Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka u mnie teoretycznie 16dc. Teoretycznie bo liczone nie od @ a od plamienia. Caly czas temp podwyzszona, co mnie strasznie dziwi bo jak na mnie to bardzo szybko. Owu zazwyczaj byla w 18dc. A teraz ta tempka nie wiem od kiedy jest na takim poziomie bo mierzylam dopiero od wczoraj. Sluzu tez odpowiedniego nie bylo, tylko w trakcie tych plqmien byl idealnej konsystencji. Przepraszam za doslownosc, ale jakos to wszystko dziwne. No nic....musze czekac. A widze ze dziewczyny juz weekend sobie zaczely :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - ja to nie mam pojecia o temp. Skad tyle wiesz na ten temat?? Co to wlasciwie oznacza? Ze masz teraz owulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnikaBerennika
Hej dziewczyny!' potrzebuję Waszej rady Od miesiące biorę castangus i wiesiołek, wspomagam magnezem, ograniczam kawę, zdrowiej się odżywiam, ćwiczę wieczorem... kurcze myślicie zze pomoże>? co Wy robiłyście że poskutkowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka przy moich dlugich cyklach przez ten caly rok przeczytalam juz chyba wszystkie informacje na temat hormonow temperatur faz cyklu itd takze juz sobie pewna wiedze wpoilam ;-) A to ze temp jest podwyzszona oznacza ze prawdopodobnie owulacja juz byla. Zawsze w drugiej fazie cyklu temp jest wyzsza od tej przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnikaBerennika jak narazie to udalo sie tylko dwom z nas... Takze co my mozemy C***oradzic.... Bralysmy juz leki na owulacje progesteron itd. Nie wiem czy ktoras z dziewczyn stosowala wiesiolek? A ile czasu sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - ja bralam castagnus i wiesiolek a teraz zaluje. Po castagnus wszystko mi sie poptzestawialo . Po wiesiolku mialam tak mokro ze maz czul sie jakby maczal przyrodzenie w szklance wody. Oppeiedz cos o sobie MalaNadzieja - no fakt. Im bardziej sie czyms interesujesz tym masz wiecej wiadomosci. Ale nazwalam. Powiedz jaki teraz masz plan dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w przyszlym tyg planuje isc zrobic sobie wyniki na progesteron tsh i estradiol. Poczekam na @ wtedy wybiore sie zrobic estradiol fsh i lh ;-);-) I jakos w 13-14dc musze udac sie do gina. Zrobi usg i sprawdzi czy pecherzyki rosna. A potem maz pojedzie do invicta zrobic badanie nasienia a ja postaram sie uwmowic gdzies do endokrynologa ale niestety u mnie wolne terminy dopiero na czerwca :-( wiec moze pojde prywatnie. Zobaczymy. Dziewczyny zycze Wam spokojnej nocki. Ja coprawda jutro moge sie wyspac ale juz leze w lozku wiec sie zegnam. Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) Ja już zwarta i gotowa ! :) Czekam na M aż śniadanko zje i biorę się do roboty. A tak poza tym to na twarzy jakaś opryszczka zaczyna mi się pojawiać i do tego chyba grzybica atakuje , bo swędzi mnie :( Jak dobrze, że idę do gina we wtorek ... Miłego dnia kochane. Zajrzę pewnie wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. My z Nadia juz po pysznym omleciku, maz spi a ja musze leciec po mleko i chleb. Szybko dzis zaczelam dzien bo maz mnie obudzil jak przyszedl rano po pracy. Gosciowa to dzisiaj ta impreza tak? Bullitka Neska jak sie czujecie kochane? Agnes gdzie nam znowu ucieklas? Mam nadzieje ze sie nie podlamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KochAne :) parę dni mnie nie było ale mialam trochę spraw do zalatwienia. Bylismy po sie w Berlinie i do pracy chodzilam. Ano wlasnie w czasie przeszlym bo badan okulistycznych