Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Zacieszka a czy zawsze cykle masz regularne? I czy robiles bete idealnie po 48h czy byla jakis inny odstep czasu? no lekarz nie moze jeszcze nic widziec bo beta za niska. Niema jeszcze 1000. Jedyna nadzieja to to ze owulacja byla pozniej niz myslisz. Trzymam kciuki. Daisy zdrowka dla corci. Moja nadia tez zakatarzona byla ale powoli jej mija. Miala straszny kaszel wiec robilysmy inhalacje z pulmicortu A ja sie wlasnie biore za leczo i wieczorem na domowke :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka - moze owulacja sie przesunela. Jeszcze nic straconego. Posluchaj rad malej nadziei. Ona tez przez to przeszla . Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Z toba tez tak bedzie Gosciowa - haha boisz sie?? Ja sie juz nie moge doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Bullitka aż się boję... 9 miesiąc to był dla mnie koszar. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie tak źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) jak minął dzisiejszy dzień?? Daisy dzięki za podpowiedź z rana, kupiłam lacibiosa, bo globulki przy luteinie dopochwowej to srednio, Pani w aptece dała lacibios, bo mogę zażywać w ciaży, ale i tak powiem lekarzowi we wtorek o mej przypadłości, czytałam, ze nystatynę przypisują i super, bo kiedyś mi na gardło pomogła :) jak koparka?? ziemia uklepana?? no i fajnie, ze stopujesz z testami :P, jednak doradzałabym lekkie odpuszczenie, aczkolwiek sprawdzanie hormonów jest dobre :) * Bullitka - wybacz, ze nie zrozumiałaś moich wypocin ale pisałam z telefonu, a tak jest jak ma się dotykowy tel i żadnej innej klawiatury jak qwerty ech...jak się czujesz?? jak maluszek?? głodny? bo mój bardzo, kości mnie straszliwie bolą dzisiaj, nogi, kolana, nawet palce u stóp buu :( * zacieszka - czekamy na informacje z poniedziałku, dopóki nie będzie konkretnej diagnozy trzeba mieć nadzieję :) * MałaNadzieja - jak samopoczucie?? udały się zakupy * gościówa - córcia przespała nockę?? jak się w ogóle czujesz?? mała drepcze?? ja dalej mięsa nie tykam, odrzuca mnie, ale oczywiście dzisiaj M mnie zabrał na obiad, pierogi ruskie (które obok ruskich nie leżały :P) wciągnęłam nosem :) miłęgo wieczorku dla Was wszystkich * agnes - zazdroszczę noszenia na rękach...dosłownego haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny :) Witam Was wieczorową porą.. Ja już w piżamce, po kąpieli i w łóziu zalegam. Luby pojechał do sklepu po coś 'na kanapki' :) Jestem wymarznięta, zmarznięta i nie wiem co jeszcze :D Od 9 rano 9 h non stop na dworzu z grabiami, heh. W końcu grabie lubego nie wytrzymały i pękły :p Ale! Mamy już zgrabiony cały przód i utwardzony zagęszczarką, a ja do tego sobie zrobiłam tarasik, więc jutro rano kawka na 'nowym' :D Oczywiście to tylko prowizorka z ziemi póki co. Pan ładnie uporał się z ziemią całą, niestety padła mu koparka bo wałek rozrządu mu wypadł. Szczęśliwie, że on z miejscowości obok to z lubym podjechali po narzędzia i sobie naprawił i radośnie działał dalej. Jutro grabimy cały tył... Postanowiliśmy, że trawa zaczeka. W tygodniu nawieziemy sobie czarnoziem do podniesienia działki jeszcze trochę no i żeby trawka lepiej rosła. Już też się umówiliśmy na wycenę zrobienia podmurówki ze słupkami, lanie betonu itp. Bo się okazało, że Pan w garażu ma zakład kowalski..więc będzie robił też u nas ogrodzenie i taras :) Cieszę się, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, myślałam, że tylko podniesiemy działkę, zasiejemy trawę i póki co to wszystko. A to o proszę niespodziankę na Dzień Kobiet mi luby zrobił. * Gościówa - mała moja przez wieczne zapalenia oskrzeli, krtani i gardła miała migdałki nie do użytku - w ogóle nie spełniały swojej funkcji, wręcz szkodziły jeszcze bardziej organizmowi. Stąd ostateczna decyzja o ich usunięciu wraz z 3 migdałkiem. * Miłego wieczorku Wam życzę, u mnie dziś na antenie Xfactor. * @ dalej nie ma. * Agnes jak tam się czujesz kochana? Powiedz mi przy tych plamieniach w końcu który dzień uznałaś za 1dc? Mi kiedyś lekarz powiedział, że jak @ się zaczyna z grubej rury, ale pod wieczór, to uznać to za 1dc. A z kolei gdy zaczyna się od plamień to obserwować to i dopiero w dniu kiedy te plamienia są bardziej zauważalne, ale to jeszcze nie @, to wtedy uznać to za 1dc, zazwyczaj 2 dzien plamienia. Pogmatwane to wszystko, ale czasem jak ogromne może mieć znaczenie! * Zacieszka - nie pisz głupot, wiesz, że Cię wesprzemy jak tylko możemy (słownie niestety :( ), jakakolwiek by nie była Twoja informacja. Również mocno zaciskam kciuki by jednak wszystko okazało się ok. Pamiętasz co pisałam MałejNadziei? Że nadzieja umiera ostatnia. Udało się. Liczę, że i Tobie moje słowa pomogą. Trzymaj się tam mocno! * Dziewczyny powiedzcie jak tam u Was, 8 marca udany? Ja dostałam Rafaello :D Prosiłam lubego by mi kwiatków żadnych nie kupował bo u nas takie do wody się w ogóle nie trzymają, a Rafaello uwielbiam :) I do tego dostanę pyszną kolację do łóżka - zapiekanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne , tak przespała i to calutką. Mała drepcze i to coraz bardziej :-) he he. Za mną też coś dzisiaj " chodziło" do jedzenia. W ostateczności zrobiłam jajecznicę z kiełbaską, cebulą, pomidorem i serem :-) pychotka... ... Daisy to miałaś dzisiaj przebojowy dzień :-) Ja dostałam kwiatki - bo uwielbiam :) a tak to mój mężczyzna jeszcze pracuje :-( Niestety ale jeszcze troszkę to go prawie wcale nie będę widywała. A Twoja Werka jak się czuje? ... A ja rozmyślam nad Tośki nowym pokojem i chyba postawię na księżniczkę Zosie. Ona tak strasznie ją uwielbia :-) Oczywiście jeśli się okaże , że w brzuszku jest chłopczyk ( na co już straciłam nadzieję) to będę musiała zrobić coś neutralnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj dzien minal bardzo fajnie. wieczorem jeszcze poszlismy na spacerek. a po 21 zasnelismy. dzisiaj za to kiepsko sie czuje. okres sie na dobre rozkrecil. Daisy- ja licze zawsze od dnia pierwszego plamienia. czyli dzisiaj 3dc mam. za oknem sloneczko. moze pozniej wyciagne M na spacer o ile bede miala sily isc bo brzuch strasznie boli. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam Daisy dzisiaj mam 4dc.:-):-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie witam :) my dzisiaj do tesciowej na obiad, M wlasnie do sklepu pojechal po sniadanko, piekna pogoda az zal w domu siedziec, u mnie dalej pieczenie, ale smaruje mascia I lykam probiotyk, milego dnia Wam zycze :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wczoraj Babyshower sie udal. Bylo bardzo fajnie. Takie malucienkie ubranka :) Dzis znowu idziemy na roczek do brata corku meza. Dziewczyny czy wy macie juz brzuchy?? Bo ja mam choc to jest niemozliwe w 2 miesiacu!! Juz normalnie kazdy moze zobaczyc ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pozdrawiam ze szpitala