Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No podpisz sie Agnes . Przeciez wiem ze to ty. :D Gosciowa - nasza Agnes znowu szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - mi to zupelnie nie przeszkadza. Wkoncu musi sie dowartosciowac wzgledem innych. No gdzie ma to robic jak nie tu?? Od meza to pewnie by w zeby dostala za takie slownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny ale to już zaczyna robić się wredne i delikatnie mówiąc niefajne. Takie teksty to już może pisać tylko osoba zgorzkniała i mająca problemy z głową.. Czy da się jakoś to forum zrobić prywatne pod hasłem czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to sie ubawilam, wór na spermę, noż kurcze, odpuść sobie debilu, bo i tak nic nie zdzialasz tym gadaniem, a skoro odpowiadasz po takim czasie, czyzby znowu sledzenie sie wlaczylo?? a gdzie nasza Daisy?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska, no wlasnie problem w tym, ze to ogolnodostepne forum, nie da sie z tym nic zrobić... ale maluch dokazuje, ciesze sie jak glupia, ze go czuje jak szaleje :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no mój wyjątkowo dzisiaj też:) I pierwszy raz poczułam jak kopnął mnie w rękę jak miałam na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - musialybysmy poprosic aby zablokowali ten adres IP. Moze M od Daisy umialby to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noz k***** mac - to nie ja pisze wez cie wkoncu odczepcie sie ode mnie bo to nie ja pisze. specjalnie dzisija sie podpisalam i teraz tez sie podpisuje. teraz kazdy gosc to agnes. jest milion ludzi ktorzy moga sobie pisac na waszym forum o czym chca i was obrazac wyzywac albo wam kibicowac. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakos dziwnym trafem znowu sie tu akurat teraz znalazlas. Siedzialas i obserwowalas kiedy ktos napisze coa na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie raz ktoś tylko zaatakował że za dużo o ciąży gadam i to już jest męczące ale naprawdę jak ktoś o Was pisze niemiłego to mi jest bardzo przykro. Jeżeli miałybyśmy coś do siebie to piszemy to oficjalnie i ok a nie doczepi się jakaś p***a i p******i od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p***********edze sobie na necie to czytam podczytuje was (wolno mi) ale nic juz nie pisze. ktos sobie niezle jaj tu robi i ma z was beke ze ciagle na mnie najezdzacie. a mi wcale nie do smiechu. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakoś specjalnie nie przywiązuje do tego wagi, na każdym watku jak podczytywalam to znalazl sie ktoś bardzo "uprzejmy" także mysle, ze nie ma co zwracac uwagi na te wpisy, nie denerwujcie sie dziewczęta, szkoda nerwów :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka- specjalnie sie podpisalam zebyscie wiedzialy ze to ja pisz a nie gosc. bo jak pisze to sie podpisuje. i przestan juz drazyc temat i sie nakrecac . nie masz innych zmartwien. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, bo czytam zawzięcie te wypowiedzi :) ale nie ma sensu, mi ten mail nie daje spokoju :) ale cóż, dziewczyna sie wypiera, ma prawo :) joannne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o co chodzi z tym poprzednim forum? Wy poprzednio byłyście na jakimś innym? A wcześniej jakaś dziewczyna się nie obraziła? (zanim mnie nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska nikt inny nie miał dostępu na maila prócz te które się tu teraz udzielają no i agnes .... A na poprzednim forum to była oczekująca, Bullitka i Agnes :-) które się dłużej znają niż my tu wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska ja nie wiem, Bullitka chyba byla z Agnes, tam gdzie oczekujaca, tyle zrozumialam jianne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no nic nie poradze , ze mam wrazenie ze to ty. Neska - nie bardzo rozumie co masz na mysli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny wiecie co, żeby mnie podejrzewać o takie rzeczy, no w głowie mi się to nie mieści. Ja nie mam nawet siły, żeby się bawić w pisanie tych bzdur. Normalnie się nie odzywam, bo nie mam siły pisać a co dopiero, żeby wymyślać! No ej... Zdjęcie wysłałam, w poprzednim mailu nie kliknęłam załącz, bo nie zauważyłam tego i przez to się nie dodało. Sorka... Neska i Bullitka gratuluję córeczek :D Daisy a Ty wyrzuć te testy i termometr! Jak przestaniesz tyle myśleć o zajściu to od razu się uda :D Uwierz :) Joanne gratuluję synka :D Nie wiem co tam jeszcze pisałyście, bo cały dzień spędzam na dworze, leżę na hamaku i się uczę bo egzaminy końcowe się zaczynają, a sił do nauki brak :( Mało tego, że wymiotuję to jeszcze zawalona jestem. Gardło już w miarę wyleczyłam ale zatoki mega zatkane a pomóc nie mam sobie jak :( Może po weekendzie jak się ogarnę to napiszę, bo jutro czeka mnie nauka na weekend na uczelnię :/ Pozdrawiam Was gorąco :) I nie myślcie o mnie tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czasami pisałaś że na poprzednim topiku... Wy byłyście na jakimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh poczytałam trochę ale nie wiem czy dam radę wszystko ogarnąć ;) Neska gratuluję córcia będzie to wspaniale :) :) a Daisy przykro mi z powodu@ :( u mnie raczej też kicha :( wczoraj skończyłam brać szczepionkę ale jestem chora znowu :( gardło boli na maxa no i zatoki zawalone :( brak mi słów na to wszystko :( jutro napiszę więcej i jeszcze jedno-olejcie temat gościa bo będzie nam zatruwał wątek... do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ale ciebie nikt o nic nie podejrzewal. Nie wiem chyba teraz o co Ci chodzi .. Ja pisalam tylko ze ciekawe czemu tak zniknelas. Wzielas adres mailowy i haslo i wiecej Cie nie bylo widac... Zdjec tez nie. A przeciez po to byl.Ci nowy mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga nikt cię nie podejrzewał ! Ja się dziwiła dlaczego na forumnie napisałaś tylko na maila ? Może w nastepnym tygodniu też pokażesz nam się w całej okazałości z brzusiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja dlatego teraz jak przeczytałam tą Twoją wypowiedź, zalogowałam się na maila i zauważyłam, że faktycznie zdjęcie się nie dodało. Nie wiedziałam o tym. Już wysłałam bo zauważyłam błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×