Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa - naprawde??? Suuper :D skad o tym wiesz??? Jak urodzi to przekaz jej niech sie tu odezwie i opowie jak bylo i o swoim syneczku :))) . Ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest tu cokolwiek do pozazdroszczenia. Wystarczy usiasc, wziac kartke i długopis i napisac co po kolei robić i odhaczać. Ja to mam w głowie, ale na kartce też można :) Dobry plan to podstawa :) Ale co mi po takim planie heh skoro ciazy ani widu, ani slychu :) A smiac mi sie najbardziej chce, ze 'gość' (nazwijmy to tak) tak sie podnieca nad tymi moimi testami. Co to ją obchodzi ile tych testow zrobie :) Bede robic tak dlugo az k***a sie tam pojawi ta druga kreska i juz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czytam przelotnie " czerwcowe mamy " :-) Napisała, że wody zaczynają powoli odchodzić i jedzie do szpitala.Może po powrocie i nam pochwali się synkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no bo ty cos robisz a ja szlag trafia ze jej maz ma ja w d***e Gosciowa - super :). Ty jestes nastepna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, pokazywać się całe dziewczęta :P, ja z gościówą buziaczki też pokazywałyśmy ostatnio :D, dawać dawać :D Bullitka - ale narobiłaś mi ochoty na frytki, teraz zasnać nie będę mogła :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ciebie lubię oglądać w każdej :-D ahahahaha . Joanne ja to marzyłam o chińszczyźniej a ten mój d**ek kochany nie kupił mięska bo się spieszył . Tak więc kanapki musiałam zjeść a teraz żelki na deser . Ja pierdziele ile ja znowu żrę :-( No nie mogę się opanować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - zrob sobie frytki specjalne. Z cebulka pokrojona drobno w kostke i kechup i majonez. Pychotka Gosciowa - a na kiedy ty masz dokladnie termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja tez najadłam się żelków jak głupia i dojadałam kuskus, ale frytki mogłyby przyjechać :D, szkoda, ze mcdonald nie jest na telefon, bo miałabym zestawik już w domku :D z podwójną porcja frytek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Joanne dobre :-D . Bullitka termin z om 22 lipiec. Termin z USG na 18. . Ehhh i głupia pipa poszła poubliżać oczekującej :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciówa - to jakaś psychopatka :| a ja chyba nie wytrzymam i jak mama nie przywiezie mi, to pojadę sama, bo zaraz się opluję cała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha ona chyba mysli, ze zajdzie od czytania. :D :D :D Ja uciekam kochane ide jakis obiad napłodzić mojemu fagasowi, co by miał siłę pracować wieczorem nad kolejnym bachorem. :D Buziaczki i do jutra, dam znać rano jaka tempka, albo dzis jesli przyjdzie @. Jutro rano podejme decyzje co z betą. Cmok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mysmy wczoraj jedli frytki z jajkami sadzonymi i keczupem takim z mc bo zaczeli go produkowac normalnie w wyciskaczach keczupowych :D Pychota mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja ten ketchup już daaaawno jadłam ale jakoś mi nie podchodzi :-/ W ogóle nie lubię ketchupów w plastikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te ketchupy pychotka, mi smakuje z maca, no i wydębiłam u mamy kebaba z mielonką z frytkami i surówką, przywiezie mi za jakąś godzinkę, bo z pracy będzie wracać :D * Daisy - ona nie myśli :P ano własnie, Kochana, chyba nie żałujesz 3 dyszek?? phihihi, wybacz, musiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam sobie z koleżanką a ona nagle że krwawi :-( Jest w 16tc :-/ Kurcze jakieś przeczucie miałam.... :-/ Pojechała do szpitala. Mam nadzieję, że wszystko ok będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej gościówa - jakie przeczucie?? miejmy nadzieję, że wszystko dobrze, a mocno?? pytałaś?? czy tylko plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami miewam głupie przeczucia, że coś jest nie tak. Dlatego do niej napisałam :-( Mówiła , że przy podcieraniu cały papier miała w żywej krwi. Ale teraz nie wie czy z pochwy czy o***tu. Może też ma hemoroidy i jej pękły. . . No i do tego ma ból pleców co dobrze nie wróży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zbyt pieknie sie nie czuje. Jakas zmeczona... Ale dziekuj***ardzo :-* A balagan za mna. Tragedia. Nawet lozko nie zrobione. Ale najlepsze swiatlo bylo w tym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ale czaderski brzuchol :D, fajna z Ciebie mamusia :) no i nic nie tyjesz, a mi się już buźka zaokrągliła :P a jeszcze parę kebabów i będę Bunia z Muminków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciej widzieć mojego bałaganu :-D ha ha . Joanne ty też pokaż jak twój brzusio urósł . . Bullitka, Neska, Aaaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja wczoraj wchlonelam wielkiego kebaba z frytkami i tona sosu. Tak go wchlanialam ze maz sie patrzyl zdziwiony na mnie jak na jakiegos jaskiniowca ;-) Dzisiaj wazylam sie u mamy. 60kg. Waga wyjsciowa to bylo 58,5kg. Wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha jebłam !!!!! :-D Bunia :-D Mamy parówkę i Bunię. Jak kto jeszcze za niedługo się nazwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne tak to te. Tylko akurat do tej bluzki to srednio wygladaja ;-) Przebralam bluzke w domu bo u mnie na poddaszu goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×