tym razem oddzial neurologiczny, mialam takis zawroty glowy z mrowieniem, ze myslalam ze schodze. No I obiad u tesciowej przeszedl kolo nosa buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U gory to joanne bullitka u mniejeszcze Nic nie widac :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta. ;-);-) Joanne no cos Ty... I co teraz? Co Ci beda robic? Mowia cos? Daisy ja zawsze liczylam pierwszy dzien plamienia jako pierwszy dzien cyklu. Moj ostatni okres to byly tylko plamienia wiec jakos to liczyc trzeba. Bullitka no u mnie raczej tez jeszcze nic nie widac. 7 tc to kednak chyba troche za wczesnie ;-) no chyba ze mam wzdecia. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - i co powiedzieli lekarze? Moze to po tej hiperce mnie tak wypchalo. Mi tez sie wydaje ze to za szybko ale po mnie juz naprawde widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny:)bullitka moze blizniaki bedziesz miala ?kiedy masz usg?u mnie juz29tc i zapowiada sie szybko cesarka bo dzidzia rosnie bardzo szybko i juz wazy2kg:)sliczny chlopczyk .tak czas szybko leci.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Ja po robocie hehe znowu caly dzien z widlami :p oplacilo sie prawie caly tyl zrobiony :) Zla jestem jak piorun. Mloda wrocila od ojca z rozwalonymi okularami. Tzn oprawki tu wyszczerbione tam przerysowane, a szklo jedno cale porysowane. Szlag mnie trafil wydajesz na dziecko pieniadze by mialo najladniejsze oprawki jakie chce, jakies tam szkla specjalne zeby rys nie bylo itp. A stary nawet dziecka upilnowac nie umie. Uderzyla w lancuch!! Rozumiecie? W lancuch na wiezy widojowej. Czolo porysowane, okulary zniszczone. I jeszcze mloda do mnie mowi ze sie z niej smiali i nawet nikt nie pocalowal czolka a bardzo ja bolalo i plakala. Oczywiscie zadzwonilam do bylego powiedzialam mu pare slow no alr on sie nie poczuwa. On nie widzial okularow tak twierdzi wiec zaprosilam go by przyjechal obejrzec. Nie chcial. Swoja droga jak mial widziec jak oni nawet nie czyszcza jej okularow nigdy. Eh. Zlosc mnie ogarnela :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - a masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczeta, ja juz w domu, leze ale ze stresem, czy znowu mnie nie zlapie. W szpitalu krew I ekg zrobili, wszystko ok, oczywiscie zaproponowali TK ale musialam odmowic, lekarka tez odradzala, wiadomo, na 1 miejscu juz teraz tylko niunka :) powiedziala, ze 2 Lata temu juz musialam robic tk, ale nikt mnie oczywiscie nie chcial skierowac, eeg tez musialam robic prywatnie, no I tak postekalysmy sobie I wrocilam do domu z problemem. Jutro z ran a lece do lekarza po tabsy na nadcisnienie, niestety bledem bylo odstawienie, ale dla mnie waxniejsze malenstwo w tym momencie. Zaraz IDE spac Bo ledwo zyje bullitka kochana, mode ten brzuch to rzecxywiscie od wzdec, ja tez man lekko wystajacy, ale tez od jedzenia, Bo czuc glodu nie moge, wtedy mnie mdli malaNadzieja jak sie czujesz? A brzuszek kiedy zaczelas dostawac? oczekujaca - fajniutko ze malenstwo tak rosnie, bedzie chlop jak dab :D milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Daisy no faktycznie tez bym sie wkurzyla. To poprostu tatus teraz niech zafunduje corce nowe oprawki najladniejsze. Oczekujaca no to dzisius naprawde spory. Chociaz nie do konca jest sens sugerowac sie pomiarami wagi z usg, do mnie mowili caly czas ze mala urodzi sie mala. A miala 3265 wiec taka najmniejsza nie