nie przeszlam gdyż lekarz wprost powiedział zd praca przy komputerze nie dla mnie bo mogę wzrok stracic. Dlatego tez rzadko tutaj zaglądam. Wszystkiego dobrego Wam życzę i czekam na wiesci czytalam o mailu. Zyczliwa b. Dobry pomysł dolacze wkrotce. zycze powodzenia i caly czas trzymam kciuki bullitka za Coebie w szczególności, będzie dobrze trochę wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry U mnie leje od samego rana. Juz 2 dzien tak. Godciowa - to duzo przygotowan na dzis ci jeszcze zostalo? MalaNadzoeja - ja sie czuje dobrze w miare. Budze sie vo chwile w nocy na siku bo az mnie nerki i watfoba boli z tego brzucha a zwlaszcza jak mam pelny pecherz. A od dzis zaczynasz 7 popolodniowek tak?? Joanne - a jak u was starania? Powiedz chyba jest jakas rada na ciebie na twoje oczy co?? Dziewczyny mam takie pytanie, moze glupie ale ja nie wiem . Czy jak kapsulki dopochwowe sie umiesci tam gdzie trzeba to trzeba chwile lezec zeby sie rozpuscily czy mozna odrazu wstac i chodzic?? To poerwszy raz kiedy takie kapsulki uzywam dlatego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, tak od dzis zaczynam 7 popoludniowek. Ja mysle ze lepiej jest polezec troche zeby nie wyplywalo odrazu. A co Ty za kapsulki bierzesz? Joanne ale co teraz z oczami da sie to jakos wyleczyc? Teraz niestty woekszosc zajec w pracy jest przed kompem wiec brdzie troche trudno. Ja tez mam zly wzrok. Psuje sie strasznie bo nie nosze okularow. Nie cierpie. Musze zainwestowac w soczewki. Nawet moja praca jest przed kompem a nas na badania nie wysylaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - ja biore utrogestan tj progesteron 2*2 kapsulki. 2 rano i 2 wieczorem. Lekarz mi mowil ze to jest jak przygotowanie materaca dla dzidzi. Musze to brac az do bety. I do ktorej bedziesz w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jest to to samo co luteina, z tym ze ja bralam luteine podjezykowa, a jest tez dopochwowa. Moze bedziesz ja brala do 20tc bo moja siostra tak brala duphaston a to tez progesteron. Pracuke od 14 do 22 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Małanadzieja czuję się super. Jak na razie humor mnie nie opuszcza. Czekam do tego czwartku jak na zbawienie. Już się doczekać nie mogę. To został Ci jeszcze tydzień pracy. A którą zmianę wolisz 1 czy 2? Ja już jakiś czas temu zaczęłam nosić soczewki bo okulary mi bardzo przeszkadzały. I jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie :) Agnes nie uciekaj od Nas. mam nadzieję, że nie złapał Cię żaden dołek :* odezwij się. Gościowa to czeka Cie pracowity dzionek, ale to sama przyjemność co? Ja uwielbiam gotować dla najbliższych a jeszcze jak jest szczególna okazja to jeszcze lepiej :) co będziesz gotować? masz jakieś popisowe danie? czy przez ciąże drażnią Cię pewne zapachy? ja prze pierwsze 4 miesiące nie mogłam na nic patrzeć i pamiętam jak weszłam do jednego mięsnego a tam ekspedientka robiła porządki za lada za pomocą octu jejciu ja ja to poczułam bleeeeeee do dziś mam czkawkę :P Bullitka z każdym dniem będzie coraz lepiej. Czytałam,że Twoja dieta powinna być bogata w białko. czytałam forum dziewczyn po in vitro i tak pomyślałam, że może one będą znać sposób na Twoje wzdęcia może zajrzyj do Nich i zapytaj hmmm?Trochę wczoraj poświeciłam czasu i czytałam o in vitro... nie zdawałam sobie sprawy tak naprawdę ile to kosztuje energii, stresów i zdrówka taka procedura. myślę, że tylko ten kto to przeszedł tak naprawdę może się wypowiadać na ten temat. nie łatwa droga. Zuch dziewczyna:) Joanne w