesniar od samego poczatku, gdyby to byl ktos nowy to pewnie innych epitetow by uzywal, daruj sobie dziewczyno juz Bo nudzisz gosciowa to kup ten emorect, ma zielona tubke I opak, tylko przeczytaj ulotke Bo nie wiem czy dla kobiet w ciazy :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN wybacz zrozumialam ze byla spokojna, to w takim razie nie wiem, ale widze, ze nasze chlopaki daja popalic a kiedy to one spac pojda?? No chyba jak bede biegac w maratonie joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was pop*********e tempe dzidy sa. k***** ciagle na ta agnes naje zdzacie. chyba dobrze zrobila ze sie wyniosla od was. i wcale nie jestem agnes tempaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ja się wcale tą " wieśniarą "nie przejmuję.... Myślę, że sama żyje ubogo i na zadupiu i stąd ma kompleksy ... . Joanne poczeka 2-3 dni.Jak nie przejdzie to kupię :-) Dzięki kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze dobrze zrobila - to jest forum dla staraczek, a nie dla udawaczek :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo was wlasnie przeczytalam kilkadziesiat stron wczesniej zeby zobaczyc co to za agnes. no deisy ty to jestes dlugodystansowiec. meczysz bule dziewczyna a one nie maja odwagi powiedziec ze juz maja cie dosyc . ja p******** jaki syf. znowu bedziesz robila codziennie testy :):):) wspolczuje twojemu fagasowi. ktory nie moze miec bachorow a ty mu wmawiasz na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa - przynosi fajna ulge, M kiedys uzywal, niestety kolarze maja problem tego typu. A ja bym chciala mieszkac na wsi :P do tego chyba trzeba dojrzec :), swieze powietrze, duzo zieleni, ogrod, cisza, spokoj bez aut I natretnych sasiadow, zazdroszcze :) mieszczuchy Sa snobami takimi jak Ty gosciu, albo jestes zakompleksiona wiesniara jak pisze gosciowa :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no ziemniaki te same chyba ale oni sami z ziemi wykopuja i sami kroja. Do tego podaja z sosami albo czym chcesz. Ja uwielbiam z gulaszem. Agnes - my wiemy ze to ty. Szkoda ze tak wszystko zawalilas. Wkoncu tyle bylismy razem. Ale twoja zazdrosc byla silniejsza. Pytaniami o klinike chcialysmy tylko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dyskusja ozywiona bo gosc zaczal pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie gosciu w tym cyklu puscilam sie bokiem zeby tylko zaciazyc, po comoj fagas ma sie stresowac, jednego bachora cudzego wychowuje, to drugiego tez da rade :D A ty durna nawet tego nie bedziesz miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O I daisy sie dostalo, pamietam ze Agnes czepiala sie gosciowy I nie lubila daisy, sama siebie zdradzasz dziewczyno I ten styl pisania, ciagle ten Sam, nie sciemniaj, ze jestes kims innym, Bo juz zadna nie uwierzy, a z mailem to przesadzilas :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nqpewno pisze wciaz ta sama osoba. Zauwazcie jak pisze: zamiast dziewczynom to dziewczyna. Juz wczesniej to zauwazylam. Nie moge skojarzyc kto pisal z takim bledem. Ktos tak pisal. I zamiast Daisy to Deisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam to kazda scieme mozna wcisnac. łykacie wszystko jak pelikan d********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×