Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Jest na bank niski progesteron a ja mam tylko jeszcze na kilka dni :(. Te tabletki od Joanne sie nie znalazly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a ile jeszcze Ci go zostało? Może bierz na przemian w jeden dzień większą w drugi dzień mniejszą dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska jakie to Twoje dzieciątko już duże :) gratulacje :) Dobrze, że wszystko się układa bezproblemowo :) Gościówa ja mam też wizytę w piątek - pierwsza wizyta i pierwsze USG :D Bullitka tylko się nie stresuj za bardzo! Te kilka dni jakoś przetrzymasz, masz kilka tabletek, bo bierz tak, żeby wystarczyło bo nic innego i tak się teraz nie poradzi :/ Będzie dobrze! Najważniejsze, że maleństwa się rozwijają prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ile te listy od dziewczyn szły? i kiedy ty wyjeżdżasz do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj też miałam na kolacyjkę bigosik :D Właśnie zjadłam :P Neska powiem lekarzowi, że nie wyjdę z gabinetu, dopóki mi nie da zdjęcia, bo mnie do domu nie wpuszczą bez niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga tak trzymać:) My też chcemy obejrzeć:) Bullitka jeśli wyjeżdżasz pod koniec tyg. to bym Ci wysłała tą lutkę bo znowu dostałam receptę. Do wtorku lub środy by doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - list idzie 3 dni. Jak zyczliwa wyslala we wtorek rano to ja juz mialam w piatek rano. Wiec jesli jutro rano super expresem bys wyslala to moze we wtorek bym miala. A ja wyjezdzam w srode o 19 mam samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jutro rano wyślę Ci listem poleconym priorytetowym cały blister to jest 15 sztuk. Bierz sobie jedną rano i jedną wieczorem tylko dopochwowo. Ja od początku nie miałam żadnych plamień także na pewno są świetne. Tylko podaj mi adres na maila. Wyślę w kopercie bombelkowej na wszelki wypadek. Na pewno Ci nie zaszkodzi tylko pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska super maluszek :) gratuluje :) Milo popatrzec na te Wasze fotografie ;) Bullitka cale info przekazalam lubemu co dzis pisalas, jeszcze raz wielkie dziekuje Ci :* Eh zebys szybko dostala leki i juz w koncu odpoczela od tych stresow :( A skad Ty pochodzisz? * Gosciowa tak ja uwielbiam kiszona byle bez kminku ;) lubie tez taka smazona kiszona hehe pyszna jadlam w Zakopcu az mi mozg stanal :p * Zyczliwa gdzie sie podziewasz mam nadzieje ze z Karolcia ok? Ja zaliczylam udany szoping w klifie z mala :) juz w domku. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka we wtorek i środę już byś sobie wzięła:) Gościówa ty aparatko jedna:-D Tak nie łykaj bo wtedy może zaszkodzić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Neska jeśli dojdą będzie super :-) . A teraz tak z innej beczki. Dziewczyny w czym obecnie chodzicie? Znaczy jakie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dziękuję:* I mam nadzieję że chociaż szoping odrobinę wywołał na Twoich ustach uśmiech:) I pamiętaj że wszystkie życzymy Ci jak najlepiej i żeby Twoje marzenia o maluszku się spełniły jak najszybciej:* Gościówa ja w balerinkach a całą zimę w kozakach na obcasie ale niezbyt wysokim i niezbyt cienkim bo bym wywinęła na lodzie albo śniegu orła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam takie sznurowane do łydek.Ciężko się mi je ubierało a teraz to w ogóle masakra . Taki tłuścioch ze mnie, że zwyczajnie jest mi ciężko je ubrać choć są to moje najwygodniejsze buty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×