Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Aaaga nie ma co doszukiwac sie objawow. We wczesnej ciazy wcale nie musi ich byc :-) ja nie mialam zadnych. Bullitka jeszcze 3 dni. Narazie nic nie robilam w kierunku zmiany bo nawet kompa nie odpalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super się czuję:) Dziękuję:* A ja się cieszę że ty już lepiej się czujesz:) Mam nadzieję że Ciebie też zarażę a może Aaaga to zrobi:) Daisy coś się śniegowo zrobiło u mnie to może w Zakopanym też trochę popruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wybaczcie, że milczałam tyle czasu, ale u mnie kiepsko :( później postaram się napisać więcej.. mam niepęknięty pęcherzyk na jajniku, który jest już prawdopodobnie torbielą mającą ok 25mm no i jestem w czarnej d***e.. :( mięśniak też urósł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam dzis test. Takz glupoty i widze tam bladziocha. Bardzo bladego ale rozowego. Nie wiwm czy mam sobie nadzieje robic. Zrobilam ten teat boo temp mam caly czas podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - 3 dni to juz prawie koniec. A potem tydzien wolnego :) Neska - no mam nadzieje ze tak bedzie ale znajac moje szczescie napewno sie nie uda za pierwszym razem. Ja zawsze na wszystko musze czekac. Najpierw wy wszystkie pozachodzicie w ciaze a ja bede jak zwykle na szarym koncu. No ale juz taki moj los .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - NAPRAWDE???????? Suuuuuuuuuuuuuuupppppppeeeerrrrr!!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze ????? Ktory dzis masz dzien cyklu????? Wstaw zdjecie to ocenimy!!!!! Moze kup bardziej czuly test to bedzie bardziej widocxny????? A nie mowilam ze neska pozataza????? O jak ja sie ciesze :D!!!!! Jakby to byl moj wlasny test :D huuuuurrraaaaa Betka - ojjj i co teraz z tym zrobic trzeba??? Co lekarz mowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo super!!!!? Bullitka troszkę optymizmu! Nie byłam u gina i nie idę-czekam na @ i dopiero pojadę o ile go dostanę bo z tego co wiem może być ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - to skad wiesz ze nie masz ten torbiel skoro nie bylas u gina?? Trzymam kciuki aby nie bylo tak zle. A moze sie wchlonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na usg jamy brzusznej.... Mam dziś 22dc.. Pisałam Wam też, że chyba w tym m-cu nie miałam wcale owulacji, bo nie miałam żadnych zupełnie objawów, a zawsze są u mnie bardzo wyraźne.. ale tego to się nie spodziewałam prawdę mówiąc, że usłyszę coś takiego :/ 2 m-ce temu byłam u gina i było wszystko ok.. mięśniak miał ok 25mm a wczoraj miał przynajmniej 30mm - od półtora roku jak o nim wiem nie zmieniał swojej wielkości.. zaczekam teraz na @ i zobaczę co się wydarzy.. ehh.. Oprócz tego niestety mam teraz bardzo dużo stresów - pamiętacie mojego listopadowego mega doła-masakra-właśnie sytuacja się pogorszyła.. Mój ukochany brat rozwodzi się z moją ukochana bratową, mają dwoje dzieci :( byli dla mnie przykładem i najbliższymi mi osobami :( jestem załamana.... Pracy mam od cholery i nie mogę się na niczym skupić ;( ryczeć mi się chce-ledwo się powstrzymuję ;( Prawdopodobnie czeka mnie gastroskopia, ale chyba nie dam sobie tego badania wykonać-nawet mi się nie chce o niczym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zywo widac znacznie wyrazniej. Napewno mi sie nie wydaje. W pt powtorze i moze bedzie dodatek do prezentu dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - jak sie przyjzysz to cien cienia. Ja widze !!! Kup bardxiej czuly test i zrob jutro jeszcze raz !! :)) ktory to dzien cyklu???? Czujesz sie cos inaczej?? Musialo sie udac :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka kochana nie ma co sie przejmowac sprawami innych. Wiem ze to najblizsza rodzina, ale tak to czasami jest ze tak sie zycie komplikuje. Czasami lepiej sie rozejsc niz cale zycie meczyc sie. A z jakiego powodu masz miec gastroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie dostane u nas w aptekach testu bardziej czulego. Nie ma. No ja widze xraz wyrazniejsza kreske. Nie wiem zy sie cieszyc bo tak naprawde mam teoretycznie 22dc ale wydaje mi sie ze owulacje mialam zaraz po tych moich plamieniach czyli 12-13 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę tego przeżyć!!!!! Jestem serio załamana ;( Gastroskopię chcą mi zrobić, bo trzeba się bliżej przyjrzeć mojemu żołądkowi-z zewnątrz nie widać nic niepokojącego, ale nie można mieć ciągle zgagi, bóli i wzdęć... czasami nawet jak nie jem to mnie wysadza... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - oj przytulam cie bardzo mocno !! Niestety nieszczescia chodza parami :(((. Nie wiem co mam powiedziec. Ze bedzie dobrze? Brzmi strasznie plytko. Duzo sily i wytrwalosci . Po kazdej burzy przychodzi slonce. Poczekaj do okresu i idz to gina wtedy napewno sie wyjasni. Przytulam cie mocno . Zagladaj do nas i jesli pottzebujesz sie wygadac to my tu jestesmy dla ciebie Malanadzieja - a beta?? Moze jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - o moze to wrzody zoladka?? Trzymaj sie . Musisz byc silna kochana Malanadzieja - a moze to wtedy te plamienia to implantacja zarodka co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bullitko :* Jesteś Kochana!! Zrobiłam wszystko co mogłam-nie pomogło :( Kochana czekam z Tobą całym sercem na Twoje wyniki :* MałaNadziejo :) :) Gościówa nie pogratulowałam-gratuluję :) Aaaga ściskam kciuki :) Neska :) :) radość :) Wybaczcie, ale nie mogę się skupić na tym wszystkim co wyczytałam na kafe u nas :) Chwilowo żyję w innym świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek jestem chora-w pon leżałam plackiem w domu, od wczoraj juz pracuję, bo mamy tu chwilowy jazz.. Wieczorami mam stan podgorączkowy, rano osłabienie, gardło czerwone, zatoki dokuczają.. heh nic dodać nic ująć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - czy ty chcesz zebym ja zawalu dostala??? Mam czekac do piatku?? Ja sie bardziej przejmuja wami niz sama soba :) Betka - nie przejmuj sie nami. Pisz o sobie . Jesli sie komus wygadasz to zawsze lzej na duszy. Czasem lepiej komus obcemu niz bliskim. Wiesz moi znajomi musieli sie rozwiesc zeby stac sie przykladnym malzenstwem. " Bo wazne sa tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy... " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - no nie wiadomo :P . A jak sie czujesz?? Co cie podkusilo aby test zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chodze z ta podwyzszona temp od samych plamien. Nawet rano mam 37st gdzie zawsze mialam 36 No i sluz w tamte dni mega plodny. Pisalam wam. A potem caly czas bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - moze wtedy wlasnie zaszlas w ciaze :D. Neska nas zaczarowala :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - i kto by pomyslam :). Ciesze sie bardzo :))). Co za szczescie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze na szybko. jeszcze sie odezwe ale ju nie moge.... zaraz dostaniecie kopaaaaaaaaaa bullitka mysl pozytywnie. mala nadziejoooooooooo ciesz sie. nie pisz czrnych scenariuszy. zeby byla ciaza musza byc dwie kreski, sa? to się ciesz dziewczynoooooooooooo bo nie recze a siebie :P zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×