byla. Joanne dobrze ze juz w domu. Teraz troszke bardziej wypoczniesz. Mi brzuch w ciazy z Nadia wyszedl tez dosc szybko 4 miesiac juz byl dosc wyrazny. Ale mysle ze tez kwestia tego ze sporo jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - no ale co teraz? Nie zagraza to dzidzi? I nic sie nie wyjasnilo? Przeciez musi byc jakas przyczyna.? Mi sie wydaje ze ten brzuch to od tej hiperstymulacji. Byl i tak duzy po punkcji ale teraz jakbym byla w 3 lub 4 miesiacu. Daisy - no facet nie dopilnowal. Bardzo poobijana mala? Moze postrasz swojego ex ze jak jeszcze raz nie dopilnuje to nie dostanie dziecka? Z drugiej strony to zawsze sie cos moze stac. Przy mnie tez raz dziecko spadlo z drabinki. Ile ja sie strachu najadlam. Oczekujaca - ty juz prawie koniec. Jak to leci, dopiero co pisalas ze w ciaze zaszlas a tu juz chlop jak dab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na tym3d usg i wlasnie na nim mi wyszlo ale lekarka sama mowila ze duzy a nogi i stopy duze ze szok:) oszczedzajcie sie dziewczyny ja tez musze oszczedzac sie zeby jeszcze z miesiac wytrzymac.mi gin mowil ze bedzie duzy i tak jest i pcha sie na swiat.bulliutka zobaczysz zanim sie obejrzysz to bedziesz rodzic:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nie mam. A rano temp 37.1. Teraz 37.2 no ale caly dzien roboty. * Bullitka - on ma widzenia przez sad ustalone wiec tak se raczej nie dac nie moge. Ale sie jeszcze spotykamy w sadzie wiec to 'wywloke'. * Mloda bez goraczki :) jedna noc miala tylko. * Ale zmeczona jestem po weekendzie. Nie mam glowy odpisywac na wszystkie posty wybaczcie. * Joanne kochana dzielna badz. Tez moje pytanie brzmi i co teraz? * Mi mowili tez ze mala bedzie duza a wazyla 3060. Wg usg miala miec ponad 3.5 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, Nic sie nie wyjasnilo, nie moga mi zrobic tk, czyli jestem w kropce, cisnienie mam ok, dzidzi to nie powinno zaszkodzic, dala skierowanie na ginekologie, ale jestem w domu, we wtorek IDE do doktorka I mu powiem, na czas ciazy musze wytrzymac, pozniej beds dzialac I to powaznie, nawet jak bede musiala za to zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to odpoczywaj. Zrob jutro zdjecie jak teraz wyglada ogrodek :) Joanne - z zdarzylo sie to juz wczesniej? Uwazaj na siebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nie mam. A rano temp 37.1. Teraz 37.2 no ale caly dzien roboty. * Bullitka - on ma widzenia przez sad ustalone wiec tak se raczej nie dac nie moge. Ale sie jeszcze spotykamy w sadzie wiec to 'wywloke'. * Mloda bez goraczki :) jedna noc miala tylko. * Ale zmeczona jestem po weekendzie. Nie mam glowy odpisywac na wszystkie posty wybaczcie. * Joanne kochana dzielna badz. Tez moje pytanie brzmi i co teraz? * Mi mowili tez ze mala bedzie duza a wazyla 3060. Wg usg miala miec ponad 3.5 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daisy ja to też bym się w******a :-/ Niech teraz tatuś funduje okulary .... Właśnie zrób zdjęcie twojej ciężkiej pracy i się pochwal :-D ... Bullitka to na pewno wzdęcia. Ja tak też miałam.Ledwo zaczął się 2 miesiąc , a brzuch miałam ogromny. Potem zanikł i tak porządnie zaczął rosnąć od 3-4 miesiąc. Teraz to olbrzym jestem :-D ... Joanne kochana dbaj o siebie ! ... No, a ja byłam dzisiaj u siostry i znowu cały worek ciuszków dostałam :-D Nie omieszkałam się ich przejrzeć :-) Takie maciupkie, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×