końcu napisałaś :) zadba o oczka, o zdrówko trzeba dbać :* ale zaglądaj do Nas i podbijam pytanie bullitki napisz jak tam Wasze starania? jaki plan działania ma dla Ciebie Twój okulista? kiedyś czytałam o okularach specjalnie przystosowanych do pracy przed komputerem - czy są to po prostu antyrefleksyjne szkła? A jak tam ze ślubem siostry? będziesz świadkiem na Jej ślubie? ja się zastanawiam chce poprosić przyjaciółkę mi najbliższa. a Wy dziewczyny kogo prosiłyście na świadka? Bullitka powinnaś po aplikacji globulki co najmniej 15-20minut poleżeć. najlepiej zaaplikować przed samym snem :) Mala nadziejo ściskam Cie mocno,dobrze, że już lepiej się czujesz :*życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska wole ranki bo jednak po 14 caly dzien moge spedzac z Nadia. Ona i tak do 13 w przedszkolu. Jak mam popoludniowki to widuje sie z nia tylko rano jak idziemy do przedszkola i o 13 jak ja odbieram. Potem odrazu uciekam do pracy. Ciezkie te 7 dni. System pracy okropny. Zyczliwa u nas swiadkami byl moj szwagier i siostra meza. No ale my w tym roku bedziemy mieli juz 7 rocznice..... No i jeszcze troche i mi puknie 27lat... Teraz w kwietniu maz bedzie swiadkiem u swojej siostry wiec duzo czasu razem nie spedzimy w ten dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska kochaniutka dzień dobry :) My wszystkie nie możemy sie doczekać Twojej wizyty u gina :D który to będzie tydzień w czwartek? Bullitka a więc te globulki mają pomóc w zagnieżdżeniu się zarodka także lekarze juz o wszystko zadbali. Ty tylko wypoczywaj i myśl pozytywnie Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja też wolałabym 1 zmianę bo jednak coć z tego dnia zostaje:) Życzliwa od środy zacznie się 6 tydzień:) Gdzie tam do końca:) Ale ważne żeby wszystko było dobrze to wszystko zniosę dla tej małej kruszyny:) Gościówa a torcik pieczesz? Jeśli tak to wyślij mi trochę pocztą:) Uwielbiam torty:) Bullitka a ty sobie odpoczywaj:) A m niech się zajmie wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - a gdzie ty pracujesz ze taki dxiwny system pracy?? 14 dni to strasznie dlugo. Neska - a ktory tydzien jestes w ciazy?? 3 czy 5? Bo to sie liczy od poprzedniego okresu tak? A powiedz nie mdli cie na widok kawy? Pijesz wogole?? Zyczliwa - invitro to zeczywiscie trudna droga ale dla mnie jedyna. Ktory watek o invitro czytalas? Dobrze ze was sie zapytalam bo ja odrazu wstawalam. Ale chyba to nie zaszkodzilo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo mi w styczniu "puknęło" 27 lat jestem rocznik '87 :) mówi się, że kryzysowy jest piąty rok w związku a Nam w październiku minie 6 rok jak jesteśmy razem i chyba on będzie kryzysowy hihi przez te moje nerwy i nie wyspanie. podczas 5 roku Naszego zwiąku byłam w ciąży także nie denerwowaliśmy się na siebie tylko cieszyliśmy się ciążą :) właśnie też z początku myślałam, żeby na świadków poprosić siostrę narzeczonego i jednego z moich trzech braci. jeszcze się zastanawiam :) w jakim miesiącu brałaś slub? ja mam rożne godziny pracy. z reguły pracuje od poniedziałku do piątku od 7 do 14:30 ale dyżury też nie są mi obce. czasem mam kilka dniówek pod rząd (od 7 do 19) plus nocki (od 19 do 7) i w zwykle dni i w weekendy i w święta. w święta i weekend jest najciężej iść na dniówkę albo nockę. człowiek po takim dwunastogodzinnym dyżurze ledwo kontaktuje a na następny dzień często znów się ma dyżur. także ciężko będzie po powrocie z macierzyńskiego. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ja nie mam wyboru , musze odpoczywac. Choc lekarz powiedzial ze to nie ma wplywu na zagniezdzanie sie zarodka. Moj maz, robi wszystko. Naprawde ciesze sie ze mam w nim takie wsparcie. Byl ze mna na kazdej wizycie, przy punkcji moglam mu sciskac reke. A wczoraj kupil owoce pokrojone w pudelku z serca. Niby nic ale to takie mile. Wiem ze mnie kocha i wspiera a to bardzo wazne w ciagu tej calej procedury. A twoj maz? Rozpieszcza cie juz?? Masz jakies zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa my po slubie 7 lat a w zwiazku 10;-). Bralismy slub 18 sierpnia 2007r. Bullitka ciaze liczy sie od 1 dnia ostatniej miesiaczki, ale termin czesto jest wyznaczany wg OM i USG u mnie np byla dosc duza rozbierznosc wiec lekarze sugerowali sie terminem wg USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi My też się zdecydowaliśmy na sierpień, 8-9 sierpień :) jutro jedziemy do 2-3 lokal i podejmiemy ostatecznie decyzję gdzie organizujemy przyjecie ślubne :) Mała nadziejo to długi macie staż :) gratuluję Wam :) No to Neska będziesz mogła już usłyszeć serduszko i nawet je zobaczyć. super uczucie :* chociaż są przypadki, że serduszko dopiero widać około 8-9 tygodnia a dlaczego? ponieważ tak dokładnie to z owulacja i zapłodnieniem bywa rożnie trudno dokładnie powiedzieć kiedy nastąpiła. dlatego terminy z OM są plus minus 2 tygodnie. moja córeczka w dniu porodu główkę i brzuszek miała mniejszy na 37-38 tydzień i zawsze była pod tym względem młodsza a rozwija się super. podejrzewam, że gdyby nie wywoływali mi porodu to spokojnie malutka jeszcze z dwa tygodnie by siedziała sobie u mamy w brzuszku i byłaby sierpniowa dziewczyna:) najlepszym i najbardziej wiarygodnym terminem jest termin właśnie z USG około 11 tygodnia. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka na pewno nie zaszkodziło to, ze wstałaś zaraz po włożeniu globulki nie przejmuj się. następnym razem po prostu na przykład ustaw sobie budzik na pół godziny przed wstaniem z łóżka i zaaplikuj globulkę. a wieczorem przed snem jest już prościej chyba, ze chodzisz we śnie (lunatykujesz :P). Bardzo mnie cieszy, ze jest z Toba Twój M to jak się troszczy o Was (o Ciebie i Wasz maleńki cud) jest bardzo ważne. udanego dnia dziewczyny, odezwę się jeszcze. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - dlaczego niestety? Jak zawsze tankuje to ludzie ze stacji zawsze sa bardzo mili. Ciekawa praca Zyczliwa - teraz bede tak robic. Dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny strasznie zle sie czuje. bola mnie jajniki nie moglam spac. wczoraj prawie caly dzien lezalam. tabletki nic nie pomagaja. wkurzona jestem bo nue mam tabl clo ktore w sumie od dzisiaj powinnam beac. czy cos sie stanie jak zaczne brac od 5dc do 10dc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety bo praca za najnizsza krajowa w prawie wszystkie weekendy i swieta. A mili sa bo musza. Przynajmniej w polsce. Musisz byc milym bo inaczej bedzie skarga i Cie poprostu wywala. Praca nie jest ciekawa wcale. Jest monotonna. Bardzo monotonna. A wiesz ile kosztuje zeby w swieta bozego narodzenia czy wielkanoc odpowiadac "wesolych swiat"? Kiedy klient jedzie no rodziny usiasc przy wigilijnyn stole a ty siedzisz na stacji z zupelnie obca osoba kiedy Twoje dziecko czeka na mikolaja.... Wiem nie powinnam narzekac, wazne ze jest praca. Ale ludziom wydaje sie ze skoro siedzimy w weekendy i swieta to zarabiamy "kokosy" nikt nie zdaje sobie sprawy ze mamy nedzne 1200zl... Jeszcze troche i bede rozgladac sie za czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×