Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Masz jakieś dokumenty? To wyślij nam na maila , że byłaś i robiłaś w klinice niepłodności badania . ---> Gościówa weź się puknij w te swoje wielkie brodawki i daj spokój dziewczynie, faszystko jedna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest obojętne czy chłopczyk czy dziewczynka ale miałam przeczucie że będzie chłopak ale jest odwrotnie:) To jeszcze nie jest na 100%. Na połówkowym będę w sobotę to się upewnię:) Mała brykała już nawet na poczekalni w brzuchu:) Zdjęcia nie dostałam a waga to 35 gram:) Nie zapytałam się ile mierzy:) W sobotę wszystko się dowiem :) Joanne termin mam na 14 pazdziernika. Bullitka nie mamy jeszcze imion. Fajnie że ta fizjoterapia Ci pomaga i nie jest męcząca:) Betka kochana witaj:* MałaNadzieja to dobrze że już głowa Cię przestała boleć. To pewnie przez ten upał. Mała Mi teraz to sobie odpoczywaj jutro już piątek i weekend:) Gościówa ja mam wagę w domu to wiem ile przytyłam. Ale jak jestem gøodna to jem i tyle:) Zrzuce po porodzie:) A remont widze juz u Ciebie tuz tuz:) Kurde sorki ze pisze bez polskich znakow ale cos nacislam i jakies glupoty mi sie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ty chyba z polskiego to miałaś pałę - polonisty w ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, widzę, ze wieczór przyszedl i sie pojawili komentatorzy :D Neska no to będziesz po gasciowie rodzic, a później chyba Bullitka i MalaNadzieja no i ja :) Bullitka, przypomnij na kiedy masz termin?? joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam na 28 pazdziernik no ale mi juz powiedzieli ze napewno miesiac wczesniej. Wiec gdzies pewnie pod koniec wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ojjj to qkurat nie takie pewne. Dzieli nas niewiele czasu. A bullitka ma blizniaki wiec tez moze rodzic szybciej. Neska moze urodzic np pozniej a ja albo ty szybciej i cala kolejnosc sie pozmienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też się wydaje że Bullitka pierwsza, a potem jak się rzucimy na porodówkę to łooo:) A Gościówa już będzie mieć wszystko za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym, ale chcialam wiedzieć jak wychodzi z usg, ja sie urodzilam tydzień wcześniej, moja siostr 2 tyg po terminie, także nie jest powiedziane to na pewno :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dziewczyny, no powiem Wam, ze mamy tak zbliżone terminy, ze mozemy jednoczesnie wskoczyć na porodowki, będę zdawac relacje na biezaco, bo dostep do neta musi byc :D z tym, ze nie umiem przez kom dodawać zdjęć na nasza poczte :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze raczej na biezaco relacji zdawac nie bede. Pewnie nie dam rady. Oczywiscie co innego juz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie bedziemy mniej wiecej w tym samym czasie , moze tylko kilka dni roznicy miedzy nami. Gosciowa - moje sutki tez sa duze. Do tego widac na nich zylki i na piersiach i na brzuchu. Czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka normalne ;-) U mnie sa bardzo widoczne zylki od samego poczatku. Mam az takie "niebieskie piersi" ;-) A. czy robi sie Wam juz dziewczyny ta linia wzdluz brzucha? Mi nie, ale mam za to w tym miejscu sciezke wloskow ;-);-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ja tez mam widoczne zyly i do tego fioletowe, także mysle ze to normalne :) a ja cos czuje ze zejdzie mi zanim maluch sie wykluje :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wyobrazam sobie co mnie czeka. A moja szwagierka 2 godziny po porodzie miala ochote na maca :). Ogromnego hamburgera i frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja ja nie mam tej linii, tez mam wlosy wzdluz linii od pępka i naokolo otoczki sutkowej :/ joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ja nie mam tej lini . Ale moj pepek jest calkiem w srodku. A to normalne?? Joanne - no ja juz nie wierze zadnym przeczuciom. Po tych naszych typowaniach nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka no a gdzie ma byc ten peepk? Nie mamy jeszcze takich brzuchow zeby pepki sie wywijaly ;-);-);-) A z reszta nie kazdej kobiecie wychodzi na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie Bullitka masz racje, zawiodlo mnie nie raz moje kobiece przeczucie, pewnie będzie na odwrót hehe a czujecie sie jakbyście sie mocno najadly? Ja mam wrażenie jakbym ciągle brzuch miala pelny, no i moje dziecko siedzi z boku lewej strony, czuje jak cos uciska i sie tam rusza, no i bardziej mam brzuch wypchany z tej strony :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez pierwsze kilkanaście lat życia mialam pępek sterczący, a później sam wszedl do środka :) mam nadzieje, ze jak wylezie, to wejdzie z powrotem :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ale jaja z tym Twoim pępkiem:-D Ja się urodziłam 3 tygodnie przed terminem i leżałam w inkubatorze. Mama miała cesarkę bo z krwotokiem ją zabrali do szpitala ale na szczęście jestem teraz z Wami:) Ja dostęp do neta mam ale nic nie mogę napisać bo mam klasyczny telefon, a nie dotykowy więc dopiero relację Wam zdam jak będę w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupiłam sobie syrop na zaparcia z polecenia lekarza i zobaczymy jak zadziała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - zazdrościć bycia worem na spermę? chyba ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja tez mam takie uczucie jak piszesz. Ciagle jakbym byla najwdzona. No moj pepek zawsze byl taki plaski bardziej. Ani w srodku ani na zewnatrz. A teraz jest tak calkiem w srodku , wyglada jakby to dziurka srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ha ha rzecz jasna chodziło mi o sutki :-D . Ojojoj faktycznie biedna dziewczynka jest z tej naszej agnes .... Ty to sama się puknij w twój PUSTY łeb Iiiiii jeszcze coś : W****************-A-J z naszego szczęśliwego i przesłodkiego forum :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×